رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود،چند ماهیه کلا حوصله هیچ گیمی رو ندارم نمیدونم چرا،هیچی نمی تونم بازی کنم شما تصور کن dead by daylight تی که 1000ساعت وقت براش گذاشتم میگم بازی کنم که چی بشه تهش که چی

شده روزی سه تا هایپ میزنم بازم حوصلم نمیگیره حتی با دوستام نمیتونم دو دست warzoneبرم😪

این مدت آزمایش خون و اینا هم دادم کمبود ویتامین ندارم ولی انگار ترمز دستی زندگی رو کشیدم😒حتی حوصله کار هم ندارم که بیشترش ترجمه مقالات و اخبار گیم و ساخت پاورپوینت و چارت و این هاست،سر ماه 2میریزن حسابم گفتم quit بدم بیام بیرون اینکه نشد کار😑چه بیرون سگ بزنی چون داخل زندگیت تکون نمیخوره ، اصلا چرا باید کار کرد وقتی تاثیری هم نداره،نصف پولم میره واسه خوراکی نمیشه هم که خرجش نکنی،احساس میکنم فقط خودم اینطوریم اصن کسی دور برم این مدلی نیست

نمیدونم بقیه دارن چیکار میکنن،مهاجرت هم که نمیشه کرد امتحان آیتلس 6 میلیون!! تمکن مالی ! که نهایتا بری ترکیه و عراق یه دوری بزنی بیایی

200.gif.aa43f59f3d90eacab537df3f9c039f33.gif

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
  • لایک 7
  • ممنونم 1
  • قلبم گرفت 8
لینک به دیدگاه

• ارسال 118
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

داوطلبی برو سربازی

یا مثلا دزدی چیزی بکن بیوفتی زندان ،هیجان به زندگیت برمیگرده

ادیت:اینا رو گفتم سر به سرت بزارم اما واقعی هست،وقتی یدفی به یه جای دیگه نقل مکان کنی و آدمای دوروبرت عوض بشن ،و برای مدتی هم نتونی برگردی ،از افسردگی ،بجاش میری تو کما و فکر و دل شوره 

کاش سربازی میرفتی ببینی چقد روحیتو عوض میکنه خخخ

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
  • لایک 2
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دقیقا همین موضوع برای منم پیش امده

بدجور افسرده و نا امید هستم

چقدر بازی کرکی امده همه رو دانلود کردم ولی اصلا حوصله بازی ندارم

• لایک 5
  • قلبم گرفت 3
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

والا منم این حس رو دارم، عملا وسط بازی ها حوصلم سر میره و حتما باید یه ویدیویی، سریالی، مستندی، برنامه تلویزیونی یا پادکستی چیزی پلی کنم که حوصلم وسط بازی خیلی سر نره، بعد ملت واسه رفع حوصله سر رفتگی گیم میزنن :D 

بارها شده یک بازی رو امتحان کردم، اون موقع حوصله نداشتم، بعد یک هفته هم پاکش کردم اما دو ماه بعد یهو خواستم بگیرمش که جحم اینترنت یاری نمیکرده، بازی هایی هستن که 3-4 بار دانلودشون کردم 😂شاید اینکه 99 درصد بازیها (و البته دنیای واقعیمون هم!) گرایندی هم شدن بی تاثیر نباشه.

