رفتن به مطلب

دسته اصل از کجا بگیرم؟

Recommended Posts

سلام. دوستان مدتی پیش از دیجیکالا یه دسته xbox گرفتم ۱۵۰۰ که جعبش سوراخ بود، دانگل بلوتوثش رو از توش برداشته بودن (!!!!!)، و باتری توش غیر شارژی بود از برند دوراسل که یحتمل عوض شده با باتری اصلی

نمی‌دونم از کجاشون اینو در اوردن با قیمت ۱۵۰۰ می‌فروشن ولی به هر حال مرجوع کردم

- سوالم اینه که کدوم فروشگاه مطنئنه؟

- و سوال دیگم اینه که کسی تجربه استفاده از دسته‌های tsco رو داره؟ دسته‌های گرونتری داره که به نظر با کیفیته ظاهرشون. می‌خوام ببینم عنلکردش هم در حد ظاهرشه یا نه؟

- کلا برند دیگه توصیه دارید؟ چون برندای دیگه احتمالا تقلبی نداره و حداقل تو پاچه آدم نمی‌ره اگرم یه کم بدتر کار کنه

ویرایش شده توسط MasoudK96
لینک به دیدگاه

سلام. من تسکو مدل tg115 یا یک همچین چیزی بود مدلش که بیسیم بود و شبیه دسته ایکس باکس بود رو ۳ تا ازش خریدم  همشون تو هفته اول دکمه ها r1 و r2 شون خراب شد پیشنهاد میکنم نخرید

لینک به دیدگاه

درود بنده دسته x360 برای ویندوز موجود دارم با تمام وسایل باتری و شارژر.

۸۰۰ تومان.

لینک به دیدگاه

سلام

والا من چهار سال پیش یه کنترلر one مشکی از دیجیکالا خریدم 180 هزار تومن

منتهی اون موقع هنوز one s معرفی نشده بود و خبری از دانگل اختصاصی هم نبود در بسته بندی (خود دانگل اون زمان 150 هزار تومن بود)

ولی باتری های داخلش duracell دوراسل بودن که ما زدیم به زخم موس، انصافا هم دوراسل اصل بودن

خلاصه اینکه شما هم میتونید دوباره شانستون رو امتحان کنید. شاید اون فلان تامین کننده توزرد بوده و جنس فیک فروخته. نظرات رو نگاه کنید و نگاه کنید کسایی که دانگل بوده تو بسته کنترلرشون، از کدوم تامین کننده خرید کردن؟ شما هم از همون خرید بزنید

لینک به دیدگاه

درود به نظرم شما صب کنید برای دسته های کنسول های نسل جدید برای خرید اول اینکه قطعا خبری از مدل های فیک در اوایل عرضه نیست چون طول می کشه دسته ها مهندسی معکوس بشن و مدل های کپی درجه 1 یا 2 بیان به بازار  مورد بعد شما می تونید دسته پلی استیشن بگیرید و با برنامه input mapper اون رو به عنوان دسته xbox به کامپیوتر بشناسونید و استفاده کنید شخصا الان از دسته ps4 slim استفاده می کنم و منتظرم دسته ps5 بیاد جایگزین کنم البته دسته ps5  گرون شده و قیمتش 70 دلار هست  دسته جدید کنسول ایکس باکسم قیمتش همون 60 دلار هست کنسول های نسل دیگه هم تا 10 روز دیگه لانچ میشن ایکس باکس 8 روز دیگه و پلی استیشن هم 10 روز دیگه پس بازم توصیه می کنم کمی صبر کنید و از مدل های جدید تهیه کنید

لینک به دیدگاه

برای من قانع‌کننده‌ترین توصیه صبر کردن برای دسته کنسول جدید بود

ممنون از نظر دوستان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، MasoudK96 گفته است :

سوال دیگم اینه که کسی تجربه استفاده از دسته‌های tsco رو داره؟

من tg130 رو دارم، به شدت کیفیت دسته عالیه، میزان شارژ دهی باطری هم که نگم.اولی که گرفتم تو کل یکسال شاید 3 بار شارژش کردم(البته شوکش خاموش بود، جدیدا با شوک بازی میکنم، یه هفته ای باید شارژش کنم)

