رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 7 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

شما همین که اسم تبلیغ رو میاری و تو خط بعد در مورد باورهایی که بهت آموزش دادن صحبت میکنی یعنی داری مثل یک طلبه! کارتو انجام میدی ...رو نحوه رسوندن حرفهاتون کار کنید خیر سرتون قشر تحصیل کرده اید

پستهایی که میزارید جوری باشه که مثل چند وقت پیش به یکی از 4%ی ها بر نخوره بره آمار فروم لیون رو بده و در نهایت بن شه!

تاپیک خوبیه 

دوست عزیز چی رو به چی ربط میدی نمیدونم 

بی دین خدا داره 

مسلمان خدا داره 

مسیحی بودایی زرتشتی 

حتی شیطان پرست هم خدا داره 

طلبه.....! 

بیخیال بابا 

قول خودت تایپیک قشنگیه ادامه ندیم بهتره 

لینک به دیدگاه

• ارسال 118
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

هر چیزی سن خودش رو داره ، الان خواهر زاده 11 ساله من از بازی سیر نمیشه ، بخصوص فورتنایت

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، M.G گفته است :

به نظرم این شرایط روحی که برای اکثر ما پیش میاد طبیعیه خود منم الان با همین شرایط دست و پنجه نرم میکنم .

وضع اقتصادی مناسب نیست و قرنطینه مربوط به کرونا شرایط رو بدتر کرده که باعث شده روحیه همگی خراب بشه

اگه پارک خلوت نزدیک منزل هست قدم بزنین که فعالیت بدنی صفر نباشه

اگه توی اینستاگرام و تلگرام میچرخین خبر های اقتصادی و منفی رو کمتر دنبال کنین

چند وقته دیگ گیم نمیزنم بجاش میرم اینجا شطرنج بازی میکنم که خیلی سایت خوبی هست یه نگاهی بهش بندازین ضرر نداره 😉

https://www.chess.com/

1476207052_Screenshot_2020-11-01PlayChessOnlineAgainsttheComputer.thumb.png.0837e29df606816416ecc4c5eaaf3962.png

• ممنونم 2
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، 🆆🅰🆁🅲🆁🅰🅵🆃 گفته است :

منی که از 4 سالگی گیمر بودم حدود 1 ساله دست و دلم به هیچ گیمی نمیره. ده دقیقه میرم تو گیم خسته میشم سریال قدیمی نگاه میکنم

عزیز اوضاع همه همینه من 32 سالمه بدون قرص خواب نمیتونم راحت بخوابم. شبا پامیشم میرم دستشویی. دیگه خوابم نمیبره 1000 تا فکر میاد تو سرم

منم دقیقا مثل شما فکر های چرت و پرت میاد تو سرم☹️ کرونا و شرایط اقتصادی هم داریم مثل خر حمل میکنیم به امید اینکه روزی از این وضیعت خلاص بشیم الهی امین

ویرایش شده توسط amirali.
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

منم دقیقا مثل شما فکر های چرت و پرت میاد تو سرم☹️ کرونا و شرایط اقتصادی هم داریم مثل خر حمل میکنیم به امید اینکه روزی از این وضیعت خلاص بشیم الهی امین

OCD

https://beheshtiyan.ir/disorders/what-exactly-is-obsession/

لینک به دیدگاه

کم تحرکی یکی از علت ها اصلی افسردگی هست من به مشکلات مالی کار ندارم 

یکی از علت ها بی حوصلگی شدید فقط یک عامل هست کم تحرکی . دوستانی که افسرده هستن باشگاه برن هرچند کرونا نمیذاره

تو خونه دمبل بزنید ورزش کنید تو حیاط بدوید دویدن عالی هست رو اندام خودتون کار کنید مهم نیست چند سالتون هست

ورزش بی نظیره ورزش در کنار گیم و خواب و فیلم و موزیک  افسردگی کمتر میکنه . واز همه مهم تر کار هست ادم بیکار مغزش دچار افسردگی میشه

این مورد حل کردنش با خودتون هست / به اخبار سیاسی و اقتصادی  توجه نکنید دلیلش این هست دچار نا امیدیی میکنه شمارو پس اخبار 

مخصوصا یوتیوب دورش خط بکشید در مورد کسانی که در یوتیوب ویدو میذارن به اسم سیاسی یا هرچیز دیگه که با  احساس شما باز میکنه باید

بگم تمام این افراد کلاه بردارن و کلا هدف 99 درصدشان کسب درامد از بازدیدها یوتیوب هست فقط شما بازیچه حرفا بی ارزش هستید

