رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 38 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

باریکلا اینجور که من فهمیدم رمز موفقیتت بستنی بوده 😄

دقیقا😂 عاشقشم

لینک به دیدگاه

• ارسال 118
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 3 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

دقیقا😂 عاشقشم

292296889_.jpg.ea9df9aba59f313af58f87e5804c023a.jpg

در 3 ساعت قبل، Nortrom گفته است :

یه جورایی داستانت شبیه داستان من ولی من از وقتی که رفتم سره کار و ذات مردم رو فهمیدم دیگه بدم اومد از زندگی تو ایران - دیدم همه فقط دنبال سره هم کلاه گزاشتنن و هیچ انسانیتی تو این مردم نمیشه دید.

بعد دی ماه 96 که دیدم دلار داره همینجور میره بالا امیدم به زندگی خیلی کمتر و کمتر شد تا به امروز که تقریبا امیدم به آینده صفره - منم سال 97 خواستم ماشین بخرم ولی هیچکی بهم پول نداد حقوقم در حدی نبود که بتونم 20 30 میلیون جمع کنم خلاصه بازم ولش کردم - چسبیدم به آپ گرید کردن سیستم - ___________- چون من نه ماشین دارم نه خونه !!

راجع دافا هم من حاضرم باهات شرط ببندم که تمام دخترا حتی بعضی از شاخاشون هم یه چیزایی براشون از ماشین طرف مهم تره مثل قد و هیکل که به جرات میتونم بهت بگم فاکتور مهمتریه برا دخترا تا ماشین - خب خلاصه منم الان تنها امیدی که دارم این که بایدن پیروز انتخابات بشه و یه توافقی چیزی بشه یکم وضع بهتر بشه ولی خب با توجه به این مردم دلال که هی صف میگیرن واسه دلار 30تومنی و پراید 200 میلیونی خیلی دور میبینم این قضیه رو و فقط دارم هی بخودم امید الکی میدم که یجورایی یه شارژی داشته باشم واسه ادامه زندگی.

یکی از جاهایی که برای درمان افسردگی خوبه این سایته

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5321917/کیا-شوهراشون-خیانت-کردن?page=2

(من همسرم عاشق دوستم بود ولی خوب خیلی سال پیش. الان دیگه نمیبیندش. یبار جلوی من فقط نازش کرد.  همین)

926.gif.531caec65162b3fd8b0f71b030d3061b.gif

ویرایش شده توسط EHSANRF
حذف موارد خلاف قوانین فروم
  • حالم خوب شد 7
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

یکی از جاهایی که برای درمان افسردگی خوبه این سایته

عشقتنها

banafshi

نازانخانوم

bafabafa

نیلوحان

اینا دیگه کیین!! 🤣🤣🤣حتی نتونستن یه نام کاربری برای خودشون بسازن. همین کارا میکنن که......
اونایی که هم که نام کاربری درست دارن و غلط املایی ندارن، جنس مونث نیستن ، احتمالا بچهای همین فروم هستن😄
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

اینا دیگه کیین!! 🤣🤣🤣حتی نتونستن یه نام کاربری برای خودشون بسازن. همین کارا میکنن که......
اونایی که هم که نام کاربری درست دارن و غلط املایی ندارن، جنس مونث نیستن ، احتمالا بچهای همین فروم هستن😄

من یه مدت توی نینی سایت بودم خیلی شوت + فان هستن

گند زدن به فمنیسم و تبدیل کردن به مرد ستیزی (رادیکال فمنیسم) نی نی سایت شده محفلی برای فحش و توهین به جنس مذکر و پدر و شوهر و برادر برای خانم های ایرانی. اکثر تاپیکهای مرد ستیز رو ادمینهاش شروع میکنن

