رفتن به مطلب

مشورت دورهمی درمورد کار

silvermanHHH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

یه چند وقتی هست که تو دیوار میگردم برای آگهی استخدامی ،سعی کردم فیلتر انتخاب کنم محله های نزدیک خودمون که بتونم پیاده برم بیام ،متاسفانه کار ها و حقوق هایی که زده خیلی علکی هست مثلا ۱۲ساعت وقتتو بزاری تو یه مغازه با ضامنو سفته ،بعد میگه ۸۰۰تومنo.O

اخه با ۸۰۰که نمیشه یه هارد ۱ترا هم خرید 

حالا من میخام یه مشاوره بگیرم میخام بدونم جواب های اعضای فروم چطور هست

وضعیت و چیزایی که میدونم رو بتون میگم 

فوق دیپلم مکانیک خودرو(که فقط از اسمش ،نام قطعاتو میدونم و خیلیشم کلا یادم رفته ،یعنی اونی که ماشین داره بیشتر من بلده)

کارت پایان خدمت 

کارت هوشمند ملی!

اینا مدارک من 

همونطور مثل اکثر اعضای این فروم دست به کیبورد و کار کامپیوتریم خوبه ،و زبان انگلیسیم هم در حدی هست که بتونم مجله ها و مقالات عمومی و اخبار ،کامنتای مردمو بخونم و همشو متوجه بشم و تا حدودی ترجمه کنم

جدا از این ،در کارهای فیزیکی که میشه گفت دستم توش بد نیست،کارای مربوط به غذا فست فود و اشپزی هست،مقدار زیادی از خدمتمو اشپز بودم ،و قبل و بعدشم بیشتر مواقع غذامو خودم درست میکنم ،نه سیب زمینیو املت ها! انواع پلو و چلو ها ،مامارونی،کتلت،مقداری از خورشت ها و فست فود ها(اون تاپیک فلافله مال منه خخخ)حالا نه در حد یه سر آشپز آشپز خانه اما برای مصرف شخصی میتونم درست کنم،این از آشپزی

دیگه فکر نکنم غیر اینا چیز خاصی بلد باشم 

پول هم ندارم!از خونواده هم نمیگیرم!(خودشونم آهی دربساط ندارن و البته منتم زیاد میزارن)

حالا دوستان یه فکری بحال من بکنید ،اونایی که تجربه دارن راه کارشم بگن 

دوست دارم کار کنم اما به دوشرط:

۱.سلامت من و خونوادم در خطر نباشه بخاطر قضیه کرونا(کار های خدمانی که با مردم حرف میزنیو اینا یکم خطر ناکن)

۲.اونقد حقوقش کم نباشه که به شعور آدم توهین بشه

اگه بقیه هم چنین سوالاتی دارن اینجا بپرسن ،اگه قراره تاپیک جامع بشه هم خیلی خوبه 

ممنون از دوستان

ادیت:دوستان اگه میشه تخصصی نظر بدین

لطفا کسی جو رو سواسی و آه و ناله ای نکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست من

هیچوقت قبل اینکه به کاری مشغول شی، طالب حقوقش نباش،

من الان 3 سه تا شغل دارم و اگه بخوام ریز و تخصصی حساب کنم، باید در آمدم بالای 10 میلیون باشه، اما 1 میلیون هم درآمد ندارم(البته از الان به بعد یکم قضیه داره فرق میکنه)،اونم از 8 صبح تا 11 شب!

باید اول کار رو انجام بدی بعدش کار فرما ارزشت رو بدونه و تصمیم بگیره چقدر بهت بده...

اوایل همینجوری برای آشنا و... کار میکردم، یواش یواش به چند نفر دیگه معرفیم کردن و از طرف چند نفر دیگه هم بهم گفتن یه سری پروژه براشون انجام بدم، اکثرا هم کار هارو با مبلغ ناچیزی انجام دادم، اما اخیرا وضعیت یه جوری شده که کارفرما بهم میگه "تو فقط مبلغ رو بگو"

نمیشه همینجوری بدون اینکه سابقه ای داشته باشی و کسی از کار و کیفیت کارت با خبر باشه دنبال حقوق باشی.

اینکه پایان خدمت هم داری واقعا برات یه امتیازه،

من الان 20 سالمه و بخاطر اینکه نخوام سرباز باشم، مجبورم کنارش درس هم بخونم. همین دانشگاه الان کلی دست و پا گیر شده برام:(

تو اینترنت سرچ بزنی، خیلی جاها هستن که جذب نیرو میکنن، حقوق هم بالای 2 تومن بینشون پیدا میشه، اونم با بیمه.

توی یه مغازه هم مشغول بشی، میتونی از راه های جانبی کسب درآمد کنی، مثلا یه کانال و پیج برنی، کالا های اون مغازه رو خودت بفروشی، هم میتونی یه کمیسیونی از صاحب مغازه برای فروش کالا بگیری، هم خودت یه درصدی روی کالا بکشی و سود کنی، یه نفر از آشناها هست تو یه لباس فروشی تمام وقت کار میکنه و حقوقش از اون مغازه 1.5 هست، ولی با همین کار راحت 8 تومن درمیاره. تو تایم های استراحت و بیکاری جواب مشتری رو میده و سفارش هاشو جمع میکنه، فرداش براشون میفرسته

لینک به دیدگاه

من خودم رفیق پایه داشتم میرفتم بانک زنی دیگه هیچ راه جز زدن بانک نمونده تازه کیف هم میده

این هفته دارم میرم یه قرارداد ببندم 10-15شاید بدن که6.5بدهکارم GG

در 6 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود دوست من

هیچوقت قبل اینکه به کاری مشغول شی، طالب حقوقش نباش،

کارت پایان خدمت واسه نیروهای مسلح خوبه و کار واسه اونا یعنی برده ی نظام بودن که در اینصورت اختیار دستشویی رفتن خودتم نداری وگرنه کارت پایان خدمت کجاش امتیاز ؟!؟!؟!؟الان لنگ کارتی بهت کارت بدن مولتی میلیاردر میشی 🤐

