رفتن به مطلب

فارسی ساز ویچر 3

Alirazmjo
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من عاشق بازی ویچر 3 هستم و دوست دارم با زیرنویس فارسی از داستان بهره ی بیشتری ببرم می دونم فارسی ساز های زیادی وجود داره اما پولی هست که من توان خرید را... 😭 بگذریم اگه کسی فایل این زیرنویس رو داره برام بفرسته  واقعا ممنونم 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Alirazmjo گفته است :

سلام دوستان من عاشق بازی ویچر 3 هستم و دوست دارم با زیرنویس فارسی از داستان بهره ی بیشتری ببرم می دونم فارسی ساز های زیادی وجود داره اما پولی هست که من توان خرید را... 😭 بگذریم اگه کسی فایل این زیرنویس رو داره برام بفرسته  واقعا ممنونم 

https://gamesub.in/shop/زیرنویس-فارسی-بازی-the-witcher-3/

بنده دارم اما طبق گفته خوده سایت ممنوعه کپی برداری ازش

شما هم خرید کنید 30 تومن چیزی نیست که کسی بگه توانشو ندارم

چون کسی که سیستمش ویچر بکشه قطعا 30 تومنم داره

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، hosin گفته است :

https://gamesub.in/shop/زیرنویس-فارسی-بازی-the-witcher-3/

بنده دارم اما طبق گفته خوده سایت ممنوعه کپی برداری ازش

شما هم خرید کنید 30 تومن چیزی نیست که کسی بگه توانشو ندارم

چون کسی که سیستمش ویچر بکشه قطعا 30 تومنم داره

داداش زیر میزی بفرس براش بره

صاحب تاپیکم داغمو تازه کرد

واقعا متاسفم برا این ملت،فقط تو ایرانه که از این چیزا پیش پا افتاده درامد کسب میکنن

تو دنیا طرف تکنفری رام کاستوم برا موبایل میسازه از رام رسمی قشنگر استیبل تر و روون تر ،نه پولی میگیره نه چیزی ،فقط لینک میزاره برا دونات ،لازم هم نیست بگم که چقد این کار تخصصی ای هست نسبت به یه زیر نویس ساده

مردم بازی میسازن بدون خرید داخل آپ چند سال وقت براش میزارن ،بعدشم رایگان میزارنش هر کی میخاد دانلود کنه 

خدارو شکر که حداقل خدا ایرانی نیست،وگرنه برا نفس کشیدن بایستی باج میدادیم

لینک به دیدگاه

سلام بنده برعکس مخالفم نباید کپی برداری کرد 

حالا هر چی که باشه بازم یک تیم جمع شده زحمت کشیده بازی رو زیرنویس کرده اگه قراره همه کپی برداریش کنن مفتی استفاده کنن پس تیم زیرنویس کننده هزینهاشو از کجا در بیاره 

با این وضع این تیم هم خیلی زود بیخیال زیرنویس کردن بازیها میشه بخاطر کپی برداری

-------------------------------------

البته به نظرم 30 تومن هم خیلی زیاده برای یک زیرنویس 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Alirazmjo گفته است :

من رفیقم ازم خواست بهش دادم اون بنده خدا اینهمه زحمت میکشن کلی تیم ترجمه یه نفر هم باید بره جوری تنظیمش کنه که با کد های بازی هماهنگ باشه اینکار کاملا غلطه الان زیرنویس ها نهایتا 30 تومن هستن که پولی نیست به هر حال توی سایت گیم ساب خوندم که اگر به حداکثر دو نفر اشتراک گذاریش کنید مشکلی نداره 

لینک به دیدگاه

حق کپی رایت باید رعایت بشه

تیمی که داره هزینه میکنه

وقت میزاره

انرژی میزاره یک بازی رو کامل فارسی کنه.

هیچ چیز هیچ کجا فری نیست !! 

حتی برنامه رایگان هم خرید درون برنامه ای داره !!

هیچ چیز رایگان نیست !!

هیچ چیز فری نیست !!

پشت هر فری یک برنامه ای هست !!

مثال تیمی که داره چندماه روی بازی ردد کار میکنه .. چند هزار خط دیالوگ رو فارسی میکنه.. واقعا این حق رو داره بابتش هزینه بگیره...

