رفتن به مطلب

تاپیک مرجع red dead redmption 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 49 دقیقه قبل، hosein5 گفته است :

این بازی تا زمانی که برای پی سی نیاد هیچ ارزشی  نداره اخه بازی کردن  روی کیفیت low چه ارزشی داره اونم 25 فریم هر وقت به پی اس فور نگاه میکنم انگار به میکرو نگاه میکنم  1f601.pngحالم از کیفیتش بهم میخوره حالا بازی راکستار باشه یا هر بازی سلطان فقط پی سی

دقیقا

......

( وقتی ریلیز شد و خریدی اگر مهمونم نکنی خفه ات میکنم) ?

حرف من به دوستم که ps4 داره و میخواد اینو هر چقدر هم باشه بخره ?

پ.ن : استارتر گرامی شما عنوان  رو اشتباه نوشتید  redemptionهست نه rdemptiom!

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

دقیقا

......

( وقتی ریلیز شد و خریدی اگر مهمونم نکنی خفه ات میکنم) 1f600.png

حرف من به دوستم که ps4 داره و میخواد اینو هر چقدر هم باشه بخره 1f603.png

پ.ن : استارتر گرامی شما عنوان  رو اشتباه نوشتید  redemptionهست نه rdemptiom!

متشکر دوست عزیز اشتباه تایپی بوده

لینک به دیدگاه

مورد دیگری هم هست که میتونید به لیست جزئیات بازی اضافه کنید.

طبق گزارش سایت Gamespot از تجربه بازی:

شما می تونید به اسلحه دشمن شلیک کنید و انها رو خراب کنید و از کار بندازید.

منبع:

https://www.gamespot.com/articles/red-dead-redemption-2s-surprising-new-features-and/1100-6461900/

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/26, 23:49:38، ali.king گفته است :

هیچوقت اینجوری تحقیر نشده بودم  :| 

photo_2018-10-18_23-47-17.thumb.jpg.392529ac21be3f54950028892f5a8e51.jpg

برای پی سی هم میاد

لینک به دیدگاه

از قبل کاملا مشخص بود راکستار باز هم  ثابت کرد برترین استودیو بازی سازی تاریخ ?

1273077402_Screenshot(162).thumb.png.59db21915650eb572acb4705211a1c04.png1479274793_Screenshot(163).thumb.png.ed6ab30ee6c395015d3c02ca1cedd171.png

10 بازی برتر تاریخ

175674562_Screenshot(164).thumb.png.1bf4233af9adab8da1b03402741dd21d.png

لینک به دیدگاه

446721097_266299.thumb.jpg.69160fcab13b7e29c84eb6cc04f837bf.jpg

?

https://www.gamespot.com/profile/kallie/about-me/

1416994587_3370222-screenshot2018-03-29at4_53_36pm.png.59ab586e858201597114958c482cccff.png

Kallie Plagge is GameSpot's Reviews Editor. She loves Pokemon, anime, and Grunt Birthday Party. ?

واقعا مسخره است که gamespot نقد داده به این دخترک که بازی مورد علاقش  پوکمون?

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

اختلاف  xbox one x و s ?

همین اومدن کنسولای میان نسلی باعث این اختلاف زیاد شده. اگه اینا نبود سازنده ها مجبور بودن بیشتر رو کنسولای اولیه کار کنن و بازی به مراتب بهتری رو تحویل بدن. متاسفانه گشادی روز به روز بیشتر میشه. امیدوارم بتونیم این بازیو رو پی سی تجربه کنیم که البته بعید میدونم زودتر از یه سال دیگه بیاد.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

همین اومدن کنسولای میان نسلی باعث این اختلاف زیاد شده. اگه اینا نبود سازنده ها مجبور بودن بیشتر رو کنسولای اولیه کار کنن و بازی به مراتب بهتری رو تحویل بدن. متاسفانه گشادی روز به روز بیشتر میشه. امیدوارم بتونیم این بازیو رو پی سی تجربه کنیم که البته بعید میدونم زودتر از یه سال دیگه بیاد.

??

xbox-one-x-comparison-spec-chart-100725865-large.thumb.jpg.ff69a763881fd3d4dafb270747c931a6.jpg

xbox one s با مموری gddr3 اونم در 2018 و قدرت 1.2 ترافلاپی  به لعنت خدا هم نمی ارزه . راکستار معجزه کرده  بازی با این عظمت و گرافیک شگفت انگیز روی این زباله اجرا کرده

446711936_266050.thumb.jpg.49389dbecda35aa02ae51c6a40f8ccbf.jpg

446732632_263707.thumb.jpg.e54660dd8e351f162c5aeb78552e3ec5.jpg

رزولوشن نسخه وان اس  864p  ? وان اکس 6.2 برابر و

4k native

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

1f636.png1f636.png

xbox one s با مموری gddr3 اونم در 2018 و قدرت 1.2 ترافلاپی  به لعنت خدا هم نمی ارزه . راکستار معجزه کرده  بازی با این عظمت و گرافیک شگفت انگیز روی این زباله اجرا کرده

رزولوشن نسخه وان اس  864p  ? وان اکس 6.2 برابر و

4k native

داداش پیاده شو باهم بریم. گرفتی اصلا منظورمو؟ ? شما اصلا گرافیک این بازیو رو وان اس دیدین که میگین شگفت انگیز؟ کجاش شگفت انگیزه. اره رو وان ایکس شگفت انگیزه ولی رو وان اس شگفت انگیز؟؟!!