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

926.gif.531caec65162b3fd8b0f71b030d3061b.gif

جو بایدن در نقش منیژکه دربار 🤡

کاندید اصلی دموکراتها (کاملا هریسه) به کسی نگوو 😉

• لایک 1
لینک به دیدگاه

درود

یه ویندوز 10  خوب بگید دانلود کنیم برا گیم بریم rdd بزنیم

لینک به دیدگاه

شت به این جامعه بعد میگن چرا جامعه ستیز شدی،امروز دور از جون دوستان پیش دکتر بودم،خب دارو گرفتن با بمیه نیاز به تاییده از طریق سامانه داره که حدود 40دقیقه طول میکشه تا تایید بشه !!!!نمی خوای آزاد حساب کن

توی کمتر از یک ساعت شاهد 10 مدل دعوا بودم ،بعد میگن برو بیرون افسردگیت خوب بشه نفهمیدم جامعه است یا جنگله اینا آدن یا چی !

یه خانوم از تو ماشین داد میزد مگه خیابون ارث باباته بی فرهنگ بعد نگاهش به سمت چپ بود همینجوری گاز میداد که نفهمیدم چی بود

یه خانوم دیگه جلو داروخونه ایستاد بود یکی اومد جلوش گفت ببخشید اینم رفت کنار، زنه یه ساعت داشت با من حرف میزد که این چرا صاف اومد جلو من،چرا دور نزد؟ چرا به من گفت ببخشید....😶حالا منم دست به سینه سرم پایین تا شوهرش از ماشین اومد بیرون گفت حالا مگه چی شد بی خیال

یه بنده خدا داروشو گرفت برگشت خورد به یه مونث دیگه گفت ببخشید،اونکه رفت زنه هی میگفت بیا...میزنن بهت میگن ببخشید،پاتو له میکنه میگه ببخشید ! اینم دیگه کوتاه نمیومد!!

صدام زدن رفتم دارو بگیرم که یه مونث دیگه گفت آقا فاصله اجتماعی رو رعایت کنید،من پشتم بهش بود با یه متر فاصله حداقل.... یعنی جفتمون پشتمون به هم بود !!! یعنی زنه از پشتش نصف میکشید ؟😯

موقع برگشت گفتم کرایه چقدر گفت 2 تومن بعد فهمیدم 1500 هست🙃

بخدا میرم بیرون اینجوریم

341969178_Edvard_Munch_1893_The_Scream_oil_tempera_and_pastel_on_cardboard_91_x_73_cm_National_Gallery_of_Norway.thumb.jpg.d4b7c423044f8d6bdaf8ecd743976ac6.jpg

• ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
  • قلبم گرفت 4
لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

شت به این جامعه بعد میگن چرا جامعه ستیز شدی،امروز دور از جون دوستان پیش دکتر بودم،خب دارو گرفتن با بمیه نیاز به تاییده از طریق سامانه داره که حدود 40دقیقه طول میکشه تا تایید بشه !!!!نمی خوای آزاد حساب کن

توی کمتر از یک ساعت شاهد 10 مدل دعوا بودم ،بعد میگن برو بیرون افسردگیت خوب بشه نفهمیدم جامعه است یا جنگله اینا آدن یا چی !

یه خانوم از تو ماشین داد میزد مگه خیابون ارث باباته بی فرهنگ بعد نگاهش به سمت چپ بود همینجوری گاز میداد که نفهمیدم چی بود

یه خانوم دیگه جلو داروخونه ایستاد بود یکی اومد جلوش گفت ببخشید اینم رفت کنار، زنه یه ساعت داشت با من حرف میزد که این چرا صاف اومد جلو من،چرا دور نزد؟ چرا به من گفت ببخشید....😶حالا منم دست به سینه سرم پایین تا شوهرش از ماشین اومد بیرون گفت حالا مگه چی شد بی خیال

یه بنده خدا داروشو گرفت برگشت خورد به یه مونث دیگه گفت ببخشید،اونکه رفت زنه هی میگفت بیا...میزنن بهت میگن ببخشید،پاتو له میکنه میگه ببخشید ! اینم دیگه کوتاه نمیومد!!

