رفتن به مطلب

خریدار پاور 1200 وات به بالا ( تعویض )

obka
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض ادب

دوستان هرکی قصد فروش پاور 1200 به بالا رو داره من خریدارم سه تا هم خودم پاور دارم که به کارم نمیادش و میخوام بفروشم کسی دوست داشت تعویض هم میکنم

green 635

green 580 (فکر کنم دم دستم نیست ببینم خدمت شما میگم)

سومی هم بازم یادم نیست فکر کنم 400 باشه

اولی گارانتی داره ولی دو تای بعدی فکر نکنم

ترجیحا از برند کولر مستر باشه و گرین نباشه خودم یه 1200 دارم اینم واسه یه سیستم دیگه نیاز دارم

فروشنده هم ترجیحا تهران

موفق باشید

ویرایش شده توسط X.M.P
لینک به دیدگاه

یه پاور سیلور استون 1200 مدل decathlon دارم فقط خازنهاش رو تعویض کردم چون اینجا هوا شرجیه زده بود بعضی از خازنهاشو داغون کرد

قیمتت رو برام پ خ کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام مهدی جان فکر کنم باید یه پاور نو تهیه کنید.

با توجه به اینکه گرین نمیخوای اول از همه سوپر فلاور.سیلور استون رو طبقه دوم سوم ایران باید پیدا کنی.دوروبر ترمال تیک نرو که هنوز داره پاور های 4 سال پیش رو که دیس کنتینیو کرده اینجا به خورد ملت میدن.انرمکس هم هست که خیلی گرونه.کولر مستر هم همچین از این قاعده مستثنی نیست.حالا مشکلت با گرین چیه؟

لینک به دیدگاه

یه پاور سیلور استون 1200 مدل decathlon دارم فقط خازنهاش رو تعویض کردم چون اینجا هوا شرجیه زده بود بعضی از خازنهاشو داغون کرد

قیمتت رو برام پ خ کن

سلام و عرض ادب خدمت شما

بنده جسارت نمیکنم جنس شماست اول شما قیمت رو بفرمایین اگر مناسب بود معامله میکنیم منتظرم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام مهدی جان فکر کنم باید یه پاور نو تهیه کنید.

با توجه به اینکه گرین نمیخوای اول از همه سوپر فلاور.سیلور استون رو طبقه دوم سوم ایران باید پیدا کنی.دوروبر ترمال تیک نرو که هنوز داره پاور های 4 سال پیش رو که دیس کنتینیو کرده اینجا به خورد ملت میدن.انرمکس هم هست که خیلی گرونه.کولر مستر هم همچین از این قاعده مستثنی نیست.حالا مشکلت با گرین چیه؟

سلام بر معین عزیز

همیشه با توضیحاتی که میگی منو شرمنده میکنی و کمال تشکر رو دارم که در تمامی جاهایی که نیاز به راهنمایی باشه از بنده دریغ نمیکنی

در مورد پاور عرض کنم که والا من فعلا دنبال نو نیستم در نهایت اگر مورد دلخواهم پیدا نشد میرم نوشو میگیرم و از طرفی خودم رو سیستم اصلیم 1200 کولر مستر سری گلد رو دارم همونی که روی 560 بستم منتهی یک سیستم دیگه هم کمکی هستش واسه رندر و ... که شدیدا نیاز به پاور بالا داره سر همین دنبال پاورم حالا بریم سراغ گرین از اونجایی که من برند ها ایرانی و چیزی که توش اسم ایران به هر دلیلی دخیل باشه اصلا قبول ندارم هرچند که بهترین هم باشه میرم سراغ برند خارجی هرچند هم که اشتباه کنم ، ولی عقیده شخصیه اون دو سه تا پاوری هم که خودم از برند گرین دارم خودم نگرفتم سر همین بالاجبار تحملش دارم میکنم خلاصه این طوری

لینک به دیدگاه

پاور های گرین که تولید ایران نیستن . فقط برندشون عوض شده . مثلا 1200 وات گلد گرین تولید High Power هست و 1235 واتش تولید Sirtec . چون برندش ایرانیه دلیل نمیشه کیفیتش بد باشه .

لینک به دیدگاه

پاور های گرین که تولید ایران نیستن . فقط برندشون عوض شده . مثلا 1200 وات گلد گرین تولید High Power هست و 1235 واتش تولید Sirtec . چون برندش ایرانیه دلیل نمیشه کیفیتش بد باشه .

عرض ادب

بنده حرف شما رو تایید میکنم ولی متاسفانه عرض کردم بحث سلیقه هستش هرچقدر هم که خوب باشه دلم راضی نیمشه از برند گرین استفاده کنم هرچند که خوب هم باشه و در اخر بنده از نظر کیفیت حرفی نمیزنم در مورد گرین فقط مشکل سر سلیقه هستش

ممنونم از نظرتون

ویرایش شده توسط X.M.P
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حامد جان من هم تو پخ دقیقا 1000 کلد رو براشون مثال زدم.

مهدی جان بذار خیالتو راحت کنم.گرین اینارو فقط بچسب میزنه و میذاره تو کارتن و فقط یه وارد کننده هست مثل بقیه.مثل این میمونه شرکت سازگار اسم مین بوردهای اسوس رو بزاره سازگار براش کارتن بزنه و روش برچسب بزنه یه همچین چیزی.

فقط چون گرین در سطح خیلی گسترده فعالیت میکنه برای سهولت در ارائه محصول بنام خودش داره پشتیبانی میکنه تو بازار ما وخداییش هیچ جای دنیا 100ماه گارانتی نمیدن حتی برای پاورهای 80 پلاس پلاتینیوم.باز اختیار باخودت.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

به این هم یه نگاه بنداز شاید به دردت خورد

http://www.enermax.com/home.php?fn=eng/product_a1_1_1&lv0=1&lv1=7&no=6

قیمتش هم 340

گارانتی عقیق هم داره

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

به این هم یه نگاه بنداز شاید به دردت خورد

http://www.enermax.c...v0=1&lv1=7&no=6

قیمتش هم 340

گارانتی عقیق هم داره

با تشکر

عرض ادب

به درد من که میخوره منتهی نو هستش ؟ شما کجا تشریف دارین ؟

لینک به دیدگاه

این پاور اگر نو باشه قیمتش نزدیک 500 تومانه . 1020 واتش حدودا 410-420 تومانه .

لینک به دیدگاه

عرض ادب

جناب فیروزی 90 درصد دنبال دست دوم هستم تا نو چون ارزش هزینه مازاد رو نداره

ممنون از پیشنهادات شما دوستان همچنان منتظرم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...