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

داداش پیاده شو باهم بریم. گرفتی اصلا منظورمو؟ 1f611.png شما اصلا گرافیک این بازیو رو وان اس دیدین که میگین شگفت انگیز؟ کجاش شگفت انگیزه. اره رو وان ایکس شگفت انگیزه ولی رو وان اس شگفت انگیز؟؟!!

راکستار از تمام توان کنسول ها استفاده کرده

خروجی وان اس با توجه به ضعف سخت افزاریش شگفت انگیز

image.thumb.png.1cfd028035a64c8a9b6196565af512f1.png

f9e30803-52ea-4c37-a434-b65980e92420.thumb.jpg.517f1be9839565ebaca49c7c093f8a61.jpg

شما انتظار داشتی راکستار گرافیک کلی بازی رو کاهش بده  تا اختلاف کم بشه ? X از نظر توان گرافیکی 4 برابر سرعت مموری 6 برابر و30 درصد CPU قوی تر  4 گیگ GDDR5 بیشتر رم داره انتظار داشتی اختلاف کم باشه ?

اختلاف این دو کنسول در حد 1050 تا 1070

لینک به دیدگاه

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

سیگار ?اسمان ?ابر ها ?? هیچ  کلمه ای در توصیف این معجزه نیست

لینک به دیدگاه

آخ آخ آخ الان قیافه کسایی که ps4 و xbox معمولی دارن دیدنیه :D

اینهمه خودشون رو بالا پایین کردن برای گرافیک Low زیر 30 فریم خخخخخخ

چیطوری ضایع؟ ? 

ولی خب درس ادبی براتون بشه که دیگه به PC گیمینگ حسودی نکنید...

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

راکستار از تمام توان کنسول ها استفاده کرده

خروجی وان اس با توجه به ضعف سخت افزاریش شگفت انگیز

شما انتظار داشتی راکستار گرافیک کلی بازی رو کاهش بده  تا اختلاف کم بشه 1f636.png X از نظر توان گرافیکی 4 برابر سرعت مموری 6 برابر و30 درصد CPU قوی تر  4 گیگ GDDR5 بیشتر رم داره انتظار داشتی اختلاف کم باشه ?

اختلاف این دو کنسول در حد 1050 تا 1070

داداچ منظور منم همینه کلا نمیداد برا این کنسولا سنگین تر بود. چون بازی روی وان اس جوکه بیشتر.  ببین این بازی رو پی سی چی بشه.

ببین اینجور بگم برات بهتر بود یه سری فیلترارو حذف کنه یکم رزولیشنو بیشتر کنه چون مه یا دودی که تو تصویره (نسخه وان اس) خیلی مضحکه. البته نظر منه.

نه کلا به گرافیک کلی کاری ندارم چون بازیای راکستار در وحله ی اول با گرافیک فک براندازشون معروفن.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

پس  pc چی؟

هر بازی باحال و پر گرافیکی میاد برای کنسول میاد

واقعا داره به ما ظلم میشه

من شکایت میکنم?

ویرایش شده توسط Deadgamer
.
لینک به دیدگاه

آخه watchdogs از gta v کم داره که نباید 

جز بهترین ها باشه

در 2 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

از قبل کاملا مشخص بود راکستار باز هم  ثابت کرد برترین استودیو بازی سازی تاریخ 1f493.png

1273077402_Screenshot(162).thumb.png.59db21915650eb572acb4705211a1c04.png1479274793_Screenshot(163).thumb.png.ed6ab30ee6c395015d3c02ca1cedd171.png

10 بازی برتر تاریخ

175674562_Screenshot(164).thumb.png.1bf4233af9adab8da1b03402741dd21d.png

ویرایش شده توسط Deadgamer
.
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Deadgamer گفته است :

آخه watchdogs از gta v کم داره که نباید 

جز بهترین ها باشه

داداش اسپم میدی به کنار حداقل عکس به این بزرگیو نقل قول نکن برادر من! حالا چون باب میل سلیقه ی شماس حتما از gta V بهتره واچ داگز؟ من دیگه حرفی ندارم.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Deadgamer گفته است :

پس  pc چی؟

هر بازی باحال و پر گرافیکی میاد برای کنسول میاد

واقعا داره به ما ظلم میشه

من شکایت میکنم1f602.png

Assassin's Creed: Odyssey crack meme

لینک به دیدگاه

دیشب داشتم گیم پلی رو میدیدم از یوتوب

///

خیلی خوب بود ولی باعث شد دیگه ب خرید کنسول فکر نکنم

کانال game riot بود رو ps4 pro ولی مشخص بود ک چقدر کنسول داره ب خودش فشار میاره بازی رو ران کنه.

