رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد اینترنت رادیویی

Slasher
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 38 دقیقه قبل، saman5949 گفته است :

خب درسته دیگه فیبره شما یه زنگ به شاتل و اسیاتک بزنین

به شاتل زنگ زدم گفتن نمیتونیم بدیم ولی آسیاتک گفت میشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 ساعت قبل، Slasher گفته است :

lux.valve.net 
با این فکر نکنم دیگه تایم اوت بده 

screen074.thumb.jpg.78ad05887bbafe433015fc6a50133c8b.jpg

🤔

خیلی بده یا معمولیه؟

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

فکر میکنم 1.2 کیلومتر

سلام خوبی ؟

رادیو ها معمولا مسافت رو به مایل مینویسن.

یه سوال --- آیکن های دسکتاپ رو چطوری منظم و خشگل کردی ؟ من همیشه با دسکتاپم مشکل دارم خیلی شلوغه. جدیدن هم بعد از نصب بازی کرایسیس 1 ریمستر دسکتاپ مشکل پیدا کرده و با هر بار ریستارت سیستم آیکنها بهم ریخته میشن

ویرایش: الان رادیو خودم رو نگاه کردم درست میگید هم کیلومتر نوشته و هم مایل

Distance: 1.1 miles (1.8 km)
ویرایش شده توسط Hype
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، Hype گفته است :

سلام خوبی ؟

رادیو ها معمولا مسافت رو به مایل مینویسن.

یه سوال --- آیکن های دسکتاپ رو چطوری منظم و خشگل کردی ؟ من همیشه با دسکتاپم مشکل دارم خیلی شلوغه. جدیدن هم بعد از نصب بازی کرایسیس 1 ریمستر دسکتاپ مشکل پیدا کرده و با هر بار ریستارت سیستم آیکنها بهم ریخته میشن

سلام قربانت، شما خوبی؟

فکر کنم از همون اول معیارهاش روش تنظیم کرده بودن روی متریک، چون الانم چک کردم به کیلومتر بود (البته شاید هم این برند اینطوریه MikroTik)

در مورد سوالت هم، یه نرم افزار هست به اسم "fences" من از دوران ویندوز 7 داشتمش، بعضی وقتا سیستم رو سنگین میکنه مخصوصا اگه ویندوزتون روی SSD نصب نشده باشه، میتونی باهاش فضاهایی رو بسازی و اسم هم بذاری برای هر گروه(که من نذاشتم) میتونی رنگ اون فضاها رو هم تعیین کنی یا اصن مثل من بذاری شفاف بمونن، میتونی کاری کنی که مخفی باشن و فقط وقتی موس میاد روی اون فضا یهو پدیدار بشن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Farjam گفته است :

🤔

خیلی بده یا معمولیه؟

اتفاقا" اوضاع نتت خیلی خیلی خوبه داش !

-----------------------------------------------------------------

بذار اینطور بگم پینگت تو هر سرور خارجی پایین تر از 100 بود بدون که بهترین نت و داری !

البته ناکفته نماند سرور تا سرور داریم :| مثلا من پینگ ام تو اغلب سرور ها 105 تا 110 هستش ولی پینگ ام با این یکی ای پی 150 بودش

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Slasher گفته است :

به شاتل زنگ زدم گفتن نمیتونیم بدیم ولی آسیاتک گفت میشه 

اسیا تک به شاتل نمیرسه ولی بهتر از مخابراط هست هماهنگ کنین نویز و سیگنال ختتونو چک  کنن بگن که چه سرویسی میتونن بهتون بدن و اینکه بستگی به جا هم داره من دیدم یجایی اسیا تک هم بهتر از شاتل بوده موفق باشین

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Farjam گفته است :

🤔

خیلی بده یا معمولیه؟

مرسی از شما آقا فرجام گل 
نت شما ماشالله استیبل هستش 

در 3 ساعت قبل، saman5949 گفته است :

اسیا تک به شاتل نمیرسه ولی بهتر از مخابراط هست هماهنگ کنین نویز و سیگنال ختتونو چک  کنن بگن که چه سرویسی میتونن بهتون بدن و اینکه بستگی به جا هم داره من دیدم یجایی اسیا تک هم بهتر از شاتل بوده موفق باشین

هرجا گشتم اون مودم 4G هواوی که همه میگن خیلی خوبه پیدا نکردم ( شاید خوب نگشتم) مجبورا زنگ زدم به مخابرات ملعون دوباره واسه VDSL پرسیدم گفتن که واسه شما تا 1 ماه دیگه میتونیم سرویس دهی کنیم با سرعت تضمینی 20Mbps دانلود و آپلود ( نفهمیدم چی گفت چرت و پرت میگفت ولی ) 

بعد همزمان هم با آسیاتک هماهنگ کردم گفتن باید اول جمع آوری کنی بعد زنگ زدم به مخابرات پشتیبان محترمشون با یه لحن طلب کارانه که مثلا ارث پدرش هست گفت باید حضوری بیاید برای تخلیه پورت و تعهد بدید که از سرویس ما راضی بودید ولی خودتون میخواید تخلیه بشه ( یکی نیست بگه پدر سوخته من اگه نت ام مشکل نداشت این داستانا پیش میومد ؟ :| )

عجب گرفتاری شدیم به حضرت عباس اینترنت هم به گرفتاری هامون اضافه شد....

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Slasher گفته است :

مرسی از شما آقا فرجام گل 

هرجا گشتم اون مودم 4G هواوی که همه میگن خیلی خوبه پیدا نکردم ( شاید خوب نگشتم) مجبورا زنگ زدم به مخابرات ملعون دوباره واسه VDSL پرسیدم گفتن که واسه شما تا 1 ماه دیگه میتونیم سرویس دهی کنیم با سرعت تضمینی 20Mbps دانلود و آپلود ( نفهمیدم چی گفت چرت و پرت میگفت ولی ) 

بعد همزمان هم با آسیاتک هماهنگ کردم گفتن باید اول جمع آوری کنی بعد زنگ زدم به مخابرات پشتیبان محترمشون با یه لحن طلب کارانه که مثلا ارث پدرش هست گفت باید حضوری بیاید برای تخلیه پورت و تعهد بدید که از سرویس ما راضی بودید ولی خودتون میخواید تخلیه بشه ( یکی نیست بگه پدر سوخته من اگه نت ام مشکل نداشت این داستانا پیش میومد ؟ :| )

شما یه زنگ بزنین 195 و از دستشون شکایت کنید خودشون فرداش براتون جمع اوری میکنن خیالت جمع

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Slasher گفته است :

مرسی از شما آقا فرجام گل 

غلط اضافی کرده، از توی همون پنل کاربری به پشتیبانیش تیکت بده، 4-5 روز بعد جمع آوری میکنه.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، saman5949 گفته است :

شما یه زنگ بزنین 195 و از دستشون شکایت کنید خودشون فرداش براتون جمع اوری میکنن خیالت جمع

فردا قراره برم سراغشون

در 10 ساعت قبل، Mreza123 گفته است :

غلط اضافی کرده، از توی همون پنل کاربری به پشتیبانیش تیکت بده، 4-5 روز بعد جمع آوری میکنه.

ثبت کردم چهارشنبه 

قربون عکس پروفایلت 😍

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...