با حرف زدن و گوش دادن به حرف دیگران زندگی شما هیچ تغییر نمیکنه 7 سال طرف تو یوتیوب از تبلیغات کسب درامد میکنه در حالی یک عده پای حرفا

بی تاثیر این افراد نشسته اند . البته یک عده میگن اگاهی میدن به مردم در هرصورت من میگم باعث بالا رفتن افسردگی میشن اگر هم علاقه دارید سعی کنید هر روز خبرهاشون دنبال نکنید هفتگی نگاه کنید . این افراد درامدی بالای 50 تا 500 ملیون در ماه دارن !

قدیما گیم ها از نظر گرافیکی بسیار ضعیف بودن و خوب  چون در سن کمی بودیم و معمولا 15 تا 20 سال داشتیم بازی کردن

بسیار هیجان انگیز بود و گرافیک اهمیتی نداشت چون گیم یک ساختار جدید در زندگی جوانان ایرانی بود وقتی اسم کنسول می اومد شبیه یک آرزو برای همه بود

گیم سر آمد همه سرگرمی ها داخل ایران بود هیچ چیزیی نمی تونست جاش بگیره با گذشت زمان و مشکلات اقتصادی و تورم وحشتناک

مردم دچار نوعی افسردگی و سرخوردگی شدن این نا امیدی از آینده باعث شد اون روحیه کودکی بعد از رسیدن به سن بالاتر نداشت باشیم و کاملا از بین بره

انسان تنوع طلب هست خداوند انسان را طوری خلق کرده که نمی تونه در یک زندگی دایره وار ادامه بده انسان باید هر روز یک

تجربه جدید داشته باشه . نمی شه هر روز گیم بازی کرد . باید با دوستان خودتون باشید . باید با جنس مخالف ارتباط داشت باشید . باید ورزش کنید

مسافرت برید باید در جم دوستان خودتون فیفا 21 بازی کنید و گل ها مسخره بزنید و  بخندید و تشکیل خانواده بچه دار شدن خرید ماشین خرید هر وسیله جدید همه اینا تنوع هستن . و بایدها دیگر که گیم یکیشون هست وبس

که متاسفانه در کشور ما با شرایط که داریم هیچ کدوم در دسترس نیست حتی گیم هم دیگر در دسترس نیست با این قیمت ها فضایی

موفق باشید

ویرایش شده توسط naderblue
  • لایک 2
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

من هم دقیقا همین حالت رو دارم

آخرین بازی که تموم کردم TLOU2 بود ، الان REDdead2 هست رو سیستم و حوصله نیست

جدیدا فقط حوصله برای بازی آنلاین دارم اون هم بعد از 1 ساعت نهایت 2 ساعت اگر یار خوب داشته باشم

Dota 2 که بیشتر از 15000 ساعت روش گیم پلی دارم هفته ای نهایت 5 ساعت بازی میکنم ، R6 و Warzone هم به همین صورت

موضوع فقط به بازی ختم نمیشه و اصلا حوصله سریال هم ندارم سریال جدید دانلود میکنم همش میزنم جلو :|

ساعت 7 صبح میرم از خونه بیرون میرسم خونه ساعت 7 شبه ، کاری هم که انجام میدم راحت نیست توی کل شرکتی که کار میکنم هیچکسی حاضر نمیشه جای من وایسه

آخر ماه هم میبینی اون 100$ حقوقی که درآوردی بعد از کرایه خونه دادن و.... برایت 10 - 15 $ باقی میمونه که اونم باید نگهداری که یه وقت مریض نشی :| 

تنها چیزی که این چند وقت حوصلش رو  داشتم among us بوده که اونم با بدبختی 6 نفر جور کردیم بیشتر از 3 ساعت نشد.

