رفتن به مطلب

تاپیک مرجع red dead redmption 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

چندتا عکس که خودم از بازی گرفتم ( عکس ها با share factory گرفته شده کیفیتشون پایین اومده)

اتمسفر بازی بی نظیره بخصوص شب ها فوق العاده اس نور ماه و ستاره ها انعکاس ها تکون خوردن شاخ و برگ ها با باد و اون سکوت شب فقط دلت میخواد روشن بزاری کنسولو صدای محیط رو گوش بدی

همیشه توی بازی ها چرخ شب و روز مشکل داشته شب ها هیچ وقت خوب نبودن ولی RDR2 اصلا یه سرو گردن نور پردازی رو ارتقا داده

Red Dead Redemption 2_20181026092727.jpg

Red Dead Redemption 2_20181026092736.jpg

Red Dead Redemption 2_20181026131349.jpg

Red Dead Redemption 2_20181026131405.jpg

Red Dead Redemption 2_20181026132341.jpg

Red Dead Redemption 2_20181026132544.jpg

Red Dead Redemption 2_20181026133636.jpg

Red Dead Redemption 2_20181026133654.jpg

Red Dead Redemption 2_20181026182243.jpg

Red Dead Redemption 2_20181026183128.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، ?️??? گفته است :

درود. بازی PC هستش؟

نسخه PC نداره این بازی، عکس ها از PS4 Pro هستن

لطف بزرگی می کنی اگر پستت رو ویرایش کنی و تصاویر رو از نقل قول برداری

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

1f636.png

این که gta iv بیش از 25 نسخه فروش کرده چه ربطی صداپیشه نیکو بلیک داره . برادران هوسر اون دیالوگ های شاهکار نوشتن صدها برنامه نویس و صداگذار و طراح دیگه روی این ابر شاهکار کار کردن صدا پیشه هم فقط دیالوگ ها رو اجرا کرده و پولی حقش بوده گرفته اگه قرار باشه به هر کسی در ساخت بازی نقش داشته پول زیاد بدن که هزینه تولید بازی به میلیارد دلار می رسه و راکستار باید تعطیل می شد

همانطور که یکی از بهترین استودیو های هاش راکستار ونکور سازنده bully به خاطر فروش ضعیف شاهکاری مثل مکس پین 3 تعطیل شد

شما حتی حاضر نیستی این بازی که بیش از 3000 هزار نفر 8 سال برای ساختش زحمت کشیدن بخری بعد به راکستار توهین می کنی

اون 100 ساعت تنها یک هفته به عرضه بازی بود تا بازی به لانچ برسه اگه در طول این 8 سال هفته ای 100 ساعت کار می کردن الان هیچ کدام زنده نبودن 1f602.png

اگه شکایت دارن چرا این استودیو رو ترک نمی کنن مگه اونجا زندان ?

xbox one 1.2 ترافلاپ ps4 1.8 ترافلاپ ps4 pro 4.2 ترافلاپ one x 6 ترافلاپ بعد هیچ دلیلی برای اختلاف نیست 1f602.png یعنی بازی ها روی 1050 و 1060 و 1070 همه بدون فرقی باید 1080 30 فریم اجرا بشن ?

راکستار کی رو مجبور کرده بازی رو دو بار بخرن ؟

حتما کارمند راکستار دم فروشگاه وایساده تفنگ سر گیمر ها گذاشته یا این بازی رو چند بار  می خری یا می کشمت 1f602.png

هر کسی دوست داشته خریده

به راکستار چه که پول کشور بی ارزشه ؟

وقتی بیش از 3000  هزار نفر 8 سال شب و روز روی ساخت این ابر شاهکار تلاش کردن و بهترین بازی تاریخ ساختن 20 بار هم بفروشن حقش 1f493.png

