رفتن به مطلب

تجربه بد از خرید هدست Razer Kraken

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان وقتتون بخیر

من بعد تقریبا بعد از دو سال نیت کردم که هدست جدید و بخرم و از قبلی دست بکشم نمیخواستم هم زیاد خرج کنم بعد یه خورده بالا و پایین کردن خوردم به هدست razer kraken x lite با قیمت یک میلیون و ششصد هزار تومن خوشم اومد ازش و خریدم

یک هفته ای استفاده کردم تقریبا ولی بعد از یک هفته یکی از پایه هاش کلا شکست وقتی خواستم از رو سرم برش دارم و بعدش که دقت کردم دیدم اون یکی پایه ش هم ترک خورده و حالتشو از دست دادم

هدست قبلیم steel series بود که پایه هاش آلمینیومی بود وه واقعا قوی بود و هیچی نمیشد مردی بود واسه خودش 

از صدای این هدست خیلی خوشم اومده بود اما امشب بد جور زد تو ذوقم مجبور شد با چسب قطره ای پایه که شکسته بود رو بچسبونم و اون یکی پایه رو هم چسب زدم تا دیگه نشکنه

این اولین خریدم از ریز بود و بدجور خورد تو ذوقم پایه هاش واقعا ضعیف بود با یه استفاده یک هفته ای راحت شکست خلاصه خواستم این تجربه رو با شما هم در میون بزارم

راستی به نظرتون امکان تعویض پایه هاش هست؟ ببرم نمایندگی امکان داره تعویضش کنه؟ گارانتی پانا داره محصول رو هم از فروشگاه اداک خریدم

فکر کنم آخرین خریدم از ریزر بود

عکس پایه هاشم پیوست شد نگاه کنین یکیش که کلا شکست یکی هم ترک برداشته

photo_2020-10-28_01-38-26.jpg

photo_2020-10-28_01-38-28.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mohamad.rzaj گفته است :

سلام دوستان وقتتون بخیر

من بعد تقریبا بعد از دو سال نیت کردم که هدست جدید و بخرم و از قبلی دست بکشم نمیخواستم هم زیاد خرج کنم بعد یه خورده بالا و پایین کردن خوردم به هدست razer kraken x lite با قیمت یک میلیون و ششصد هزار تومن خوشم اومد ازش و خریدم

یک هفته ای استفاده کردم تقریبا ولی بعد از یک هفته یکی از پایه هاش کلا شکست وقتی خواستم از رو سرم برش دارم و بعدش که دقت کردم دیدم اون یکی پایه ش هم ترک خورده و حالتشو از دست دادم

هدست قبلیم steel series بود که پایه هاش آلمینیومی بود وه واقعا قوی بود و هیچی نمیشد مردی بود واسه خودش 

از صدای این هدست خیلی خوشم اومده بود اما امشب بد جور زد تو ذوقم مجبور شد با چسب قطره ای پایه که شکسته بود رو بچسبونم و اون یکی پایه رو هم چسب زدم تا دیگه نشکنه

این اولین خریدم از ریز بود و بدجور خورد تو ذوقم پایه هاش واقعا ضعیف بود با یه استفاده یک هفته ای راحت شکست خلاصه خواستم این تجربه رو با شما هم در میون بزارم

راستی به نظرتون امکان تعویض پایه هاش هست؟ ببرم نمایندگی امکان داره تعویضش کنه؟ گارانتی پانا داره محصول رو هم از فروشگاه اداک خریدم

بهتره قبل ارسال شرایط گارانتی رو بخونی!

هیچ گارانتی بخاطر شکستگی خدمات نمیده 

بعدشم همین هدستهای متفرقه هیچیش گیر نمیاد چه برسه ریزر

بهترین کار تقویت بازوهای کشویی هست که فکر کنم توخالی هستن و میتونی داخلش از ورق فلزی استفاده کنی

قبل فرستادن زنگ بزن!

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز هدست 1600 که خرید همون هدست 600 700 تومنی پارساله !!!

