رفتن به مطلب

تاپیک مرجع red dead redmption 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

آب در بازی رد۲ افتضاح سنگای ریز چمنای افتضاح کلا گرافیک سطح زمین از low هم پائینتر

انقدر هم که ۵۰ درصد شیفته گرافیک این بازی شدن نورپردازی مهمترین چیزی بود که راکستار فوق العاده روش کار کرده گیمرشیفته این بازی شده کلا فن اخر بروسلی رو رو این بازی پیاده کرده 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

Image result for red redemption

به تازگی یکی از کاربران سایت YouTube ویدیویی را منتشر کرده که نشان می‌دهد می‌توان با استفاده از یک Emulator یا شبیه ساز کنسول پلی استیشن 3، بازی Red Dead Redemptionرا بر روی سیستم‌های خانگی به اجرا در آورد.

بازی Red Dead Redemption یکی از محدود بازی‌هایی است که گیمرهای پلتفرم سیستم‌های خانگی مدت‌هاست به دنبال عرضه نسخه غیرکنسولی آن هستند. در حال حاضر 9 سال از زمانی که نسخه‌های مختلف از این بازی جذاب سبک جهان باز برای دو کنسول پلی استیشن 3 و Xbox 360 منتشر شده می‌گذرد اما تاکنون هیچگونه خبری از نسخه رسمی آن برای سیستم‌های خانگی در دسترس قرار نگرفته است. هم اکنون بخش قابل توجهی از گیمرهای سیستم‌های PC اطمینان پیدا کرده‌اند که کمپانی راک ‌استار، ناشر این سری از بازی‌ها، هیچگاه قصد ندارد نسخه مربوط به سیستم‌های خانگی از این بازی را منتشر کند.

اما این تصمیمات راک‌ استار سبب نشده است که علاقه‌مندان به سری بازی‌های Red Dead Redemption از اجرای این بازی بر روی سیستم‌های خانگی مایوس شوند. اخیراً یکی از کاربران سایت YouTube با عنوان ZEROx توانسته است با استفاده از شبیه ساز RPCS3 نسخه اول از سری بازی‌های Red Dead Redemption را با عملکرد مناسب و قابل قبولی بر روی سیستم خانگی خود به اجرا در آورد. ویدیوی منتشر شده از سوی این کاربر نشان می‌دهد که حتی امکان اجرای این بازی با تنظیمات گرافیکی مناسب نیز بر روی سیستم‌های خانگی امکان پذیر است. اما باید توجه داشت که این کاربر برای اجرای مناسب این بازی از یکی از جدیدترین و گران‌ قیمت‌ترین پردازنده‌های حال حاضر کمپانی اینتل یعنی پردازنده Core i9 9900K استفاده کرده است. به همین دلیل انتظار نداشته باشید سیستم خانگی شما هم با کیفیت مشابه با این ویدیو، بازی Red Dead Redemption را به اجرا در آورد. این ویدیو را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

لینک ویدئو آپارات : https://www.aparat.com/v/JlM5E

امولاتور یا شبیه ساز RPCS3 هم اکنون در مرحله توسعه قرار دارد. با توجه به این موضوع ممکن است اجرای بازی Red Dead Redemption بر روی سیستم خانگی شما از عملکرد و کیفیت قابل قبولی برخوردار نباشد. همچنین ممکن است در طی ماه‌های آینده و انتشار نسخه‌های جدید از این امولاتور، بتوان این بازی و حتی نسخه دوم آن را نیز با کیفیت و عملکرد مناسبی بر روی سیستم‌های خانگی به اجرا درآورد. این شبیه‌ساز کنسول پلی استیشن 3 را می‌توانید از طریق این لینک برای سیستم خانگی خود دانلود کنید.

کاربرانی که در حال حاضر به یک ارتباط اینترنتی خوب و مناسب دسترسی دارند نیز می‌توانند با ثبت نام در سرویس استریم ابری PlayStation Now این بازی را بر روی سیستم‌های خانگی خود در اختیار داشته باشند. بازی Red Dead Redemption عضوی از کتابخانه عظیم و قابل توجه این سرویس است و می‌تواند همراه با بسیاری از بازی‌های کنسول PlayStation 4 به صورت استریم ویدیویی بر روی سیستم‌های PC به نمایش درآید.