شما که زیاد ازین حرفا میبافید اینم دیگه تهش بود

مثل همون خود زنی انویدیا امثال اون حرکتای شما

این حرفتون واقعا خنده داره و در سطح یک بچه دبستانی هست

اگه نمیدونین بدونید صدا پیشگی به نظر من حتی از خود بازیگری هم سخت تره و اگه اون صدا روی نیکو نبود به هیچ عنوان اون شخصیت جاودان نمیشد مثل صدای دوک یا صدای سم یا کاپتان پرایس و گرالت و امثال اونها

بازیگر در محیط حضور داره اما صدا گذار باید صدایی رو با تن خاصی صحبت کنه که انگار در اون صحنه ها حضور داره

من جیب خودمو نگاه میکنم و اگه خارجی بودم مطمئن باش این بازیو پیشخرید میکردم منتهای اگه ملیاردرم بودم هیچوقت 1 میلیون به بازی نمیدم وقتی هم وطنم همسرش بخاطر صد هزارتومن تو بیمارستان بمیره

منم نگفتم مجبور کرده کسی رو منتهی وقتی همش میگفت GTA V مال کنسول هست و ازون چیزا خیلی ها مثل الان بازی رو خریدن و وقتی رو پی سی با گرافیک و فریم بهتری اومد طرفدارا باز پول دادن تا بتونن بازی رو با کمال گرافیک و فریم تجربه کنن و این یعنی دزدی کامل یعنی چی که یه بازی دوبار عرضه بشه باید در تمامی پلتفرم ها در یک زمان بازی عرضه بشه

شما هم تشریف ببرید راجب شرایط کاری توی راک استار تحقیق کنید بعد نظر بدید

من به هیچ وجه بازی رو که خودم بازی نکنم نقد نمیکنم علاوه بر این بر شاهکار بودن RD2 شکی نیست اما بعنوان بهترین استدیو بازی راک استار حتی نزدیک به این ها هم نیست

در ۱ ساعت قبل، m!dn!ght گفته است :

دوست من مگر کسی رو مجبور به کار کردن یا دستمزدشون رو ندادن که شاکی باشن؟ مطمئنا کار کردن در شرکتی مثل راک استار آسون نیست قرار هم نیست آسون باشه یه شرکت سطح بالا با استانداردهای بالا

هیچ شرکتی نمی تونه کسی رو مجبور به اضافه کاری کنه اونم توی جهان اول! که قوانین بسیار سخت گیرانه اس ( هرچند این ماجرا هم بعدا گندش در اومد اون کسی که این توییت رو کرده بود کارمند اخراجی شرکت بوده) 

در مورد دوبلرGTA IV هم دقیقا متوجه نشدم مشکل کجاس 100 هزار دلار دستمزد کمیه اونم برای سال 2008 ؟ مگر دوبلر شریک شرکت هست که بیان از سود کمپانی بهش بدن؟ این نگاه کلا منطقی نیست

راک استار در زمینه حمایت از بازی هاش حرف اول رو میزنه همین GTA V رو ببین چقدر محتوای رایگان براش منتشر کرده و همچنان داره ساپورتش می کنه! ( هر شرکت دیگه ایی بود بابت تک تک این آپدیت ها پول میگرفت =)) )

نمی دونم چرا چنین دیدگاهی داری، ولی باید بدونی که بازی سازی یه صنعت هست و مثل هر صنعت دیگه ایی "سود" هدف نهایی هست

تمام قراردادهای تجاری بابت انحصاری بودن این بازی هم دقیقا برای همین "سود" هست سونی و مایکروسافت به واسطه این بازی میلیون ها کنسول خواهند فروخت

اما در مورد RDR2

6 ساعتی بازیش کردم امروز

و واقعا باید بگم بهترین سرگرمی ساخته شده به دست بشر تا امروز همین بازیه! اینقدر محیط و تعامل پویا و جالبه که اصلا متوجه گذر بازی نمیشی!