صدام زدن رفتم دارو بگیرم که یه مونث دیگه گفت آقا فاصله اجتماعی رو رعایت کنید،من پشتم بهش بود با یه متر فاصله حداقل.... یعنی جفتمون پشتمون به هم بود !!! یعنی زنه از پشتش نصف میکشید ؟😯

موقع برگشت گفتم کرایه چقدر گفت 2 تومن بعد فهمیدم 1500 هست🙃

بخدا میرم بیرون اینجوریم

341969178_Edvard_Munch_1893_The_Scream_oil_tempera_and_pastel_on_cardboard_91_x_73_cm_National_Gallery_of_Norway.thumb.jpg.d4b7c423044f8d6bdaf8ecd743976ac6.jpg

گوگولی مگولی منی تووووووووووووو
تو خونه بمونی هم افسرده میشی
این مسئال در اجتماع ایران طبیعیه و شاید آدم رو عصبی کنه ولی افسرده خیر

ویرایش شده توسط sajad564
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، sajad564 گفته است :

گوگولی مگولی منی تووووووووووووو
تو خونه بمونی هم افسرده میشی
این مسئال در اجتماع ایران طبیعیه و شاید آدم رو عصبی کنه ولی افسرده خیر

بحث همینه اینجور مسائل و رفتار ها تو ایران عادی سازی سده خیلی چیزا عادی سازی شده نباید اینجوری باشه

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

بحث همینه اینجور مسائل و رفتار ها تو ایران عادی سازی سده خیلی چیزا عادی سازی شده نباید اینجوری باشه

خاطراتش از ایران رو بیان میکنه

• لایک 2
  • حالم خوب شد 2
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Slasher گفته است :

والا امیدی ندارم کسی بیاد ولی خب :)

https://discord.gg/tykFf9cY لینک چنل دیسکورد برای Among us

image.thumb.png.b661dafeac22dca9be634d5fd66b1daf.png

نمیشه :|

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

جالبه درباره سخت پوستی ما چیزی نگفته

در 11 ساعت قبل، ATER گفته است :

بیا برو دیسکورد رو  بنصب رو سیستم بعد لینک رو کپی کن

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Slasher گفته است :

والا امیدی ندارم کسی بیاد ولی خب :)

https://discord.gg/tykFf9cY لینک چنل دیسکورد برای Among us

ما که نوبیم فقط میشینیم ور دل وارزون

لینک به دیدگاه

@Sabertoothببین واسه منم همچین چیزایی واقعا عجیبه چون من زیاد تو جامعه و اجتماع نیستم،اصلا نیستم،وقتی رفتم گواهینامه رانندگی رو بگیرم مربی یه چیز میگفت مردم یه کار دیگه میکردن خیلی برام سخت بود و اصلا نمیفهمیدم باید چیکار کنم چون هر کس قانون خودشو داشت یعنی عملا مردم قانون گریزن ولی نقد به کشور زیاد دارن خب همین کشور رو مردمش تشکیل میدن

یا چندباری که مجبور شدم برم بانک دیدم پیرمرده نوبت میگیره ولی درجا میره میشینه کلی بگو بخند با کارمند میکنه با زبون محلی حرف میزنه تو هم اگه چیزی بگی مقصر شناخته میشی  ! میبینی کارمند از آشنا خودش معذرت خواهی میکنه !!! در حالی که حق من گرفته شده یعنی برای رفتن حق خودم باید ضایع بشم جلو بقیه

مطب دکتر ساعت هشت نوبت داشتم ساعت 11رفتم داخل چرا؟منشی خانوم دو تا از دوستاش اومدن یکیش رفت تو بعد اون یکی هم گفت میشه منم برم داخل یه مشاوره بگیرم ؟اونم جدا فرستاد داخل  ، من و چند نفر دیگه از ساعت  8اونجا بودیم

