رفتن به مطلب

نداشتن تصویر و بوق در مادربرد اکبند asus prime a320m-k

MMhh20
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان بزرگوار بنده یه مادربرد  asus prime a320m-k خریداری کردم با ۸ گیگ رم adata  u-dimm با athlon 3000g و پاور گرین ۴۰۰ وات  بعد از سر هم کردن قطعات دستگاه نه تصویر میدهد نه بوق میزند چراغ های روی مادربرد روشن میشه فن روشن میشه سی پیو گرم میشه ولی تصویر و بوق ندارد.رم رو به صورت درست به درگاه dimm A وصل کردم ولی تصویر و بوق ندارد رم رو جدا کردم باز نداشت.باتری رو برداشتم و clr هم کردم ولی اثری نداشت.قطعات هم نو اکبند هستن همه و امکان خرابی ندارند ممنون میشم کسانی که واقعا اطلاع دارن راهنماییم کنن خیلی نیاز دارم بهش و هزینه هم کردم براش.اگر نیاز به اپدیت یا ریست بایوس هست چگونه بدون داشتن تصویر اینکار رو انجام بدم منون نیشم به صورت مبتدی و در صورت داشتن تصویر سریع پاسخ بدید با تشکر از لطفتون دوستان.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز با توجه به سایت سازنده مادربرد برای استفاده از این پردازنده باید بایوس مادربرد به نسخه 4801 یا جدیدتر آپدیت بشه. برای آپدیت کردن بایوس باید سیستم بالا بیاد که با پردازنده شما نمی شه.

راه حل اینه که بدید مغازه های کامپیوتری با پردازنده ای که خودشون دارن براتون آپدیت کنن و بعد سیستم رو ببندید. 

https://www.asus.com/Motherboards-Components/Motherboards/All-series/PRIME-A320M-K/HelpDesk_CPU

345345.jpg

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MMhh20 گفته است :

سلام دوستان بزرگوار بنده یه مادربرد  asus prime a320m-k خریداری کردم با ۸ گیگ رم adata  u-dimm با athlon 3000g و پاور گرین ۴۰۰ وات  بعد از سر هم کردن قطعات دستگاه نه تصویر میدهد نه بوق میزند چراغ های روی مادربرد روشن میشه فن روشن میشه سی پیو گرم میشه ولی تصویر و بوق ندارد.رم رو به صورت درست به درگاه dimm A وصل کردم ولی تصویر و بوق ندارد رم رو جدا کردم باز نداشت.باتری رو برداشتم و clr هم کردم ولی اثری نداشت.قطعات هم نو اکبند هستن همه و امکان خرابی ندارند ممنون میشم کسانی که واقعا اطلاع دارن راهنماییم کنن خیلی نیاز دارم بهش و هزینه هم کردم براش.اگر نیاز به اپدیت یا ریست بایوس هست چگونه بدون داشتن تصویر اینکار رو انجام بدم منون نیشم به صورت مبتدی و در صورت داشتن تصویر سریع پاسخ بدید با تشکر از لطفتون دوستان.

مال من یه 5500 ایکس تی با یه زد 370 بود همینجوری شد باید بایوس اپدیت شه که همخونطور دوستمون گفتن بدین یه خدمات کامپیوتری 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود. الکی تو خیابون دنبال کامپیوتری نیفتید که هیچکس پیدا نمیشه یه سیپیو رایزن نسل 1 داشته باشه بندازه رو این مادربرد تا اپدیتش کنه،

یا ببرید پاساژ ایران نمایندگی msi اونجا هست، اون میتونه انجام بده، یا مستقیم ببرید گارانتی، منم اخیرا یه x370 و 3900x گرفتم و مشکل همین بود، بردم گارانتی(ماتریکس) و مادربرد رو آپدیت کردن.

لینک به دیدگاه

سلام مادربرد asus prime a320m-k اپدیت شده مشکل تصویر و بوق حل شده ولی هارد m2  رو شناسایی نمیکنه مدلش هارد xpg sx6000 lite 

هیچ پورت ساتا ای به مادربرد وصل نیست تنظیمات بایوس ریست کردم نشناخت 

بنده هارد m2 دیگری  با مدل less 32l6g-hp رو تست کردم شناخت همچنین فلش و هارد ساتا رو میشناسه مشکلی هم نداره باهاش ممنون میشم راهنماییم کنید 

ویرایش شده توسط MMhh20
لینک به دیدگاه

نمی دونم 

در 13 ساعت قبل، MMhh20 گفته است :

سلام مادربرد asus prime a320m-k اپدیت شده مشکل تصویر و بوق حل شده ولی هارد m2  رو شناسایی نمیکنه مدلش هارد xpg sx6000 lite 

بنده هارد m2 دیگری  با مدل less 32l6g-hp رو تست کردم شناخت همچنین فلش و هارد ساتا رو میشناسه مشکلی هم نداره باهاش ممنون میشم راهنماییم کنید 

