رفتن به مطلب

مشاوره در خصوص تعمیرات لب تاپ

sajad564
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان
بنده یه لب تاپ لنوو z510 داشتم ( و دارم ) که چند ماه قبل طی یک اقدام نابخردانه زمانی که روشن بود کیبردش رو جدا کردم(کیبردش چن لحظه کار نمیکرد فک کردم فلتش شل شده ) که به یک باره لب تاپ خاموش شدش
که بعد از مراجعه برای ایراد یابی فرمودن ممکنه از چیپ جنوبیش باشه و بعدتر هم فرمودن چیپ جنوبیش شورت کات میده و توصیه کردن برای تعمیر اقدام نکنم چون ریسکیه و جز هزینه ممکنه دستاورد دیگه ای نداشته باشه
ما هم اقدام نکردیم و یه سیستم دم دستی خریدیم و منتظرموندیم که مادربرد این مدل تو کشور موجود شه
اما,اما,اما...موجود نشد که نشد
امروز پیش خودم گفتم شاید تشخیص اشتباه بوده باشه یا اون بنده خدا از توانایی خودش اطمینان نداشته باشه و یا تشخیصش اشتباه بوده باشه
در نتیجه برآن شدم که اینجا از دوستان راهنمایی بخوام
چه در خصوص تعمیر و نتایج احتمالی چه در خصوص تعمیر کار معتبر چه تو انجمن چه معرفی تعمیر کار معتبر خارج از انجمن
توجه = لب تاپ طی زمانی که دست بنده بوده دست کاری و یا تعمیر نشده و مشکلی هم باهاش نداشتم که البته از سرنوشت قبلیش اطلاعی ندارم
خلاصه فقط نیاید بخونید یه راهنمایی هم بکنید اگر اطلاعاتی در این خصوص دارید

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، hamed_crazy گفته است :

سلام

کدوم شهری؟

سلام
والا من گیلان هستم
ولی خب هدفم ارسال هستش چون اینطرفا فک نکنم کسی از پسش بربیاد

لینک به دیدگاه

ببین.

کیبرد ارتباطش با io هستش.

اگر تعمیرکارت خراب کاری نکرده باشه باید io پروگرام و تعویض بشه .

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، hamed_crazy گفته است :

ببین.

نه تعمیر کار اصلا بهش دست نزد ولی همونطور که گفتم جلو خودم تست کرد و گفتش که چیپش شورت کات میده( یه بوغی باید بزنه که نمیزنه یا برعکس دقیق یادم نیست)

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، hamed_crazy گفته است :

ببین.

در ادامه باید بگم که همون زمان گفتن io داغ میکنه که نمیدونستن دلیلش چیه

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

:/

سلام.به این سایت یه نگاهی بنداز:

https://www.itbazar.com/p_15765.aspx

چیپ باشه اگه عوض بشه ممکنه بعدا دوباره خراب بشه.مگر خیلی خوب تعمیر بشه.اگه کاری نتونستی بکنی بفروشش یدونه استوک بگیر.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

سلام.به این سایت یه نگاهی بنداز:

https://www.itbazar.com/p_15765.aspx

چیپ باشه اگه عوض بشه ممکنه بعدا دوباره خراب بشه.مگر خیلی خوب تعمیر بشه.اگه کاری نتونستی بکنی بفروشش یدونه استوک بگیر.

سلام
والا این سایت تکلیفش مشخص نیست
یه دونه میکرونت که یه روز در میون تو این سایت موجود ناموجود میکنه هر زمان هم زنگ بزنی میگه موجود نداریم
تجارت آریا هم که هفته قبل زده بود 3700 زنگ زدم گفتن 4950 بگی قیمتشون اپدیت نبوده,نه اینطور هم نیست از اون زمان هر روز صد تومن صد تومن به قیمت توی سایت اضافه کردن که الان شده 4500 چجوریاس که موقع تماس یه هفته پیش 4950 بوده خدا داند 
حالا جالب اینجاس که قیمت بدون گرافیکش 60 دلاره ( 30*60=1800 بعلاوه یک ملیون سود 2800 ,آخه 4950؟؟)

ویرایش شده توسط sajad564
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، zen گفته است :

سلام میخوای بفرست چک کنم لپتاپ را. 

سلام
بله یه آدرسی چیزی برام بفرستید پ.خ + هزینه های احتمالی

لینک به دیدگاه

در در 8 آبان 1399 در 20:34، sajad564 گفته است :

سلام
والا این سایت تکلیفش مشخص نیست
یه دونه میکرونت که یه روز در میون تو این سایت موجود ناموجود میکنه هر زمان هم زنگ بزنی میگه موجود نداریم
تجارت آریا هم که هفته قبل زده بود 3700 زنگ زدم گفتن 4950 بگی قیمتشون اپدیت نبوده,نه اینطور هم نیست از اون زمان هر روز صد تومن صد تومن به قیمت توی سایت اضافه کردن که الان شده 4500 چجوریاس که موقع تماس یه هفته پیش 4950 بوده خدا داند 
حالا جالب اینجاس که قیمت بدون گرافیکش 60 دلاره ( 30*60=1800 بعلاوه یک ملیون سود 2800 ,آخه 4950؟؟)

اگه 60 دلاره یدونه از این سایتا که از خارج میارن بگیر.اگه 6-7 تومن همینجوری میبرنش بفروش یه استوک سالم بگیر.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، sajad564 گفته است :

سلام
بله یه آدرسی چیزی برام بفرستید پ.خ + هزینه های احتمالی

تا نبینم چی بگم اگه چیپ مین باشه که درست نمیشه البته میشه چیپ عوض ولی باید چیپش باشه و نکته دوم که این کار ریسک داره و 50 50 هست و تعویض چیپ زیاد فکر جالبی نیست چون ممکن 2 ماه کار کنه باز خراب شه. ولی اگه io باشه. هزینه حدود 500 هست. این شماره بنده خواستی تلگرام پیام بده. 09198832566

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...