رفتن به مطلب

تاپیک مرجع red dead redmption 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 54 دقیقه قبل، reza21a گفته است :

داداش از این حرفت اصلا خوشم نیومد خودت همچین مشکلی رو داری میگی باید خیلی سریع کارت بفروشم به یکی 

واقعا متاسفم 

خب باید بگم این قانون طبیعت کشور ماست که به دلیل وحشتناک بودن قیمت ها ما بی پول ها مجبوریم رد کنیم بره اگه این کار رو نکنیم چجوری سالمش کنیم ؟ من هفت ملیون تومن از کجا بیارم همین مدل رو نوشو  بگیرم؟ البته اونایی که پولدارن درک نمیکنن اونایی رو که بی پولن احتمالا شما هم از اون پولدارا هستید که خرید کارت گرافیک های مثل rtx 2080 ti براتون پولی نیست. و اینکه لطفا اگه نظری داشتی بیا بگو برای کمک نه اینکه بیای بگی از این حرفت خوشم نیامد .تازه من میخام به همونی اینو بفروشم که اینو بهم فروخته و منو بدبخت کرده .

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، .km گفته است :

خب باید بگم این قانون طبیعت کشور ماست که به دلیل وحشتناک بودن قیمت ها ما بی پول ها مجبوریم رد کنیم بره اگه این کار رو نکنیم چجوری سالمش کنیم ؟ من هفت ملیون تومن از کجا بیارم همین مدل رو نوشو  بگیرم؟ البته اونایی که پولدارن درک نمیکنن اونایی رو که بی پولن احتمالا شما هم از اون پولدارا هستید که خرید کارت گرافیک های مثل rtx 2080 ti براتون پولی نیست. و اینکه لطفا اگه نظری داشتی بیا بگو برای کمک نه اینکه بیای بگی از این حرفت خوشم نیامد .تازه من میخام به همونی اینو بفروشم که اینو بهم فروخته و منو بدبخت کرده .

منی که به نظرت پولدارم اگه صد هزار تومن پول تو حسابم هم باشه از ارث پدری برام نرسیده کار کردم زحمت کشیدم براش نه متاسفانه منم مثل خیلیا همین گرافیک 2080ti آرزوی داشتن شو دارم به خاطر اقتصاد جامع دستم بهش نمیرسه 

دوست عزیز شما میگی ۷ ملیون پول دادم مجبورم ردش کنم یه گرافیک دیگه بگیرم فقط یه جمله میگم مثلا همین گرافیک برای من باشه شما خریدار وقتی بعد چند روز فهمیدی چه کلاهی سرت رفته چه حس حالی پیدا میکنی چ فحش هایی چ نفرین هایی نثارم میکنی 

همین طور که این ۷ ملیون برای شما ارزشمنده به سختی بدست آوردی اون بنده خدایی هم که میخواد بخره شاید صدهزار تومن صدهزار تومن جمع کرده تا بتونه این گرافیک بخره 

حتما اگه میخوای بفروشی حداقل سعی کن ببر پیش یه متخصص گرافیک درستش کن 

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، reza21a گفته است :

منی که به نظرت پولدارم اگه صد هزار تومن پول تو حسابم هم باشه از ارث پدری برام نرسیده کار کردم زحمت کشیدم براش نه متاسفانه منم مثل خیلیا همین گرافیک 2080ti آرزوی داشتن شو دارم به خاطر اقتصاد جامع دستم بهش نمیرسه 

دوست عزیز شما میگی ۷ ملیون پول دادم مجبورم ردش کنم یه گرافیک دیگه بگیرم فقط یه جمله میگم مثلا همین گرافیک برای من باشه شما خریدار وقتی بعد چند روز فهمیدی چه کلاهی سرت رفته چه حس حالی پیدا میکنی چ فحش هایی چ نفرین هایی نثارم میکنی 

همین طور که این ۷ ملیون برای شما ارزشمنده به سختی بدست آوردی اون بنده خدایی هم که میخواد بخره شاید صدهزار تومن صدهزار تومن جمع کرده تا بتونه این گرافیک بخره 

حتما اگه میخوای بفروشی حداقل سعی کن ببر پیش یه متخصص گرافیک درستش کن 

میشه درستش کرد؟

لینک به دیدگاه

یه تست 3dmark از کارت بگیر ببین گرافیک ارتیفکت میده یا نه

کلا سری rx رو تا حد امکان نباید کارکرده برداشت با ۷ ملیون که چند ماهه قبل اینو خریداری کردین  میتونستین gtx 1650 rog strix خریداری کنید.