اینه که امید به زندگی کم کم در جوان هایی مثل من و شما از بین میره

در ادامه توجه شما رو به ویدئو زیر جلب میکنم 

• قلبم گرفت 2
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

سلام دوست عزیز مثل اینکه شما منظور منو نگرفتی منظورم از فکر اینه که مثلا یادم میاد صبح یه چیزی دیدم تو سایت فلان برم اونو دانلود کنم بعد برم به سرم میزنه مثلا برم تو نت سرچ کنم ویروس برای شوخی که دوستامو سر کار بذارم ولی اخرش نا امید میشم چون: حجم اون چیز زیاده و اون ویروس سرکاری هم زیاد جالب نیست و کرونا و شرایط اقتصادی هم میدونید منظورم چیه دیگه😒

در 3 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

1476207052_Screenshot_2020-11-01PlayChessOnlineAgainsttheComputer.thumb.png.0837e29df606816416ecc4c5eaaf3962.png

دستت درد نکنه از افسردگی نجات پیدا کردم

لینک به دیدگاه

دوستان گیمر ،قضیه ی اینکه بازیا دیگه مثل قدیم نیستن جدا از بزرگ شدن ما و تکراری شدن گیم،،الان بازی هایی که دوران قدیم بازی میکردید رو الان بازی کنین با شبیه ساز،میبینید هنوزم جذابیت دارن

سعی کنیم برنامه ریزی کنیم چند تا سرگرمی مختلف رو کنار هم بزاریم و مثلا براشون ساعت محدود بزاریم ،تا روزمون بگذره

سر بازیای آنلاین زیاده روی نکنیم و وقتشو کم کنیم  ،درسته معتاد کننده هستن ولی ممکنه یه مچ بیاد که مثلا یکی اعصاب شما رو بهم میریزه و کلا از بازی بدتون میاد 

والبته سعی کنید ژانر های مختلف رو تجربه کنید چه از بازی یا سریال یا فیلم 

مثلا:(fun) یه سبکی از بازی هست که من خیلی خوشم اومده اسمش visual novel هست که ترکیبی از ژانر های دیگه میتونه باشه یکی از بازیا یی که من خوشم اومده ازش four element trainer هست با داستان و گیم پلی بِکر که در مورد پسری بنام aang هست که باید توانایی بکار گیری ۴ عنصر یعنی آب آتیش خاک و هوا رو پیدا کنه تا شیطان رو شکست بده و باید زیر نظر هر استاد مخصوص خودش آموزش ببینه که این وسط هم اتفاقای خوب و هیجانی میوفته که اسپویل نمیکنم بازیش برای اندروید هم هست 

لینک به دیدگاه

این روزا تو اکثر کشورا مخصوصا ایران افسردگی خیلی رایج اونم به خاطر زندگی ماشینی و خسته کننده و بدون تفریح مخصوصا الان که کرونا هم اومد همون یه باشگاه یا دانشگاه که تفریحمون بود رو هم گرفت

این روزا منم خیلی افسردم شب که میشه حالم بد میشه بعد برا اینکه حالمو یکم خوب کنم برا فردام نقشه میکشم که چیکار کنم اما فرداش میاد هیچ کاری نمیکنم و باز شب لعنتی دوباره میاد😶

اگه مثل من درون گرا و خیلی تنبل نیستید هر روز با یه جمع خوب برید طبیعت(البته الان به خاطر کرونا اینم نمیشه) واقعا خیلی رو روحیه تاثیر داره من شخصا چون با جمع مشکل دارم و چندان رفیق صمیمی ندارم اکثرا تنهایی تفریح میکنم خیلی سخته ولی وقتی آدم درون گرای حساسی باشی که تو ارتباطم مشکل داری تنها راه همینه

رابطه با جنس مخالف هم خیلی تو روحیه تاثیر داره که مشکل اصلی خیلی از ما ایرانیاس به نظرم کسی اینو حل کنه هیچ وقت دیگه احساس افسردگی نمیکنه 

تازگیا علت مشکلات مملکت رو خود مردم میدونم و از مردم هم متنفر شدم و تنها امیدی که دارم مهاجرت به کشوریه که اصلا ایرانی نبینم!!! یعنی اگه به این مهاجرت نرسم میترسم کاری بدم دست خودم!!!

به بی دینی هم رسیدم😶 احساس پوچی شدیدی تو زندگی و خلقت ما انسانا میکنم و خیلی سوالا ذهنمو درگیر کرده که چند برابر افسردگیمو شدیدتر کرده

بعضی وقتا دوس دارم مثل فیلم into the wild برا چند ماه بزنم طبیعت و از این زندگی ماشینی مسخره برا مدتی دست بکشم اما.......

