رفتن به مطلب

ارتقا چند قطعه برای کارت گرافیک RX 5700 XT

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 9 دقیقه قبل، بامداد گفته است :

چیزی که دوستان اشاره نکردن ، این کارت PCI express 4.0 هست یعنی نسل چهارم.

رو مادربرد فعلی شما هم جواب میده .. ولی پهنای باند محدود میشه به نسل سه pci express 3.0 

مادربردی رایزن که قصد خرید ش را دارید .. نسل 4 داره و شما میتونید مطمئن باشید که از تمام پهنای باند دارید استفاده میکنید

یعنی اگر همچین شخصیتی هستید مثلا من خودم اینجوری ام

مثلا در بازی دوم اترنال با تکنولوژی نسل 4 نرخ فریم تا 1000 هم میره !! که البته مسلما چند تا کارت میخواد .. 

موفق باشید 

(مانیتور های جدید با نرخ 244 که اومدن باسه همین کارت های جدیدن) 

توی یوتیوب واسش سرچ زدم چون خودم میخوام چند وقت دیگه ارتقا بدم دیدم فقط یه فریم تفاوت داره این پی سی ای اکسپرس یه ترفند مارکتینگه اگر واقعا نیاز داشت 2080 یا 2070 باید اکسپرس 4 میبودن ولی میبینی که با وجود قوتر بودن نسبت به 5700 اکس تی از اکسپرس سه استفاده میکنن روی مادربرد ها هم خوب جواب میده

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

توی یوتیوب واسش سرچ زدم چون خودم میخوام چند وقت دیگه ارتقا بدم دیدم فقط یه فریم تفاوت داره این پی سی ای اکسپرس یه ترفند مارکتینگه اگر واقعا نیاز داشت 2080 یا 2070 باید اکسپرس 4 میبودن ولی میبینی که با وجود قوتر بودن نسبت به 5700 اکس تی از اکسپرس سه استفاده میکنن روی مادربرد ها هم خوب جواب میده

بعضی ها معتقدند ترفند برای پول بیشتر هست ولی خب دو نکته

یک - ما نمیدونیم بازی های آینده چه مشخصاتی میخوان . مثلا همین الان flight simulator مایکروسافت ممکنه با pci express نسل 4 خیلی بهتر کار کنه . چون مسلما از لود cpu و رم و غیره کم میکنه . یا cyberpunk 2077

دو - نسل 4 فقط برای کار ت گرافیک نیست .. مثلا الان ssd m,2 نسل 4 هست که هر کی گرفته از سرعتش به شعف اومده و به به چه چه زده. تو آمازون هست خودتون میتونید ببینید و از آمازون چون سبک وزنه با قیمت های نه چندان گزاف تهیه کنید.

همین الان که من و شما صحبت میکنیم . m2 های نسل 4 پرفروش ترین قطعه کامپیوتری هستن (اونور آب) 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، بامداد گفته است :

بعضی ها معتقدند ترفند برای پول بیشتر هست ولی خب دو نکته

یک - ما نمیدونیم بازی های آینده چه مشخصاتی میخوان . مثلا همین الان flight simulator مایکروسافت ممکنه با pci express نسل 4 خیلی بهتر کار کنه . چون مسلما از لود cpu و رم و غیره کم میکنه . یا cyberpunk 2077

دو - نسل 4 فقط برای کار ت گرافیک نیست .. مثلا الان ssd m,2 نسل 4 هست که هر کی گرفته از سرعتش به شعف اومده و به به چه چه زده. تو آمازون هست خودتون میتونید ببینید و از آمازون چون سبک وزنه با قیمت های نه چندان گزاف تهیه کنید.

همین الان که من و شما صحبت میکنیم . m2 های نسل 4 پرفروش ترین قطعه کامپیوتری هستن (اونور آب) 

در مورد اس اس دی نمیدونم چقدر لیمیت میذاره اگر روی نسل قبل استفاده کنی ولی خب همچین اس اس دی واسه گیم نیاز نیست واقعا اخه 8 گیگ بر ثانیه سرعت چخبره؟

ولی بازم خود استارتر تصمیم میگیره قیمت قطعات بسیار ناعادلانه هستن خیلی پول روشون میکشن بخوای یه اس اس دی نسل چهار بگیری یا نسل سه هم توی گیم تفاوتی نمیکنه یه ساتا هم کفایت میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...