رفتن به مطلب

تاپیک مرجع red dead redmption 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

عذر میخام این الان گرافیک خوبشه؟؟؟!! ادم یاد call of juarez میندازه هرچند گویا بازی خوبیه و اگر برای پی سی بیاد حتما نصبش میکنم

?

اخرین نسخه Call of Juarez: Gunslinger

image_call_of_juarez_gunslinger-22147-2589_0013.thumb.jpg.0e3f397f6274d04104f380b4a192fe2b.jpg

در مقابل

DqgnA17X0AEXdci.thumb.jpeg.68d1acb850c86991bc05c756be19bfae.jpeg

nkxm_red_dead_redemption_2_20181026113521.thumb.png.c44656a331cdeca1fe7e1ca1be94e7b9.pngپ

7ik2_red_dead_redemption_2_20181026094754.thumb.png.b02db575d77194abe90f29f9324aa399.png

در 24 دقیقه قبل، G@m3R گفته است :

گرافیک برای کنسول های معمولی به شدت دانگرید شده

?

xbox one 1.2 ترافلاپ ps4 1.8 ترافلاپ ps4 pro 4.2 ترافلاپ one x 6 ترافلاپ 

بازی ها روی 1050 و 1060 و 1070 بازی  بدون تفاوت   اجرا می شن  ?

وقتی 1050 داری و حتی 1080 30 فریم نمی گیری چی کار میکنی

مسلما باید تنظیمات گرافیکی رو کاهش بدی

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

1f636.png

بازی ها روی 1050 و 1060 و 1070 بازی  بدون تفاوت   اجرا می شن  1f636.png

منظورم همینه که گرافیکش با کنسول معمولی اونجوری که ذوب بازی شده اید و خودتون رو به کوچه ی علی چپ میزنید نیست...

ولی همین که پیشرفت کردید و اعتراف کردید که دانگرید شده خودش خیلی نکته مهمی بود :D

درضمن معماری و بهینه سازی کنسول فقط و فقط برای اجرای بازی هست, درحالیکه pc مولتی مدیا هست برا خودش و کمتر سازنده ای بازیهای pc رو بخوبی و بینقص بهینه سازی میکنه اما با اینحال و باهمین شرایط چشم شما کنسول بازهای افراطی رو کور میکنه :D

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

?

اخرین نسخه Call of Juarez: Gunslinger

image_call_of_juarez_gunslinger-22147-2589_0013.thumb.jpg.0e3f397f6274d04104f380b4a192fe2b.jpg

در مقابل

DqgnA17X0AEXdci.thumb.jpeg.68d1acb850c86991bc05c756be19bfae.jpeg

nkxm_red_dead_redemption_2_20181026113521.thumb.png.c44656a331cdeca1fe7e1ca1be94e7b9.pngپ

7ik2_red_dead_redemption_2_20181026094754.thumb.png.b02db575d77194abe90f29f9324aa399.png

?

بازی ها روی 1050 و 1060 و 1070 بازی  بدون تفاوت   اجرا می شن  ?

منظورش آخرین نسخه نبود،خودتم میدونی

bound in blood

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، G@m3R گفته است :

منظورم همینه که گرافیکش با کنسول معمولی اونجوری که ذوب بازی شده اید و خودتون رو به کوچه ی علی چپ میزنید نیست...

ولی همین که پیشرفت کردید و اعتراف کردید که دانگرید شده خودش خیلی نکته مهمی بود :D

درضمن معماری و بهینه سازی کنسول فقط و فقط برای اجرای بازی هست, درحالیکه pc مولتی مدیا هست برا خودش و کمتر سازنده ای بازیهای pc رو بخوبی و بینقص بهینه سازی میکنه اما با اینحال و باهمین شرایط چشم شما کنسول بازهای افراطی رو کور میکنه :D

اصلا  شما اینو میگی خیلی از بازی های کنسول گرافیک بهترین دارن تا این رد دد نمیدونم دوستان چرا هایپ الکی شدن براش

به امید روزی که بیاد رو پی سی بازیش کنیم با گرافیک واقعی

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

اصلا  شما اینو میگی خیلی از بازی های کنسول گرافیک بهترین دارن تا این رد دد نمیدونم دوستان چرا هایپ الکی شدن براش

به امید روزی که بیاد رو پی سی بازیش کنیم با گرافیک واقعی

دقیقا .

گرافیک بازی های کنسولی بخصوص انحصاری ها واقعا جذاب و کلاملا واقعیست . ولی به خاطر ضعیف بودنشون حیف و میل میکنن گرافیک بازیو . گرافیکی که میبینیم روی کنسول مارو شگفت زده میکنه بماند وقتی روی پیسی بیاد بالا . نمونش د لست آف آس ریمسترد بود ک قسمت جنگلش و برفش واقعا زیبا کار شده بود . اگر روی پیسی بود بی شک دهانمان رو باز میگذاشت.