# منطقی و درست فکر کنیم

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

داداش زیر میزی بفرس براش بره

صاحب تاپیکم داغمو تازه کرد

واقعا متاسفم برا این ملت،فقط تو ایرانه که از این چیزا پیش پا افتاده درامد کسب میکنن

تو دنیا طرف تکنفری رام کاستوم برا موبایل میسازه از رام رسمی قشنگر استیبل تر و روون تر ،نه پولی میگیره نه چیزی ،فقط لینک میزاره برا دونات ،لازم هم نیست بگم که چقد این کار تخصصی ای هست نسبت به یه زیر نویس ساده

مردم بازی میسازن بدون خرید داخل آپ چند سال وقت براش میزارن ،بعدشم رایگان میزارنش هر کی میخاد دانلود کنه 

خدارو شکر که حداقل خدا ایرانی نیست،وگرنه برا نفس کشیدن بایستی باج میدادیم

دوست عزیز کسی که کار رایگان میکنه قابل احترامه  ولی اینکه بگی فلانی چون میخواد ازش پول در بیاره کارش غلطه مسخره است  الان چون مایکروسافت محصولاتش پولی هست شرکت بدیه ؟  یا چون شرکت رد هت اومده یه توزیع لینوکسی پولی عرضه کرده کارش غلطه باهاتون موافق نیست چند نفر دارن از علم زبان انگلیسی و کد نویسیشون استفاده میکنن هزینه وبسایت میدن پشتیبانی میکنن انتظار چیز فری داری؟ حتما راکستار هم 200 میلیون دلار خرج بازی میکنه باید فری بده بیرون

ویرایش شده توسط Arsham mahmoode
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است :

حق کپی رایت باید رعایت بشه

تیمی که داره هزینه میکنه

وقت میزاره

انرژی میزاره یک بازی رو کامل فارسی کنه.

هیچ چیز هیچ کجا فری نیست !! 

حتی برنامه رایگان هم خرید درون برنامه ای داره !!

هیچ چیز رایگان نیست !!

هیچ چیز فری نیست !!

پشت هر فری یک برنامه ای هست !!

مثال تیمی که داره چندماه روی بازی ردد کار میکنه .. چند هزار خط دیالوگ رو فارسی میکنه.. واقعا این حق رو داره بابتش هزینه بگیره...

# منطقی و درست فکر کنیم

زیر نویس کننده های سریال و فیلم هایی که شما میبینید فری هستن،اونا چه برنامه ای پشتش دارن؟

اونا تعدادی درآمدشون از تبلیغات تو سایته ،تعدادی هم اصلا تبلیغات ندارن

اونایی که فیلم و سریالو از اول ریپ میکنن میزارن تو سایتای تورنت چه برنامه ای پشتش دارن ؟میخان کامپیوتر تونو ویروسی کنن ازتون باج بگیرن؟

بازی های کرکی همین rdr2 که شما بازی میکنید رو امپرس کرک کرده و فری داره میده به شما ،cpy ،3dm و بقیشون بازی های پولی رو کرک میکنن و فری میدن به شما چه برنامه ای پشتش هست؟چه ضرر یا کلاه برداری پشتش هست؟

حرفای شما ،توهم توطئه هست نه چیزی بیشتر 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

زیر نویس کننده های سریال و فیلم هایی که شما میبینید فری هستن،اونا چه برنامه ای پشتش دارن؟

اونا تعدادی درآمدشون از تبلیغات تو سایته ،تعدادی هم اصلا تبلیغات ندارن

اونایی که فیلم و سریالو از اول ریپ میکنن میزارن تو سایتای تورنت چه برنامه ای پشتش دارن ؟میخان کامپیوتر تونو ویروسی کنن ازتون باج بگیرن؟

بازی های کرکی همین rdr2 که شما بازی میکنید رو امپرس کرک کرده و فری داره میده به شما ،cpy ،3dm و بقیشون بازی های پولی رو کرک میکنن و فری میدن به شما چه برنامه ای پشتش هست؟چه ضرر یا کلاه برداری پشتش هست؟

حرفای شما ،توهم توطئه هست نه چیزی بیشتر 

متاسفانه شما درکی از کپی رایت ندارید..

بحث بی فایدس

......