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

ممنون از نظرتون،منم تو خونه زیاد موندم خسته شدم،در مورد بحث حقوق ،منظورم کار غیر فن و حرفه ای مثل خدماتی مغازه و فروشندگی بود چون ادم وقت زیادی میزاره زیادم با مردم سرکار داره ،ریسک مریضی هست،بعد سفته هم حتما باید داد،اونوقت حقوق ۸۰۰براش خیلی کمه ،اگه کار حرفه ای و یاد بگیری بود مشکلی نداشت چون خودش یجور اموزشه آدم هر چیزی تو این دنیا یاد بگیره ارزش داره

در 11 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

من خودم رفیق پایه داشتم میرفتم بانک زنی دیگه هیچ راه جز زدن بانک نمونده تازه کیف هم میده

این هفته دارم میرم یه قرارداد ببندم 10-15شاید بدن که6.5بدهکارم GG

جدی بخام بت بگم بانک فقط تو فیلما خوب پول توشه،بانکا معمولا ذخیرشون از چند ده ملیون بیشتر بشه،از بانک مرکزی ون با چند آدم مسلح میارن و پولا اضافیارو میریزن تو ماشین میبرن

در عوضش این صرافیا و دلالاش جون میده برا سرقت خخخخ

ادیت :کارت پایان خدمت کار خاصی نمیکنه،فقط اینه که خودت از خدمت خلاص شدی و کار فرمات دیگه خیالش راحته که براش تا هر وقت دلت بخاد کار میکنی،یه قضیه هم هست اینه که میگن هرکی سربازیشو کامل رفته باشه کاری تره 

ویرایش شده توسط silvermanYummy
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، silvermanYummy گفته است :

در عوضش این صرافیا و دلالاش جون میده برا سرقت خخخخ

ما اونقد رشد شکوفایی تو این مملکت داشتیم ، اونم که شما میگی انشاله سال دیگه فراگیر میشه

در 7 ساعت قبل، silvermanYummy گفته است :

سلام دوستان

یه چند وقتی هست که تو دیوار میگردم برای آگهی استخدامی ،سعی کردم فیلتر انتخاب کنم محله های نزدیک خودمون که بتونم پیاده برم بیام ،متاسفانه کار ها و حقوق هایی که زده خیلی علکی هست مثلا ۱۲ساعت وقتتو بزاری تو یه مغازه با ضامنو سفته ،بعد میگه ۸۰۰تومنo.O

اخه با ۸۰۰که نمیشه یه هارد ۱ترا هم خرید 

حالا من میخام یه مشاوره بگیرم میخام بدونم جواب های اعضای فروم چطور هست

وضعیت و چیزایی که میدونم رو بتون میگم 

فوق دیپلم مکانیک خودرو(که فقط از اسمش ،نام قطعاتو میدونم و خیلیشم کلا یادم رفته ،یعنی اونی که ماشین داره بیشتر من بلده)

کارت پایان خدمت 

کارت هوشمند ملی!

اینا مدارک من 

همونطور مثل اکثر اعضای این فروم دست به کیبورد و کار کامپیوتریم خوبه ،و زبان انگلیسیم هم در حدی هست که بتونم مجله ها و مقالات عمومی و اخبار ،کامنتای مردمو بخونم و همشو متوجه بشم و تا حدودی ترجمه کنم

جدا از این ،در کارهای فیزیکی که میشه گفت دستم توش بد نیست،کارای مربوط به غذا فست فود و اشپزی هست،مقدار زیادی از خدمتمو اشپز بودم ،و قبل و بعدشم بیشتر مواقع غذامو خودم درست میکنم ،نه سیب زمینیو املت ها! انواع پلو و چلو ها ،مامارونی،کتلت،مقداری از خورشت ها و فست فود ها(اون تاپیک فلافله مال منه خخخ)حالا نه در حد یه سر آشپز آشپز خانه اما برای مصرف شخصی میتونم درست کنم،این از آشپزی

دیگه فکر نکنم غیر اینا چیز خاصی بلد باشم 

پول هم ندارم!از خونواده هم نمیگیرم!(خودشونم آهی دربساط ندارن و البته منتم زیاد میزارن)

حالا دوستان یه فکری بحال من بکنید ،اونایی که تجربه دارن راه کارشم بگن 

دوست دارم کار کنم اما به دوشرط:

۱.سلامت من و خونوادم در خطر نباشه بخاطر قضیه کرونا(کار های خدمانی که با مردم حرف میزنیو اینا یکم خطر ناکن)

۲.اونقد حقوقش کم نباشه که به شعور آدم توهین بشه

اگه بقیه هم چنین سوالاتی دارن اینجا بپرسن ،اگه قراره تاپیک جامع بشه هم خیلی خوبه 

ممنون از دوستان

ادیت:دوستان اگه میشه تخصصی نظر بدین

لطفا کسی جو رو سواسی و آه و ناله ای نکنه

نمیدونم کدوم شهری

با کار کردن برا دیگران به جای نمیرسی

البته با کار کردن برا خودت هم بجای نمیرسی

ولی بهتر از کار کردن برای مردم است..

بهتر یه فلافلی بزنید. یا شغل ارایشگری راه بندازید.

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

نمیدونم کدوم شهری

با کردن برا دیگران به جای نمیرسی

البته با کار کردن برا خودت هم بجای نمیرسی

ولی بهتر از کار کردن برای مردم است..

بهتر یه فلافلی بزنید. یا شغل ارایشگری راه بندازید.