قسمت برد و... هم طراحی کاملا مناسبی داره، یه بار از فرط عصبانیت موقع بازی شوکشو انقدر فشار دادم بردش شکست(آدم دل داره دیگه :دی، البته دلیلشو پایین تر میگم) ، بازش که کردم برد شوکش کاملا جدا بود و فقط برد شوک آسیب دیده بود، با یه ترفند خیلی جالبی با پین هدر روی برد اصلی نصب بود و راحت جدا شد(خیلی از دسته ها با فلت و لحیم وصل هستن و جداشون کنی دیگه نمیشه وصلشون کنی) شکستگی جوری بود که فقط سه تا مسیرش قطع شده بود و با سیم کشی دوباره راه افتاد و 3 ساله که بدون مشکل داره کار میکنه!

ولی آنتن دهی.... واقعا افتضاحه، به این صورته که تو فاصله ی 20 سانتی تا 2 متری همش قطع و وصل میشه، بخوای راحت و بدون قطعی باهاش بازی کنی یا باید در 20 سانتی دانگل بگیری، یا با یه کابل اکستندر دانگل رو از خودت دور کنی! علت اینکه بالاتر گفتم یه بار شیکست هم همین بد آنتن بودنش بود، وسط یه بازی حساس یهو قطع شد! منم چیزی جلو دستم نبود بترکونم، اینو شیکوندم(!-:

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

من tg130 رو دارم، به شدت کیفیت دسته عالیه، میزان شارژ دهی باطری هم که نگم.اولی که گرفتم تو کل یکسال شاید 3 بار شارژش کردم(البته شوکش خاموش بود، جدیدا با شوک بازی میکنم، یه هفته ای باید شارژش کنم)

قسمت برد و... هم طراحی کاملا مناسبی داره، یه بار از فرط عصبانیت موقع بازی شوکشو انقدر فشار دادم بردش شکست(آدم دل داره دیگه :دی، البته دلیلشو پایین تر میگم) ، بازش که کردم برد شوکش کاملا جدا بود و فقط برد شوک آسیب دیده بود، با یه ترفند خیلی جالبی با پین هدر روی برد اصلی نصب بود و راحت جدا شد(خیلی از دسته ها با فلت و لحیم وصل هستن و جداشون کنی دیگه نمیشه وصلشون کنی) شکستگی جوری بود که فقط سه تا مسیرش قطع شده بود و با سیم کشی دوباره راه افتاد و 3 ساله که بدون مشکل داره کار میکنه!

ولی آنتن دهی.... واقعا افتضاحه، به این صورته که تو فاصله ی 20 سانتی تا 2 متری همش قطع و وصل میشه، بخوای راحت و بدون قطعی باهاش بازی کنی یا باید در 20 سانتی دانگل بگیری، یا با یه کابل اکستندر دانگل رو از خودت دور کنی! علت اینکه بالاتر گفتم یه بار شیکست هم همین بد آنتن بودنش بود، وسط یه بازی حساس یهو قطع شد! منم چیزی جلو دستم نبود بترکونم، اینو شیکوندم(!-:

خیلی ممنون از اطلاعات دقیق

اتفاقا این دسته دیجیکالا هم یه مشکلش قطع و وصل شدن بود. اگر اینو نداشت با وجود تفاسیر دیگه‌اش نگه‌اش می‌داشتم

به نظر بهترین کار همون صبر کردن برا سری جدیده

چون این قدیمیا ۹۸ درصد فیکن اگه نگیم ۱۰۰

تسکو هم که شرح دادید 😁

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، cyberpolice گفته است :

یکی از دوستان controler steam داره براش هدیه اوردن میخواد بفروشه قطعا هم اندازه دسته کنسول هست از لحاظ کیفی و شخصی سازی زیادی هم داره

فقط در حد تست باهاش کارکرده اگه میخوای بگم بهش قیمت اینا هیچی ندارم 

@MasoudK96

ممنون از شما دنبال مدلای xbox هستم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...