فیلم و سریالم که مدتیه دیگه برام جالب نیس اما همون طور که بقیه هم گفتن موزیک خیلی تاثیر داره مخصوصا موزیکای هیجانی دیگر زبان ها

سعی کنید چرخیدن تو فضای مجازی هم کنترل کنید مثلا تو اینستا اونایی که پست یا استوری میزارن که حالتون رو خراب میکنه آنفالو کنید

این کلیپ اینستا هم ببینید واقعا روحیه من یکی رو خوب کرد(همیشه قبل خواب از این کلیپای طبیعت میبینم خیلی تاثیر خوبی داره)

https://www.instagram.com/p/CGrLYvUlLWd/?igshid=vj8jw7xc24en

ویرایش شده توسط Miad007
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

این روزا تو اکثر کشورا مخصوصا ایران افسردگی خیلی رایج اونم به خاطر زندگی ماشینی و خسته کننده و بدون تفریح مخصوصا الان که کرونا هم اومد همون یه باشگاه یا دانشگاه که تفریحمون بود رو هم گرفت

این روزا منم خیلی افسردم شب که میشه حالم بد میشه بعد برا اینکه حالمو یکم خوب کنم برا فردام نقشه میکشم که چیکار کنم اما فرداش میاد هیچ کاری نمیکنم و باز شب لعنتی دوباره میاد😶

اگه مثل من درون گرا و خیلی تنبل نیستید هر روز با یه جمع خوب برید طبیعت(البته الان به خاطر کرونا اینم نمیشه) واقعا خیلی رو روحیه تاثیر داره من شخصا چون با جمع مشکل دارم و چندان رفیق صمیمی ندارم اکثرا تنهایی تفریح میکنم خیلی سخته ولی وقتی آدم درون گرای حساسی باشی که تو ارتباطم مشکل داری تنها راه همینه

رابطه با جنس مخالف هم خیلی تو روحیه تاثیر داره که مشکل اصلی خیلی از ما ایرانیاس به نظرم کسی اینو حل کنه هیچ وقت دیگه احساس افسردگی نمیکنه 

تازگیا علت مشکلات مملکت رو خود مردم میدونم و از مردم هم متنفر شدم و تنها امیدی که دارم مهاجرت به کشوریه که اصلا ایرانی نبینم!!! یعنی اگه به این مهاجرت نرسم میترسم کاری بدم دست خودم!!!

به بی دینی هم رسیدم😶 احساس پوچی شدیدی تو زندگی و خلقت ما انسانا میکنم و خیلی سوالا ذهنمو درگیر کرده که چند برابر افسردگیمو شدیدتر کرده

بعضی وقتا دوس دارم مثل فیلم into the wild برا چند ماه بزنم طبیعت و از این زندگی ماشینی مسخره برا مدتی دست بکشم اما.......

فیلم و سریالم که مدتیه دیگه برام جالب نیس اما همون طور که بقیه هم گفتن موزیک خیلی تاثیر داره مخصوصا موزیکای هیجانی دیگر زبان ها

سعی کنید چرخیدن تو فضای مجازی هم کنترل کنید مثلا تو اینستا اونایی که پست یا استوری میزارن که حالتون رو خراب میکنه آنفالو کنید

این کلیپ اینستا هم ببینید واقعا روحیه من یکی رو خوب کرد(همیشه قبل خواب از این کلیپای طبیعت میبینم خیلی تاثیر خوبی داره)

https://www.instagram.com/p/CGrLYvUlLWd/?igshid=vj8jw7xc24en

هیچ مدله حل نمیشه !! روابط اینستایی و تلگرامی هست که دو زار نمیارزه تهش معلوم به چی ختم میشه،رابطه با جنس مخالف باید آرامش درش باشه نه آموزش فرهنگی تو مدارس هست یا نه آموزش روابط هیچ قاعده و اصولی که نداره تو مدرسه هم که از هم جدا بودیم

خلاصه هزار مریضی بگیری اشکال نداره مهم اینه آخرش میری بهشت

7855.gif.2d63bba162c34cfc49814d686cb4f1c4.gif

در 23 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

داوطلبی برو سربازی

یا مثلا دزدی چیزی بکن بیوفتی زندان ،هیجان به زندگیت برمیگرده

ادیت:اینا رو گفتم سر به سرت بزارم اما واقعی هست،وقتی یدفی به یه جای دیگه نقل مکان کنی و آدمای دوروبرت عوض بشن ،و برای مدتی هم نتونی برگردی ،از افسردگی ،بجاش میری تو کما و فکر و دل شوره 

کاش سربازی میرفتی ببینی چقد روحیتو عوض میکنه خخخ

تغییر روحیه به روش silver😶

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

تغییر روحیه به روش silver

به قسمت قشنگش فکر کن اینکه بعد سربازی هزارتا داستان داری برا گفتن ،مثلا اینکه چند بار چک زدی تو گوش فرمانده 