گفتم که پول ندارم،پول هم قرض نمیگیرم

لینک به دیدگاه

سلام

شما که مکانیک خوندی برو یه تعمیرگاه اونجا شاگردی کن خودت کارو یاد بگیر درسته حقوق شاگردی کمه ولی بعدش که دستت راه بیوفته خودت یه مغازه میزنی  تویه این وضعیت دنبال این نباش که بری سوپر مارکت فروشنده باشی ؛دنبال اینم نباش که بخوای مغازه فست فود بزنی چون الانم که کرونا زیاد شده مردم دیگه زیاد بیرون نمیرن

الان پسر دایی من دوتا مغازه لوازم یدکی ماشین داره میگه فقط سود رو دارن این تعمیر کارا میبرن ما که همینجوری داریم درجا میزنیم جنسو میفروشیم فرداش باید یه پولی رویه پول همون جنسی که فروختیم بزاریم همونو بگیریم،
درسته اولش سخته ولی بعدش که راه افتادی وارد شدی تو کار خودت یه تعمیر گاه میزنی  پولشم بد نیست من چند تا دوست تعمیر کار دارم همشون هم دوره هام هستن از بچگی باهم رفتیم مدرسه بعدش اونا تویه سال چهارم ابتدایی مدرسه رو ول کردن رفتن دنبال شاگردی تویه تعمیرگاه منم رفتم شاگرد شوفری (رویه لودر) شروع کردم به شاگردی بعد 2سال که  خوب تویه کار جا افتادم بابام رفتش یکی خرید منم دیگه شوفری رو ول کردم رفتم رویه دستگاه خودمون شروع کردم به کار بعد از 8 سال رفتم خدمت اومدم بعد از خدمتم هم 5 سال کار کردم بابام گرفت دستگاهو فروختش (البته اونم از صدقه سری داداشای گلم که هی نشتستن زیر پای بابام گفتن این داره کلاه مارو بر میداره) خلاصه منم دست از پا درازتر برگشتم سر خونه اول باز رفتم برای مردم شوفری الان دوستام که رفتن تعمیرگاه شاگردی کردن خودشون مغازه دارن ماشین دارن ولی من بدبخت باید هروز خدا تابستون و زمستون با موتور برم سر کار؛ فقط میخوام اینو بهت بگم که سر کاری نرو که وقتت رو هدر بدی دو روز دیگه مثل من نشی بخوای هر روز ساعت 6صب پاشی بری سر کار ساعت8 شب بیای خونه (هر جمعه هم سر کار باشی) اونم با حقوق ماهی 2ملیون تومن اگه من میدونستم ایندم اینجوری میشه همون اول با همونا میرفتم تعمیرگاه شاگردی میکردم نه که الان فقط حسرت گذشتمو بخورم که چجوری به فنا رفتش

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، silvermanYummy گفته است :

گفتم که پول ندارم،پول هم قرض نمیگیرم

دیگه باید به عمه عطار متوسل بشید.

پیشنهاد فلافلی خیلی سرمایه نمیخواد. شبها یه جا بساط پهن میکنی یه پیکنیک میخوای که حتما تو خونه داری یه مایتابه  و روغن که تو کابیت خونتون است(نگو که نمیخوای ور داری!) یه خورد نخود سبزی اینا میخوای که 50 تومن هم نمیشه (تو همین فروم روش ساخت هم است)

بعد وای میستی که شب بشه. یعد میری یه جایی که پر رفت امد است و مردم گشنه هم اونجا است بساطتو پهن میکنی و خدمت به خلق میکنی....

.باز بهونه میاری؟؟؟

پ.ن یه جا برو که  نامردای شهرداری پاچتو نگیرن.

در موردش فکر کن. من همینجوری بهت پیشنهاد ندادم. درسته کرونا است ولی بازم میخرن.  ولی مسایل بهداشتی در برابر چشمان دیگران رعایت کن.

یه نکته خیلی مهم تر اینکه درآمدت بروز است و اینکه چیزی هزینه یا سرمایه گذاری نکردی که نگرانش باشی ، هرموقه خواستی میتونی تغییر مسیر بدی، هرچند اگر این کار بگیره ولش نمیکنی

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

شما چندتا کار میتونی انجام بدی حالا هر کدوم رو خواستی برو دنبالش.

- یادگیری برنامه نویسی وب یا اپلیکیشن

- تولید محتوا برای وب سایت تلگرام اینستاگرام

- یادگیری کامل زبان انگیسی و آموزش زبان یا کار ترجمه

- شاگردی در مکانیکی

- کار در رستوران یا فلافلی  

روی خودت سرمایه گذاری کنی در اینده نتیجه اش رو میبینی.

ویرایش شده توسط irajshop
لینک به دیدگاه

استارتر برو سمت کاری که توش استعداد داری

الان تو چی استعداد داری؟؟!؟!؟!؟؟ 

لینک به دیدگاه

سلام 

دوست گلم بنده mdf کار هستم و یه پیشنهادی بهتون میدم که حتما روش تحقیق کنید . هزینه یه کابینت 20 میلیون تومانی 10 درصدش میرسه به نصاب و بسیار شغل خوب و فعلا میشه گفت آینده داری هست چون طرف با کمترین هزینه 1/5 تا 2 روز وقت میزاره و 2 تومن گیرش میاد 

سرمایه زیادی هم نیاز نداره . نهایت 2 تا دریل میخواد که با یکیش هم میتونی شروع کنی . اره چکشی و دیسکی گرونترین وسیله هاش هستن که به راحتی یواش یواش تا یاد بگیرید میخرید . هم شغل باکلاسی هست . هم زیاد با افراد در ارتباط نیستی که به قول خودتون تو این وضعیت کرونایی خطرناک باشه هم اینکه کمی هم فعالیت بدنی داره که بسیار هم خوبه 