من وقتی رو خود هارد میزدم تو بایوس ارور می داد و کلا هیچی شناسایی نمی کرد ارور اش رو تو نت زدم یه گذینه باید غیر فعال می کردم تا اوکی بشه و مشکل شناسایی  اس اس دی حل بشه 

لینک به دیدگاه

ببخشید دوستان امکانش هست بخاطر سی پیو باشه که هارد رو نمیشناسه سی پی یو بنده athlon 3000gهست ایا ممکنه بخاطر این باشه؟؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، MMhh20 گفته است :

ببخشید دوستان امکانش هست بخاطر سی پیو باشه که هارد رو نمیشناسه سی پی یو بنده athlon 3000gهست ایا ممکنه بخاطر این باشه؟؟

فکر نکنم توی یکی از فروم های ای ام دی فتن که ساپورت میکنه ببین شما برو توی بایوس داخل ادونسد مود برو تیو سربرگ advanced بعد برو unboard device configuration بعد همون اولا یه گزینه هست مربوط به m.2 اسمش یادم رفت ولی اگر روی sata mode هست بزارش روی pcie مال من رو اتو بود مشکلی نداشت الان گذاشتمش روی pcie

و اینکه چه اصراری هست به ssd بگید هارد😑😑😑😑

ویرایش شده توسط Arsham mahmoode
لینک به دیدگاه

در در 23 آبان 1399 در 22:20، Arsham mahmoode گفته است :

فکر نکنم توی یکی از فروم های ای ام دی فتن که ساپورت میکنه ببین شما برو توی بایوس داخل ادونسد مود برو تیو سربرگ advanced بعد برو unboard device configuration بعد همون اولا یه گزینه هست مربوط به m.2 اسمش یادم رفت ولی اگر روی sata mode هست بزارش روی pcie مال من رو اتو بود مشکلی نداشت الان گذاشتمش روی pcie

و اینکه چه اصراری هست به ssd بگید هارد😑😑😑😑

والا همچین گزینه ای توی انبرد دیوایس نیست

بعد هارد sad با حجم ۳۲ گیگ بنده رو  پشتیبانی میکنه عکسشم توی پایین میبینید

۲۰۲۰۱۱۱۵_۱۶۰۶۲۷.jpg

۲۰۲۰۱۱۱۵_۱۶۱۱۰۶.jpg

دوستان ایا امکانش هست بخاطر سی پیو  بنده باشه که ساپورت نمیکنه توی دفترچه مادربورد یه مطلبی هست عکسش رو میزارم میخوام مطمئن بشم لطفا اعلام بفرمایید

۲۰۲۰۱۱۱۵_۱۶۱۳۳۵.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MMhh20 گفته است :

۲۰۲۰۱۱۱۵_۱۶۰۶۲۷.jpg

۲۰۲۰۱۱۱۵_۱۶۱۱۰۶.jpg

من تی یو اف دارم هست حالا یه فیلم هم میگیرم چون اونروز گوشی نداشتم اگر نبود باید دنبال راه دیگه بگردی

در 1 دقیقه قبل، MMhh20 گفته است :

۲۰۲۰۱۱۱۵_۱۶۰۶۲۷.jpg

۲۰۲۰۱۱۱۵_۱۶۱۱۰۶.jpg

من تی یو اف دارم هست حالا یه فیلم هم میگیرم چون اونروز گوشی نداشتم اگر نبود باید دنبال راه دیگه بگردی

لینک به دیدگاه

در در 22 آبان 1399 در 12:52، MMhh20 گفته است :

داداش این حرف میزنم نصیحت برادرانه 

هیچ وقت دنبال این مادربردها نرو حداقل مادربردی ک میخوای بخری سعی کن مدل ۴۵۰ باشه حتی ارزونترینش که دچار این مشکلات نشی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، reza21a گفته است :

داداش این حرف میزنم نصیحت برادرانه 

هیچ وقت دنبال این مادربردها نرو حداقل مادربردی ک میخوای بخری سعی کن مدل ۴۵۰ باشه حتی ارزونترینش که دچار این مشکلات نشی

ربطی نداره خیلی ها ازین مادربردا خریدن تو همین فروم با یه نسل نهم هم بستن مشکلی نداشتن فق باید دقت کنی سی پی یو ها و کارت های با مصرف بالا رو نباید با مادربرد پایینرده ببندی

ویرایش شده توسط Arsham mahmoode
لینک به دیدگاه

ما ک هنوز دنبال اینطور مادربرد ها نرفتیم حالا ک میخوام بخرم ۲ تومن روش میزارم یه چیز درست درمون میخرم 

مثل b450 plus gaming 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، m.reza گفته است :

سلام

الان بایوس به ورژن 5603 آپدیت شده ؟

فرستادم گارانتی اپدیت کردن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...