رفتن به مطلب

آیا جی تی ای وی روی سیستم من اجرا می شود؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

میخوام بفهمم میتونم جی تی ای وی رو بدون لگ رول پلی بازی کنم و برای بازی بدون لگ باید چیکار کنم مشخصات سیستمم اینه 

Screenshot_3.png

گرافیکم هم 650 مگاهرتز دو گیگ هست

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، ایمان9883 گفته است :

میخوام بفهمم میتونم جی تی ای وی رو بدون لگ رول پلی بازی کنم و برای بازی بدون لگ باید چیکار کنم مشخصات سیستمم اینه 

Screenshot_3.png

سلام متاسفانه / خیر

میبایست بفکر سیستم جدید باشی ... حداقل بوجه ای که لازمه 15 تا به بالاس

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، ایمان9883 گفته است :

Screenshot_3.png

سی پی یو باطله
گرافیک قابل تحمله و یه کارایی میشه کرد
تنظیمات متوسط 720p فکر نکنم مشکلی باشه(البته باید سی پی یو رو ارتقا بدی)

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، ایمان9883 گفته است :

Screenshot_3.png

با سلام دوست عزیز. من سیستم شمارو با سیستم مورد نیاز بازی مقایسه که کردم

جی تی ا وی رم 8 گیگ میخواد. ولی رم سیستم شما 5 گیگه که رم خیلی کمه.. و احتمال لگ بالاست

بازی سیپیو i5 3450 میخواد و سیپیو شما بازم ضعیفه متاسفانه

گرافیک شما خوبه 

بازم بنظر بازی رو نصب کن. چون احتمال لگ تو بازی خیلی بالاست. و نمیتونی با کیفیت خوب بازی کنی

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Faridyt گفته است :

با سلام دوست عزیز. من سیستم شمارو با سیستم مورد نیاز بازی مقایسه که کردم

جی تی ا وی رم 8 گیگ میخواد. ولی رم سیستم شما 5 گیگه که رم خیلی کمه.. و احتمال لگ بالاست

بازی سیپیو i5 3450 میخواد و سیپیو شما بازم ضعیفه متاسفانه

گرافیک شما خوبه 

بازم بنظر بازی رو نصب کن. چون احتمال لگ تو بازی خیلی بالاست. و نمیتونی با کیفیت خوب بازی کنی

چطور نصب کنه خودشو به زحمت بندازه دان کنه 

با این CPU این سیستم

دوست عزیز از فکرش بیا بیرون و سعی کن یه سیستم ddr3 جمع کن که اگه از نظر اقتصادی بهت فشار میاد

لینک به دیدگاه

یعنی اگه رم 8 و سی پی یو 3 گیگاهرتز چهار هسته ای بندازم میتونم اجرا کنم؟

راهی برای اجرای بازی با این سیستم نیست ؟

توی ویدیو زیر تونستن روی سیستم ضعیف جی تی ای وی رو اجرا کنن

https://www.aparat.com/v/N4A9f/اجرا_بازی_gta_v_روی_سیستم_فوق_ضعیف

ویرایش شده توسط ایمان9883
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ایمان9883 گفته است :

پیشنهاد میکنم روی همنی مادربرد CPU q9400 بگیرید به سکوت مادربردتون میخوره و رم هم به جای 4+1 گیگ دو تا 4 گیگ بندازید یعنی یدونه 4گیگ  دیگر رم اضافه کنید

توی همین فروم میتونید سی پی یو Q9400  و رم 4 گیگ باس 1333 با قیمت مناسب بخرید  

لینک به دیدگاه

به شخصه قبلا ( دو سه سال پیش ) با یه سیستم در حد سیستم شما ( سی پی یویی که داشتم بهتر بودش ) پلی دادم.

ولی گرافیک رو شدید آورده بودم پایین، حتی از گرافیکی که خود گیم اجازه میده پایین تر برده بودم! ( توی یوتیوب سرچ کنین نشون میده چجوری این کارو بکنید ).

در حدی گرافیک رو پایین آورده بودم که بعضی جاها بین ارتفاع بالا و پایین انگار پرده کشیده بودن، اونجا رو لود نمیکرد!

حتی آنلاین هم پلی دادم ولی خوب مجبور شدم یکم گرافیک رو بیارم پایین تر و اینکه چون آنلاین بودش سی پی یو نمی کشید.

مثلا اگه من رو میکشتن احتمال داشت اینقد لود شدن دوباره طول بکشه که ببندم دوباره اجرا کنم.

یا اینکه بعضی وقتا توی شهر با سرعت بالا وقتی میرفتم ساختمون ها رو خوب لود نمیکرد و میتونستم برم توی ساختمون با ماشین! ( کلی می خندیدیم سر این قضیه با دوستان که سوار ماشینم بودن )

لود خود گیم هم به دلیل سی پی یو ضعیف و رم کم هم بیشتر از حالت عادی طول میکشه.

در کل بخوام بگم اگر گرافیک برات مهم نباشه گیم پلی خیلی جالبی داره، اگر هم با دوستات آنلاین بری که دیگه خیلی بهتر! به شخصه خودم که خیلی لذت بردم از گیم با اینکه گرافیک رو شدید پایین آورده بودم.

ولی به نظرم سی پی یوت رو به همونی که آقای lvlEhRaN گفتن ارتقا بده، فکر نکنم با این سی پی یو اصلا بتونی بازی بکنی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...