بعدش که بر میگردم خونه کلا حالم خراب یعنی واقعا بهم میریزم، احتمالا در نظر بقیه مردم یه آدم دست و پا چلفتی باشم ،چون نمیتونم با گرفتن حق بقیه یا بقولی زرنگ کردن حقم خودمو بگیرم، آدمی که قانونمند باشه رو عملا مسخره میکنن، اینجا کمونیستی سوسیالیتی دموکراسی هم باشه هیچ تفاوتی ایجاد نمیشه

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

جالبه درباره سخت پوستی ما چیزی نگفته

بیا برو دیسکورد رو  بنصب رو سیستم بعد لینک رو کپی کن

امان از ....

307388952_Screenshot(18).thumb.png.c8544168cec8e2162ad41bf1f1c28806.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

@Sabertoothببین واسه منم همچین چیزایی واقعا عجیبه چون من زیاد تو جامعه و اجتماع نیستم،اصلا نیستم،وقتی رفتم گواهینامه رانندگی رو بگیرم مربی یه چیز میگفت مردم یه کار دیگه میکردن خیلی برام سخت بود و اصلا نمیفهمیدم باید چیکار کنم چون هر کس قانون خودشو داشت یعنی عملا مردم قانون گریزن ولی نقد به کشور زیاد دارن خب همین کشور رو مردمش تشکیل میدن

یا چندباری که مجبور شدم برم بانک دیدم پیرمرده نوبت میگیره ولی درجا میره میشینه کلی بگو بخند با کارمند میکنه با زبون محلی حرف میزنه تو هم اگه چیزی بگی مقصر شناخته میشی  ! میبینی کارمند از آشنا خودش معذرت خواهی میکنه !!! در حالی که حق من گرفته شده یعنی برای رفتن حق خودم باید ضایع بشم جلو بقیه

مطب دکتر ساعت هشت نوبت داشتم ساعت 11رفتم داخل چرا؟منشی خانوم دو تا از دوستاش اومدن یکیش رفت تو بعد اون یکی هم گفت میشه منم برم داخل یه مشاوره بگیرم ؟اونم جدا فرستاد داخل با این من و چند نفر دیگه از ساعت  8اونجا بودیم

بعدش که بر میگردم خونه کلا حالم خراب یعنی واقعا بهم میریزم، احتمالا در نظر بقیه مردم یه آدم دست و پا چلفتی باشم ،چون نمیتونم با گرفتن حق بقیه یا بقولی زرنگ کردن حقم خودمو بگیرم، آدمی که قانونمند باشه رو عملا مسخره میکنن، اینجا کمونیستی سوسیالیتی دموکراسی هم باشه هیچ تفاوتی ایجاد نمیشه

وقتی زورمون نمیرسه جامعه رو تغییر بدیم باید خودمون رو تغییر بدیم و باهاشون همفاز شیم منظورم از همفاز این نیست که مثل اونا بشی منظورم اینه که وقتی میبینی راهی نیست سعی کن از هرچی داری بهره ببری و به خودت سخت نگیری 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

داداش کاملشو داری بفرست برام 😍

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

داداش کاملشو داری بفرست برام 😍

تموم کردیم 6 صبح میپزیم!😅

در 13 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

مطب دکتر ساعت هشت نوبت داشتم ساعت 11رفتم داخل چرا؟منشی خانوم دو تا از دوستاش اومدن یکیش رفت تو بعد اون یکی هم گفت میشه منم برم داخل یه مشاوره بگیرم ؟اونم جدا فرستاد داخل  ، من و چند نفر دیگه از ساعت  8اونجا بودیم

تو دنیایی که حق و با قانون کشوری نمیشه گرفت ،باید با قانون بازو و alpha male طور بگیری،تعجب میکنم چرا باید اینقد لج باز باشید سر این قانونمندی،اونم شما تو این کشور بزرگ شدید!