حداقل پولی که باید برای یه هدست خوب بدی 4 میله به نظر بنده 

ریزر اصلا پیشنهاد نمی شه 

لاجیتک فقط جی پرو ایکس 

هایپر ایکس تقریبا تمامی مدلاش خوبه 

ایسوسم نسبت به قیمتش نمی ارزه ولی کیفیت بدی نداره البته مدلهای رده بالاش

تو رنج قیمت پایین به نظرم رپو باز بهتر از بقیس 

بقیه برندا مثه تراست و ادیفایر و چنتا مدل دیگه که تولیون موجوده و از برندای شناخته شده هستن هم کارنکردم نمی دونم به چه صورت هست شاید خوب باشه شایدم نباشه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

بهتره قبل ارسال شرایط گارانتی رو بخونی!

هیچ گارانتی بخاطر شکستگی خدمات نمیده 

بعدشم همین هدستهای متفرقه هیچیش گیر نمیاد چه برسه ریزر

بهترین کار تقویت بازوهای کشویی هست که فکر کنم توخالی هستن و میتونی داخلش از ورق فلزی استفاده کنی

قبل فرستادن زنگ بزن!

آره حتما زنگ میزدن میدونم که جزو شرایط گارانتی نیست میگفتم اگه داشته باشن تعویضش کنن برام با هزینه که هنوز زنک نزدم ولی بعید میدونم داشته باشن
تو خالی نیست ولی یه جنس پلاستیک آشغالی داره

در 3 ساعت قبل، Divine گفته است :

سلام دوست عزیز هدست 1600 که خرید همون هدست 600 700 تومنی پارساله !!!

حداقل پولی که باید برای یه هدست خوب بدی 4 میله به نظر بنده 

ریزر اصلا پیشنهاد نمی شه 

لاجیتک فقط جی پرو ایکس 

هایپر ایکس تقریبا تمامی مدلاش خوبه 

ایسوسم نسبت به قیمتش نمی ارزه ولی کیفیت بدی نداره البته مدلهای رده بالاش

تو رنج قیمت پایین به نظرم رپو باز بهتر از بقیس 

بقیه برندا مثه تراست و ادیفایر و چنتا مدل دیگه که تولیون موجوده و از برندای شناخته شده هستن هم کارنکردم نمی دونم به چه صورت هست شاید خوب باشه شایدم نباشه

راستش وقتی برند ریزر رو دیدم اصلا فکر نمیکردم اینجوری باشه واقعا توقع داشتم ازش توقع همون هدست استیل سریس رو داشتم حتی بالاتر ولی خب اینجوری شد این تاپیکم زدم گفتم شاید کسی مثل من قصد خرید این هدست رو داشت بدونه که چه جوریه

ممنون از راهنماییت

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Mohamad.rzaj گفته است :

آره حتما زنگ میزدن میدونم که جزو شرایط گارانتی نیست میگفتم اگه داشته باشن تعویضش کنن برام با هزینه که هنوز زنک نزدم ولی بعید میدونم داشته باشن
تو خالی نیست ولی یه جنس پلاستیک آشغالی داره

راستش وقتی برند ریزر رو دیدم اصلا فکر نمیکردم اینجوری باشه واقعا توقع داشتم ازش توقع همون هدست استیل سریس رو داشتم حتی بالاتر ولی خب اینجوری شد این تاپیکم زدم گفتم شاید کسی مثل من قصد خرید این هدست رو داشت بدونه که چه جوریه

ممنون از راهنماییت

سلام این هدست اندازه قیمتش کارایی داره و هدست ارزونی هست. پول ما بی ارزش هست. 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام این هدست اندازه قیمتش کارایی داره و هدست ارزونی هست. پول ما بی ارزش هست. 