روایت هست میگن سربازای ایران ،سهمیه چک به فرمانده دارن 

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

همین که برای چند لحظه از خودت اومدی بیرون و تو انجمن از خودت و مشکلت صحبت کردی به نظرم بهترین کار بود. هر کدوم از بچه های انجمن کمابیش تحت شرایط دشواری هستند، مدلها و درجه هاش ممکنه فرق کنه اما اکثرا از وضع فعلی راضی نیستند. این وضع اینطوری نمی مونه، یعنی نمیتونه وضع اینطوری باقی بمونه. خدا بزرگه.

if-you-are-going-through-hell-keep-going-winston-churchill-1568x882.thumb.jpg.c87a9d4daad6694ca26279517f0c38e8.jpg

• ممنونم 3
لینک به دیدگاه

سلام

اولین چیزی که ادمو بی حوصله میکنه، 1تورم و گرونیه 2(بیکاریه یا کاری که بهش علاقه نداری) توصیه من برو دنبال کاری که بهش علاقه داری3 دیگه بازی کردنو کمش کن یا بزار کنار(منم دیگه حوصله گیم ندارم ولی شبا با داداشام pes 2021میزنیم) سعی کن زیاد تویه خونه نمونی چون با بازی کردن فقط وقتت هدر رفته اونم ماشالله با این اوضاع اقتصادی که ما داریم؛ من اگه دو روز تو خونه باشم دیونه میشم چون موقعی که میرم سر کار راحت ترم (البته این نظر شخصی منه شاید یکی دیگه دوست داره تو خونه بمونه) بعدشم کتاب خوندن هم خوبه من خودم تویه خدمت فک کنم 10-15 تایی رو تموم کردم( با خودم تویه خدمت میگفتم که زود تموم بشه برگردم سر کار قبلیم بعدشم یه ماشین بگیرم "با خودم فک میکردم 206 بگیرم یا پارس😂😂" نمیدونستم که از خدمت بیام میشم مثل اصحاب کهف البته اونا پولشون ارزش پیدا کرد ولی پول ما ماشالله داره روز به روز ارزشش پایین تر میادش) باور کن وقتی میبینی وضع روز به روز بدتر میشه دیونه تر میشی ولی من دیگه عادت کردم پوستم کلفت شده

ویرایش شده توسط حامد 480
ویرایش
لینک به دیدگاه

در در 10 آبان 1399 در 15:46، Coffee Addicted گفته است :

درود،چند ماهیه کلا حوصله هیچ گیمی رو ندارم نمیدونم چرا،هیچی نمی تونم بازی کنم شما تصور کن dead by daylight تی که 1000ساعت وقت براش گذاشتم میگم بازی کنم که چی بشه تهش که چی

شده روزی سه تا هایپ میزنم بازم حوصلم نمیگیره حتی با دوستام نمیتونم دو دست warzoneبرم😪

این مدت آزمایش خون و اینا هم دادم کمبود ویتامین ندارم ولی انگار ترمز دستی زندگی رو کشیدم😒حتی حوصله کار هم ندارم که بیشترش ترجمه مقالات و اخبار گیم و ساخت پاورپوینت و چارت و این هاست،سر ماه 2میریزن حسابم گفتم quit بدم بیام بیرون اینکه نشد کار😑چه بیرون سگ بزنی چون داخل زندگیت تکون نمیخوره ، اصلا چرا باید کار کرد وقتی تاثیری هم نداره،نصف پولم میره واسه خوراکی نمیشه هم که خرجش نکنی،احساس میکنم فقط خودم اینطوریم اصن کسی دور برم این مدلی نیست

نمیدونم بقیه دارن چیکار میکنن،مهاجرت هم که نمیشه کرد امتحان آیتلس 6 میلیون!! تمکن مالی ! که نهایتا بری ترکیه و عراق یه دوری بزنی بیایی

200.gif.aa43f59f3d90eacab537df3f9c039f33.gif

منم همینجوریم شاید باورت نشه یه روز نشستم تمام فرنچایز کالاف دیوتی از اورجینال تا ریمستر رو رزیدنت ایول رو تام ریدر و وارزون کلا هرچی گیم داشتم رو حذف کردم الانم اصلا گیم نمیزنم میتونی بری کار های دیگه انجام بدی مثل طراحی گرافیک یا برنامه نویسی اگر علاقه داری 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 11 آبان 1399 در 03:16، Farjam گفته است :

سلام

ماشاالله نظرات زیاااد و تعداد بالا هست همه هم توی یک رنج هستن، نظر استاد فرجام قابل ستایش هست در اون شکی نیست، با الکی خوش بودن به هیچ جا نمیرسی.

