رفتن به مطلب

مشکل در اتصال گوشی به مودم USB tp-link TL-WN723N

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان گرامی 

بنده اینترنت ثابت td-lte دارم و مودم هم مودم بیرونی zw101 هست
یه مودم usb مدل tp-link TL-WN723N دارم که میخوام اینترنت رو از طریق این مودم به گوشی بدم

mobile hotspot رو فعال میکنم و گوشی هم به مودم کانتک میشه اما میزنه اتصال بدون اینترنت 

تو تنظیمات mobile hotspot گزینه share my internet connection from روی network هست و گزینه wifi وجود نداره

به نظرم هم مشکل کار همینجا هست که اشتراک اینترنت باید از طریق wifi انجام بشه که این مورد در دسترس نیست و قابل انتخاب کردن نمیباشد. تنها گزینه قابل انتخاب این بخش همون مورد network هست.

دوستانی که این روش رو انجام دادن ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنند. 

لینک به دیدگاه

سلام 

در 13 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

تو تنظیمات mobile hotspot گزینه share my internet connection from روی network هست و گزینه wifi وجود نداره

بابت این مورد فکر میکنم بخاطر این باشه که شما مودم 101 رو با کابل شبکه به کامپیوتر وصل کردید ؛ درسته ؟

در 13 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

به نظرم هم مشکل کار همینجا هست که اشتراک اینترنت باید از طریق wifi انجام بشه که این مورد در دسترس نیست و قابل انتخاب کردن نمیباشد.

این گزینه در اصل شبکه به اشتراک گذاشته شده توسط wifi رو انتخاب میکنه ، نه طریقه اشتراک گذاری رو .

قبل از معرفی ویندوز 10 برای به اشتراک گذاشتن اینترنت کامپیوتر با موبایل از نرم افزار Connectify Hotspot استفاده میکردم و انصافا جوابگو هم بود . میخواید یه امتحانی کنید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، m.reza گفته است :

سلام 

بابت این مورد فکر میکنم بخاطر این باشه که شما مودم 101 رو با کابل شبکه به کامپیوتر وصل کردید ؛ درسته ؟

این گزینه در اصل شبکه به اشتراک گذاشته شده توسط wifi رو انتخاب میکنه ، نه طریقه اشتراک گذاری رو .

قبل از معرفی ویندوز 10 برای به اشتراک گذاشتن اینترنت کامپیوتر با موبایل از نرم افزار Connectify Hotspot استفاده میکردم و انصافا جوابگو هم بود . میخواید یه امتحانی کنید .

ممنون از راهنماییتون

مشکل رو برطرف کردم. از بخش کانکشن های شبکه وارد تنظیمات شبکه اصلی شدم از تب sharing اشتراک گذاری اینترنت رو روی مودم usb قرار دادم و مشکل حل شد

Capture.JPG

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...