اینکه میگن شادی و با حوصلگی و... باید از درون باشه و دنبال این باش برای خودت شادی درست کنی همش چرته، روحیات انسان نشات گرفته از ترشحات هورمونی و شیمیایی در مغز هست که درصد بالاییشون در واکنش به اتفاقات واقعی که اطرافمون میگذره ترشح و فعال میشن، وقتی همه چیز اعم از اوضاع سلامت و اقتصاد و ... رو هواست ، استرس بیرون و کار و در آمد و آینده رو داری هرچقدر هم چرت و پرت های خوش حال کننده واسه خودت درست کنی فرقی نمیکنه(اصلا همین جمله که بعضیا میگن واسه خودت چیزهای خوشحال کننده خلق کن معنیش اینه که هیچ معادل واقعی براش نیست و باید فیک اش کنی)، چون فقط خودآگاهت رو گول زدی، نا-خود آگاهت که به عوامل بیرونی عکس العمل نشون میده همون  فعالیت های شیمیایی قبلی رو انجام میده، حتی بعضی وقتا افرادی که این کار رو امتحان میکنن با فکر اینکه این روش باید جواب بده عملا به دیگران اینطور نشون میدن که این قضیه داره براشون مثبت عمل میکنه، در حالی که فقط از ترس این که نکنه خانواده، فامیل یا دوستانشون ببینن با این چیزهای مصنوعی هم روبه راه نشدن و انگ بیمار روحی بهشون بزنن(چون باور عمومی اینه که این روش ها باید جواب بده، چیزی که تعداد بالایی از افراد جامعه بهش تظاهر کنن تبدیل میشه به یک حقیقتِ قبول شده در اون جامعه) دارن وانمود میکنن که حالشون ردیفه، فقط دارن نادیده میگیرنش، همین شخص میره زن میگیره بچه دار میشه و یه آدم استرسی تر و بی حوصله تر از خودش رو هم به جامعه تحمیل میکنه.

اما کافیه حتی فقط یکی از اون عوامل بالا (سلامت، اقتصاد، استرس از اوضاع مملکت، کار و درآمد ، آینده و فکر اقساط و اجاره خونه! از این گذشته حق آزادی بیان و داشتن فضایی برای ابراز این عقیده بدون توی دردسر افتادن و دسترسی به راههای ارتباطی محدود نشده با دیگر نقاط جهان هم خیلی کم چیزی نیست برای بعضیا، قشرهایی از مردم دنیا با همین دو مورد آخر واقعا" خوشن! ) بطور واقعی بهبود پیدا کنه، حتی کامل رفع هم نشه، فقط بهبود پیدا کنه که نتیجش 100 برابر بهتر از چیزهای دیگست، هم حوصلت بر میگرده هم راحت تر سرگرم میشی، دلیل اصلی بی حوصلگی همینه که حتی اگه در خود آگاهت به مشکلات هم فکر نکنی در پس ذهنت داری بهشون فکر میکنی و عملا جلوی حوصله داشتن رو میگیره.

ممکنه خیلیا با این حرفام موافق نباشن چون همچنان فضای امنشون همون تظاهر به این هست که اوضاعشون کاملا ردیفه.

قسمت خیلی جدی ترِ نظرم رو سفید نوشتم تا فقط کسی که علاقمند هست نظرم رو بدونه بخونه

ویرایش شده توسط Farjam
  • لایک 14
  • ممنونم 7
لینک به دیدگاه

بنده هم همینطوریم دیگه بازی کردن حس و حال سابق رو نداره.از دلایلش شاید بالا رفتن سن و  یکجانشینی کرونا هم باشه.ادم ممکنه با یک چیز مدتی حال کنه و سرگرم بشه ولی بعدش کلا احساس می کنه به یه چیز جدیدتر نیاز داره. انسان تنوع طلبه

البته مشکلات جامعه و عدم اگاهی از وضعیت زندگی و اینده ت هم همونطور که دوستمون گفتن خیلی تاثیر داره.به شخصه رو خود من که خیلی تاثیر گذاشته

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 🍫Caffeine Addicted گفته است :

احساس میکنم فقط خودم اینطوریم اصن کسی دور برم این مدلی نیست

نه داداش همگی مون همین مدلی شدیم مشکل اینجاست که از حال هم دیگه خبر نداریم من هم اصلا حوصله بازی و خیلی چیزاری قبل که سرگرمم میکرد رو دیگه ندارم .