ر دد گرافیکش بهترینه

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

واقعا نمیدونم چرا دوستان اینجوری دارن جر بحث میکنن :|

اول اینکه بنده نه فن ایکس باکس هستم و نه سونی { البته فن سونی هستم منظورم شرکتشه و اگه چیزی بخوام تهیه کنم حتما برندش سونی خواهد بود گوشی - تی وی و ... }

تنها کنسولی هم که داشتم پس اس 1 بود و تامام

اما اینکه دوستان از گرافیک بازی گلایه میکنن دقیقا اتفاقی که سر جی تی ای وی افتاد سر این بازی هم میوفته به احتمال 1000 درصد 2019 نسل جدید کنسول ها به بازار خواهد اومد و اون موقعس که میشه گرافیک واقعی این گیم با چشم دید  همون موقعس که بازی برای پی سی هم نشر داده خواهد شد پس این جر بحث هارو باید بزارید برای همون موقع جی تی ای سال 2013 منتشر و درست 2 سال بعد برای پی سی اومد ! یعنی زمانی که نسل جدید کنسول ها وارد شد  الانم سر این بازی همین اتفاق خواهد افتاد

اما در کل من رد دد 1  توی ایکس باکس یکی از اشناها بازی کرده بودم  اونقدرا هم با بازی ارتباط برقرار نکردم و واقعا درک نمیکنم چجوری به عنوان یه شاهکار ازش اسم میبرن از اونورد لست اف اس که دیگه واقعا شت بود اما

خوب اونم به عنوان بهترین بازی دنیا ازش نام میبرن :)))

البته اینا همش علایق شخصی هست مثلا من توی کل اساسین ها با نسخه 3 از همش بیشتر ارتباط بر قرار کردم و از همین الان دارم روز شماری میکنم برای نسخه ریمسترش { البته اگه جواب بده رو پیسی شخمی ما } در صورتی که خیلیا میگن اون بازی ضعیغ ظاهر شد

لینک به دیدگاه

تجربه بسیار عالی انشااله همتون این شاهکارو تجربش کنین مخصوصا پی سی گیمرا

1.thumb.PNG.d303e8a077598a53254bc8ee7ef1e6de.PNG

2.thumb.PNG.64902a1b86c0ab796151b6c5901e0e7f.PNG

3.thumb.PNG.f3efd696f114da0f94c6e2bc65e9934d.PNG

4.thumb.PNG.db27cd0f4eaecfc8737f8a2595e2cdd5.PNG

ویرایش شده توسط aminsa
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، hosin گفته است :

واقعا نمیدونم چرا دوستان اینجوری دارن جر بحث میکنن :|

اول اینکه بنده نه فن ایکس باکس هستم و نه سونی { البته فن سونی هستم منظورم شرکتشه و اگه چیزی بخوام تهیه کنم حتما برندش سونی خواهد بود گوشی - تی وی و ... }

تنها کنسولی هم که داشتم پس اس 1 بود و تامام

اما اینکه دوستان از گرافیک بازی گلایه میکنن دقیقا اتفاقی که سر جی تی ای وی افتاد سر این بازی هم میوفته به احتمال 1000 درصد 2019 نسل جدید کنسول ها به بازار خواهد اومد و اون موقعس که میشه گرافیک واقعی این گیم با چشم دید  همون موقعس که بازی برای پی سی هم نشر داده خواهد شد پس این جر بحث هارو باید بزارید برای همون موقع جی تی ای سال 2013 منتشر و درست 2 سال بعد برای پی سی اومد ! یعنی زمانی که نسل جدید کنسول ها وارد شد  الانم سر این بازی همین اتفاق خواهد افتاد

اما در کل من رد دد 1  توی ایکس باکس یکی از اشناها بازی کرده بودم  اونقدرا هم با بازی ارتباط برقرار نکردم و واقعا درک نمیکنم چجوری به عنوان یه شاهکار ازش اسم میبرن از اونورد لست اف اس که دیگه واقعا شت بود اما

البته اینا همش علایق شخصی هست مثلا من توی کل اساسین ها با نسخه 3 از همش بیشتر ارتباط بر قرار کردم و از همین الان دارم روز شماری میکنم برای نسخه ریمسترش { البته اگه جواب بده رو پیسی شخمی ما } در صورتی که خیلیا میگن اون بازی ضعیغ ظاهر شد

هر بازی رو با توجه به زمان انتشارش میسنجن عزیز دلم الان بازی red dead 1 رو اومدی تو سال 2018 بازی کردی در حالی که باید این بازی رو سال 2010 بازی میکردی 

الان شاید همین رد دد 2 بعد 10 سال خیلی بازی ضایعی به نظر برسه در مقابل بازی های 10 سال بعد

لینک به دیدگاه

فریاد وارز:باند در خون منظورم بود سال انتشار 2009 ده سال پیش !

