رفتن به مطلب

کرش کردن بازی بلتلفیلد V در نسخه فیتگرل

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بازی نسخه فیتگرل رو از سایت دانلودها نصب کردم دایرکت ایکس و ویژوال سی پلاس پلاس نت فریم ورک اوکیه ویندوز رو دو هفته پیش عوض کردم داخل چپتر سه اون بخشی که راکت انداز هارو بزنی وقتی یکم میرم قفل میشه از بازی میپره بیرون یعین باید یکم پیشروی کنم بعدش از بازی  میپره بیرون کسی راه حلی کرک فیکسی نداره بجز اینکه بازی رو دوباره نصب کنم یا یه نسخه دیگرو نصب کنم؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

بازی نسخه فیتگرل رو از سایت دانلودها نصب کردم دایرکت ایکس و ویژوال سی پلاس پلاس نت فریم ورک اوکیه ویندوز رو دو هفته پیش عوض کردم داخل چپتر سه اون بخشی که راکت انداز هارو بزنی وقتی یکم میرم قفل میشه از بازی میپره بیرون یعین باید یکم پیشروی کنم بعدش از بازی  میپره بیرون کسی راه حلی کرک فیکسی نداره بجز اینکه بازی رو دوباره نصب کنم یا یه نسخه دیگرو نصب کنم؟

سلام عزیز. مشخصات سیستمی که روش بازی رو نصب کردید رو بفرمایید

شاید سخت افزار سیستم شما برای اجرا بازی کافی نیست

شما مشخصات.سیستمتون رو بگید تا من بهتون بگم که اصلا میتونید بازی رو اجرا کنید یا نه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Faridyt گفته است :

سلام عزیز. مشخصات سیستمی که روش بازی رو نصب کردید رو بفرمایید

شاید سخت افزار سیستم شما برای اجرا بازی کافی نیست

شما مشخصات.سیستمتون رو بگید تا من بهتون بگم که اصلا میتونید بازی رو اجرا کنید یا نه

دادش سیستمم خیل قویه بازی رو گذاشتم روی الترا هیچ لگ نداره مشکل ازین نیست

الان دیگه موقع پیشروی کرش نمیکنه بعد 5 دیقه کرش میکنه اومدن ترینر زدم گفتم بزار تو پنج دیقه ببرمش شاید مراحل بعدی کرش نکنهوقتی ترینر میزنم یه بیست متر میرم جلو کرش میکنه اصلا یه وضعیه سیو بازی رو پاک کردم سیو 100 میخوام بریزم ببینم چی میشه

فایده نداره دو تا سیو مختلف ریختم سه تا ترینر مختلف اتحان کردم کلا بدون ترینر هم بعد 10 دوازده ثانیه کرش میکنه اگر نسخه cpy هم همینطور بود کلا قید بازی رو میزنم هرموقع میخوام یه بازی رو انجام بدم باید یه مشکلی پیش بیاد😥😥😥😥😥

لینک به دیدگاه

این ea بی خواص بازی میسازه بعدش بازیشو تست نمیکنه؟

بازم کرش کرد تو نسخه سی پی وای کرک جدید هم ریختم 

باید اسمشو بزرارم ea بگ توی مشخصات سیستم پیشنهادی نوشته ویندوز ده 1809 اینجوری که راکستار و ea بازی میسازن باید واسه هر بازیشون یه ویندوز هم جدا نصب کنیم😐😐

90 گیگ نت بی زبون دادم واسه این بازی 

دی ایکس 12 رو روشن میکنم یه ساعت لودینگ مراحل طول میکشه لگ هم بیشتر میشه رد دد هم همینجوریه 

ویرایش شده توسط Arsham mahmoode
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...