دلیل اصلیشم اینه که تفریح و خوشی و ... خیلی ساله ازمون گرفتن تو این ولایت

ویرایش شده توسط Logan2020
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 🍫Caffeine Addicted گفته است :

درود،چند ماهیه کلا حوصله هیچ گیمی رو ندارم نمیدونم چرا،هیچی نمی تونم بازی کنم شما تصور کن dead by daylight تی که 1000ساعت وقت براش گذاشتم میگم بازی کنم که چی بشه تهش که چی

شده روزی سه تا هایپ میزنم بازم حوصلم نمیگیره حتی با دوستام نمیتونم دو دست warzoneبرم😪

این مدت آزمایش خون و اینا هم دادم کمبود ویتامین ندارم ولی انگار ترمز دستی زندگی رو کشیدم😒حتی حوصله کار هم ندارم که بیشترش ترجمه مقالات و اخبار گیم و ساخت پاورپوینت و چارت و این هاست،سر ماه 2میریزن حسابم گفتم quit بدم بیام بیرون اینکه نشد کار😑چه بیرون سگ بزنی چون داخل زنگیت تکون نمیخوره اصلا چرا باید کار کرد وقتی تاثیری هم نداره،نصف پولم میره واسه خوراکی نمیشه هم که خرجش نکنی،احساس میکنم فقط خودم اینطوریم اصن کسی دور برم این مدلی نیست

نمیدونم بقیه دارن چیکار میکنن،مهاجرت هم که نمیشه کرد امتحان آیتلس 6 میلیون!! تمکن مالی ! که نهایتا بری ترکیه و عراق یه دوری بزنی بیایی

منم همین شکلی بودم الانم هستم ولی دیگه بی حس شدم.

دقیقا درسته اکثر درامد میره برای خوراکی. درامد باید طرفای 18 میل باشه تا آدم داخل ایران راحت زندگی کنه .

درکت میکنم.

• قلبم گرفت 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بقیه رو نمیدونم ولی منو نا امیدی داره میکشه

با 35 سال سن به هیچ کدوم از ارزوهام نرسیدم

هرچی هم تلاش میکنیم بازم برمیگردیم سرجالی اولمون ( تازه عقبتر )

تو همین یک هفته همه چی دوباره گرون شد از لوازم بهداشتی و شوینده بگیر تا خودرو اونم نه 5 درصد و یا 10 درصد بالای 30 و 40 درصد

• قلبم گرفت 4
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، WINNER گفته است :

بقیه رو نمیدونم ولی منو نا امیدی داره میکشه

هرچی هم تلاش میکنیم بازم برمیگردیم سرجالی اولمون ( تازه عقبتر )

تو همین یک هفته همه چی دوباره گرون شد از لوازم بهداشتی و شوینده بگیر تا خودرو اونم نه 5 درصد و یا 10 درصد بالای 30 و 40 درصد

درد دل زیادی دارم اما ...

سال 2013 سیستم فروختم چون دیگه برام جذابیتی نداشت ..قرار بود با پولش برم که نشد😪 گفتن بمون درست میشه!(چقدرم شد💩)

گوشی های هوشمند شدن علاقه جدید تا 2017  که تو مغازه دوستان داشتیم از اینترنت امامش فیض میبردیم که یکی از دوستان pubg رو که نسخه آزمایشی بود نشونم داد ...دوباره گوشی و تبلت فروختم و دست از پا درازتر و با ذوق و شوق برگشتم سمت pc

از 2013 به اینطرف 2 سال 3 روز در هفته میرفتم ماهیگیری ...بعد اون هم رفتن به کوهنوردی آخر هفته ها اصلا یه چیزی..تا بعد عید که گرونی وکرونا اون هم ازمون گرفت

منم 64ی هستم همین که سالمم(نسبتا) گرفتاری ندارم و مجردم! صبح همه بلند میشن من تازه جامو میندازم😏

بعد از ظهرها هم یا تو اتاقم تعمیرات لوازم خونگی میکنم یا بیرون مشکلات برقی ماشین,خونه,مغازه ونقاشی ساختمون و بنایی و لوله کشی و غیره انجام میدم هر از گاهی هم تفننی میرم نصب ماهواره

یادش بخیر 15 سال پیش شغل داشتم تو فکر تشکیل خانواده بودم که مموتی اومد و گند زد بهش...