همینطور که شما بازی کرک شده گذاشته اونجا مفت برا دانلود ،شما میای پول بی زبونتو میدی میخریش به دلار کشوری که تورو تحریم کرده که حق نداری از بازیاشون بخری،خب وقتی میگه حق نداری تو هم بگو باشه!برو کرکیشو دانلود کن 

آدم به موقش قانونمند باشه جایی که قانون هست،فقط یکم احساس کردی یجا هردمبیلیه باید تو هم بزنی به جاده علی چپ ،به سود خودته 

اگه قرار باشه سعی کنی تو یه جای بی قانون ،قانون مند باشی،سرنوشتت میشه مثل کیانوش تو برره

حالا جدا از بحث ،کسی دوست نداره نخونه:

،من تو زندگی اندکی که داشتم (۲۵)فهمیدم که جواب بدی رو باید داد،اگه ندی نظم دنیا رو بهم زدی 

سربازی که بودم یه سرباز دیوونه ای بود که کلا علاقه ی شدیدی به دزدی داشت ،اما جالب تر اون بعضی از دزدیاش روی انتقام بود،از یکی بدش میومد ازش دزدی میکرد،یه کادری اذیتش میکرد،ازش دزدی میکرد،دیگه بجایی کشیده شده بود که تو ستاد استان رهنمایی رانندگی خدمت میکرد از فرمانده اونجا بدش میومد که چرا هی اول صبح بلندش میکنن بره نظافت،آقا رفته آنتنای پشت ماشینای راهنمایی رانندگی رو باز کرده نصف شبی ،انداختشون تو یه چاه همون اطراف ،فرمانده هم روانی شده گفته که کمدا کل سربازا رو بگردید ،کمد اینو باز کردن یدفی همینطور جعبه نوشابه و کیک و کلوچه ریخته پایین از کمدش،نگو که اتوبوس vip هایی که رد میشدن جلوشونو میگرفت بشون میگفت از اینا بم بدین،بخاطر همین کلوچه ها از اونجا انتقالش دادن جای بدتر،پیش خود من ،اونجام اونقد دزدی کرد که بازم انداختنش کلانتری ،داشت دیوونه میشد تو کلانتری،تیر هوایی زد بازداشتش کردن، فهمیدن حالش خوش نیست،فرمانده شهرستان یه ۲۰روزی از خدمتش مونده بود بخشید رفت خونشون خخخ

من بوجود کارما اعتقاد دارم ،اگه کسی بدی ای کرد ،یه بدی دیگه از یکی دیگه میخوره ،سعی کنید اگه کسی رو دیدید که بدی میکنه بی شعوره ،به عنوان عضوی از اکوسیستم ،اگه توان و زورتون میرسه ،شما هم یه ضربه ناجور بش بزنید که عدالت برقرار بشه،اگه نه که مطمئن باش که یکی مثل این سربازه به تورشون میخوره 

• لایک 1
  • ممنونم 3
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، ATER گفته است :

جوین شدی ؟ 
دوستانی ک جوین شدن کف چنل دیسکورد تایم که هستن رو بگن 

لینک به دیدگاه

ناظر عزیز لطفا پاک نکنید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5322196/خواستگارم-به-معرف-گفته-که-هرکاری-کردم-به-دلم-ننشست-اعتماد-بنفسم-داغون-شده?page=9

این تاپیک الان دیدم بخونید(مخصوصا کامنتها) تا روحتون شاد شه. مشکلات مملکت یادتون میره. اونایی هم که فکر خودکشی دارن به زندگی برمیگردن یعنی فقط پوکیدم🤣

طرف وسط تاپیک مردم امده نوشته یه صلوات مهمونم میکنید اجرتون با امام حسین❤ بعد 131 لایک خورده. اونوقت تو لیون ، کاربر زحمت کش میاد یه خبر جدید ترجمه میکنه کلی ویراست میکنه بعد دوبارم از اول تا اخر میخونه تا کسی نتونه ایراد بگیره. بعد 400 نفز میان میخونن شاید 5 ت 7 نفر هم لایک کنن.