واقعا نشون میده راک استار چقدر زحمت برای این بازی کشیده طی 8 سال 3 هزار نفر در ساخت این بازی مشارکت داشتن

سال ها بود هیچ بازی اینجوری بهم نچسبیده بود! با این سن و مشغله کاری که دارم امروز کلا تحت تاثیر RDR2 گذشت

من واقعا نمیدونم این کجاش غیر منطقی هست که شما متوجه نشدین

صدای دوبلر نیکو باعث شد اون شخصیت جاودان بشه و راک استار بهش 100 هزار دلار دستمزد داد اونم برا گیمی که بیش از 25 میلیون نسخه  فروش کرد xD

و بازی  که رکوردار پرفروش ترین گیم تاریخ و پرفروش ترین گیم فروخته شده در 24 ساعت تا 2013 بود این دستمزد واقعا مسخرس

مثل اینه برای نقض هانیبال لکتر و بازیگری جاودان آنتونی هاپکینز بری بهش 100 هزار دلار بدی xD

اوه راک استار بیچاره نه که برای پول بازی هم ازت پول نمیخواد و یا میگه بشین 200 ساعت خودتو بکش تا به جایی برسی

در ضمن منظورم من در این مورد به ساپورت کرکتر های سری قبلی بازیاش هست نمونه بارزشم جانی کلبیتز که خیلی راحت و بدون هیچ دلیل خاصی توسط ترور کشته شد ....

بعدشم شرکتی با سرمایه و منابع بزرگی مثل راک استار چیز دیگه ای ازش توقع دارید شما؟

در آخر در اینکه RD2 شاهکاره حرفی نیست اما راک استار به هیچ عنوان تکرار میکنم به هیچ عنوان کمپانی ایده آلی حداقل در نگاه بنده نیست مثل امثال یوبیسافت و اکتیویژن و EA

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

شما که زیاد ازین حرفا میبافید اینم دیگه تهش بود

مثل همون خود زنی انویدیا ود امصال اون حرکتای شما

این حرفتون واقعا خنده داره و در سطح یک بچه دبستانی هست

اگه نمیدونین بدونید صدا پیشگی به نظر من حتی از خود بازیگری هم سخت تره و اگه اون صدا روی نیکو نبود به هیچ عنوان اون شخصیت جاودان نمیشد مثل صدای دوک یا صدای سم یا کاپتان پرایس و گرالت و امثال اونها

بازیگر در محیط حضور داره اما صدا گذار باید صدایی رو با تن خاصی صحبت کنه که انگار در اون صحنه ها حضور داره

من جیب خودمو نگاه میکنم و اگه خارجی بودم مطمئن باش این بازیو پیشخرید میگردم منتهای اگه ملیاردرم بودم هیچوقت 1 میلیون به بازی نمیدم وقتی هم وطنم همسرش بخاطر صد هزارتومن تو بیمارستان بمیره

منم نگفتم مجبور کرده کسی رو منتهی وقتی همش میگفت GTA V مال کنسول هست و ازون چیزا خیلی ها مثل الان بازی رو خریدن و وقتی رو پی سی با گرافیک و فریم بهتری اومد طرفدارا باز پول دادن تا بتونن بازی رو با کمال گرافیک و فریم تجربه کنن و این یعنی دزدی کامل یعنی چی که یه بازی دوبار عرضه بشه باید در تمامی پلتفرم ها در یک زمان بازی عرضه بشه

شما هم تشریف ببرید راجب شرایط کاری توی راک استار تحقیق کنید بعد نظر بدید

من به هیچ وجه بازی رو که خودم بازی نکنم نقد نمیکنم علاوه بر این بر شاهکار بودن RD2 شکی نیست اما بعنوان بهترین استدیو بازی راک استار حتی نزدیک به این ها هم نیست

من واقعا نمیدونم این کاش غیر منطقی هست که شما متوجه نشدین

صدای دوبلر نیکو باعث شد اون شخصیت جاودان بشه و راک استار بهش 100 هزار دلار دستمزد داد اونم برا گیمی که بیش از 25 میلیون نسخه  فروش کرد xD