اینم یکی از جاهایی که میرفتیم کوه

https://www.aparat.com/v/yFvJ6

ویرایش شده توسط Sabertooth
  • لایک 2
  • حالم خوب شد 2
  • قلبم گرفت 4
لینک به دیدگاه

سلام

فکر میکنم بیشتر بخاطر سن باشه.

تا یه زمانی سن آدم کمتره و از اکثر بازی ها لذت میبره. بعد از اون اکثر بازی ها خسته کننده و بی لذت جلوه میکنن.

تازگی داشتم Death Stranding بازی میکردم بعد از مدت کوتاهی از خودم سوال کردم که چرا باید وقتمو بذارم تراوشات ذهنی یکی دیگه رو دنبال کنم. اونا از کارشون پول خوبی بدست میارن و من فقط عمرم رو به باد میدم. اونجا بود که دیگه اصلا برام لذتی نداشت. این حالت تقریبا توی اکثر بازی ها بهم دست میده. حتی وقتی سریال تماشا میکنم از خودم میپرسم دارم اینو میبینم که چی بشه... از طرفی هم نمیدونم با این عمر گرانبها اصلا باید چکار کنم. فکر میکنم اکثرمون دچار یه سردرگمی هستیم. نمیدونیم کجای پازل ایستادیم و برای سرگرم کردن خودمون شروع میکنیم بازی کردن درحالی که اینا واقعا چیزی نیست که نیاز داریم و زودم ازش خسته میشیم.

خدا نجاتمون بده و آخر عاقبتمونو بخیر کنه..

• لایک 7
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

داوطلبی برو سربازی

یا مثلا دزدی چیزی بکن بیوفتی زندان ،هیجان به زندگیت برمیگرده

ادیت:اینا رو گفتم سر به سرت بزارم اما واقعی هست،وقتی یدفی به یه جای دیگه نقل مکان کنی و آدمای دوروبرت عوض بشن ،و برای مدتی هم نتونی برگردی ،از افسردگی ،بجاش میری تو کما و فکر و دل شوره 

کاش سربازی میرفتی ببینی چقد روحیتو عوض میکنه خخخ

آخه آدم بخواد روحیش عوض شه نمیره خودشو به گاج بده که،برم خدمت کنم واسه همونایی که بدبختمون کردن؟من حالم از نظامی جماعت بهم میخوره فاصله اجتماعی چهارصد متری رو ازشون حفظ میکنم

دائم سردرگمی دارم یه لحظه ولم نمیکنه تو هم دلت خوشه ها

• لایک 1
  • حالم خوب شد 3
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

فک نمیکردم خیلیا این مشکلو داشته باشن

منم 28 سالمه و ایران نیسم ولی دقیقا چند سالیه همین مشکلو دارم

و تقریبا یه ساله که از کارم اومدم بیرون . اصلا حس کار امید به زندگی ندارم

و فک میکنم تنها شانسی که اوردم تو سن پایین ازدواج نکردم چون چند سال پیش

خانواده اصرار میکردن ازدواج کن

تو سرم زده یه سفر چند ماهه برم یه جایی که هیچکس منو نشناسه و ادمای جدید شاید

این حس عوض شه

دوستان پیشنهاد میکنم سریال shameless ببينيد هم فان هست هم شاید بتونه خیلی

واقعیت های زندگی رو براتون روشن کنه

ویرایش شده توسط LOFT
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

دوستان من فکر میکنم تمام این مشکلات بخاطر شهوت هست  که اکثرا جوانا خیلی خودشون رو کنترل نمیکنن 

اگه شهوتتون رو کنترل کنین باز حس های خوب قبل بهتون بر میگرده 

الکی هم آرزوی مرگ و اینجور چیزارو نکنید

اگه خاستین بیاین تو این سایت خیلی سایتش دلی هست

https://dadashreza.com/

• لایک 1
  • چرا؟! 8
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

سلام

مثل اپیدمی شده چون توی جامعه خیلی اینجوری شدن

من برای فرار از مشکلات و فکر نکردن بهشون گیم می زنم اونم تازه شب تعطیلی باشه

جمعه ها اکثرا با ماشین کنترلی میگذرونم که خوشبختانه خانومم هم درک می کنه و چیزی نمیگه