در روشی دیگر می‌توان با استفاده از کنسول قدرتمند Xbox One X این بازی را به اجرا درآورد. این کنسول قادر است بازی Red Dead Redemption را با وضوح 4K و همراه با تنظیمات گرافیکی ویژه نظیر نرخ فریم ارتقا یافته در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد.

منبع : شهر سخت افزار

دوستان پست اول نقل قول نکنید 

لینک به دیدگاه

بله 

i9 9900k

rtx 2080 ti

بازی god of war 3 داره با fhd بازی میکنه و فریم از 22 تا 60 متغیره

منم با این سیستم تازه نشستم بازی میکنم یبار emulator هنگ میکنه یبار تصویر سفید میکنه 

i7 7700k

gtx 1070 ti

FHD   FPS ~ 12-29

رد دد هم بزودی تست میکنم 

لینک به دیدگاه

حیف...بازی خوبیه ولی اینجوری که معلومه نمیشه با رده متوسط یا پایین اجراش کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان بازیو دانلود کردم و با سیستم پروفایل تست کردم که 2 الی 4 فریم گرفتم مشکل شبیه ساز اینه که پردازنده خیلی قوی میخواد برعکس گرافیک چندان زیر لود نمیرفت البته لودشو افتر برنر کلا صفر درصد میزنه ولی دما 50 تا بود یعنی گرافیک اصلا نرفته بود زیر لود و بیکار بود 

حداقل پردازنده 8 هسته ای میخواد اگه بتونن تقسیم وظایف بکنن و فشار از روی پردازنده کاسته بشه و بره سمت گرافیک میشه پلی کرد 

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، hosin گفته است :

چه کاریه خوب یه سال دیگه صبر کنید منتشر که شد بزنین تو گوشش 1f602.png

این Red Dead Redemption هست نه Red Dead Redemption 2

لینک به دیدگاه

بنده امروز امتحان کردم نسبت به قبل خیلی پیشرفت کرده قبلا تا  منو بیشتر نمیرفت ولی الان می تونید بازی کنید ولی با فریم خیلی کم که مطمعنا تا چند وقت دیگه با اپدیت و فیکس مشکل فریم رو هم حل می کنن

rpcs3_2019_01_10_17_18_36_129.jpg

rpcs3_2019_01_10_17_18_26_180.jpg

rpcs3_2019_01_10_17_18_46_857.jpg

rpcs3_2019_01_10_17_21_10_565.jpg

rpcs3_2019_01_10_17_24_50_972.jpg

rpcs3_2019_01_10_17_27_28_306.jpg

لینک به دیدگاه

داداش حسن سلام میشه لطفا یه لینک از دانلود بازی Red Dead Redemption  مخصوص این شبیه ساز معرفی کنید . ایا هر نسخه ای دانلود کنیم میشه یا باید نسخه مخصوص این شبیه ساز رو دانلود کنیم ؟

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Existence گفته است :

داداش حسن سلام میشه لطفا یه لینک از دانلود بازی Red Dead Redemption  مخصوص این شبیه ساز معرفی کنید . ایا هر نسخه ای دانلود کنیم میشه یا باید نسخه مخصوص این شبیه ساز رو دانلود کنیم ؟

هر نسخه ای که برای CFW منتشر شده روی PS3 

فقط نباید PKG باشه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Rorschach گفته است :

بنده امروز امتحان کردم نسبت به قبل خیلی پیشرفت کرده قبلا تا  منو بیشتر نمیرفت ولی الان می تونید بازی کنید ولی با فریم خیلی کم که مطمعنا تا چند وقت دیگه با اپدیت و فیکس مشکل فریم رو هم حل می کنن

توی تنظیمات چیزی برای کم کردن نداره که فریم بره بالاگ؟با این تفاسیر سیستم من هم با اقتدار کامل 4-5 فریم میگیره

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

توی تنظیمات چیزی برای کم کردن نداره که فریم بره بالاگ؟با این تفاسیر سیستم من هم با اقتدار کامل 4-5 فریم میگیره