رو pc اومد قدمش رو چشم. نیومد هم فدای سر pc بازها

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

سیگار 1f628.pngاسمان 1f628.pngابر ها 1f628.png1f628.png هیچ  کلمه ای در توصیف این معجزه نیست

این موزیک رو ویدیو مال خود بازیه؟؟

اگه مال بازی باشه معلوم رو موزیک هم خیلی خیلی کار کردن

لینک به دیدگاه

والا بعضی از دوستان خیلی جالبن چنان هایپ شدن برا یه بازی که حالا انگار چی میخواد بشه

کی میگه راک استار بهترین استدیو تاریخته آخه نوبای عزیز

راک استار اگه محصول آخرشو ببینی آره استدیو خوبی هست ولی از لحاظ شرایط کاری و اهمیت دادننش حتی به بازی های خودش تماما آشغاله

یادتون نره دوبلر نیکو توی GTA IV کلا 100 هراز دلار دستمزد گرفت در حالیکه GTA IV توی هفته اول فروشش، فروش میلیون نسخه ای داشت ... و هیچ حقی از فروش بازی به اون بنده خدا ندادن

الانم سر همین رد دد خیلی از کارمندای راک استار شکایت کردن از وضع استدیو و شرایط کاری افتضاح بعضیاشون گفتن ما در هفته 100ساعت کار میکردیم!!! این در صورتیه که طبق تحقیقات انجام شده هفته ای 50 ساعتش هم بسیار به شخص ضرر وارد میکنه شما حالا 100 ساعت رو ببین

اینم از سیاست حال بهم زن جدید راک استار مشخصه این بازی برا کنسول تنها نیست این بازی به احتمال بالای 90 درصد روی پی سی هم میاد دلیلی نداره این اختلاف کارایی روی کنسول

منتهای راک استار کثیف دیده سر GTA V ملت مجبور شدن دوبار برای یه بازی پول بدن گفته عه خب بازم تکرارش کنیم دو برابر پول در بیاریم !!!!!!!!!

قبلا هم گفتم بازم میگم پلتفرم مادر PC هست و مطلقا گیمی که روی این پلتفرم نیاد تنها به معنی خودخواهی و سودجویی سونی و امثال اونه

از طرفی من نمیدونم بعضی از دوستان چرا انقدر هایپ میشن یا پول مفت در میارن یا واقعا یه چیزیشون هست عزیز من حتی اگه کنسولم داشته باشی این بازی رو باید 1تا 1200 پول بدی بابتش من نمیدونم کدوم عقل سالمی این کارو میکنه ....

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا بعضی از دوستان خیلی جالبن چنان هایپ شدن برا یه بازی که حالا انگار چی میخواد بشه

راک استار اگه محصول آخرشو ببینی آره استدیو خوبی هست ولی از لحاظ شرایط کاری و اهمیت دادننش حتی به بازی های خودش تماما آشغاله

یادتون نره دوبلر نیکو توی GTA IV کلا 100 هراز دلار دستمزد گرفت در حالیکه GTA IV توی هفته اول فروشش، فروش میلیون نسخه ای داشت ... و هیچ حقی از فروش بازی به اون بنده خدا ندادن

الانم سر همین رد دد خیلی از کارمندای راک استار شکایت کردن از وضع استدیو و شرایط کاری افتضاح بعضیاشون گفتن ما در هفته 100ساعت کار میکردیم!!! این در صورتیه که طبق تحقیقات انجام شده هفته ای 50 ساعتش هم بسیار به شخص ضرر وارد میکنه شما حالا 100 ساعت رو ببین

اینم از سیاست حال بهم زن جدید راک استار مشخصه این بازی برا کنسول تنها نیست این بازی به احتمال بالای 90 درصد روی پی سی هم میاد دلیلی نداره این اختلاف کارایی روی کنسول

منتهای راک استار کثیف دیده سر GTA V ملت مجبور شدن دوبار برای یه بازی پول بدن گفته عه خب بازم تکرارش کنیم دو برابر پول در بیاریم !!!!!!!!!

