رفتن به مطلب

مشکل عجیب غریب میکروفون رو ویندوز ۷

Aewdie
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

بنده به تازگی هدست خریدم میکروفون و چیزاشو اینا همه وصل شدن درست ولی هرکاری میکنم کار نمیکنه یعنی حرف میزنم هیچ که هیچ به این دلیل هدست جدید خریدم چون قبلی هم همین مشکل و پیدا کرده بود فکر کردم خرابه الان هم قدیمم رو هم جدیدم رو تست کردم با گوشی هیچ مشکلی نداشتن واقعا موندم چیکار کنم

(صدا کار می‌کنه کاملا سالم)

ویرایش شده توسط Aewdie
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

میکروفونش کار نمیکنه؟

اره

در 45 دقیقه قبل، cyberpolice گفته است :

اگه میکروفون و صدا در 1 جک پیاده سازی شده فقط صدا کار میکنه و برای میکروفون باید تبدیل 1به 2 بخری

:/ میدونم یه فیش جدا واس مایک یکم واس صدا ولی فقد صدا کار می‌کنه وصل میشه علامتشم میاد تو ریکوردینگ دیوایس ولی حرف میزنی هیچ اتفاقی نمی افته

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Aewdie گفته است :

اره

:/ میدونم یه فیش جدا واس مایک یکم واس صدا ولی فقد صدا کار می‌کنه وصل میشه علامتشم میاد تو ریکوردینگ دیوایس ولی حرف میزنی هیچ اتفاقی نمی افته

اگر رو ویندوزه روی علامت صدا توی تسبار راست کلیک کن بعد یه پنجره باز میشه برو توی بخش sounds خالا ریکوردینگ حالا روی میکروفونت کلیک کن و بزن کانفیگور حالا چون هدست هست همون گزینه هدست رو بزن و یه مرحله تست هست میتونی توی میروفون فوت کنی واسه تست بعد next رو بزن و تمام بعدش اگر دید صدا ضعیفه توی بخش ریکوردینگ روی میکروفون راست کلیک کن بزن properties و برو توی لول و ببرش تا اخر

لینک به دیدگاه

شما اول از سلامت جکهای میکروفن مادربرد مطمئن شو بعد برو سراغ هدست

میشه عکس از تبدیل بزارید..مدل هدست هم بگید

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Aewdie گفته است :

امتحان کردم درست نشد

درایور صدا رو نصب کردی؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

شما اول از سلامت جکهای میکروفن مادربرد مطمئن شو بعد برو سراغ هدست

شدم قبلا

در 2 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

درایور صدا رو نصب کردی؟

همین دیشب یه جدید نصب کردم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Aewdie گفته است :

شدم قبلا

همین دیشب یه جدید نصب کردم

مطمنی درایور درست نصب کردی مال من لپتاپم قبلا نه میکروفون نه هدفون شناسایی میکرد چون مدل چیپ صداشو نمیدونستم هی ریل تک نصب میکردم نمیشد تا رفتم با درایور سلوشن انجامش دادم اگر هم مطمئن که درایور درسته ببین درست جک هارو وصل کردی به علامت های کنارشون دقت کن معمولا رنگ صورتی واسه میکروفون و سبز برای هدفونه اگر باز هم اتفاقی نیافتاد راه حل دیگه سرغ ندارم با یه سیستم دیگه تست کن شاید مشکل از میکروفون باشه

لینک به دیدگاه

هر دو هدست با تبدیل وصل میشن؟

منتظرم عکس بزارید

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

منتظرم عکس بزارید

]دست اول دادم به کسی هدست که تازه خریدم بله با تبدیل

در 9 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

منتظرم عکس بزارید

در 11 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

مطمنی درایور درست نصب کردی مال من لپتاپم قبلا نه میکروفون نه هدفون شناسایی میکرد چون مدل چیپ صداشو نمیدونستم هی ریل تک نصب میکردم نمیشد تا رفتم با درایور سلوشن انجامش دادم اگر هم مطمئن که درایور درسته ببین درست جک هارو وصل کردی به علامت های کنارشون دقت کن معمولا رنگ صورتی واسه میکروفون و سبز برای هدفونه اگر باز هم اتفاقی نیافتاد راه حل دیگه سرغ ندارم با یه سیستم دیگه تست کن شاید مشکل از میکروفون باشه

لینک برنامه رو لطف میکنی ؟

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

منتظرم عکس بزارید

عکس از تبدیل

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Aewdie گفته است :

