رفتن به مطلب

معرفی ماشین حساب ماینینگ

Recommended Posts

دوستان کدوم ماشین حساب ماینینگ درست میگه با ماشین حساب ماینینگ سایت داخلی ارز دیجیتال رفتم دیدم که سود اوری کارت 580 هشت گیگ رو زده ماهانه حدود 20 دلار (برق رو 190 وات حساب کردم)ولی با ماشین حساب خارجیcryptocompare میزنه کمتر از یک دلار در ماه که کاملا غیر منطقیه اگر کمتر از یک دلاره کسی نمیره ماین کنه میخوام بدونم چجور میشه درامد رو حساب کرد چون میخوام یه ریگ ماین ببندم 

یه مورد دیگه اینکه خواستم دستگاه antminer e3 بخرم و دیدم هش خوبی هم داره مصرفش هم خوبه 44 میلیون ولی متوجه شدم که با توجه به اپدیت بزرگ که قراره اتریوم دو بیاد سرکار اسیک ها از کار میفتن ب کنار قراره بعد از گذشت چند وقت از اپدیت اتریوم یک به کار خودش ادامه بده ولی بعدش دیگه منحل بشه و ماینینگ هم منسوخ شه و بجاش اثبات سهام بیاد جای اثبات کار رو بگیره مثل ترون اصلا سود اور هست در حال حاضر بخوای اتریوم ماین کنی اونم با کارت گرافیک؟ 

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...
در در 17 بهمن 1399 در 22:26، drsherman گفته است :

سوال منم هست دوستان جواب بدن

طبق تجربه خودم ماشین حساب crypto compare از همه دقیقتر و راحتتر هست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

طبق تجربه خودم ماشین حساب crypto compare از همه دقیقتر و راحتتر هست

بهترین سایت whattomine هست

ساده ترین راه استفاده از بات تلگرام سایت فوق هست.

@WhatToMine_bot

-----

برای محاسبه پول برق هم وات مصرفی را از سایت سازنده دستگاه یا برای گرافیک از techpowerup.com بدست آورید 

مثلا "هزینه ماهیانه" برای هزار وات مصرف اگه برق را کیلووات ششصد تومن درنظر بگیریم میشه :

1Kw * 24H * 30 * 600 = 432,000

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

بهترین سایت whattomine هست

ساده ترین راه استفاده از بات تلگرام سایت فوق هست.

@WhatToMine_bot

-----

برای محاسبه پول برق هم وات مصرفی را از سایت سازنده دستگاه یا برای گرافیک از techpowerup.com بدست آورید 

مثلا "هزینه ماهیانه" برای هزار وات مصرف اگه برق را کیلووات ششصد تومن درنظر بگیریم میشه :

1Kw * 24H * 30 * 600 = 432,000

اون خیلی اپشن های حرفه ای در اختیارت میذاره ولی اگر بخوای خیلی ساده کار کنی کریپتو کمپیر راحت تره

لینک به دیدگاه

در در 11 آبان 1399 در 19:45، YUNKI گفته است :

در حال حاضر بخوای اتریوم ماین کنی اونم با کارت گرافیک؟ 

سلام وقتتون بخیر

مهمترین مزیت ماین با کارت گرافیک همین قابلیت جابجایی اسون برای ماین تمام ارز های که هنوز اثبات کار هستن هست ولی توی دستگاه اسیک میشه فقط روی یک الگوریتم کار کرد 

برای مثال میشه با کارت گرافیک حتی بیتکوین هم ماین کرد اما انقدر سختی شبکه بالاست که یجورایی فقط پول برق ریگ از کفت میره

یه نکته هم اینکه همیشه قرار نیست با کارت گرافیک eth ماین بشه چون گاهی وقتا سوداوری بقیه بالاتره برای مثال خود من الان cfx ماین میکنم 

یعنی اگه با کارت گرافیک قصد ماین داشته باشین احتمالا همیشه ارزهایی برای استخراج و سوداور هست

ببخشید طولانی شد یک چیز دیگه هم اینکه اگه قصد بستن ریگ داشتین سعی کنین از rx580 و کلا کارتای amd استفاده نکنین. چون برای rx580 به طور مثال ماین eth فعلا سوداور ترینه ولی اگه ماین eth تموم شه ارز بعدی درامدش تقریبا نصفه ولی تو اکثر کارتای nvidia معمولا بین درامد ارزا فاصله کمی در حد چند سنت وجود داره 

چجور میشه درامد رو حساب کرد

یه چیز دیگه برای ماشین حساب این سایت هم خیلی خوبه 

محاسبه درامد ماین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کدوم ماشین حساب ماینینگ درست میگه با ماشین حساب ماینینگ سایت داخلی ارز دیجیتال رفتم دیدم که سود اوری کارت 580 هشت گیگ رو زده ماهانه حدود 20 دلار (برق رو 190 وات حساب کردم)ولی با ماشین حساب خارجیcryptocompare میزنه کمتر از یک دلار در ماه که کاملا غیر منطقیه اگر کمتر از یک دلاره کسی نمیره ماین کنه میخوام بدونم چجور میشه درامد رو حساب کرد چون میخوام یه ریگ ماین ببندم 

یه مورد دیگه اینکه خواستم دستگاه antminer e3 بخرم و دیدم هش خوبی هم داره مصرفش هم خوبه 44 میلیون ولی متوجه شدم که با توجه به اپدیت بزرگ که قراره اتریوم دو بیاد سرکار اسیک ها از کار میفتن ب کنار قراره بعد از گذشت چند وقت از اپدیت اتریوم یک به کار خودش ادامه بده ولی بعدش دیگه منحل بشه و ماینینگ هم منسوخ شه و بجاش اثبات سهام بیاد جای اثبات کار رو بگیره مثل ترون اصلا سود اور هست در حال حاضر بخوای اتریوم ماین کنی اونم با کارت گرافیک؟ 