از لحاظ صدا هدست خوبی بود  راضی بودم ازش اما خب الان بری از این هدست های ۱۰۰ هزارتومنی آشغال چینی هم بخری باز یه مدت زیادی کار میکنن این هدست خییلی راحت از این نقطه شکست 

لینک به دیدگاه

من یک سالی میشه که کراکن X (نه لایت) دارم و مشکلی از این لحاظ نداشتم

با اینکه من زیاد هم حساسیت خرج نمیدم موقع نگهداری

عجیبه شاید این سری های آخر کیفیتشون اومده پایین

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

بنده 6 سال هست کرکن کروما 7.1 دارم با استفاده روزانه بالای 8 ساعت و تقریبا هر روز (بازی فیلم و غیره)
فقط روکش چرمیش سریع خراب شد. وگرنه بی نهایت هدست با کیفیتی هست.
در کل هدست روی دست ریزر نیومده و نخواهد اومد چون اکثر برند هارو تست کردم. در مورد هدست شما هم یا بد ازش نگهداری شده و یا کلا از اول شکسته بوده وقتی خریدید. وگرنه توی استفاده امکان نداره این اتفاق بیوفته. من هدستمو بعد از 6 سال کار مداوم قشنگ 180 درجه بازش میکنم بدون مشکل.

لینک به دیدگاه

درود

من 4 سال پیش یدونه a4tech خریدم فک کنم دور بر 100  تومن.بعد اینهمه سال با اینکه خیلی وقتا میوفته رو زمین و میخوره اینور اونور اخ هم نگفته عجیب چیزیه..جنسا جدیدا اشغال شدن تقصیر من و شما نیست.

لینک به دیدگاه

سلام

ریزر همینه عزیز

توی هدست هم گزینه چندان جذابی از باب کیفیت صدا نیست ,کیفیت ساختش هم همیشه جای بحث داشته,صرفا روی تبلیغات خوب تمرکز کرده وبازاریابی,به قول معروف اسم در کرده

کیفیت ساخت برندی مثل لاجیتک اصلا قابل مقایسه با ریزر نیست وبه شدت بالاتره.برندهای تخصصصی مثل سنهایزر و.. هم که حرفی برای گفتن نمیزارن.

من یه هدست تسکو هم دارم  30تومن خریدم 4 سال پیش ,چنین بلایی سرش نیومده(پرتش میکنم اینور واونور)البته بماند که شما هم گزینه ارزونی رو خریدید اما نباید دیگه در این حد بی کیفیت باشه.

لینک به دیدگاه

ریزر کلا همه چیش مشکل داره،کلا کسی ریزر نمیخره مگه اینکه وارد به بحث نباشه

لینک به دیدگاه

سلام

ایراد بسیار عجیبی هست

حتما باید گارانتی پانا پیگیری کنید

بنده سال ۹۲ هدفون ریزر الکترا خریداری کردم با استفاده بسیار زیاد و روزانه خداروشکر همچنان سالم هست و عالی کار میکنه

و به فکر تهیه ایرپد هاش هم هستم

عجیب تر این هست که دوستان اینطوری ریزر رو میکوبن

ریزر برند با کیفیت و رده بالایی هست و بنده سالها از ست محصولاتش استفاده کردم و هیچ مشکلی برام ایجاد نشده

لینک به دیدگاه

به یک نکته دیگه در مورد گارانتی خصوصا ایران اشاره کنم خدمتتون

معمولا وقتی با گارانتی تماس میگیرید و میپرسید موردی به وجود اومده ایا شامل گارانتی میشه یا نه ۱۰۰ درصد پاسخشون نه هست

اما زمانی که متوجه بشن پیگیر مشکل هستید اکثرا کارتون رو راه میندازن و این مورد به نظرم وظیفه گارانتی هست که برای شما پایه ها یا هدست رو تعویض کنه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Nima.Rampage گفته است :

سلام

ایراد بسیار عجیبی هست

حتما باید گارانتی پانا پیگیری کنید

بنده سال ۹۲ هدفون ریزر الکترا خریداری کردم با استفاده بسیار زیاد و روزانه خداروشکر همچنان سالم هست و عالی کار میکنه

و به فکر تهیه ایرپد هاش هم هستم

عجیب تر این هست که دوستان اینطوری ریزر رو میکوبن

ریزر برند با کیفیت و رده بالایی هست و بنده سالها از ست محصولاتش استفاده کردم و هیچ مشکلی برام ایجاد نشده

من خودم و 3 تا از رفیقام پنج شیش ساله محصولاتشو استفاده میکنیم و طوری بوده که بقیه شرکتا هم تست کردیم. از لحاظ کیفیت روکش چرم و اینا شاید جای بحث داشته باشه ولی کیفیت صدا و قدرت باس خداست و حالا حالا ها برندی بهش نمیرسه.
معمولا هم کسایی نظر میدن روی ریزر که واقعا نداشتن یا تست نکردن وگرنه لزومی نداره به این کار. هرکی که ریزر داشته راضی بوده.