و بازی  که رکوردار پرفروش ترین گیم تاریخ و پرفروش ترین گیم فروخته شده در 24 ساعت تا 2013 بود این دستمزد واقعا مسخرس

مثل اینه برای نقض هانیبال لکتر و بازیگری جاودان آنتونی هاپکینز بری بهش 100 هزار دلار بدی xD

اوه راک استار بیچاره نه که برای پول بازی هم ازت پول نمیخواد و یا میگه بشین 200 ساعت خودتو بکش تا به جایی برسی

در ضمن منظورم من در این مورد به ساپورت کرکتر های سری قبلی بازیاش هست نمونه بارزشم جانی کلبیتز که خیلی راحت و بدون هیچ دلیل خاصی توسط ترور کشته شد ....

بعدشم شرکتی با سرمایه و منابع بزرگی مثل راک استار چیز دیگه ای ازش توقع دارید شما؟

در آخر در اینکه RD2 شاهکاره حرفی نیست اما راک استار به هیچ عنوان تکرار میکنم به هیچ عنوان کمپانی ایده آلی حداقل در نگاه بنده نیست مثل امثال یوبیسافت و اکتیویژن و EA

متوجه عرض بنده نشدی،  عرض کردم مگر صداپیشه شریک شرکت هست که ازفروش بهش درصد بدن؟  (بحث موفقیت و عدم موفقیت نیست اصلا)

اصولا سود از فروش به سرمایه گذار ( سهامدار) داده میشه نه صرفا شخصی که برای یک کار مشخص استخدام شده و دستمزد مشخص هم گرفته

اگر بازی موفق نمی شد باید از دستمزد صداپیشه کم می کردن؟ نمیشه که، صدا پیشه یک شخصی هست که با قرارداد مشخصی بابت کار مشخصی استخدام شده و تمام، مگر غیر از اینه؟

( 100 هزار دلار هم پول بسیار زیادیه  برای صداپیشگی اونم توی اون سال اگر جستجو  کنی دقیقا متوجه میشی دستمزد یک طراح بابت 1 سال کار چیزی حدود 120 هزار دلاره توی سال 2018 )

در مورد داستان و علت کشته شدن کراکتر ها که اصلا ارتباطی به موضوع ما نداره ( داستانه دیگه یکی می پسنده یکی ام مثل شما نمی پسنده طبیعیه) مگه میشه همه افراد دنیا در مورد یک موضوع نگاه یا نظر یکسان داشته باشن

من بازم میگم نمی دونم چرا چنین دیدگاهی داری، اول اینکه راک استار در مورد انتشار روی پلتفرمها تصمیم گیرنده نیست، راک استار فقط سازنده بازی هست

تصمیم گیرنده کمپانی  T2 هست که صاحب راک استاره و بر اساس قراردادهای تجاری و بررسی موقعیت سوددهی تصمیم میگیره بازی روی کدوم پلتفرم و چه زمانی منتشر بشه

توی بیزینس که باید نداریم همه چیز به سود برمیگرده

خودمم پلتفرم مورد علاقه ام PC هست و دوست داشتم که RDR2 رو روی PC تجربه کنم

لینک به دیدگاه

بازی رو روی پی اس فور پرو دیدم گرافیکش مثل low اساسین کرید ادیسه بود حالم به هم خورد اینهمه گرافیک گرافیک میکردن این بود قربون پی سی برم دیگه شاهکارشون وقتی گرافیکش این بود وای به حال بازیهای دیگه بی خود نیست هر کی پی سی گیمره حالش از کنسول به هم میخوره ارزش هزار تومان هم نداره با این گرافیک مگه برای پی سی بیاد نیاد هم مهم نیست این قدر بازی هست وقت اینا را نداریم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، hosein5 گفته است :