12002_4a0d96028883d.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Game World گفته است :

هر بازی رو با توجه به زمان انتشارش میسنجن عزیز دلم الان بازی red dead 1 رو اومدی تو سال 2018 بازی کردی در حالی که باید این بازی رو سال 2010 بازی میکردی 

الان شاید همین رد دد 2 بعد 10 سال خیلی بازی ضایعی به نظر برسه در مقابل بازی های 10 سال بعد

من کی گفتم اومدم الان بازی کردم ؟

دارم میگم این بازی همون زمانی که اومده بود توی 360 بازی کردم و اش دهن سوزی نبوده همون زمان یادمه داشتن ازش به عنوان یه شاهکار اسم میبردن بالاخره سلیقه ها فرق داره اما من اهل این تعریف تمجید های الکی نیستم و چیزی هم که خوشم نیاد راحت میگم

بازم بحث سلیقس یکی خوشش میاد یکی نه :)

لینک به دیدگاه

دوستانی که سر گرافیک این بازی بحث میکنن ویدیو زیر رو ببینن :

https://youtu.be/hSUTOJkxlqw

و نکته این که توی این ویدیو بازی Assassins روی PC اجرا شده و رد دد روی کنسول !

مطمئنن اگر بازی RDR2 برای PC بیاد ، گرافیکش محشر خواهد بود .

ویرایش شده توسط Sajadko
لینک به دیدگاه

دوستان این عکس واقعی هستش یعنی میشه تمساح رو روی اسب گذاشت و حملش کرد آخه تو بازی گزینه حمل واسه تمساح نداره ؟؟949694.thumb.jpg.ad25bf4b570b8f074d3a6b8e3190d567.jpg

ویرایش شده توسط Game World
لینک به دیدگاه

راستی اون کسایی که بازی کردن بگن 

تو بازی میشه خونه خرید برای آرتور ؟؟؟

راستی تو بازی میشه دستشویی کرد ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، aminsa گفته است :

تجربه بسیار عالی انشااله همتون این شاهکارو تجربش کنین مخصوصا پی سی گیمرا

4.thumb.PNG.db27cd0f4eaecfc8737f8a2595e2cdd5.PNG

داداش یه لحظه این عکس رو دیدم شاخ در اوردم.گفتم مگه برای pc هم اومده?

یخورده دقت کردم دیدم کنسولی در زیر میز در کار هست.... ?

ولی مبارکه 

بازی فوق العاده ایه

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Game World گفته است :

راستی اون کسایی که بازی کردن بگن 

تو بازی میشه خونه خرید برای آرتور ؟؟؟

راستی تو بازی میشه دستشویی کرد ؟؟؟

والا نمیدونم امیدوارم نشه. به اندازه کافی تو دنیای واقعی مجبوریم این کارارو بکنیم حالا اومدیم بازی کنیم دیگه واقعا نمیخوام نگران خونه و غذا و توالت باشم باز ?

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 تقریبا تایید شده. منتظر انتشارش تا سال آینده باشید.

https://rockstarintel.com/red-dead-redemption-2-companion-app-files-hint-to-pc-version/

?

لینک به دیدگاه

سال اینده عکس بازی روی الترا و 60 فریم میزارم همینجا دوستان کنسولی حال کنن

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، hosin گفته است :

o.O

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، testaccount گفته است :

در 3 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

دوستان هدف از گیم سرگرمی و لذت بردن از تجربیاتی که در زندگی واقعی غیر ممکنه  نه عقده گشای .

لینک به دیدگاه

red dead 2 رکورد فروش آخر هفته تاریخ سرگرمی رو زد با 725 میلیون دلارفروش .فقط gta v با یک میلیارد دلار رتبه بالاتری داره که اونم وسط هفته و سه شنبه عرضه شده بود. این آمار فقط فروش 3 روز اول بازی هستش. (جمعه -شنبه - یکشنبه) در مقایسه با gta v (سه شنبه - چهارشنبه - پنجشنبه)
میزان فروش بازی به تفکیک پلتفرم 68 درصد برای playstation 4 و 32 درصد برای xbox one
رکوردهای سه روز اول بازی:

Red Dead Redemption 2's list of initial benchmarks include:

• Biggest opening weekend in retail sell-through across all entertainment releases;
  • Second biggest launch (three days) in retail sell-through across all entertainment releases;
  • Biggest entertainment launch of 2018;
  • Most pre-ordered full game ever on PlayStation Network;
  • Biggest day one full game sales ever on PlayStation Network;
  • Biggest first three days full game sales ever on PlayStation Network.
ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

دوستان هدف از گیم سرگرمی و لذت بردن از تجربیاتی که در زندگی واقعی غیر ممکنه  نه عقده گشای .

مچکرم که عقده ایمون کردی?

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

واقعا از ps4 چ توقعی دارین خدایی انقدر بازی رد ۲ بهینه کردن که الان اینه 

خودم ps4 slim بازی رد۲ رو دیدم ولی همین قدر هم توقع نداشتم راکستار واقعا در بهینه کردن محشره یه بازی مثل رد۲ انقدر هم گرافیک داره خیلی حرفه درکل ps4 برای من یه شوخیع فقط 

هر کسی میخواد بازی رد۲ رو لذت ببره بله سراغ Xbox one x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...