لینک به دیدگاه

چرا که نه داخل همین فروم یه تایپیک بزن برای تعمیر هستن بچه های کاربلد کمکت میکنن یا نهایتا صبح زنگ بزن به گارانتی که داشته قبلا بگو تاریخ گارانتی تمام شده الان همچین مشکلی برام پیش اومده خرج مخارج تعمیر هزینه رفت برگشت با خودم برام درستش کنید 

هستن تعمیرکار خبره تو تهران انشالله که به نتیجه میرسی

لینک به دیدگاه

هفت میلیون نخریدم . نو هم نخرریدم یک میلیون و چهارصد خریدم و الان باید هفت میلیون بدم تا بتونم نو شو بگیرم .ارتیفکت چیه ؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، .km گفته است :

قانون طبیعت؟!

خودت داری میگی من هفت تومن از کجا بیارم نوش رو بگیرم... بعد یه فکری به حال خریدار کارتت نمیکنی!؟

من فکر میکردم شما بی پولا باید بیشتر بقیه رو درک کنید و حداقل به همدیگه جنس مشکل دار نفروشید...

اما اینطور که بوش میاد اصلا درست فکر نکرده بودم :)

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، .km گفته است :

هفت میلیون نخریدم . نو هم نخرریدم یک میلیون و چهارصد خریدم و الان باید هفت میلیون بدم تا بتونم نو شو بگیرم .ارتیفکت چیه ؟

IMG-20201006-WA0005.thumb.jpg.830296c8211d30d06377baf50b5e725a.jpg.095232cd7908f9dd4359aaae63c9c62b.jpg

اگه حین تست و فول لود یه چنین تصویری گرفتی کارت مشکل داره . که بهش میگن ارتیفکت -

و اینکه لینک تاپیکِ خودم رو برات گذاشتم که بری بخونی. توی همین فروم یکی از "عزیزان xD" به جای کارت آکبند - کارت کارکرده با بایوس ماینی بهم انداخت...

ویرایش شده توسط Only gamer
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، .km گفته است :

من هفت ملیون تومن از کجا بیارم همین مدل رو نوشو  بگیرم؟

خب اون بخت برگشته ای که کارت رو از شما میخره هفت میلیون تومن رو از کجا میاره؟ کار نمیکنه براش؟ زحمت نکشیده؟

اگه ذهن شما سمت اونیه که هفت میلیون تومن واسش پول نیست، اون هیچ وقت نمیاد گرافیک استوک از شما بخره. میره 90 میلیون میده 3090 استریکس نو میخره

زیر فشاریم، درست، ولی دیگه خودمون هم نباید به هم رحم کنیم؟! اونی که شما میخوای کارت معیوبت رو بهش بندازی مسبب این مکافات نیست؛ یه بنده خداییه مثل خود من و شما که زیر همین فشاره و داره اذیت میشه

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، .km گفته است :

مشکل شما اینه که ریسک کاری که کردید رو نمی‌خواید بپذیرید. 

شما وقتی اون پول رو دادید برا یه rx کارکرده، احتمال ۹۹٪ اطلاع داشتید که ماین شده و یا اگر اطلاع نداشتید کم‌کاری و بی‌دقتی خودتون بوده.

در هر دو صورت معنیش اینه که الان دارید تقصیر رو از گردن خودتون باز می‌کنید.

التماس تفکر 😁

لینک به دیدگاه

باشه باشه میندازمش سطل آشغال اصلا . فقط اگه میتونید کمک کنید که مجبور نشم بندازم سطل آشغال درست کنم استفاده کنم ای بابا

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، .km گفته است :

باشه باشه میندازمش سطل آشغال اصلا . فقط اگه میتونید کمک کنید که مجبور نشم بندازم سطل آشغال درست کنم استفاده کنم ای بابا

داداش کارتت سری ماینینگه کلا فک نکنم ارزش خرج کردن داشته باشه. چیزی که دوستان ندیدن اینه که همون اول هم نوشتی کارتت سری ماینینگه. سری 400 خودشون از اول ایراد داشتن دیگه چه برسه ماین شده هم باشه. حالا تاپیک کن شاید یه تعمیرکار گیرت اومد ولی من که خوشبین نیستم. ایشالا کارت حل بشه.