خلاصه زندگی اکثر افراد جامعه (کودکی=هیچی اصلا نمیدونه چی هست ، نوجوانی=یه چهارتا دوس دختر و مصخره بازی علافی، جوانی= سربازی یه شغل الکی فشار خانواده ازدواج، میانسالی=خسته شاکی ناراضی بچه دار شدن، آخرشم گور به گور)

صرفا جهت راهنمایی، نصیحت یا هر چیز دیگه نمیگم این موضوع رو، فقط شاید به درد کسی خورد میگم :

مراحل زندگی من :

کودکی، هیچی کلا خلاص فقط خاطره

نوجوانی، علاف توی مدرسه و درس خوندن الکی ، از 14 سالگی رفتن سر کار(بستنی فروشی)

جوانی، همچنان کار ولی در بستنی فروشی های برند و معروفتر، 18 سالگی سربازی تا 19 سالگی ، باز کردن یه مغازه سوپر مارکت به مدت 2 سال با سود ماهانه حدود 8 الی 9 میلیون بین سال های 91 تا 93  ، دوباره برگشت به بستنی فروشی تا سال 94 با حقوق ماهی 1500 سال 94 باز کردن خدمات کامپیوتری با سود ماهانه حدود 2 میلیون به مدت 2 سال تا سال 96 ، خرید دستگاه دلیمانجو(تولید کیک) تا سال 98 با سودی حدود ماهانه 5 الی 7 میلیون، اواخر سال 98 اقدام به باز کردن یک بستنی فروشی افتتاح اردیبهشت 99 با سودی حدود ماهی 35 الی 40 میلیون، الانم فعلا در همین حال داریم میریم جلو تا شاید در آینده نزدیک اقدام افتتاح شعبه های بیشتر کنیم.

نکته جالب اینجاس که وقتی کار میکنی، وقتی سرت شلوغه چیزایی که در زمان بیکاری برات عادی شدن خیییلییی جذاب میشن، بطور مثال همین گیم، من همش ولع این رو دارم که بیام بشینم پشت سیستم.

خلاصه کار کنین کااار، حتی شده کار بیخودی، مطمعن باشین وقتی توی جامعه درحال کار باشین موقعیت هایی براتون پیش میاد که خودتون فکرشم نمیکنین.

اگه بد تایپ کردم ببخشید زیاد حالم سر جاش نیست 🤪🥂

• لایک 5
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 3
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

ماشاالله نظرات زیاااد و تعداد بالا هست همه هم توی یک رنج هستن، نظر استاد فرجام قابل ستایش هست در اون شکی نیست، با الکی خوش بودن به هیچ جا نمیرسی.

خلاصه زندگی اکثر افراد جامعه (کودکی=هیچی اصلا نمیدونه چی هست ، نوجوانی=یه چهارتا دوس دختر و مصخره بازی علافی، جوانی= سربازی یه شغل الکی فشار خانواده ازدواج، میانسالی=خسته شاکی ناراضی بچه دار شدن، آخرشم گور به گور)

صرفا جهت راهنمایی، نصیحت یا هر چیز دیگه نمیگم این موضوع رو، فقط شاید به درد کسی خورد میگم :

مراحل زندگی من :

جوانی، همچنان کار ولی در بستنی فروشی های برند و معروفتر، 18 سالگی سربازی تا 19 سالگی ، باز کردن یه مغازه سوپر مارکت به مدت 2 سال با سود ماهانه حدود 8 الی 9 میلیون بین سال های 91 تا 93  ، دوباره برگشت به بستنی فروشی تا سال 94 با حقوق ماهی 1500 سال 94 باز کردن خدمات کامپیوتری با سود ماهانه حدود 2 میلیون به مدت 2 سال تا سال 96 ، خرید دستگاه دلیمانجو(تولید کیک) تا سال 98 با سودی حدود ماهانه 5 الی 7 میلیون، اواخر سال 98 اقدام به باز کردن یک بستنی فروشی افتتاح اردیبهشت 99 با سودی حدود ماهی 35 الی 40 میلیون، الانم فعلا در همین حال داریم میریم جلو تا شاید در آینده نزدیک اقدام افتتاح شعبه های بیشتر کنیم.