بازی رو روی پی اس فور پرو دیدم گرافیکش مثل low اساسین کرید ادیسه بود حالم به هم خورد اینهمه گرافیک گرافیک میکردن این بود قربون پی سی برم دیگه شاهکارشون وقتی گرافیکش این بود وای به حال بازیهای دیگه بی خود نیست هر کی پی سی گیمره حالش از کنسول به هم میخوره ارزش هزار تومان هم نداره با این گرافیک مگه برای پی سی بیاد نیاد هم مهم نیست این قدر بازی هست وقت اینا را نداریم

عکس هایی که بالاتر گذاشتم رو دیدی؟

شاید اون کنسوله مشکلی داشته باشه ها :D

واقعا هر ایرادی از بازی بشه گرفت از گرافیکش نمیشه ایرادی گرفت

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

عکس هایی که بالاتر گذاشتم رو دیدی؟

شاید اون کنسوله مشکلی داشته باشه ها :D

واقعا هر ایرادی از بازی بشه گرفت از گرافیکش نمیشه ایرادی گرفت

نه کنسولش سالمه من چون پی سی بازی میکنم برام مثل میکرو بود شاید برای کنسولیها مثل بهشت باشه ولی پی سی بازها از این بهشتها زیاد دیدن بازم میگم این بازی هیچ ارزش وقت گذاشتن روی کنسول نداره ادم را یاد میکرو میندازه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، hosein5 گفته است :

نه کنسولش سالمه من چون پی سی بازی میکنم برام مثل میکرو بود شاید برای کنسولیها مثل بهشت باشه ولی پی سی بازها از این بهشتها زیاد دیدن بازم میگم این بازی هیچ ارزش وقت گذاشتن روی کنسول نداره ادم را یاد میکرو میندازه

خوب پس هیچی دیگه به نظرم راک استار باید نابود بشه با این بازی ساختنش حیف 8 سال کار 3 هزار نفر ادم با 250 میلیون دلار بودجه

من برم کنسولم رو آروم از پنجره پرت کنم بیرون :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

خوب پس هیچی دیگه به نظرم راک استار باید نابود بشه با این بازی ساختنش حیف 8 سال کار 3 هزار نفر ادم با 250 میلیون دلار بودجه

من برم کنسولم رو آروم از پنجره پرت کنم بیرون :D

پرت نکن بده من باهاش انحصاریها رو بازی کنم :D

لینک به دیدگاه

من احساس میکنم یک سری هایپ های بی مورد هم برای این بازی صورت گرفته از جنبه گرافیکی... درسته که بازی برای کنسول هست فی الحال ولی چیزی نبود که من با دیدنش خیلی هیجان زده بشم !

مثلا همین تصویر با terrain quality افتضاح زمین... نمیدونم رو کدوم نوع از کنسول اجرا شده ولی جالب نیس !

446732632_263707.thumb.jpg.e54660dd8e351f162c5aeb78552e3ec5.jpg.920a399c7fe84895c4576b182a9104a4.jpg

نمیدونم شاید این حس منیه که روی 4K با pc بازی کردم عناوینی رو و Red dead 2 اونجور که هایپ شده برای من جدید نبود . من ب شخصه گرافیک ها و جلوه های بصری خارق العاده تری رو شاهد بودم تو عناوین دیگه حالا نمیدونم چرا برای عده ای انقدر عجیبه این گرافیک و جلوه های بصری براشون. خودم کنسول دارم ولی خب همونطور ک گفتم بازی فعلا تایتل کنسول هست و فکر میکنم بخاطر این هست که کنسول گیمر ها اکثرا چنین گرافیکی رو قبلا مشاهده نکرده بودن با جهان پویا و وسیع.