یه نصاب پیدا کنید و برید پیشش شاگردی کنید و خیلی سریع این شغل رو یاد میگیرید . نصاب خوب رو الان رو هوا میزنن . فقط کافیه کارتون خوب و تمیز باشه 

اگر میخواید کمترم هزینه کنید نصب در یاد بگیرید . کلا یه دریل میخواد و چکش و پیچ گوشتی و صنباده برقی ولی دردسرش بیشتر هست و درآمدش هم به نصاب mdf نمیرسه ( در اتاق و در پی وی سی سرویس و .... ) 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

دوست گلم بنده mdf کار هستم و یه پیشنهادی بهتون میدم که حتما روش تحقیق کنید . هزینه یه کابینت 20 میلیون تومانی 10 درصدش میرسه به نصاب و بسیار شغل خوب و فعلا میشه گفت آینده داری هست چون طرف با کمترین هزینه 1/5 تا 2 روز وقت میزاره و 2 تومن گیرش میاد 

سرمایه زیادی هم نیاز نداره . نهایت 2 تا دریل میخواد که با یکیش هم میتونی شروع کنی . اره چکشی و دیسکی گرونترین وسیله هاش هستن که به راحتی یواش یواش تا یاد بگیرید میخرید . هم شغل باکلاسی هست . هم زیاد با افراد در ارتباط نیستی که به قول خودتون تو این وضعیت کرونایی خطرناک باشه هم اینکه کمی هم فعالیت بدنی داره که بسیار هم خوبه 

یه نصاب پیدا کنید و برید پیشش شاگردی کنید و خیلی سریع این شغل رو یاد میگیرید . نصاب خوب رو الان رو هوا میزنن . فقط کافیه کارتون خوب و تمیز باشه 

اگر میخواید کمترم هزینه کنید نصب در یاد بگیرید . کلا یه دریل میخواد و چکش و پیچ گوشتی و صنباده برقی ولی دردسرش بیشتر هست و درآمدش هم به نصاب mdf نمیرسه ( در اتاق و در پی وی سی سرویس و .... ) 

درود

دوست گرامی نظرت خوبه از حرفم نارحت نشید.

ولی داری در مورد کدوم آینده حرف میزنی؟؟؟

این بنده خدا میگه من پول ندارم ، شما میگی برو ام دی اف. /یکی میمرد از درد بینوایی یکی دیگر گفت زردک نمیخواهی/

باز این جوان اونقد شجاعت داشته که اینجا دردش بگه. بهتر راهکارهایی بدیم که مفید و قابل اجرا باشد. نسبت به زانوی طرف مشورت بدیم.

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توی بازار کار توی قدم اول یکی باید حتما دستت رو بگیره

حالا یا پولی بهت قرض بده که ایدهات رو اجرا کنی یا یک کار رو یادت بده

اگر هیچ کدوم از اینا رو نمیخوای انجام بدی

پیشنهاد MAhmoOD Nazari خیلی خوبه

پیشنهاد من کار گیر اوردن تو پلاسکوهای لوکس یا جایی که لوازم آشپزخونه میفروشن کار کنید

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

درود

دوست گرامی نظرت خوبه از حرفم نارحت نشید.

ولی داری در مورد کدوم آینده حرف میزنی؟؟؟

این بنده خدا میگه من پول ندارم ، شما میگی برو ام دی اف. /یکی میمرد از درد بینوایی یکی دیگر گفت زردک نمیخواهی/

باز این جوان اونقد شجاعت داشته که اینجا دردش بگه. بهتر راهکارهایی بدیم که مفید و قابل اجرا باشد. نسبت به زانوی طرف مشورت بدیم.

سلام . نه عزیز چرا باید ناراحت بشم ؟ 

ببینید آینده منظورم آینده کاری این شغل هستش نه کشور که این دوتارو نباید باهم قاطی کرد . اگر بخوای از نظر آینده این کشور شغل انتخاب کنی بنده به شخصه آینده ای برای کشورم متصور نیستم که بخوام شغلی پیشنهاد بدم  

عزیز منم گفتم پول خاصی نمیخواد . دیگه در حد 3 یا 4 میلیون هم نخوایم هزینه کنیم که فقط میمونه ریاست جمهوری 🤩

برای یادگیری مثلا چند ماهی زمان میبره که تو همین چند ماه میتونه این پول رو فراهم کنه . مفتی که قرار نیست برای کسی کار کنه ولی حداقل میدونه بعد از چند ماه اگر خودش هم زرنگ باشه یه شغل مناسب و درآمد نسبتا مناسب داره 

والا منم mdf کار به دنیا نیومدم و با حقوق ماهی 150 هزار تومن شروع کردم . شپش تو جیبام پر میزد وقتی وارد این شغل شدم . البته الان کار ام دی اف میکنم . کار کامپیوتر میکنم . قطعات استوک خرید و فروش میکنم .نصب در انجام میدم . حتی کار نمای ساختمان هم بلد هستم . شروعش هم با همون شپش های توی جیبم بوده . 

این که پول نیست پس کاری نمیشه کرد کاملا اشتباه است . فقط انگیزه و تلاش بزرگترین سرمایه برای آدم هست . این دو گزینه رو داشته باش پول خودش میاد میره تو جیبت 

دوستمون مشورت میخواستن برای استارت یه کار . منم پیشنهاد دادم با حداقل سرمایه یه شغل باکلاس و خوب داشته باشن با کمی وقت گذاشتن برای یادگیری . وگرنه اگر همین الان با 0 تومن میخوان یه شغل داشته باشن که همین الان درآمد هم داشته باشه . کارگر میدونی . روزی 150 تا 170 میگیرن . به نظر شما این خوبه ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام،

به نظرم یادگیری برنامه نویسی از سایت https://www.codecademy.com/ خوبه،

یا پروژه های افترافکت یا پریمیر پرو، (آدمو پیر میکنه، ولی به نظرم خوب پول توشه!)