6 ساله ازدواج کردم با خانومم هر دو از صبح تا شب سرکاریم هر سال میگم امسال دیگه خونه میخرم تا یه چپ و راست میکنم اقتصاد شیرینمون میزنه توی سرم میگه بشین سر جات

من گیمر حرفه ای نیستم و بازی هایی که واقعا لذت ببرم بازی می کنم حتی بازی های روز هم نیستن مثلا splinter cell double agent که فک کنم واسه 2007 باشه بازی می کنم!!!

جدید ترین بازی که دارم فورزا هست و اخر هفته ها ازش نهایت لذت رو می برم

به این ذهنیات توجه نکنید .خیلی ها الان اینطوری هستن و نباید بذاریم بیشتر بشه

نوع سرگرمی رو عوض کنید . . . .

• لایک 3
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، 🍫Caffeine Addicted گفته است :

آخه آدم بخواد روحیش عوض شه نمیره خودشو به گاج بده که،برم خدمت کنم واسه همونایی که بدبختمون کردن؟من حالم از نظامی جماعت بهم میخوره فاصله اجتماعی چهارصد متری رو ازشون حفظ میکنم

دائم سردرگمی دارم یه لحظه ولم نمیکنه تو هم دلت خوشه ها

قضیه اینه که پول سفر زیاده،در کل الان کرونا هست همه چی تق و لقه 

اگه ریسک مریض شدنو به جون میخری ،میتونی بری باشگاه یا کلاس آموزشی یا کار (فیزیکی نه مجازی)،نه بخاطر خودش،بخاطر اینکه یه جا جدید میری چند تا آدم جدید میبینی،مشغول میشی،حال و هوات عوض میشه

اگه با اینا عوض نمیشه که دیگه کاری نمیتونی بکنی

ویرایش شده توسط EHSANRF
حذف موارد خلاف قوانین فروم
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

این مدت آزمایش خون و اینا هم دادم کمبود ویتامین ندارم ولی انگار ترمز دستی زندگی رو کشیدم😒حتی حوصله کار هم ندارم که بیشترش ترجمه مقالات و اخبار گیم و ساخت پاورپوینت و چارت و این هاست،سر ماه 2میریزن حسابم گفتم quit بدم بیام بیرون اینکه نشد کار😑چه بیرون سگ بزنی چون داخل زنگیت تکون نمیخوره اصلا چرا باید کار کرد وقتی تاثیری هم نداره،نصف پولم میره واسه خوراکی نمیشه هم که خرجش نکنی،احساس میکنم فقط خودم اینطوریم اصن کسی دور برم این مدلی نیست

بی حوصلگی شدید= افسردگی

چاره چی هست؟ باید چندتا تغییر بدی مورد اول اینکه شبا زود بخواب قبل 12 خواب باش اما افسردگی هم خودش یک بیماری هست بالاخره که ماشالا اکثر ما ایرانیا داریمش داروی مناسب برای افسردگی پروزاک هست که اینجا بهش می گن فلوکسیتین اتفاقا این قرص برای قبل خواب مناسب هست چون یک مقداری هم خواب اور هست مورد اخر روزی 1 دونه مولتی دیلی خارجی من امریکایی مصرف می کنم حالا bioformula یا nature made(من خودم تابستون علایم اولیه افسردگی رو داشتم و با دامادمون که دکتر هست و اتفاقا الان ونکوور کاناداست از این دکترای بی سواد نیست صحبت کردم  این توصیه ها رو بهم کرد اینو نوشتم چون الان می دونم یک عده ادم همیشه در صحنه میان می گن دکتری که نسخه می پیچی)

• قلبم گرفت 2
لینک به دیدگاه

سلام.
دقیقا من هم مثل شما همین شرایط دارم.
قبلا ها بعضی وقتا با 1-2 ساعت بازی کردن لذت می بردم و تنوع ایجاد می شد واقعا. با وجود اینکه از خرداد هم gta v از اپیک گرفتم و چند وقت انلاین بازی کردم بازم الان دیگه حوصله م به هیچی نمیره.