حس میکنم چون بازی عنوانی پر طرفدار از راکستار هست هایپ زیادی تو عرصه گرافیکیش صورت گرفته ... صرفا فقط بخاطر اینکه راکستار عه نه چیز دیگه ای ! به داستان و ایناش کاری ندارم و فقط دارم در مورد جلوه های بصری صحبت میکنم...
مثلا همین یوبی سافت من فکر میکنم تو عرصه جلوه های بصری و گرافیک واقعا خوبه ... اسکرین شات های ما  از عنوان Assassins Creed Odyssey رزولوشن 2160p (4K)و مکزیموم تنظیمات گرافیکی . والا در مقایسه با اساسینز کرید ... RD2 چیز خیلی شاقه ای نیست... نمیدونم شاید من اینطور میبینم !

ACOdyssey-2018-09-28-18-27-57-385.jpg

ACOdyssey-2018-09-28-18-36-12-021.jpg

ACOdyssey-2018-09-28-18-41-56-699.jpg

ACOdyssey-2018-09-28-18-42-46-662.jpg

ACOdyssey-2018-09-28-20-05-56-070.jpg

ACOdyssey-2018-09-28-23-03-01-818.jpg

ACOdyssey-2018-09-29-00-25-55-787.jpg

ACOdyssey-2018-09-29-00-29-00-388.jpg

ACOdyssey-2018-09-29-01-22-31-525.jpg

ACOdyssey-2018-09-30-04-21-33-325.jpg

ACOdyssey-2018-09-30-04-37-04-230.jpg

ACOdyssey-2018-09-30-04-42-52-301.jpg

ACOdyssey-2018-09-30-15-53-59-587.jpg

ACOdyssey-2018-09-30-15-56-43-322.jpg

ACOdyssey-2018-09-30-17-24-16-991.jpg

ACOdyssey-2018-09-30-17-41-21-863.jpg

ACOdyssey-2018-09-30-17-53-17-613.jpg

ACOdyssey-2018-09-30-18-35-46-878.jpg

ACOdyssey-2018-09-30-18-53-22-192.jpg

ACOdyssey-2018-10-01-22-42-18-517.jpg

ACOdyssey-2018-10-02-00-07-53-797.jpg

ACOdyssey-2018-10-02-00-36-58-568.jpg

ویرایش شده توسط ???????
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، ??????? گفته است :

من احساس میکنم یک سری هایپ های بی مورد هم برای این بازی صورت گرفته از جنبه گرافیکی... درسته که بازی برای کنسول هست فی الحال ولی چیزی نبود که من با دیدنش خیلی هیجان زده بشم !

مثلا همین تصویر با terrain quality افتضاح زمین... نمیدونم رو کدوم نوع از کنسول اجرا شده ولی جالب نیس !نمیدونم شاید این حس منیه که روی 4K با pc بازی کردم عناوینی رو و Red dead 2 اونجور که هایپ شده برای من جدید نبود . من ب شخصه گرافیک ها و جلوه های بصری خارق العاده تری رو شاهد بودم تو عناوین دیگه حالا نمیدونم چرا برای عده ای انقدر عجیبه این گرافیک و جلوه های بصری براشون. خودم کنسول دارم ولی خب همونطور ک گفتم بازی فعلا تایتل کنسول هست و فکر میکنم بخاطر این هست که کنسول گیمر ها اکثرا چنین گرافیکی رو قبلا مشاهده نکرده بودن با جهان پویا و وسیع.

حس میکنم چون بازی عنوانی پر طرفدار از راکستار هست هایپ زیادی تو عرصه گرافیکیش صورت گرفته ... صرفا فقط بخاطر اینکه راکستار عه نه چیز دیگه ای ! به داستان و ایناش کاری ندارم و فقط دارم در مورد جلوه های بصری صحبت میکنم...
مثلا همین یوبی سافت من فکر میکنم تو عرصه جلوه های بصری و گرافیک واقعا خوبه ... اسکرین شات های ما  از عنوان Assassins Creed Odyssey رزولوشن 2160p و مکزیموم تنظیمات گرافیکی . والا در مقایسه با این RD2 چیز خیلی شاقه ای نیست... نمیدونم شاید من اینطور میبینم !