لینک برنامه رو لطف میکنی ؟

https://driverpacksolutiononline.com/

6 مگه برنامش دانش کن اجراش کن بعد یکم طول میکشه شناسایی کنه قطعات رو بعد خودش نصب میکنه بعد هم ریستارت البته خیلی ها پیشنهاد میدن که خودت دستی نصب کنی چون من با لپتاپ که نصب کردم خیلی کند بود حالا نمیدونم واسه سخت افزار دایناسوریم بود یا نت کند ولی موقع ریستارت هم صفحه ابی میشد یا قفل میکرد خلاصه که بهت بگم درایور پک سلوشن زیاد استاندارد نیست اگر واقعا میدونی روی مادربرودت چه چیپ صدایی هست و درست نصبیدی نیازی بهش نیست

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

عکس از تبدیل

تبدیل شرکتی phoinikas با هدست بود بنده با کامپیوترم الان

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

https://driverpacksolutiononline.com/

6 مگه برنامش دانش کن اجراش کن بعد یکم طول میکشه شناسایی کنه قطعات رو بعد خودش نصب میکنه بعد هم ریستارت البته خیلی ها پیشنهاد میدن که خودت دستی نصب کنی چون من با لپتاپ که نصب کردم خیلی کند بود حالا نمیدونم واسه سخت افزار دایناسوریم بود یا نت کند ولی موقع ریستارت هم صفحه ابی میشد یا قفل میکرد خلاصه که بهت بگم درایور پک سلوشن زیاد استاندارد نیست اگر واقعا میدونی روی مادربرودت چه چیپ صدایی هست و درست نصبیدی نیازی بهش نیست

کارت صدا درست نصبه دقت کنی نوشته صدا داره اما میکروفن کار نمیکنه..استارتر هم خیلی مبهم توضیح میده ..هر 2 هدست با یک تبدیل مشکل داشتن! هدست اول دادید به کسی؟ میکروفنش داره کار میکنه؟

مطمين هستید تبدیل aux نیست؟ بهترین کار جور کردن یه هدست با 2 خروجی 3.5 هست تا ببینید مشکل دقیقا از چیه

لینک به دیدگاه

بله هدست اول کاملا سالم و بدون تبدیل استفاده میشه th 5126 فکر کنم

و هدست جدید phoinikas h3 gaming که با تبدیل شرکتیش استفاده میشه 

این 2تا رو رو همچی تست کردم سالم بودن بجز سیستم خودم!

برنامه ای که داده بودین متاسفانه رو سیستم بالا نمیاد

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Aewdie گفته است :

تنها موردی که مشکوکم بهش تبدیل هست...چند وقت پیش یکی از بچه های لیون همچین مشکلی داشتن با تعویض کل سیم هدست که سوکتش 4 خط و تک فیش بود با 2تا 3 خط برطرف شد

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Aewdie گفته است :

برنامه ای که داده بودین متاسفانه رو سیستم بالا نمیاد

تبدیل واسه چی میخوای همه مادربرد ها و لپتاپ ها دو تا یا بیشتر پورت دارن مگه هدست دو تا سیم نداره؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

تبدیل واسه چی میخوای همه مادربرد ها و لپتاپ ها دو تا یا بیشتر پورت دارن مگه هدست دو تا سیم نداره؟

خیر یه جک 3.5 داره و با تبدیل برا سیستم استفاده میشه

دوستان فعلا این مشکل موردی واسم نداره چون میخام سیستمو بفروشم بنظرتون رو سیستم جدید امکان همچین مشکلی هست

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

هدست ها تو خروجی اتصال 3 دسته هستن تک فیش 4 خط 3.5 که بیشتر برای اتصال به کنسول و گوشی و برای pc در صورتی که کارت صدا مجزا داشته باشه به اون وصل میشه یا تبدیل 1 به 2 میخوره و usb 

لینک به دیدگاه

در در 15 آبان 1399 در 18:07، Sabertooth گفته است :

هدست ها تو خروجی اتصال 3 دسته هستن تک فیش 4 خط 3.5 که بیشتر برای اتصال به کنسول و گوشی و برای pc در صورتی که کارت صدا مجزا داشته باشه به اون وصل میشه یا تبدیل 1 به 2 میخوره و usb 

یا تبدیل 1 به 2 میخوره و usb  مال من اینطوری یو اس بیه برا ار جی بی هستش

در در 15 آبان 1399 در 18:15، Arsham mahmoode گفته است :

تبدیلت مشکل داره

نه داداش فکر نکنم شاید

سلام امروز بایه مبدل دیگر تست کردم سالم بود تعجب کردم بازم نادمش تو مبدل قبلی فشار دادم درست شد شصتم داره درد میکنه خخخخخ ولی باید خیلی فشار میدادم تا بره داخل الان دیگه فشار قبلیو برا داخل رفتن نمیخاد امیدوارم بدرد دیگران خورده باشه تاپیک ممنون از همه که کمک کردن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...