لینک به دیدگاه

پس دیگه سطل آشغال حتمی شد . و بعدش چی؟. آها فکر کنم یاید هفت میلیون وام خربد کارت گرافیک gtx 1650 super بگیرم نه؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، .km گفته است :

پس دیگه سطل آشغال حتمی شد . و بعدش چی؟. آها فکر کنم یاید هفت میلیون وام خربد کارت گرافیک gtx 1650 super بگیرم نه؟

داداش اشتباه خودتو گردن بقیه ننداز همون موقع که یک و چهارصد دادی سری ماینینگ بخری میتونستی 400 بیشتر بدی سری گیمینگ ماین شده بخری. ما که از راه دور نمیتونیم معجزه کنیم. باید بدی دست تعمیرکار.

لینک به دیدگاه

در در 16 آذر 1399 در 09:16، amirali. گفته است :

سلام ویندوزتون چنده؟ ویندوز 10 رو میشه بدون پاک شدن اطلاعات نصب کرد ولی بقیه ویندوز هاهم به احتمال زیاد میشه روشش تو سایت ها هست

سلام ویندوز 10 هست نمیدونم دانلود کنم یا دی وی دی بگیرم میترسم که مشکل داشته باشن 

در در 16 آذر 1399 در 09:16، amirali. گفته است :

سلام ویندوزتون چنده؟ ویندوز 10 رو میشه بدون پاک شدن اطلاعات نصب کرد ولی بقیه ویندوز هاهم به احتمال زیاد میشه روشش تو سایت ها هست

تازه این سایبر پانکم نصب کردم بدون مشکل اجرا شد نمیدونم چرا RDR2 نمیاد :( 

لینک به دیدگاه

عزیز این راه رو برو ببین درست میشه:
https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/121557-آموزش-بهینه-کردن-بازی-red-dead-redemption-2-برای-کامپیوتر-دانلود-فایل-های-مورد-نیاز/&tab=comments#comment-1357181

ویرایش شده توسط Goebbels.
لینک به دیدگاه

ازدواج سوری راه بنداز یه وام ازدواج بگیر،فک کنم سودش کم باشه

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

به قول شاعر 

از مکافات عمل قافل مشو   گندم از گندم بروید جو ز جو

دروغ تر از این شعرا و شعارا تا حالا ندیدم

اونی که هر روز ستم میکنه و مال مردمو میخوره روز به روز از همه نظر وضعش بهتر میشه مایی که حتی کوچکترین ستمی تو این دنیا نکردیم بدبخت تر میشیم

حالا بعضیا توجیه میکنن اون دنیا(اگه وجود داشته باشه) سزای کارشون رو میبینن خب دیدن سزای کارشون تو اون دنیا چه سودی برا ما داره😶

البته نمیخوام کار ایشون رو توجیه کنم فقط اینقد از این ضرب المثل ها و شعار های پوچ دیدم خسته شدم
😶

در 18 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، .km گفته است :

الترا ؟ 

بهینه 1 

بهینه 2 

بهینه ظعیف؟

بستگی به نوع سیستم شما داره
سیستمتون رو بگید تا راهنمایی کنم

لینک به دیدگاه

سیستمم 

i3 7100

rx 470 4g

ram 8 g

شما یکی از medium ها رو با توجه به رزولیشین خودتون بگیرید و وارد کنید

در صورتی هم رزئولیشین خودتون رو بین این سه تا پیدا نکردید، یا از اونی که کمتر از مال خودتون هست استفاده کنید یا به صورت دستی وارد فایل بشید و رزولیشین خودتون رو وارد کنید

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، .km گفته است :

اسم کارتم رو این بزنم

AMD Radeon rx 470 

کوچک و بزرگ مهم هست ؟

دقیقا همون شکلی که تو کامپیوتر شما نوشته شده رو بنویسید

یا میتونین از فایل اصلی system که گفتم کپی بگیرید، واردش بشید و آخر اسم کارت گرافیک شما نوشته شده و میتونین کپی بگیرید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...