واقعا الان که دارم پست هاشون میخونم احساس میکنم اون از یه سیاره دیگه هستن و ما از یک سیاره دیگه . همین مشکلاتی که وجود داره. اونها مشکلات چجوری میبینن . ما چجوری میبینیم......

منکه مشتری این سایت شدم  یعنی یه نام کاربری دیدم ، کلی خندیدم جوری خندیدم که غمای امروزم یادم رفت. شاد باشید🌹

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

ناظر عزیز لطفا پاک نکنید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5322196/خواستگارم-به-معرف-گفته-که-هرکاری-کردم-به-دلم-ننشست-اعتماد-بنفسم-داغون-شده?page=9

این تاپیک الان دیدم بخونید(مخصوصا کامنتها) تا روحتون شاد شه. مشکلات مملکت یادتون میره. اونایی هم که فکر خودکشی دارن به زندگی برمیگردن یعنی فقط پوکیدم🤣

طرف وسط تاپیک مردم امده نوشته یه صلوات مهمونم میکنید اجرتون با امام حسین❤ بعد 131 لایک خورده. اونوقت تو لیون ، کاربر زحمت کش میاد یه خبر جدید ترجمه میکنه کلی ویراست میکنه بعد دوبارم از اول تا اخر میخونه تا کسی نتونه ایراد بگیره. بعد 400 نفز میان میخونن شاید 5 ت 7 نفر هم لایک کنن.

واقعا الان که دارم پست هاشون میخونم احساس میکنم اون از یه سیاره دیگه هستن و ما از یک سیاره دیگه . همین مشکلاتی که وجود داره. اونها مشکلات چجوری میبینن . ما چجوری میبینیم......

منکه مشتری این سایت شدم  یعنی یه نام کاربری دیدم ، کلی خندیدم جوری خندیدم که غمای امروزم یادم رفت. شاد باشید🌹

ببین نمیدونم چرا ولی تو بعضی فروم ها و شبکه های اجتماعی یه چیزی مرسوم نیست یجا میبین خوب ویو میگیره لایک نمیگیره یجا میبینی کاربر ها خیلی لایک میدن هرجا کاربر هاش به یه چیزی عادت دارن مثلا بری فروم های دیگه میبینی اونجا بیشتر لایک و تشکر میکنن ولی لیون فرق داره 

لینک به دیدگاه

در در 11 آبان 1399 در 02:16، Coffee Addicted گفته است :

بنظرم این حرفهای مهمی است که در صحبتهای شما بود

حتی حوصله کار هم ندارم که بیشترش ترجمه مقالات و اخبار گیم و ساخت پاورپوینت و چارت و این هاست،سر ماه 2میریزن حسابم گفتم quit بدم بیام بیرون اینکه نشد کار😑چه بیرون سگ بزنی چون داخل زندگیت تکون نمیخوره ، اصلا چرا باید کار کرد وقتی تاثیری هم نداره،نصف پولم میره واسه خوراکی نمیشه هم که خرجش نکنی

کاملا معلومه شما هیچ دلبستگی و علاقه ای به این شغل فعلی ندارید که اگر اینطور است سریعا بفکر تغییر شفل باشید و بدنبال شغل مورد علاقه خود باشید(از دست دادن زمان و درجا زدن اصلا درست نیست و فقط خودتان را بیشتر از این اذیت میکنید )اگر هم به این حرفه علاقه دارید و از صرف وقت و پیشرفت بیشتر, در آن راضی و خوشحال میشوید پس فقط به یک جابجایی شغلی اساسی نیاز دارید که هم جایی برای پیشرفت داشته باشد و همینطور حقوق و مزایای بیشتری باندازه حرفه و تخصصتان که علاقه هم به ان دارید بشما بدهند.

