رفتن به مطلب

ایجاد خط عمودی تیره در مانیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.گاهی وقتا مانیتورم بصورت خیلی سریع یک لحظه خطی تیره رنگ روی صفحه ظاهر میشه و بعد رفع میشه.در حد یک چشمک زدن سریع که همیشه هم این اتفاق نمی افته شاید یه روز نیفته یه روز بعد بیافته و زیاد هم نیست شاید روزی یک بار یا دوبار .مانیتور هم نو هست .خواستم ببینم مشکل از چی میتونه باشه؟البته چشم رو اذیت نمی کنه چون در حد یه چشمک زدن سریع هست فقط اگر بعدا مشکلی ایجاد نشه خیلی حساسیت به خرج ندم.

عکس زیر هم خودم گرفتم اما چون نمیشه از اون چشمک زدنه عکس گرفت خودم درستش کردم که شبیه این هست.و همیشه هم در این نقطه ای که نشون دادم این اتفاق می افته.مانیتورم msi g24c4 هست.Untitled-1.thumb.jpg.b687c907298ae63a22c0951683c8c8f8.jpg

لینک به دیدگاه

اگه تصویری که پیوست کردین اسکرین شات گرفتین مشکل از مانیتور نیست باید بررسی کنید مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

اگه تصویری که پیوست کردین اسکرین شات گرفتین مشکل از مانیتور نیست باید بررسی کنید مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری

نه اسکرین شات که نمیشه گرفت چون مشخص نیست کی این اتفاق می افته و در یک چشم بر هم زدن می افته و غیرممکنه عکس گرفت اینو خودم ساختم که این مدلیه .در کل مانیتور هیچ مشکلی نداره اما فقط اینجوری که میشه اونم شاید یکبار در روز یا دوبار فقط.خواستم مطمن شم مشکلی نداشته باشه

لینک به دیدگاه

اون شکلی که میگید اگه ایجاد میشه مربوط به کارت گرافیک نمیشه دلیل اول اینکه ایجاد خطوط عمودی که در اثر خرابی vram گرافیک ایجاد میشه این شکلی نیست و دومین دلیل هم شما در برنامه های گرافیکی  و یا تماشای فیلم و بازی کردن چنین چیزی رو نمی بینید  

اگه در زمان بوت شدن ویندوز اتفاق می افته  احتمالا مربوط به باز شدن اتوران یکی از برنامه هاتونه که خیلی سریع از جلوی چشمانتون محو میشه .

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

اون شکلی که میگید اگه ایجاد میشه مربوط به کارت گرافیک نمیشه دلیل اول اینکه ایجاد خطوط عمودی که در اثر خرابی vram گرافیک ایجاد میشه این شکلی نیست و دومین دلیل هم شما در برنامه های گرافیکی  و یا تماشای فیلم و بازی کردن چنین چیزی رو نمی بینید  

اگه در زمان بوت شدن ویندوز اتفاق می افته  احتمالا مربوط به باز شدن اتوران یکی از برنامه هاتونه که خیلی سریع از جلوی چشمانتون محو میشه .

در بازی کردن متوجه نشدم شایدم شده اما بین محیط بازی بوده و ندیدم اما مثلا در محیط خود ویندوز که خیلی شلوغ نیست دیدم.اونم میگم خیلی اتفاق نمی افته .نه در ابتدای بالا اومدن ویندوز نیست یکم که کار میکنم پیداش میشه.امیدوارم که برنامه ای چیزی باشه که باز میشه و سریع عمل می کنه.فقط از مانیتور نباشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...