یا تایپ کردن، (توصیه نمیشه پدر انگشت رو درمیاره، و همینطور کیبورد، برای این کار ابتدا یک کیبورد زباله بخرید، با کیبورد خودتون تایپ نکنید!)

یا با یک نمره آزمون زبان خوب، ترجمه کنید، (به نظرم یکی از بهترین گزینه ها!)

در سایت https://ponisha.ir/

من خودم قیمت ترجمه هاشو چک میکردم به نظرم اوکی بود، باز بستگی به خودتون داره،

من از این روش پیشنهادی زیر هیچ اطمینانی ندارم، تمامی ریسکش با خودتون هست،

چند وقت پیش یک باکس 12 روبلی تو csgo برام اومد،

حدود 190 روبل پول کلید دادم،

و یک اسکین 206 روبلی بهم داد، حالا قطعا میگید که این نشد سود،

رفتم قیمت اون اسکین رو توی سایت فست آیتم دیدم و چیزی حدود 300 هزار تومان قیمت داشت، حالا اگر این اسکین رو به تومان بفروشم، بعد برم با پولش استیم والت بخرم، بعد یک باکس گران تر (گران به علت آیتم های بهتر!) و یک کلید، و آیتم گران تر. البته اطمینان ندارم که سود کنم یا خیر؟ اما طبق تئوری به نظرم ok هست. و حتی اگر خوش شانسی بیارید ممکنه بهتون آیتم 10 میلیونی بده اما 99.99% بهتون آیتم زباله میده!

به نظرم فریلنسر بودن با اینکه آدمو پیر میکنه، اما درآمدش خوبه، و همون درآمد یک ماه 800 هزار تومان رو میتونید خیلی بیشتر اونم توی 1 هفته در بیارید، 

میدونم بودجه ندارید، اما شاید به کارتون بیاد،

توی یک استریم بودم، و یکی توی چت میگفت که 3 سال پیش حدود 960 هزارتومان داده، 3 ماه رفته آموزشگاه و مدرک مربوط به اسمبل و ... رو گرفته، الان سیستم تعمیر و اسمبل میکنه ماهی 5 میلیون میگیره. البته اطمینان ندارم راست گفته باشه؟

اما بابک عزیز هم درست می فرمایند، واقعا این شغل نونش تو روغنه، به نظرم ابتدا با یک شغل بدون هزینه شروع کنید و بعد از چند وقت برید سراغ شغل های بهتر، یادمه یک آدمی برامون با mdf کمد ساخت، حدود 5 میلیون گرفت، واقعا WHAT THE F..K! ابزارش هم یک دریل معمولی (سایت ابزار مارت به نظرم برای خرید ابزار خوبه، خودم توی زمان دلار 3 هزار تومان ازشون کلی خرید کردم و منصف بودن، برای خرید پیچ و میخ و ... بهترین جا ابزار فروشی هاست، که الان باید با کپسول اکسیژن برید و حتی با ماسک شیمیایی هم خطرناکه (انقدر که توی این کشور افراد با IQ زیر 100 زایمان کردن گند زدن به سطح  IQ ملت و در واقع بیشتر جامعه عقل ندارن، و توی ابزار فروشی ها بدون ماسک بهم میچسبن.) و متاسفانه کرونا میگیرید☹️!)

یک شغل دیگر هم درآمد از تبلیغات وبسایت هاست، که این هم نیاز به بودجه ی اولیه برای سرور و ... میخواد، اما به نظرم اگر واقعا بازدید خوبی داشته باشید میتونید حال کنید. یکی از بهترین مدل هاش هم سایت دانلود بازی هست، شما از تورنت بازی دان میکنی، اونجا مستقیم از خود سرور آپ میکنی، و کلی هم آدم میاد سراغش، (میتونید مثل سایت های کثیف از سیستم مردم بیت کوین ماین کنید.) یا اینکه سایت خبری🤮 بزنید، یا اینکه برید توی آپارات و ویدیو های یوتیوب و کلی فیلم و سریال رو آپلود (خودشون میگن درآمد زایی با بازنشر) کنید و پول دربیارید، یا اینکه ویدیو تولید کنید، (مثل همین آشپزی یا کار های فنی آسون مثل همین کانال مکانیک که باید با ... یکسانش کنن، از بس که ویدیو چرت داره. اما درآمد خوبه،  ) 

*اینم الان به ذهنم رسید و به نظرم میتونه بمب درآمد باشه، شما گفتید زبان انگلیسی متوسطی دارید؟ درست گفتم؟ الان یا میتونید برید آموزشگاه های کودکان و الفبا یاد بدید (نمیدونم درآمد خوبی داره یا نه؟) یا اینکه توی آپارات و یوتیوب ویدیو آموزش زبان بزارید، که خیلی بازدید داره، حتی اینستاگرام هم میشه این کارو کرد، و ممکنه اسپانسر سراغتون بیاد. 

در کل بیکار نباشید و حتی شده سنگ بشکنید، اما بی کار نباشید. اینم بگم که به لطف کم بودن IQ بعضی از مردم، و حضور شدید آنها در نت، خیلی راحت و ارزان میتونید از اینترنت کسب درآمد کنید.