ویرایش شده توسط AhmadrezaAtleti
لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، AhmadrezaAtleti گفته است :

من خودم و 3 تا از رفیقام پنج شیش ساله محصولاتشو استفاده میکنیم و طوری بوده که بقیه شرکتا هم تست کردیم. از لحاظ کیفیت روکش چرم و اینا شاید جای بحث داشته باشه ولی کیفیت صدا و قدرت باس خداست و حالا حالا ها برندی بهش نمیرسه.
معمولا هم کسایی نظر میدن روی ریزر که واقعا نداشتن یا تست نکردن وگرنه لزومی نداره به این کار. هرکی که ریزر داشته راضی بوده.

کاملا درسته🌹

کیفیت روکش چرم ایرپد هم اتفاقا برای ریزر عالی و در حد برند های دیگه مثل سنهایزر یا بیرداینامیک هم رده متوسط هست

و پوسیدن ایرپد امری طبیعی هست چونکه کالای مصرفی هدفون هاست

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در در 7 آبان 1399 در 01:49، Mohamad.rzaj گفته است :

سلام دوستان وقتتون بخیر

من میخوام بخرم خیلی هم باهاش با ناز و آرامش و با لطافت برخورد میکنم پس بدنه هیچی

کیفیت خود هدست رو راضی بودین؟؟ کیفیت کابل و اسپیکر و میکروفونش خوب هست؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان وقتتون بخیر

این مشکل از کیفیت مواد استفاده شده در خط تولید ناشی میشه.وگرنه دلیل نداره که اینجوری بشکنه.سال 1395 یه ظرفشویی بوش خریدم برای خونم 4.5 که قیمت بسیار زیادی بود برای اون موقع که برن درجه 1 بازار هستش.بعد از یه مدت پلاستیک پیشانی شروع کرد به ترک خوردن.که مجبور شدم مثل شما با چسب بپوشونمش.ترک های عمقی هم بود.این موارد پیش میاد و آدم رو دل چرکین میکنه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان وقتتون بخیر

درود بر همه دوستان

دوست عزیز من زیاد اهل هدست و اینجور لوازم نیستم و یکی هم دارم چند ساله داره خاک میخوره و ازش استفاده ای نمیکنم.

من میخوام یه راهنمایی بکنم که بتونی مشکلت رو حل کنی و غصه اش رو نخوری و اگه کاری که میگم رو بتونی انجام بدی مشکلت حل میشه!

گزینه اول اینه که ببین میتونی بدون خراب شدن هدست پایه ها رو باز کنی ، بعد اگه دیدی شدنیه و میتونی ، سایز پهنا یا همون عرض پایه رو بگیر ببین چند سانته بعد برو از لوازم الکتریکی ها وارنیش حرارتی مشکی با کیفیت با همون سایز البته یه کوچولو بزرگتر اگه گیرت اومد بگیر بعد چند سانت به اندازه ای که محل شکستگی و یکی دو سانت دو طرفش رو ساپورت تیکه کن و از پایه ردش کن و بعد که در محل قرار گرفت میتونی دوتا کار انجام بدی اول اینکه تو همون حالت با یه حرارت ملایم فندک به وارنیش اون رو تو محل فیکسش کنی و یه کار دیگه هم اینکه قبل از جا زدن وارنیش ، محل شکستگی و مقداری اطرافش رو با چسب قطره ای فوری مرغوب خیلی با ظرافت آغشته کنی  و بعد وارنیش رو جا بزنی و بعد آروم حرارت بدی تا فیکس بشه و فقط توجه کن تو این روش حرارت زیاد ندی که وارنیش بسوزه یا آتیش بگیره و ضمنا اگه دودی متساعد شد هم استنشاقش نکنی چون سیانو اکریلاته و سمی هست؟! وارنیش رو خیلی آروم حرارت بده تا به شکل پایه فرم بگیره و فیکس که شد کافیه و دیگه حرارت نده!