نکته جالب اینجاس که وقتی کار میکنی، وقتی سرت شلوغه چیزایی که در زمان بیکاری برات عادی شدن خیییلییی جذاب میشن، بطور مثال همین گیم، من همش ولع این رو دارم که بیام بشینم پشت سیستم.

خلاصه کار کنین کااار، حتی شده کار بیخودی، مطمعن باشین وقتی توی جامعه درحال کار باشین موقعیت هایی براتون پیش میاد که خودتون فکرشم نمیکنین.

Thats what im talking about 

من خودم صبحا میرم در فریزر نگاه میکنم ببینم سبزی برنج داریم یا نه،یخچال میبینم سبزی خوردن داریم یا نه ،سریع بلند میکنم میرم سبزی میخرم ،میارم خونه پاک میکنم خودم و خونواده ،حداقل فرق میکنه حداقل دیگه «بازی با کامپیوتر »نیست یه چی جدیده

موقه ای که سربازی بودم پولا حقوق سربازیو  جمع میکردم ،دونه دونه قطعات کامپیوترو ارتقا میدادم ،وقتی میومدم مرخصی بعد سه ماه یه ضرب پا کامپیوتر بودم تا وقتی مرخصی تموم بشه برگردم ،اون موقه ای که گوشی لمسی دستم نبود تو خدمت، یه سرباز خر میومد یه گندی بالا میوورد گوشیا مارو میگرفتن،دل تو دلم نبود که بیام تلگرامو همین فرومو یوتیوب و هاب رو چک کنم 

کار فیزیکی آدمو مشغول میکنه،مخصوصا طوری باشه نتونی جیم بزنی و مسئولیت گردنت باشه،کلا از فاز این افسردگیو خودکشیو این حرفای مسخره میای بیرون 

کافی جان برا همین بت گفتم برو داوطلب شو سربازی،چون بیوفتی دستشون دیگه ولت نمیکنن مگه اینه از یه فنس پاره شده ای چیزی فرار کنی خخخخخ

• لایک 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

میگم یک سوال چرا آفریقا و آمریکا رو با ع نوشتی دوم اینکه چرا مرگ میفرستی مگه چیکارت کردن؟😑😑😑😑

مشکلات که تو ایران خیلی زیاده شکی نیست ولی سعی کنید از نا امیدی حرفی نزنید استارتر بنده خدا اومده دنبال یه راه میگرده بعضی از دوستان میان مشکلات رو اضافه میکنن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

بی دین خدا داره 

مسلمان خدا داره 

مسیحی بودایی زرتشتی 

طلبه.....! 

بیخیال بابا 

نه داداش من ندارم

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در در 11 آبان 1399 در 18:37، Coffee Addicted گفته است :

بی تاثیر هم نیست البته کسایی که راه و روشش رو بلد باشن بهش میرسن🙃🙂در کل این مورد رو نمیشه خیلی روش بحث کرد،ای کاش ونزوئلا بودم حداقل این مشکل رو نداشتم

به نظرم مشکلات متعدد دست به دست هم دادن که وضعیت من شده ،این یکی دو ساله شخصیت کاملا جامعه ستیزی پیدا کردم با دوران دانشگاه 180درجه فرق دارم،فرهنگم رو یه روزی یه جایی گمش کردم،میگم تهش میرم سربازی کلاش رو میگیرم میزنم دخل چند نفر رو خودمم میارم خلاص

یه ماشین می خوام بگیرم آخرشم نتونستم یعنی دهنم سرویس شده چهار بار قرعه کشی ثبت نام کردم که فایده نداشت،500تا ساینا گذاشته واسه قرعه فقط واسه ساینا 230هزار نفر ثبت نام کرده بودن !

کلا تمام نیاز های اولیه یکی انسان رو ندارم ماشین که ممالک دیگه جز ارزون ترین وسایل حساب میشه میگن ببر ماهیانه پولشو بده اینجا باید با دنگ و فنگ بخری تازه سه برابر پول یه ماشین رو یه جا بریزی سال بعد دریافت کنی،برا همین رابطه داشتن یه پراید واسه تور کردن می خواد که همونم ندارم بعد میرم بیرون میبینم دختر از من جوونتر نشسته پشت 207 تی که چرخشم نمیتونم بخرم بیشتر افسرده میشم،بیرون در و داف که میبینم بیشتر تر تر تر تر افسرده میشم😄به لطف انواع و اقسام آرایش و عمل هر روز میرم بیرون رو کل مردم کراش میزنم میام خونه میرم تو فکر،