*و او بعد نوشتن این متن، احساس خواب شدید، درد شدید نوک انگشتان، چشم درد، گرسنه بودن، مغز درد، و هزارتا درد دیگه که وقتی تا ساعت 3 شب بیدار بمونی و این متن رو بنویسی سراغت میاد🤣، یادم باشه بعدا خلاصه تر بگم تا چشم شما هم درد نگیره، از حالت دارک مود استفاده کنید!😇

یادش بخیر یکبار 3 ساعت وقت گذاشتم و تو همین فروم نحوه تمیز کردن کیس رو توضیح دادم، اون موقع کل بدنم پس از نوشتن اون متن درد داشت، اصلا غیر قابل توصیف بود، بعدش تا تونستم خوابیدم، چرا من این فروم رو ترک اعتیاد نمی کنم؟🤣

لینک به دیدگاه

به یکی از آگهی های استخدام دیوار تو تلگرام پیام دادم اینجوری جواب داد:

سلام وقتتون بخیر 🌹🌸

در این بخش شما آشنایی کامل نسبت به شغلی که مد نظرتان هست پیدا میکنید 🍀🌺

🎄 ما یک تیم چند نفره از اعضایی ایرانی و خارجی هستیم 🎄

شغل ما ترید کردن و نوسان گیری است 

ترید چیست : بطور خلاصه ترید عبارت است از نوسان گیری لحضه ای و پیشبینی قیمت کف و سقف دلار در یک برهه زمانی معیین 

💡 سوالات متداول 
چرا من به شرکت شما اعتماد کنم  : 

با آمدن رمز های یکبار مصرف پویا جایی نگرانی نیست زیرا این امر باعث شده نسل کلاهبردارن اینترنتی برچیده شود 
در ضمن ما یک کارت بانکی خالی از شما میخواهیم برای امورات کاری 

میزان سن برای شروع چقدر است : 

18  الی 45 سال میباشد 

حال  میپرسید  شغل من  در ترید چیست :

همانطور که میدانید  حسابهای ایران عزیز بیشتر از 50 میلیون تومان در روز نمیتوانند جابجا کنند بنابراین تصمیم گرفتیم کارمندانی بعنوان اهرم کمکی استخدام نماییم تا از طریق آنها ارز مورد نیاز ترید را از صرافی های مورد اعتمادمان خریداری کنند چون میزان تراکنش ریالی ما در طول روز زیاد است 

آیا این شغل باعث میشود مالیات بپردازیم : 

در جواب شما  باید بگوییم خیر ; زیرا تقسیم کار بین کارمندان بصورت استاندارد انجام میشود و همه کارمندان از مالیات معاف هستند

آیا  امنیت مدارک من رعایت میشود :

بله مدارک متقاضیان ارجمند در سرور های ایزوله امنیتی جمهوری اسلامی ایران نگهداری میشوند

حقوق من چطور حساب میشود و چقدر است:

طبق تصمیم هیات مدیره محترم حقوق کارمندان هفتگی 900 هزار تومان و افراد دارای کارت بانکی تجارت ، سامان ، انصار و ملت 1میلیون و 200 هزار تومان میباشد 

بانکهای نامبرده چه تفاوتی با بقیه دارند : 

بدلیل اینکه حساب های جاری شرکت این بانکها هستند و فرایند جابجای وجه به سهولت انجام میشود همچنین  برای اطمینان خاطر شما عزیزان تمامی پرداخت ها بصورت حساب به حساب و پایا انجام میشود 

در کل به صورت خلاصه و خودمونی توضیح بدهیم میتوان گفت ک شغل شما حسابداری و کنترل مالی ارز های دیجیتال و ثبت فاکتور است ک همه این موارد با فیلم اموزشی در دو روز اول اموزش داده میشوند ساعات کاری شما در روز 4 الی 6 ساعت است ک با توجه به انتخاب شما متغییر میباشد.
برای ثبت نام و شروع چه کنم  : 

درمرحله اول

اگر متقاضی هستید ; عدد 1 را ارسال نمایید
درغیراینصورت گفتگو را پاک کنید

به نظرتون کارشون پولشویی هست یا کلا سرکاریه؟؟؟

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

سلام،

به نظرم یادگیری برنامه نویسی از سایت https://www.codecademy.com/ خوبه،

یا پروژه های افترافکت یا پریمیر پرو، (آدمو پیر میکنه، ولی به نظرم خوب پول توشه!)

یا تایپ کردن، (توصیه نمیشه پدر انگشت رو درمیاره، و همینطور کیبورد، برای این کار ابتدا یک کیبورد زباله بخرید، با کیبورد خودتون تایپ نکنید!)

یا با یک نمره آزمون زبان خوب، ترجمه کنید، (به نظرم یکی از بهترین گزینه ها!)

در سایت https://ponisha.ir/

من خودم قیمت ترجمه هاشو چک میکردم به نظرم اوکی بود، باز بستگی به خودتون داره،

من از این روش پیشنهادی زیر هیچ اطمینانی ندارم، تمامی ریسکش با خودتون هست،

چند وقت پیش یک باکس 12 روبلی تو csgo برام اومد،

حدود 190 روبل پول کلید دادم،

و یک اسکین 206 روبلی بهم داد، حالا قطعا میگید که این نشد سود،

رفتم قیمت اون اسکین رو توی سایت فست آیتم دیدم و چیزی حدود 300 هزار تومان قیمت داشت، حالا اگر این اسکین رو به تومان بفروشم، بعد برم با پولش استیم والت بخرم، بعد یک باکس گران تر (گران به علت آیتم های بهتر!) و یک کلید، و آیتم گران تر. البته اطمینان ندارم که سود کنم یا خیر؟ اما طبق تئوری به نظرم ok هست. و حتی اگر خوش شانسی بیارید ممکنه بهتون آیتم 10 میلیونی بده اما 99.99% بهتون آیتم زباله میده!