نکته : وقتی وارنیش رو استفاده کنی دیگه اون قست از پایه نمیتونه تو مادگی بالا بره و دیگه ثابت میشه پس اندازه طول وارنیش رو با توجه به این مسئله در نظر بگیر!

اگه بتونی اینکار رو با ظرافت انجامش بدی خروجی کار خیلی خوب میشه و اصلا ضایع نمیشه و شخصا با این روش وسایل مختلفی رو درست کردم و نتیجه اش عالی بوده و واقعا راضیم ازش.

موفق باشید.:x

لینک به دیدگاه

سلام

متاسفانه محصولات ارزان قیمت ریزر خیلی بی کیفیت هستند و ارزش خرید ندارند اما مدل های گرون قیمتش (به اصطلاح پرمیوم) خوبن البته این برند الکی گرونه در کل

این نمونه خرابی های مدل کراکن ایکس و لایت که بر خلاف مدل کراکن اصلی قسمت اتصال هد بند به کاپ گوشی پلاستیکی بوده و به سرعت میشکنه حتی اگر خوب مراقبت کنید

2.JPG.08bcee4239848d1efd7020e2141018e9.JPG1.JPG.fe55d3b2461947757d7345cdeaf377b6.JPG

داخل سایت آمازون این موارد خیلی گزارش شده

جدای ریزر هر برندی که به خاطر ارزان سازی و سبک سازی و یا هر دلیل دیگه ای اومد قسمت هدبند و اسلایدر (قسمت اتصال هدبند به کاپ) رو پلاستیکی بکنه این مشکل براش پیش میاد 

ویرایش شده توسط hellbrain666
لینک به دیدگاه

بر خلاف هایپ عظیم روی برند ریزر واقعا بنظرم برند ضعیفی هست

تک و توک محصولات با کیفیت داره

ولی میتونم بگم بیش از 80 درصد محصولات ریزر در مقابل رقبای هم قیمت خودشون هیچ حرفی برای گفتن نداره

این موضوع خصوصا تو زمینه صوتی دو چندانه

تمام هدست های ریزر کیفیت صدای پایین، اعوجاج صوتی بالا ، و جزییات بسیار کمی دارن

تنها کاری که ریزر میاد انجام میده افزایش کاملا اغراق شده و غیر طبیعی بیس هست که متاسفانه باعث میشه افرادی که اطلاعات کافی تو زمینه صدا و صوت ندارن و ریزر تهیه میکنن فک میکنن چون بیس زیاد هست یعنی کیفیت بالا در صورتی که با اکولایزر بیس هر هدفونی رو میشه زیاد کرد ولی قضیه اینه بیس زیاد آسیب شدیدی به سانداستیج، ایمیجنگ و جزییات صدا تو میدرنج و تریبل میزنه

همین موضوع باعث میشه برند های واقعی و تخصصی حوزه صدا مثل سنهایزر یا های فای من تو مدل های رده بالا ( هدفون 50 میلیونی سنهایزر hd800 و رقیبش های فای من آریا) نه تنها بیس زیادی ندارن بلکه حتی از میزان نرمال هم بیس پایین تری دارن چون بازار هدفشون به اصطلاح های آدیوفیل ها یا خوره های حوزه صوتی هست  و میدونن کیفیت بالا یعنی چی

البته که تو این رنج قیمتی زیر 2.5 نمیشه توقع خاصی داشت ولی برند هایی مثل رپو، کولرمستر، ادیفایر بنظرم برای هدست های ارزون قیمت بهترین گزینه هستن

در کل بین تمام برند هایی که هدست گیمینگ تولید میکنن فقط سه برند استیل سریز - لاجیتک و هایپرایکس کیفیت خوبی دارن و کیفیتشون به حدی خوبه بعضی مدل های رده بالا این برند ها میتونن با هدفون های استودیویی رقابت کنن

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...