رفتن به مطلب

استفاده همزمان از هدفون و میکروفون با جک 3.5

dragon2010
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من یه هدست دارم برای کامپیوتر که با usb متصل میشه و مشکلی در استفاده همزمان هدفون و میکروفونش ندارم

اما هدفون موبایل رو به کامپیوتر زدم و میکروفونش کار نمیکنه

اینو میدونم که سبز برای بلندگو هست و صورتی برای میکروفون

پس چجوری همزمان از بلندگو و میکروفونش استفاده کنم؟ یعنی باید از تبدیلی چیزی استفاده کنم؟

یعنی هدست های مخصوص کامپیوتر هم که جک 3.5 داره در حالت عادی نمیشه همزمان از هدفون و میکروفونش استفاده کرد؟ پس چرا رو موبایل میشه؟

مادربرد من Asus P8H77-V و 6 خروجی صدا داره . در مورد بقیه خروجی ها هم توضیح بدین بی زحمت

ممنون میشم یکی از دوستان کامل توضیح بده

لینک به دیدگاه

هندسفری موبایل و هدست های کنسول ها 4 خیط هستن و یدونه پایه برای میکروفن دارن فقط با تبدیل نیتونید از میک استفاده ببرید

اون 6 تا خروجی برای اتصال دستگاههای صوتی 5.1 و 7.1 هست

بیشتر هدستهای جدید دارای فیش 4 خط هستن که با اتصال به کارت صدای خود هدست قابل استفاده هستن

تبدیل هم میخرید حتما یکی میکروفن و دیگری صدا باشه..AUX نخرید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

هندسفری موبایل و هدست های کنسول ها 4 خیط هستن و یدونه پایه برای میکروفن دارن فقط با تبدیل نیتونید از میک استفاده ببرید

اون 6 تا خروجی برای اتصال دستگاههای صوتی 5.1 و 7.1 هست

بیشتر هدستهای جدید دارای فیش 4 خط هستن که با اتصال به کارت صدای خود هدست قابل استفاده هستن

تبدیل هم میخرید حتما یکی میکروفن و دیگری صدا باشه..AUX نخرید

ممنون ولی خوب متوجه نشدم

در مورد اتصال دستگاههای صوتی 5.1 و 7.1 بیشتر توضیح بدین

اگر هدفون موبایل نیاز به تبدیل داره پس چرا رو گوشی نیاز به تبدیل نداره؟

اول گفتی هدفن موبایل 4 خطه و تبدیل میخواد و بعد گفتی هدست های جدید 4 خطن و تبدیل نمیخوان!

با اتصال به کارت صدای خود منظورت اینه هدست های جدید با اتصال جک به خروجی سبز کامپیوتر همزمان میشه از هدفون و میکروفونش استفاده کرد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، dragon2010 گفته است :

ممنون ولی خوب متوجه نشدم

در مورد اتصال دستگاههای صوتی 5.1 و 7.1 بیشتر توضیح بدین

اگر هدفون موبایل نیاز به تبدیل داره پس چرا رو گوشی نیاز به تبدیل نداره؟

اول گفتی هدفن موبایل 4 خطه و تبدیل میخواد و بعد گفتی هدست های جدید 4 خطن و تبدیل نمیخوان!

با اتصال به کارت صدای خود منظورت اینه هدست های جدید با اتصال جک به خروجی سبز کامپیوتر همزمان میشه از هدفون و میکروفونش استفاده کرد؟

درود

جک ورودی موبایل ها و اکثر لپتاپ های جدید، 4 پین هستند و میتونن با هدفون های موبایلی مچ بشن و کار کنن.

اما جک های ورودی مادربرد ها، همگی 3 پین هستند و به هیچ وجه قابلیت استفاده همزمان از میکروفون و هدست رو ندارن.

برای اینکار باید تبدیلی که دوستمون گفتن رو تهیه کنید، این تبدیل دارای یک ورودی 4 پین هست و میتونه با دیوایس های موبایلی مچ بشه، از طرف دیگه دو تا خروجی داره که یکی به خروجی هدفون مادربرد و دیگری به ورودی میکروفون مادر برد وصل میشه.

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

جک ورودی موبایل ها و اکثر لپتاپ های جدید، 4 پین هستند و میتونن با هدفون های موبایلی مچ بشن و کار کنن.

اما جک های ورودی مادربرد ها، همگی 3 پین هستند و به هیچ وجه قابلیت استفاده همزمان از میکروفون و هدست رو ندارن.

برای اینکار باید تبدیلی که دوستمون گفتن رو تهیه کنید، این تبدیل دارای یک ورودی 4 پین هست و میتونه با دیوایس های موبایلی مچ بشه، از طرف دیگه دو تا خروجی داره که یکی به خروجی هدفون مادربرد و دیگری به ورودی میکروفون مادر برد وصل میشه.

ممنون بابت توضیحات

متوجه شدم ، فقط هدست های مخصوص کامپیوتر و جدید که الان تو بازار هست و جک 3.5 داره هم اونم بدون تبدیل نمیشه به کامپیوتر متصل کرد؟

و مادربردهای جدید مثل موبایل ها ورودی جکشون 4 پین هست که نیاز به تبدیل نداشته باشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، dragon2010 گفته است :

ممنون بابت توضیحات

متوجه شدم ، فقط هدست های مخصوص کامپیوتر و جدید که الان تو بازار هست و جک 3.5 داره هم اونم بدون تبدیل نمیشه به کامپیوتر متصل کرد؟

و مادربردهای جدید مثل موبایل ها ورودی جکشون 4 پین هست که نیاز به تبدیل نداشته باشه؟

من تابحال مادربرد عادی ندیدم که چنین جکی داشته باشه، بعضی از مینی پیسی ها رو دیدم، ولی مادربرد ها کیس معمولی رو نه...

عموما بخش جک های audio تولید شرکت فاکسکان هست و چند مدل محدود داره، فک کنم کلا 5 مدل داره، هیچکدوم هم 4 پین نیستن

لینک به دیدگاه

نتیجه اینکه یا باید تبدیل بگیری یا هدست 😅

هدستهایی که سوکت 3.5 4 خط دارن برای استفاده یا کارت صدا usb دارن یا تبدیل 1 به 2

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...