پسر فکمممم. از یوبی بعیده همچین گرافیکی. خوش بحالت داداچ 2کی میزنی ما تو 1080 پیش موندیم ??

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است :

چندتا عکس که خودم از بازی گرفتم...

دانلود دیگه آره؟ فیزیکی که فکر کنم الان نیست  باید منتظر بمونم.

تو reddit دیدم بعضیا شاکی بودن از سیستم کنترل و تیراندازی, شما مشکلی نداری؟

....

دوستانی که به گرافیک ایراد می گیرید, اولا گرافیش خوبه به نظرم بعدش مشخصه هیچ وقت به پای بازیهای pc در رده ultra نمیرسه. همچین قراری هم نبوده.

عالی بودن این بازی و نمره هایی که گرفته به خاطر داستان و گیم پلی و تجربه ایه که گیمر میکنه نه فقط گرافیک.

ویرایش شده توسط Nemo
لینک به دیدگاه

کاش برای پی سی هم میومد تو یوتیوب چنتا ویدیو دیدم از این بازی واقعا قشنگه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، Nemo گفته است :

دانلود دیگه آره؟ فیزیکی که فکر کنم الان نیست  باید منتظر بمونم.

تو reddit دیدم بعضیا شاکی بودن از سیستم کنترل و تیراندازی, شما مشکلی نداری؟

....

دوستانی که به گرافیک ایراد می گیرید, اولا گرافیش خوبه به نظرم بعدش مشخصه هیچ وقت به پای بازیهای pc در رده ultra نمیرسه. همچین قراری هم نبوده.

عالی بودن این بازی و نمره هایی که گرفته به خاطر داستان و گیم پلی و تجربه ایه که گیمر میکنه نه فقط گرافیک.

آره کلا بازی هایی که قرار نیست بفروشمشون رو همیشه دیجیتالی می خرم اهل دیسک ارشیو کردن نیستم :D

مکانیزم تیر اندازی یک مقدار سخت شده البته سخت هم نمیشه گفت بیشتر واقع گرایانه شده

ولی جوری نیست که اذیت کننده باشه  بعد از 2 ساعت بازی کاملا قلقش دستم اومد و عادت کردم بهش

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

پسر فکمممم. از یوبی بعیده همچین گرافیکی. خوش بحالت داداچ 2کی میزنی ما تو 1080 پیش موندیم 1f602.png1f602.png

والا یوبی سافت خیلی پیشرفت خوبی داشته در زمینه انجین های ساخت محیط گرافیکی.قبل از این Ac Origins هم بازی کردم واقعا فوق العاده بود خصوصا بناهای مصر باستان رو ک با سنگ های سفید ساخته شده بود میدیدم ماتم میبرد... این یکی از نظر کنتراست و نور غنی تر از اوریجینز ب نظر میرسه

نظر خودم اینه که بازی های جهان باز یا ب نوعی OpenWorld رو باید با رزولوشن های بالا بازی کرد تا عمق گرافیک بازی رو بشه دید مثلا همین اسکرین شات هایی که با رزولوشن 4K گرفته شده فرمتشون عوض شده و  کمی تار شده و کیفتشو از دست داده فرمت اصلی تصویر 4K فایل BMP بود با حجم هر عکس حول و حوش 17 تا 21 مگ حالا ما کردیمش Jpeg تا بشه اپلو کرد ?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ??????? گفته است :

مثلا همین تصویر با terrain quality افتضاح زمین... نمیدونم رو کدوم نوع از کنسول اجرا شده ولی جالب نیس !

نمیدونم شاید این حس منیه که روی 4K با pc بازی کردم عناوینی رو و Red dead 2 اونجور که هایپ شده برای من جدید نبود . من ب شخصه گرافیک ها و جلوه های بصری خارق العاده تری رو شاهد بودم تو عناوین دیگه حالا نمیدونم چرا برای عده ای انقدر عجیبه این گرافیک و جلوه های بصری براشون. خودم کنسول دارم ولی خب همونطور ک گفتم بازی فعلا تایتل کنسول هست و فکر میکنم بخاطر این هست که کنسول گیمر ها اکثرا چنین گرافیکی رو قبلا مشاهده نکرده بودن با جهان پویا و وسیع.