به نظرم فریلنسر بودن با اینکه آدمو پیر میکنه، اما درآمدش خوبه، و همون درآمد یک ماه 800 هزار تومان رو میتونید خیلی بیشتر اونم توی 1 هفته در بیارید، 

میدونم بودجه ندارید، اما شاید به کارتون بیاد،

توی یک استریم بودم، و یکی توی چت میگفت که 3 سال پیش حدود 960 هزارتومان داده، 3 ماه رفته آموزشگاه و مدرک مربوط به اسمبل و ... رو گرفته، الان سیستم تعمیر و اسمبل میکنه ماهی 5 میلیون میگیره. البته اطمینان ندارم راست گفته باشه؟

اما بابک عزیز هم درست می فرمایند، واقعا این شغل نونش تو روغنه، به نظرم ابتدا با یک شغل بدون هزینه شروع کنید و بعد از چند وقت برید سراغ شغل های بهتر، یادمه یک آدمی برامون با mdf کمد ساخت، حدود 5 میلیون گرفت، واقعا WHAT THE F..K! ابزارش هم یک دریل معمولی (سایت ابزار مارت به نظرم برای خرید ابزار خوبه، خودم توی زمان دلار 3 هزار تومان ازشون کلی خرید کردم و منصف بودن، برای خرید پیچ و میخ و ... بهترین جا ابزار فروشی هاست، که الان باید با کپسول اکسیژن برید و حتی با ماسک شیمیایی هم خطرناکه (انقدر که توی این کشور افراد با IQ زیر 100 زایمان کردن گند زدن به سطح  IQ ملت و در واقع بیشتر جامعه عقل ندارن، و توی ابزار فروشی ها بدون ماسک بهم میچسبن.) و متاسفانه کرونا میگیرید☹️!)

یک شغل دیگر هم درآمد از تبلیغات وبسایت هاست، که این هم نیاز به بودجه ی اولیه برای سرور و ... میخواد، اما به نظرم اگر واقعا بازدید خوبی داشته باشید میتونید حال کنید. یکی از بهترین مدل هاش هم سایت دانلود بازی هست، شما از تورنت بازی دان میکنی، اونجا مستقیم از خود سرور آپ میکنی، و کلی هم آدم میاد سراغش، (میتونید مثل سایت های کثیف از سیستم مردم بیت کوین ماین کنید.) یا اینکه سایت خبری🤮 بزنید، یا اینکه برید توی آپارات و ویدیو های یوتیوب و کلی فیلم و سریال رو آپلود (خودشون میگن درآمد زایی با بازنشر) کنید و پول دربیارید، یا اینکه ویدیو تولید کنید، (مثل همین آشپزی یا کار های فنی آسون مثل همین کانال مکانیک که باید با ... یکسانش کنن، از بس که ویدیو چرت داره. اما درآمد خوبه،  ) 

*اینم الان به ذهنم رسید و به نظرم میتونه بمب درآمد باشه، شما گفتید زبان انگلیسی متوسطی دارید؟ درست گفتم؟ الان یا میتونید برید آموزشگاه های کودکان و الفبا یاد بدید (نمیدونم درآمد خوبی داره یا نه؟) یا اینکه توی آپارات و یوتیوب ویدیو آموزش زبان بزارید، که خیلی بازدید داره، حتی اینستاگرام هم میشه این کارو کرد، و ممکنه اسپانسر سراغتون بیاد. 

در کل بیکار نباشید و حتی شده سنگ بشکنید، اما بی کار نباشید. اینم بگم که به لطف کم بودن IQ بعضی از مردم، و حضور شدید آنها در نت، خیلی راحت و ارزان میتونید از اینترنت کسب درآمد کنید.

*و او بعد نوشتن این متن، احساس خواب شدید، درد شدید نوک انگشتان، چشم درد، گرسنه بودن، مغز درد، و هزارتا درد دیگه که وقتی تا ساعت 3 شب بیدار بمونی و این متن رو بنویسی سراغت میاد🤣، یادم باشه بعدا خلاصه تر بگم تا چشم شما هم درد نگیره، از حالت دارک مود استفاده کنید!😇

یادش بخیر یکبار 3 ساعت وقت گذاشتم و تو همین فروم نحوه تمیز کردن کیس رو توضیح دادم، اون موقع کل بدنم پس از نوشتن اون متن درد داشت، اصلا غیر قابل توصیف بود، بعدش تا تونستم خوابیدم، چرا من این فروم رو ترک اعتیاد نمی کنم؟🤣

به به واقعا همشو خوندمو عالی بود مخصوصا 

ولی کاشکی زودتر گفته بودی دارک مود رو روشن کنم 😂

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

به یکی از آگهی استخدام دیوار تو تلگرام پیام دادم اینجوری جواب داد

سلام وقتتون بخیر 🌹🌸

ترید چیست : بطور خلاصه ترید عبارت است از نوسان گیری لحضه ای و پیشبینی قیمت کف و سقف دلار در یک برهه زمانی معیین 

💡 سوالات متداول 

با آمدن رمز های یکبار مصرف پویا جایی نگرانی نیست زیرا این امر باعث شده نسل کلاهبردارن اینترنتی برچیده شود 

18  الی 45 سال میباشد 

همانطور که میدانید  حسابهای ایران عزیز بیشتر از 50 میلیون تومان در روز نمیتوانند جابجا کنند بنابراین تصمیم گرفتیم کارمندانی بعنوان اهرم کمکی استخدام نماییم تا از طریق آنها ارز مورد نیاز ترید را از صرافی های مورد اعتمادمان خریداری کنند چون میزان تراکنش ریالی ما در طول روز زیاد است 

در جواب شما  باید بگوییم خیر ; زیرا تقسیم کار بین کارمندان بصورت استاندارد انجام میشود و همه کارمندان از مالیات معاف هستند

بله مدارک متقاضیان ارجمند در سرور های ایزوله امنیتی جمهوری اسلامی ایران نگهداری میشوند

طبق تصمیم هیات مدیره محترم حقوق کارمندان هفتگی 900 هزار تومان و افراد دارای کارت بانکی تجارت ، سامان ، انصار و ملت 1میلیون و 200 هزار تومان میباشد 

بدلیل اینکه حساب های جاری شرکت این بانکها هستند و فرایند جابجای وجه به سهولت انجام میشود همچنین  برای اطمینان خاطر شما عزیزان تمامی پرداخت ها بصورت حساب به حساب و پایا انجام میشود 

در کل به صورت خلاصه و خودمونی توضیح بدهیم میتوان گفت ک شغل شما حسابداری و کنترل مالی ارز های دیجیتال و ثبت فاکتور است ک همه این موارد با فیلم اموزشی در دو روز اول اموزش داده میشوند ساعات کاری شما در روز 4 الی 6 ساعت است ک با توجه به انتخاب شما متغییر میباشد.