چرا فکر کنم باشه توی قسمت  configuration

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، SilEncer456 گفته است :

هر نسخه ای که برای CFW منتشر شده روی PS3 

فقط نباید PKG باشه

من از اینجا گرفتم ولی سیستم خیلی قوی میخواد واسه اجراش پردازنده حداقل 8 هسته ای و گرافیک 1060 به بالا

www.par30game.ir

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

دوستان بازیو دانلود کردم و با سیستم پروفایل تست کردم که 2 الی 4 فریم گرفتم مشکل شبیه ساز اینه که پردازنده خیلی قوی میخواد برعکس گرافیک چندان زیر لود نمیرفت البته لودشو افتر برنر کلا صفر درصد میزنه ولی دما 50 تا بود یعنی گرافیک اصلا نرفته بود زیر لود و بیکار بود 

حداقل پردازنده 8 هسته ای میخواد اگه بتونن تقسیم وظایف بکنن و فشار از روی پردازنده کاسته بشه و بره سمت گرافیک میشه پلی کرد 

درود.

با 6850k  ایا امیدی است که اجرا بشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

درود.

با 6850k  ایا امیدی است که اجرا بشه؟

باید تست کنید پردازنده خوبی دارین نسبت به 4460 خیلی قویتره ولی خود شبیه ساز هنوز کار داره یکی از دوستان هم اسکرین گذاشتن که با پردازنده 1600 تست کردن 

حجم بازی هم زیاد نیست 9 گیگه

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

این کانال یوتیوب پیشرفت تمام emulator ها رو هفتگی و روزانه پوشش می‌ده

این ویدوئو هم آخرین نسخه emulator ها رو در سیستم I7 8700K و GTX 980Ti پوشش می‌ده

https://www.youtube.com/watch?v=5yFsNMx_sa8&t=1s

ویرایش شده توسط SilEncer456
لینک به دیدگاه

من واسه cod 3 امولاتر سونی دو رو نصب کردم در کمال خونسردی20  فریم بهم میداد این امولاتورا خیلی داغونن واسه مجازی سازی

لینک به دیدگاه

من به شخصه یک بازی رو هرچقدرم دوس داشته باشم حاضر نیستم این همه دردسر براش بکشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

من به شخصه یک بازی رو هرچقدرم دوس داشته باشم حاضر نیستم این همه دردسر براش بکشم

دیگه یا باید هزینه کنی و کنسول بخری یا منتظر شبیه ساز بشی ، مثلا خودم گرن توریسمو 5 تست کردم که قبلا همون صفحه اول قفل میکرد اما الان جلوتر میره و تست نکردم که چقدر میشه بازی کرد در روزهای آتی اگه یادم باشه تست میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان شبیه ساز آپدیت شده و به نظرم میاد گاد آف وار 3 با فریم قابل قبولی اجرا میشه

حجم بازی یه کم زیاده و گرنه واسه تست دانلود میکردم شاید روزهای آتی دانلود کردم

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

دوستان من بازی رو پی اس پرو بازی میکنم تازه شروع کردم به بازی           بازیش چرا اینقد کنده؟؟

اصلا تنظیمات اضافه برای پلی 4 پرو نداره متاسفانه                خیلی فریم ریتش پائینه من تو نت گشتم دیدم 30 فریم هستش ولی اینقد کنده انگار فریم رویه زیره 25 هستش          بازیش فوق العادس ولی خیلی کنده متاسفانه    دایره رو میزنی یکم طول میکشه تا دستشو بیاره بالا و مشت بزنه    عکس العملاش واقعا کنده   نمیدونم برا ایکس باکس وان ایکس هم همینطوریه یا نه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

image.thumb.png.7ae27c9cc9e474486a35ee5be91e835f.png

یک ماه دیگه تا انتشار نسخه pc
دو ماه دیگه نسخه استیم

هنوز هم باورم نمیشه !!!

حالا اگه گذشت این یکی دو ماه 😅

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

image.thumb.png.7ae27c9cc9e474486a35ee5be91e835f.png

یک ماه دیگه تا انتشار نسخه pc
دو ماه دیگه نسخه استیم

ایول عالیه، حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم برای 60 فریم مشخصه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...