لینک به دیدگاه

سیلور من بستگی به خو.د فرد داره شاید دوست داشته فری بده بیرون تا بیشتر خدمات رسانی کنه یکی دیگه هم هدفش درامد هست هر دو قابل احترامن اگر هم شما نمیخوای قانون کپی رایت رو رعایت کنی که واقعا بحث بی فایده است ما کرک دانلود میکنیم چون پولمون به دلار نمیرسه ولی وقتی یه تیم داره همچین خدماتی رو با قیمت مناسب میده باز هم دنبال دور زدن قوانین هستیم شرم اوره

لینک به دیدگاه

می دونم دوستان ولی من اصلا سیستم ندارم من تو یکی از شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد هستم ( لیکک) یه گیم نتی سر کوچمون هست که چون سیستم اش درب و داغونه بازی کردن ارزونه من هم برای اونجا که ویچر بازی کنم گفتم چون اینطوری حداقل یه چند ساعتی بیشتر می تونم بازی کنم لطفا هرکی داره برام بفرسته    امید وارم روزی برسه که همه توان خرید سیستم داشته باشند 

لینک به دیدگاه

بفرمایید رایگان ش هم گذاشته اما کامل نیست ولی باز بهتر از هیچی

https://gamesub.in/shop/فارسی-ساز-رایگان-بازی-ویچر-3/

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Alirazmjo گفته است :

می دونم دوستان ولی من اصلا سیستم ندارم من تو یکی از شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد هستم ( لیکک) یه گیم نتی سر کوچمون هست که چون سیستم اش درب و داغونه بازی کردن ارزونه من هم برای اونجا که ویچر بازی کنم گفتم چون اینطوری حداقل یه چند ساعتی بیشتر می تونم بازی کنم لطفا هرکی داره برام بفرسته    امید وارم روزی برسه که همه توان خرید سیستم داشته باشند 

سلام.متاسفانه وضعیت درامدی مردم  به شدت بده.مجبورن  با گیم نتی چیزی مشکل رو حل کنند.گیم نت تک هم فقط و فقط تهران و شهر های بزرگ.بقیه جاها فوقش i3 9100ببندن با rx580

در ضمن خوشحالم بعد از مدتی یه هم استانی تو انجمن ها و فروم و کلا سایت های سخت افزاری دیدم😁😂

استارستر عزیز شما اگه شک دارید به حق و حقوقش از طریق پیج ایسنتا یا چیزی هست بپرسید ک مشکلی داره یا نه و  رضایت بگیرید.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Yasin.s گفته است :

سلام.متاسفانه وضعیت درامدی مردم  به شدت بده.مجبورن  با گیم نتی چیزی مشکل رو حل کنند.گیم نت تک هم فقط و فقط تهران و شهر های بزرگ.بقیه جاها فوقش i3 9100ببندن با rx580

در ضمن خوشحالم بعد از مدتی یه هم استانی تو انجمن ها و فروم و کلا سایت های سخت افزاری دیدم😁😂

استارستر عزیز شما اگه شک دارید به حق و حقوقش از طریق پیج ایسنتا یا چیزی هست بپرسید ک مشکلی داره یا نه و  رضایت بگیرید.

تنظیم کننده زیرنویس ها به اسم دانته توی یک کامنت کفته که عیبی نداره واسه حداکثر دو تا از دوستاتون اشتراک بذاریید

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است :

متاسفانه شما درکی از کپی رایت ندارید..

کپی رایت اونم تو ایران  نه اینکه همتون ویندوزتون لاینسس ارجینال 100 دلاریه ، idm هاتون ارجیناله  و تاحالا بازی کرکی نصب نکردید :)) 

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، fatide گفته است :

کپی رایت اونم تو ایران  نه اینکه همتون ویندوزتون لاینسس ارجینال 100 دلاریه ، idm هاتون ارجیناله  و تاحالا بازی کرکی نصب نکردید :)) 

انقدر وجدان و شعور دارم که کپی رایت رو برای هموطن خودم رعایت میکنم !!! حالا میگیم خارجیه به درک.......

• لایک 4
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، fatide گفته است :

اگر میبینی در توانت نیست و مجبور به استفاده هستی دیگه راهی نداره در ضمن کسی نگفته کاری که ما میکنیم درسته فقط راه دیگه ای نداریم 

لینک به دیدگاه

فایل زیرنویس کامل شو دارم و واقعا برام لذت بخش بود تا پایان بازی 

حتی نزدیکترین دوستم ازم خواست زیرنویس بهش ندادم

نظر من اینه اون تیمی ک زحمت کشیده و این بازی تاریخی رو زیرنویس کرده ۳۰ تومن اصلا مبلغی نیس براشون 

حمایت از بروبچ که زیرنویس انجام میدن واقعا براشون امیده 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...