رفتن به مطلب

مشاوره خرید SSD

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 
من قصد خرید یک هارد ssd دارم و توی شهرمون فقط و فقط یک فروشنده لوازم کامپیوتر داریم 

از اونجایی که قبلا تو خرید قطعات سیستم یک یا دو باری سرم کلاه رفته اومدم توی اینجا و از دوستان و فروشنده ها مشاوره بگیرم توی خرید ssd 
این فروشنده فقط و فقط یک مدل ssd داره که 240 گیگ هست و مدل kingston 
خودشون میگن که 2 سال گارانتی داره و اگه تا 2 سال چیزیش شد بردار بیار 

من شنیدم که میگن گارانتی های متفاوت فرق داره و فقط بعضی هاشون مسعولیت قبول میکنن 

میخواستم بدونم این ssd که الان این زیر عکسش رو میزارم قیمتش چنده در حال حاضر؟ قیمت روز و دقیق میخوام 
عکس از گارانتیش گذاشتم - اگر امکانش هست چک کنید ببینید گارانتیش با اصل و نصب یا نه - مسعولیت پذیر هست یا نه 

کامپیوتر من رم 4 گیگ ddr3 مدل 1333 داره - پردازنده ی core i5-2400 سوکت 1155 - گرافیک geforce gtx 550 ti هستش - مادربرد من j&w هستش - پاور هم فکر میکنم 330 وات هستش 
این مشخصاتی که دادم هارد ssd بهش میخوره؟ یه وقت مشکلی براش ایجاد نکنه؟ - یا مثلا کند نکنه ssd رو؟ 

زمانی که من ssd رو خریدم چجوری باید تستش کنم؟ با نرم افزار hd tune میتونم تستش کنم و از سلامتش اطمینان حاصل کنم؟ 

به نظرتون صبر کنم تا چند ماه اینده قیمت قطعات میاد پایین و اون موقع بخرم ssd رو؟ یا همین الان بخرم به نفع من هست؟ 

شرمنده انقدر با دستپاچگی زیاد سوال میکنم ولی اصلا دلم نمیخواد توی این اشفته بازار یه فروشنده تا دسته بکنه تو پاچم و بعد مسعولیتش رو قبول نکنه! 

1ssd.thumb.jpg.4cfaeb1ec5feb42bdec707c2bb51652d.jpg2ssd.thumb.jpg.54d41283ff9435334f48895c54f6303b.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

قیمت Kingston A400 240G حدود 890 هزار تومنه.

گارانتیش مهم نیست، اگر زدی به سیستم سالم بود اوکیه، میتونی با نرم افزار HD Sentinel تست کنی، نرم افزارو باز کنی گزارش مدت کارکرد و سلامتش رو بهت میده.

سالهاست منتظریم قیمت قطعات بیاد پایین ولی همیشه بالاتر رفته بنابراین در مورد صبر کردن تصمیم با خودت.

فقط مشخصات سیستمی که نوشتی، میزان مصرفش از قدرت پاوری که داری بیشتره، و باید حداقل یک پاور 450 وات الی 500 وات برای سیستمت بگیری، اون پاور 330 وات که براش بستی کمه واسش، و چون گفتی به فکر سلامت اس اس دی هستی، گفتم بهت بگم که حتما به فکر یه پاور بهتر برای سیستمت باش تا اس اس دیت سالم بمونه.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

سلام دوست عزیز

سلام دوست عزیز - من این کیس حدود 2 سالی هست که بستم و انگار بعضی وقتا توی تسک منیجر یهویی power usage فول میشه و 100 درصد میشه 
احتمالا همون پاور کمه 
پاور 450 یا 500 وات الان چه قیمت هست؟ چه مارکیش خوب هست؟ 
و این که این پاور 330 وات خودم مدل گرین هست چه قدر می ارزه؟ که بخوام بفروشمش به عنوان جنس دست دوم 
اینجور که گفتید انگار پاور فعلا اولویت برای من تا ssd  

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، agh620 گفته است :

به نظرتون صبر کنم تا چند ماه اینده قیمت قطعات میاد پایین و اون موقع بخرم ssd رو؟ یا همین الان بخرم به نفع من هست؟ 

با درود 

پاسخ شما رو معاون رئیس جمهور داده

jahan.thumb.jpg.4e68c494f937f4e1986c9312e3895f92.jpg

لینک به دیدگاه

می دونم سوال شما چیز دیگه ای هست ولی چرا از سایتای اینترنتی مثل همین لیون خرید نمی کنید؟ البته از معتبرهاش. گزینه ها عموما بیشتره. تقریبا همیشه می تونی قیمت اندازه بازار و یا حتی پایین تر بستگی به مارک و مدل کالایی که داری می گیری پیدا کنی. از بابت گارانتی و بازگشت کالا در صورت خراب بودن هم خیالت تخته. هیچ کسی هم نیست که باهاش چشم تو چشم بشی دیگه نتونی دفعه بعدی ازش چیزی بخری.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...