سلام

https://www.viabtc.com/tools/calculator

ماشین حساب استخر ویا بی تی سی

بدون محاسبه پول برق که خودتون باید حساب کنید مثلا هر کارت 580 اورکلاک شده فکر کنم 140 وات مصرف میکنه

هر 220 وات یک امپر حساب میشه با توجه به شهرتون و تعرفه برق اونجا ، هزینه بدست بیارید

راجب ماینر e3 که از رده خارج شده به خاطر آپدیت نبودن فریمور که خود بیتمین (سازنده) از رده خارج کرده یعنی نمیتونید اتریوم باهاش استخراج کنید واسه کلاسیک هم شنیدم فریمور خاصی و تنظماتی نیازمنده بهتره دورشو خط بکشید

2 سال دیگه اتریوم از ماین خارج میشه اما ممکنه تمدید بشه اسیک ها از کار نمی افتن بلکهه میتونید رو 8 تا ارز دیگه سوییچ کنید الان جدیدترین مدلهای اسیک واسه اتریوم داره تولید میشن مثلا a10 pro 720mh

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

https://www.viabtc.com/tools/calculator

ماشین حساب استخر ویا بی تی سی

بدون محاسبه پول برق که خودتون باید حساب کنید مثلا هر کارت 580 اورکلاک شده فکر کنم 140 وات مصرف میکنه

هر 220 وات یک امپر حساب میشه با توجه به شهرتون و تعرفه برق اونجا ، هزینه بدست بیارید

راجب ماینر e3 که از رده خارج شده به خاطر آپدیت نبودن فریمور که خود بیتمین (سازنده) از رده خارج کرده یعنی نمیتونید اتریوم باهاش استخراج کنید واسه کلاسیک هم شنیدم فریمور خاصی و تنظماتی نیازمنده بهتره دورشو خط بکشید

2 سال دیگه اتریوم از ماین خارج میشه اما ممکنه تمدید بشه اسیک ها از کار نمی افتن بلکهه میتونید رو 8 تا ارز دیگه سوییچ کنید الان جدیدترین مدلهای اسیک واسه اتریوم داره تولید میشن مثلا a10 pro 720mh

راون کوین خیلی عالیه اینده داره بجای اتر سوییچ کردم به اون برای استخراج با هارد هم میشه اقدام کرد هزیه سخت افزار پاینه مصرف هم پایینه استهلاک هم نداره

برق خونگی سه فاز حدودا چقدر امپر میکشه؟

ربطی به اون فیوز ها هم داره؟اگر داشته باشه با برق خونگی هم خیلی میشه ماین کرد

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

راون کوین خیلی عالیه اینده داره بجای اتر سوییچ کردم به اون برای استخراج با هارد هم میشه اقدام کرد هزیه سخت افزار پاینه مصرف هم پایینه استهلاک هم نداره

برق خونگی سه فاز حدودا چقدر امپر میکشه؟

ربطی به اون فیوز ها هم داره؟اگر داشته باشه با برق خونگی هم خیلی میشه ماین کرد

با برق خونگی و تک فاز ، پرمصرف ترین ماینر هم میتونی بزاری

فقط سیم کشی اصولی با محافظ و ... و فیوز مناسب

واسه ریگ سیم کشی خونه اگه قدیمی نباشه و متراژ زیاد نباشه مشکلی بوجود نمیاره و البته بستگی به تعداد کارت داره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

با برق خونگی و تک فاز ، پرمصرف ترین ماینر هم میتونی بزاری

فقط سیم کشی اصولی با محافظ و ... و فیوز مناسب

واسه ریگ سیم کشی خونه اگه قدیمی نباشه و متراژ زیاد نباشه مشکلی بوجود نمیاره و البته بستگی به تعداد کارت داره

کسی هم توجه نمیشه ؟

چون اگر میخواستن گیر بدن که اینهمه امپر بهت نمیدادن البه ما خونمون کنتر نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

کسی هم توجه نمیشه ؟

چون اگر میخواستن گیر بدن که اینهمه امپر بهت نمیدادن البه ما خونمون کنتر نداره

کنتور نداره پس چطوری هزینه برق میپردازید ؟

اداره برق از روی مصرف میفهمه که کسی ماینر داره یا نه یا خبرچینی یکی از آشناها و همسایه ها

برای ماین در خونه باید از برق رایگان زمان انقلاب استفاده کنید 😂

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

کنتور نداره پس چطوری هزینه برق میپردازید ؟

اداره برق از روی مصرف میفهمه که کسی ماینر داره یا نه یا خبرچینی یکی از آشناها و همسایه ها

برای ماین در خونه باید از برق رایگان زمان انقلاب استفاده کنید 😂

نمیپردازیم هر موقع مامور برق میاد میگه اها کنتور ندارید خداحافظ واسه مشکل همسایه ها هم صداشو در نمیارم اتاق رو اکوستیک میکنم

لینک به دیدگاه

سود اوری کارت 580 هشت گیگ رو زده ماهانه حدود 20 دلار

مطمئنید؟

الان 580 تقریبا 80 دلار در ماه درامد داره

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، saman12 گفته است :

مطمئنید؟

الان 580 تقریبا 80 دلار در ماه درامد داره

مال زمانیه که اتریوم ارزون بود الان گرون شده

خواننده ها محترم پست اول مال خیلی وقت پیشه و اعداد اونجا هم قدیم ان الان سود اوری ماینیگ بیشتره (به دلار البته واسه اتریوم سختی چندان تغییری نداشته) قیمت کارت گرافیک ها هم نه تنها در ایران بلکه همه جا افتضاحه

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...