واسه سوت کشیدن گوشم رفتم پیش دکتر گوش و حلق و بیینی خانوم دکتر هرچند اسمش خدیجه بود ولی هیکل لانا رودس داشت  35سال سن و مجرد همونجا روش کراش زدم تمام دردام یادم رفت،گفت برو بیمارستان نوار گوش بگیر تا بیایی من هستم اینقدر روش کراش زده بودم که یه راست برگشتم خونه تا یه ماه فکرم درگیر خدیجه بود🤗

باید مثل این --------- ها سر رو بندازم پایین برم تو دیوار بلکه به عرفان برسم

یه جورایی داستانت شبیه داستان من ولی من از وقتی که رفتم سره کار و ذات مردم رو فهمیدم دیگه بدم اومد از زندگی تو ایران - دیدم همه فقط دنبال سره هم کلاه گزاشتنن و هیچ انسانیتی تو این مردم نمیشه دید.

بعد دی ماه 96 که دیدم دلار داره همینجور میره بالا امیدم به زندگی خیلی کمتر و کمتر شد تا به امروز که تقریبا امیدم به آینده صفره - منم سال 97 خواستم ماشین بخرم ولی هیچکی بهم پول نداد حقوقم در حدی نبود که بتونم 20 30 میلیون جمع کنم خلاصه بازم ولش کردم - چسبیدم به آپ گرید کردن سیستم - _______- چون من نه ماشین دارم نه خونه !!

راجع دافا هم من حاضرم باهات شرط ببندم که تمام دخترا حتی بعضی از شاخاشون هم یه چیزایی براشون از ماشین طرف مهم تره مثل قد و هیکل که به جرات میتونم بهت بگم فاکتور مهمتریه برا دخترا تا ماشین - خب خلاصه منم الان تنها امیدی که دارم این که بایدن پیروز انتخابات بشه و یه توافقی چیزی بشه یکم وضع بهتر بشه ولی خب با توجه به این مردم دلال که هی صف میگیرن واسه دلار 30تومنی و پراید 200 میلیونی خیلی دور میبینم این قضیه رو و فقط دارم هی بخودم امید الکی میدم که یجورایی یه شارژی داشته باشم واسه ادامه زندگی.

ویرایش شده توسط EHSANRF
حذف موارد خلاف قوانین فروم
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، ATER گفته است :

تنها چیزی که این چند وقت حوصلش رو  داشتم among us بوده که اونم با بدبختی 6 نفر جور کردیم بیشتر از 3 ساعت نشد.

من هستم هرکی پایه س یه چنل دیسکورد بزنیم بازی کنیم دور هم 6 نفر هم کافیه 

در 8 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

مشکلات که تو ایران خیلی زیاده شکی نیست ولی سعی کنید از نا امیدی حرفی نزنید استارتر بنده خدا اومده دنبال یه راه میگرده بعضی از دوستان میان مشکلات رو اضافه میکنن

ایرانی جماعت همینه دیگه همه میایم میگیم من از تو بدبخت ترم استارتر کلا یادش میره همه چی 🤣

در 11 دقیقه قبل، Nortrom گفته است :

خب خلاصه منم الان تنها امیدی که دارم این که بایدن پیروز انتخابات بشه و یه توافقی چیزی بشه یکم وضع بهتر بشه

زهی خیال باطل داداچ... 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Slasher گفته است :

ایرانی جماعت همینه دیگه همه میایم میگیم من از تو بدبخت ترم استارتر کلا یادش میره همه چی 🤣

کجا میفرستی چنل دیکورد رومنم پایه ام فقط من چیزی سرم نمیشه یبار طرفو کشتم بعد همونجا وایسادم ریپورت هم ندادم😁😁😁

در 22 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

بی دین خدا داره 

مسلمان خدا داره 

مسیحی بودایی زرتشتی 

طلبه.....! 

بیخیال بابا 

وارد مسائل این شکلی نشید اینجا فروم خوبیه ادمین ها هم خیلی مراعات میکنن طبق قوانین پیش برید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

مراحل زندگی من :

باریکلا اینجور که من فهمیدم رمز موفقیتت بستنی بوده 😄

• حالم خوب شد 3
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

زهی خیال باطل داداچ... 

موافقم 

چنل بزنید به من لینک بدید مرسی

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، ATER گفته است :

موافقم 

چنل بزنید به من لینک بدید مرسی

والا امیدی ندارم کسی بیاد ولی خب :)

https://discord.gg/tykFf9cY لینک چنل دیسکورد برای Among us

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...