مثلا همین یوبی سافت من فکر میکنم تو عرصه جلوه های بصری و گرافیک واقعا خوبه ... اسکرین شات های ما  از عنوان Assassins Creed Odyssey رزولوشن 2160p و مکزیموم تنظیمات گرافیکی . والا در مقایسه با اساسینز کرید ... RD2 چیز خیلی شاقه ای نیست... نمیدونم شاید من اینطور میبینم

https://www.youtube.com/watch?v=fjJgsOwXIwU

https://www.youtube.com/watch?v=ahIovNGzUgU

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

کاش اینطوری نقل قول نکنی کاششش ?

دیدم انالیز هارو . انالیز دیجیتال فاندریز بهتر از همه بود. همونطور ک گفتم درسته گرافیک این عنوان خیلی خوبه ولی کمی اغراق هم شده توش. من خیلی هایپ نشدم چون قبلش عناوین با کیفیتی هم در این حوزه دیده بودم.

بهترین تجربه این بازی هم همون با xbox one x هست که 4k واقعیه و حتی 4k هم بازی نکنی تصاویر رندر شده جزئیات خوبی دارن و بلوری نیستن.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

واقعا گرافیک انچنانی نداره بازی

به قول دوستمون هایپ های بی مورد

لینک به دیدگاه

یکم صورت و چهره کاراکترها در این بازی بی روح و زیادی مصنوعی هست

به نظرم تا گرافیک بازی ها بخواد واقعا چشم نواز بشه به حداقل 40 ترافلاپس قدرت پردازشی لازم هست

یعنی کنسول ps5 هم اون چیزی که باید نیست چون مسلما با قدرت کمتر از 20ترافلاپس روانه  بازار خواهد شد

بعد از اون البته ممکنه انقلابی صورت بگیره و پردازش ها به طور کل به صورت ابری صورت بگیره و اونوقت دیگه بازی ها هم کیفیتی در حد بهترین فیلم های تخیلی خواهند داشت

لینک به دیدگاه

photo_2018-10-27_11-46-41.thumb.jpg.3505499a8b728ee2916c23a703545cba.jpg

سازندگان Assassin’s Creed در پیامی عرضه‌ی Red Dead Redemption 2 را تبریک گفتند.

ببینید اینا هم باهم دوستن شما هم باهم دوست باشین بچه ها.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، miladzahedi گفته است :

بابا خوش به حال تو! 1f601.png

ما تو 480p و low / اسلیپینگ داگز می زنیم اخه1f610.png همین پارسال ها! زیاد دور نرو1f61e.png

(البته الان با x360 می زنم یه کم بهتر شده ولی نه خیلی1f644.png

داداش باز خوش بحال تو حال و حوصله گیم  داری!!! نذار بیشتر بگم ?

لینک به دیدگاه

درود

اقا انگار این بازی چیز جالبیه عاا(عاشق وسترن و غرب امریکاییم)

اینجوری که بوش میاد پنج شیش ماه دیگه واس پی سی هم میاد در کل واس پیسی خاهد اومد.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

2vx9_red_dead_redemption_2_20181029155745.thumb.jpg.ebb2eab45962e3882d45ff58dd96a3db.jpg

عذر میخام این الان گرافیک خوبشه؟؟؟!! ادم یاد call of juarez میندازه هرچند گویا بازی خوبیه و اگر برای پی سی بیاد حتما نصبش میکنم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

عذر میخام این الان گرافیک خوبشه؟؟؟!! ادم یاد call of juarez میندازه هرچند گویا بازی خوبیه و اگر برای پی سی بیاد حتما نصبش میکنم

گرافیک برای کنسول های معمولی به شدت دانگرید شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...