رفتن به مطلب

فروش gtx 480

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان

کارتی که برای فروش گذاشتم کاملاً آکبند بوده و فقط تست شده

مدت گارانتی یک سال

قیمت پایه 440

09190075457

post-9051-0-83400900-1336273180_thumb.jpg

post-9051-0-85567100-1336273211_thumb.jpg

post-9051-0-22818000-1336273259_thumb.jpg

post-9051-0-70361700-1336273306_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

پستهای اضافه پاک شدن . لطفا تو تاپیک فروش کسی اختلال ایجاد نکنید . به کسی هم بی احترامی نکنید .

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون آقا حامد

دوستان هر موردی غیر از خرید رو در پ.خ عرض کنن بنده محترمانه جوابشون رو میدم

لینک به دیدگاه

پستهای اضافه پاک شدن . لطفا تو تاپیک فروش کسی اختلال ایجاد نکنید . به کسی هم بی احترامی نکنید .

جناب بنده نه بی احترامی کردم به ایشون نه اختلال ایجادکردم که پست رو اضافی تشخیص دادین وپاک کردین.قیمت این کارت همون 390 بود که عرض کردم واین کارت همونیه که بنده گفتم توبازار رضا چون می خواستم بگیرمش وبه دلایلی منصرف شدم.این فروم های خرید وفروش فکر می کنم هدف اصلیشون اینه که جنس از مصرف کننده به مصرف کننده برسونن که افزایش قیمت به دلیل واسطه گری موجود در بازاراینجا اتفاق نیوفته نه اینکه یه جنسی رو از همون بازار بخریم بیایم اینجا 50 تومن بکشیم روش بذاریم برا فروش.ایشون مختارن به هرقیمتی که دوست دارن بفروشن وخریدار هم خودش تصمیم گیرندست فقط خواستم بگم تا آدم یک کلمه حرف حساب می زنه قضیه رو شلوغ نکینین بی احترامی و اختلال و....

لینک به دیدگاه

جناب بنده نه بی احترامی کردم به ایشون نه اختلال ایجادکردم که پست رو اضافی تشخیص دادین وپاک کردین.قیمت این کارت همون 390 بود که عرض کردم واین کارت همونیه که بنده گفتم توبازار رضا چون می خواستم بگیرمش وبه دلایلی منصرف شدم.این فروم های خرید وفروش فکر می کنم هدف اصلیشون اینه که جنس از مصرف کننده به مصرف کننده برسونن که افزایش قیمت به دلیل واسطه گری موجود در بازاراینجا اتفاق نیوفته نه اینکه یه جنسی رو از همون بازار بخریم بیایم اینجا 50 تومن بکشیم روش بذاریم برا فروش.ایشون مختارن به هرقیمتی که دوست دارن بفروشن وخریدار هم خودش تصمیم گیرندست فقط خواستم بگم تا آدم یک کلمه حرف حساب می زنه قضیه رو شلوغ نکینین بی احترامی و اختلال و....

دوست عزیز شما اطلاع دارید از موضوع ، از قیمت ، از کالا . ایشون شاید اطلاع نداره . تو پیغام خصوصی بهشون بگو . شاید اطلاع داره و میخواد گرونتر بفروشه . کسی نخره ازش . مجبور میشه قیمت رو بیاره پایین . کسی هم که بخواد بخره مستقیم که نمیاد از ایشون بخره . میره قیمت در میاره . اگر هم قیمت در نیاره و گرون بخره سرش کلاه رفته . لطفا این بحث رو ادامه ندید . نه اینجا و نه تو تاپیک فروش هر کسی . ممنونم .

لینک به دیدگاه

اقا من فکر کنم منظورشون از اختلال شما بودی و منظورشون از بی احترامی حرفی بود که صاحب تاپیک بهتون زد.

لینک به دیدگاه

اقا من فکر کنم منظورشون از اختلال شما بودی و منظورشون از بی احترامی حرفی بود که صاحب تاپیک بهتون زد.

درسته دوست عزیز . لطفا دیگه این بحث رو ادامه ندید . دوست ندارم باز هم تمام پست های این تاپیک رو پاک کنم . بذارید تاپیک روال عادی داشته باشه . ممنون از توجه همه .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...