اگر بخاطر نبود شغل و مشکلات دیگر توان بجلو حرکت کردن در زندگی فعلی را ندارید,  اول توصیه میکنم از خوانواده کمک بگیرید, و اگر افراد فامیل دور و نزدیک هم با درخاست پدر و مادرتان بشما کمک کنند,, واقعا تغییر و جهش اساسی در زندگی خودتان میبینید و از این وضع که اصلا در شان خود شما نیست هم خارج میشوید. بهرحال این طبیعت این جنس است که همیشه بدنبال کارو تلاشی اساسی و بعد تشکیل خوانواده و حفظ آنها باشد,

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، xshya گفته است :

راسیتش حالم از این شغل بهم میخوره ! چند بار پیشنهاد پروژه هم دادن خب انجام میدیم موقع تحویل رئیس کار میگه هر وقت از کار خودت راضی باشی یعنی کارت خوب نیست باید بیشتر بهش برسی ! سر یه پاورپوینت و ترجمه سه ماه دهن منو سرویس کرده یارو مقاله از یونیسکو میده من! انگار من پروفسور کافی ادیکتد هستم !!!!

دور و بریام میگن هر کسی از شغلش خوشش نمیاد،بعدشم اینجا مگه اروپاس بگردم دنبال کار، کار کجا بود من اصلا ترجمه کردن خوشم نمیاد

یادش بخیر یه زمانی رفتم واسه کار تو یه محیط نظامی، زمانی که کلم داغ بود واسه کار کارمندی تمام شرایطشو داشتم آخرش گفت باید مدرکت پیوسته باشه ناپیوسته قبول نمیکنیم!حتی قد و وزن هم چک کردن

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

راسیتش حالم از این شغل بهم میخوره ! چند بار پیشنهاد پروژه هم دادن خب انجام میدیم موقع تحویل رئیس کار میگه هر وقت از کار خودت راضی باشی یعنی کارت خوب نیست باید بیشتر بهش برسی ! سر یه پاورپوینت و ترجمه سه ماه دهن منو سرویس کرده یارو مقاله از یونیسکو میده من! انگار من پروفسور کافی ادیکتد هستم !!!!

دور و بریام میگن هر کسی از شغلش خوشش نمیاد،بعدشم اینجا مگه اروپاس بگردم دنبال کار، کار کجا بود من اصلا ترجمه کردن خوشم نمیاد

یادش بخیر یه زمانی رفتم واسه کار تو یه محیط نظامی، زمانی که کلم داغ بود واسه کار کارمندی تمام شرایطشو داشتم آخرش گفت باید مدرکت پیوسته باشه ناپیوسته قبول نمیکنیم!حتی قد و وزن هم چک کردن

کار تو نظام از بدترین چیزهاست

من تو خدمت منشی بودم اینقدر کارم خوب بود که تمام کارهای دفتری یگان رو خودم انجا میدادم طوری که میرفتم مرخصی همه چی بهم میریخت

تو قرارگاه ، مسئول دفتر اصلی اینقدر از کارم خوشش امده بود که میخواست برای کارمندی دفتر درخواست بفرسته

که گفتم نه خیلی ممنون

اصلا نظام با روحیه من نمیسازه کلا ادم دستور بگیری نیستم و خوشمم نمیاد کسی بهم دستور بده

الان هم کاری رو انجام میدم که واقعا بهش علاقه دارم

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Slasher گفته است :

جوین شدی ؟ 
دوستانی ک جوین شدن کف چنل دیسکورد تایم که هستن رو بگن 

نه داخل خود برنامه هم میزنه لینک خرابه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، WINNER گفته است :

الان هم کاری رو انجام میدم که واقعا بهش علاقه دارم

سلام میشه بگی چه کاری؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...