اول اذر هم باید اعزام شم سربازی
تنها امیدم اینه از خدمت اومدم کنکور ارشد بدم 2 سال بخونم و دست همسرم بگیرم بریم از این مملکت.

لینک به دیدگاه

این مشکلی هستش که برای خیلیا پیش میاد و برای من هم پیش اومده

طبیعیه

با این فشار و شرایط زندگی و خونه نشینی توی کرونا بله پیش میاد

سعی کنید یه ذره ورزش کنید

کتاب بخونید

با دوستای صمیمیتون برید بازی های کلاسیکی چیزی

یا نه با رعایت برید بیرون

پارکی چیزی هست دوروبرتون صبح اول وقت با ماسک برید یه قدم بزنید بیاین

چیز های کوچیکیه ولی خیلی کمک میکنه

• لایک 3
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

من دیگه حتی حوصله ندارم پاشم برم غذا بخورم گیم و فیلم و سریال که پیشکشه دی:

• لایک 1
لینک به دیدگاه

من حس میکنم بی حوصله ترین ادم زمینم , وضعیت جالب نیست .. 

• قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

اینایی که حودکشی میکنن اما همون موقع اطرافیان میفهمن برای لوس کردن اینکارو میکنن(مثل خواهر احمق خودم) همین که قرص خورد به مادرم گفت بردن بیمارستان ساکشن انداختن تو معدش پینوکیو و پدر ژپتو رو کشیدن بیرون..یادش بخیر چقدر میکفت ..خودم غلط کردم...از اون زمان به اینور شد سوگلی خونه منم شدم نوکر بی منت!...یه احمق هم نمیاد اینو بگیره راحت شم

ویرایش شده توسط EHSANRF
حذف موارد خلاف قوانین فروم
  • لایک 3
  • حالم خوب شد 11
  • چرا؟! 2
لینک به دیدگاه

داداشای گلم دقیقا همون آدم هایی که عمر و خوشی و جوونیم ن رو گرفتن سال های سال برنامه ریزی کردن تا هممون به این مرحله برسونن اما این ماییم که به هر طریقی شده نباید بزاریم به خواستشون برسن

من خودم همین 2روز پیش تا مرز سکته کردن هم داشتم پیش میرفتم واقعا داغون بودم 

این اسبی که اونا زین کردن رو  نباید سوار بشیم 

انشاالله خیلی زود به خوشی و آرامش برسیم

من تبلیغ هیچ دینی رو نمیکنم و با هیچ دینی هم کار ندارم 

فقط یه چیز میدونم و هممون میدونیم که یه خدایی وجود داره 

هر طور که خودتون دوست دارید روزی چند دقیقه کم وقت بزارید و باهاش صحبت کنید همین 

• لایک 5
لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز،

من فکر میکردم فقط من اینطوری شدم، نگو مثل منم هست،

خودم چند وقت پیش اتفاق بدی برام افتاد و هنوز فشارش روم هست،

فکر میکردم از اونه، اما الان فهمیدم که اشتباه میکردم،

چند وقت پیش تاپیک زده بودم که دنبال چند تا گیم خوب میگشتم، بالاخره از استیم رفتم خریدمشون، مثل half life که تو عمر خودم تجربه نکرده بودم، انقدر بی حوصله شدم که توی همین بازی یک جاشو گیر کردم و بازی رو ریفاند کردم، فردا هی میگفتم این چه کاری بود که کردی؟ رفتم توی یوتیوب گیم پلی دیدم بعد بازی رو دوباره خریدم و اونجارو رد کردم،

همیشه مشکل fps داشتم، بالاخره fps و به 40 تا رسوندم، به خاطر همین fps افسردگی من داشت میرفت، رفتم csgo و وضعیت نت adsl و 3g رو دیدم، همون موقع افسردگی، قوی تر از دیروز برگشت تو وجودم.

