رفتن به مطلب

کابل اسلیو Takeda

Recommended Posts

سلام. کاربر گرامی @alizanganeden اقدام به ساخت کابل‌های اسلیو کردن. چون به حمایت از کارهای جدید علاقه دارم تصمیم گرفتم این تاپیک رو ایجاد کنم تا دوستان استفاده کنن و اگر کسی در فکر تهیه کابل هست با ایشون آشنا بشه.

خلاصه نکات مثبت مهم رو بگم:

- نسبت به رقیباشون که دیگه اسم نمی‌برم، برخورد بسیار محترمانه‌ای دارند. بار اولی که کابل رو تحویل گرفتم یه بیرون زدگی کوچیک اسلیو از کانکتور وجود داشت که ایشون با هزینه خودشون کالب رو گرفتن و مشکل رو برطرف کردن و مجددا ارسال کردن. این بزرگترین نکته مثبته که در برخورد سخیفانه و نگاه بالا به پایین رقیباشون که فکر می‌کنن با کودک طرف هستند وجود نداره.

- کابل رو خیلی سریع آماده و ارسال کردند. (با اینکه مشهد تشریف دارند، کابل رو حدود 1/3 زمانی که رقیبشون از تهران برام ارسال کردند آماده کردند :)) )

- کابل وزن بالایی داره که نشون می‌ده ادعاشون در مورد استفاده از کابل ضخیم به منظور تحمل جریان بیشتر درست هست.

- از لحاظ فنی، کابل رو قبل از ارسال تست می‌کنن. من هم در آینده بعد از استفاده بازخوردم رو می‌ذارم داخل همین تاپیک ولی تا الان چند ساعتی استفاده کردم مشکلی در برق‌رسانی وجود نداشته.

- از اسلیو نخی (پاراکورد) استفاده می‌کنن که این برمی‌گرده به سلیقه که شما اسلیو نخی رو ترجیح می‌دید یا پلاستیکی (علمی‌تر بگم، پلیمری :دی)

- در نهایت باید بگم کابل کمی ضخیمه اما این رو نمی‌شه گفت مشکله ولی درصد کمی از زیباییش کم می‌کنه. در عوض خیال شما از تحمل جریان راحته و مطمئنید فشار رو می‌تونه تحمل کنه. البته تحمل فشار برق فقط مربوط به قطر سیم نیست و کانکتور ها هم تاثیر دارند که اون رو باید در بلند مدت بررسی کرد به چه شکل هست که همونطور که گفتم بعد از مدتی استفاده داخل همین تاپیک اعلام خواهد شد.

- یه نکته مثبت دیگه شانه‌های 16 پینی هست که می‌شه روی دو تا کابل 8 پین کنار هم سوار کرد و باعث می‌شه کابل‌ها بهتر کنار هم بمونن.

تصاویر:

20201109_150447.thumb.jpg.c8de5d75afc2240651938ff00d47dcd3.jpg

20201109_151049.thumb.jpg.6a0194b840f2f86d2c0589d06f519fa8.jpg

20201109_151040.thumb.jpg.b08980b1b25fb324d87770b8e13cd87f.jpg

20201109_151529.thumb.jpg.95df790b1b9cbd1c8989f321c55d5c52.jpg

امیدوارم اگر دوست دیگه‌ای به دنبال تهیه کابل اسلیو هست این تاپیک به دردش بخوره و از کار جدید ایشون هم حمایت کنه.

ویرایش شده توسط MasoudK96
لینک به دیدگاه

تاپیک چرا پایین بود از اول کار؟!

up

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

کابل حدود 1 ماه با 2070 استفاده شد. مشکل خاصی در کابل من مشاهده نشد.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با اجازه صاحب تاپیک ، منم از همین کابل ها تهیه کردم و کاملا راضیم

۲۰۲۰۱۲۳۱_۱۲۳۹۰۸.jpg

۲۰۲۰۱۲۳۱_۱۲۳۹۳۴.jpg

۲۰۲۰۱۲۳۱_۱۲۴۱۰۱.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...