قبلا هم گفتم بازم میگم پلتفرم مادر PC هست و مطلقا گیمی که روی این پلتفرم نیاد تنها به معنی خودخواهی و سودجویی سونی و امثال اونه

از طرفی من نمیدونم بعضی از دوستان چرا انقدر هایپ میشن یا پول مفت در میارن یا واقعا یه چیزیشون هست عزیز من حتی اگه کنسولم داشته باشی این بازی رو باید 1تا 1200 پول بدی بابتش من نمیدونم کدوم عقل سالمی این کارو میکنه ....

?

این که gta iv بیش از 25 نسخه فروش کرده چه ربطی صداپیشه نیکو بلیک داره . برادران هوسر اون دیالوگ های شاهکار نوشتن صدها برنامه نویس و صداگذار و طراح دیگه روی این ابر شاهکار کار کردن صدا پیشه هم فقط دیالوگ ها رو اجرا کرده و پولی حقش بوده گرفته اگه قرار باشه به هر کسی در ساخت بازی نقش داشته پول زیاد بدن که هزینه تولید بازی به میلیارد دلار می رسه و راکستار باید تعطیل می شد

همانطور که یکی از بهترین استودیو های هاش راکستار ونکور سازنده bully به خاطر فروش ضعیف شاهکاری مثل مکس پین 3 تعطیل شد

شما حتی حاضر نیستی این بازی که بیش از 3000 هزار نفر 8 سال برای ساختش زحمت کشیدن بخری بعد به راکستار توهین می کنی

اون 100 ساعت تنها یک هفته به عرضه بازی بود تا بازی به لانچ برسه اگه در طول این 8 سال هفته ای 100 ساعت کار می کردن الان هیچ کدام زنده نبودن ?

اگه شکایت دارن چرا این استودیو رو ترک نمی کنن مگه اونجا زندان ?

xbox one 1.2 ترافلاپ ps4 1.8 ترافلاپ ps4 pro 4.2 ترافلاپ one x 6 ترافلاپ بعد هیچ دلیلی برای اختلاف نیست ? یعنی بازی ها روی 1050 و 1060 و 1070 همه بدون فرقی باید 1080 30 فریم اجرا بشن ?

راکستار کی رو مجبور کرده بازی رو دو بار بخرن ؟

حتما کارمند راکستار دم فروشگاه وایساده تفنگ سر گیمر ها گذاشته یا این بازی رو چند بار  می خری یا می کشمت ?

هر کسی دوست داشته خریده

به راکستار چه که پول کشور بی ارزشه ؟

وقتی بیش از 3000  هزار نفر 8 سال شب و روز روی ساخت این ابر شاهکار تلاش کردن و بهترین بازی تاریخ ساختن 20 بار هم بفروشن حقش ?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دوست من مگر کسی رو مجبور به کار کردن یا دستمزدشون رو ندادن که شاکی باشن؟ مطمئنا کار کردن در شرکتی مثل راک استار آسون نیست قرار هم نیست آسون باشه یه شرکت سطح بالا با استانداردهای بالا

هیچ شرکتی نمی تونه کسی رو مجبور به اضافه کاری کنه اونم توی جهان اول! که قوانین بسیار سخت گیرانه اس ( هرچند این ماجرا هم بعدا گندش در اومد اون کسی که این توییت رو کرده بود کارمند اخراجی شرکت بوده) 

در مورد دوبلرGTA IV هم دقیقا متوجه نشدم مشکل کجاس 100 هزار دلار دستمزد کمیه اونم برای سال 2008 ؟ مگر دوبلر شریک شرکت هست که بیان از سود کمپانی بهش بدن؟ این نگاه کلا منطقی نیست

راک استار در زمینه حمایت از بازی هاش حرف اول رو میزنه همین GTA V رو ببین چقدر محتوای رایگان براش منتشر کرده و همچنان داره ساپورتش می کنه! ( هر شرکت دیگه ایی بود بابت تک تک این آپدیت ها پول میگرفت =)) )

نمی دونم چرا چنین دیدگاهی داری، ولی باید بدونی که بازی سازی یه صنعت هست و مثل هر صنعت دیگه ایی "سود" هدف نهایی هست

تمام قراردادهای تجاری بابت انحصاری بودن این بازی هم دقیقا برای همین "سود" هست سونی و مایکروسافت به واسطه این بازی میلیون ها کنسول خواهند فروخت

اما در مورد RDR2

6 ساعتی بازیش کردم امروز

و واقعا باید بگم بهترین سرگرمی ساخته شده به دست بشر تا امروز همین بازیه! اینقدر محیط و تعامل پویا و جالبه که اصلا متوجه گذر بازی نمیشی!

واقعا نشون میده راک استار چقدر زحمت برای این بازی کشیده طی 8 سال 3 هزار نفر در ساخت این بازی مشارکت داشتن

سال ها بود هیچ بازی اینجوری بهم نچسبیده بود! با این سن و مشغله کاری که دارم امروز کلا تحت تاثیر RDR2 گذشت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...