هنوز هم دنبال دلیل میگردم؟ فکر کنم به خاطر همین خونه نشینی هست، قبل باز هفته ای 1 بار هم بیرون میرفتیم، الان کلا تو خونه هستم. از همون روز های اول، تا الان، کلا 4 بار بیرون رفتم.

کلی از کار های زندگیم مونده، کار هایی که میدونم اگر الان انجام ندم بعدا میخورم زمین، اما همش این کار هارو کنار میزارم، تنها کاری که الان انجام میدم تا روزم رو شب کنم، دیدن استریم ها هست. با اینکه به نظرم وقت تلف کردن هست.

الان وقتی آهنگ های مورد علاقه ام رو گوش میدم مثل قبل شاد میشم، مثل قبل هیجان تو خونم میاد، مثل قبل مشکلات زندگی از یادم میره، مثل قبل خودم رو توی یک مکان دور از ایران، شاد تصور میکنم، اما وقتی که هدست رو در میارم تمام مشکلات بر میگرده.

جرم بدنم هم به خاطر همین کرونا از 100 کیلوگرم رد شده، قبلا روی 85 قفل بودم، یسری ها میگن ورزش کن، نمیدونم اما واقعا حسش نیست، اصلا اون انگیزه رو از وجود ما بیرون کشیدن،

واقعا هیچ ایده ای ندارم، قبلا میگفتم شاید یک اتفاقی بیوفته وضعیت درست بشه، اما تا وقتی که این مردم، این ... رو قبول دارن، هیچ اتفاقی نمی افته، اینا اول با ... مردم رو گرفتار کردن بعد ایرانو، جمهوری کردن. 

وضعیت به حدی رسیده که میرم یوتیوب انگار تمام چیز هایی که باید داشته باشیم و نداریم رو یادم میاد، چیز های فوق ساده. طرف با ADSL میتونه 30 مگ دان کنه، بعد فیبر نوری ایران به زور 30 مگ رو میکشه. اینم بگم که مشکل به هیچ وجه به سیم کشی خونه، نویز، فاصله از دکل و ... ربط نداره، اینا همش از زیر سر خودشون هست. به isp زنگ زدم میگم سرعت ما همیشه 600 کیلوبایت بوده، 1 هفته هست که به 400 کیلوبایت رسیده، طرف گفت سرعت شما رو الان کردم 600 کیلوبایت، مودم رو خاموش روشن کن. این کارو کردم و دیدم که واقعا شده 600 کیلوبایت، من موندم که هدف اینا از محدود کردن ما چیه؟ احساس میکنم توی یک قفس کنار 80 میلیون هستم، و یک نفر حتی حاضر نیست به مایی که تو قفسیم دون و آب بده.

دوستان لطفا اگر یک ایده حال خوب کن، که توی ایران بشه انجام داد، معرفی کنید. 😧

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، WINNER گفته است :

درک می‌کنم چون خودم توی همین سن و سال وشرایطم 🥺😟

بهترین دوران زندگیمون تباه شد این تازه خوبش بود اما بعد چهل سالگی دوران قرص قند و فشار خون و... اینهاست

در 7 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

درود،چند ماهیه کلا حوصله هیچ گیمی رو ندارم نمیدونم چرا،هیچی نمی تونم بازی کنم ش

این وضعیت من حدود دو ساله دارم.همه سرگرمیم شده وب گردی و اینستاگرام و... 

به هیچوجه حوصله گیم ندارم می‌شینم دانلود میکنم  نصب نمیکنم یا اگرم نصب کنم پلی میکنم میام بیرون

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

منی که از 4 سالگی گیمر بودم حدود 1 ساله دست و دلم به هیچ گیمی نمیره. ده دقیقه میرم تو گیم خسته میشم سریال قدیمی نگاه میکنم

عزیز اوضاع همه همینه من 32 سالمه بدون قرص خواب نمیتونم راحت بخوابم. شبا پامیشم میرم دستشویی. دیگه خوابم نمیبره 1000 تا فکر میاد تو سرم

• لایک 3
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...