درمرحله اول

بسیار بسیار مراقب باشید . بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم متاسفانه 

ویرایش شده توسط babak_11
خودم سانسور کردم چون میدونم این کار میشد گفتم به زحمت نیوفتید
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

سلام وقتتون بخیر 🌹🌸

💡 سوالات متداول 

18  الی 45 سال میباشد 

درمرحله اول

این قضیه سر برادرم اومد ،رفیقش میومد بهونه میوورد میگفت کارتش مشکل داره و اینا،بعد میگفت که شماره کارتتو بده تا یکی برات پول بفرسته بعد تو به کارت یکی دیگه که بت میگم بفرست،بعد یه مدت چند تا شاکی که نمیدونم چطور خونمونو پیدا کردن اومدن گفتن که تو پول مارو خوردی،برادر ساده ی منم پول رو از خودش داد،اون رفیقشم فرار کرد

کارت بانکی خالی؟؟؟

مشخصه برا رد گم کنیه دزدیو کلاه برداریشونه

لینک به دیدگاه

کتاب دوره ی راهنمایی رو بخر تو دیوار آگهی بده آموزش زبان انگلیسی دوره راهنمایی

تو خونه آموزش بده فقط آخر و عاقبتت مثل طوسی نشه1048.gif

ولی این کاری که بهت گفتم تقریبا کل اعضای فروم میتونن انجام بدن بعد کارت خوب باشه اسمت در میره میوفتن دنبالت من خونه جا واسه اینکار ندارم وگرنه انجامش میدادم

میشه امتحان آیتلس بدی یا اینکه اگه رشته کامپیوتر باشی زنگ بزنی موسسات آموزش زبان انگلیسی

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

کتاب دوره ی راهنمایی رو بخر تو دیوار آگهی بده آموزش زبان انگلیسی دوره راهنمایی

تو خونه آموزش بده فقط آخر و عاقبتت مثل طوسی نشه1048.gif

ولی این کاری که بهت گفتم تقریبا کل اعضای فروم میتونن انجام بدن بعد کارت خوب باشه اسمت در میره میوفتن دنبالت من خونه جا واسه اینکار ندارم وگرنه انجامش میدادم

میشه امتحان آیتلس بدی یا اینکه اگه رشته کامپیوتر باشی زنگ بزنی موسسات آموزش زبان انگلیسی

ای جااان

خوب ایده ای دادی ها!

لامصبا این معلم خصوصیا خیلی پول میگیرن،یه یارویی بود معلم فیزیک پیش بود تو دانشگاه،مخصوصا گند درس میداد بعد میگفت اگه یاد نگرفتین بیاین خصوصی،۶سال پیش از هر نفر ۱۵۰ میگرفت،دو ساعت درس میداد،هر کی هم که قبولم نمیشد چون باش کلاس گرفته بود ۱۰ بش میداد میرفت ،موقه ای که اومد دانشگاه نه دندون داشت نه مو نه ماشین،بعد دوسال دندون و مو کاشت ،یه پژو جیگری هم خرید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

سلام وقتتون بخیر 🌹🌸

💡 سوالات متداول 

18  الی 45 سال میباشد 

درمرحله اول

100% واسه پولشویی ، سایتهای قمار و ... میخوان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

سلام وقتتون بخیر 🌹🌸

💡 سوالات متداول 

18  الی 45 سال میباشد 

درمرحله اول

تقریبا 90% اگهی های دیوار به همین میرسن و عمده استفاده این کارت ها هم در سایت های شرط بندیه

و البته اینا همش سواستفاده از ناآگاهی مردم هست

شرکت یا کلا بیزنسی که نیاز به جا به جایی مبالغ بالا داره براحتی می تونه به بانک درخواست بده تا سقف انتقالش رو افزایش بدن، نیازی به استفاده از حساب کارمند نداره 😁 چه داستان هایی سر هم می کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 22 آبان 1399 در 19:38، Coffee Addicted گفته است :

وگرنه کارت پایان خدمت کجاش امتیاز ؟!؟!؟!؟الان لنگ کارتی بهت کارت بدن مولتی میلیاردر میشی 🤐

بحر حال یه روزی آدم کارش به دولت تدبیر و امید میخوره دیگه، یهویی اینو میکشن وسط که کارت پایان خدمت نداری، برو اول سربازی بعد بیا، فک کنم تا 2 3 سال پیش بدون گواهی اشتغال به تحصیل یا پایان خدمت، گواهینامه هم نمیدادن،

الان وضعیت یه جوریه که فقط دارن به مردم فشار میارن، کافیه یه جای کارت لنگ باشه که تا ابد لنگ بمونی، چن وقت پیش تو بانک فلان یه بنده خدایی اومده بود رمز کارتشو عوض کنه، بعد بهش گفتن چون تو سال 94 یه چک برگشتی تو بانک بهمان داشتی، نمیتونیم بهت خدمات بدیم، بعدش ماجرا از این قرار بوده که بنده خدا یه ماشین از یه شرکت لیزینکی خریده، اون شرکته ور شکسته شده و جمع کرده، این بنده خدا هم چک رو نقدا پرداخت کرده بوده، اما چک رو تحویل نگرفته بوده و بعدا برگشت زدن، وضعیت در این حد افتضاحه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...