رفتن به مطلب

ارور your pc ran to the problem

_Saman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه چند تا سوال دارم 

آقا من سیستم رو یک ماهی میشه جمع کردم و از همون ول ارور your pc ran to problem رو میده و مشخصات سیستم هم اینه 

I9 9900k 

Asus prime z390_a 

Asus rog strix rx5700xt 

Gskill 32gb 3200 

Power 750

و تا اونجایی که من میدونم فرکانس پایه این پردازنده 3.6 هست اما توی cpu_z که میبینم بعضی موقع ها تا 800 هرتز هم پایین میاد و نمیدونم چجوری این ارور رو برطرف کنم ویندوز هم همین امروز عوض کردم اما مشکل حل نشد تا اونجایی که من از این ارور میدونم مربوط به ناپایداری رم و cpu و یا مشکل از هارد هاست (ببخشید اگر اطلاعات کافی ندارم) و این مشکل کرش کردن و ارور دادن اصلا توی گیم رخ نمیده پروفایل xmp یک هم فعال هست دوستان لطفا کمک کنید معمولا این ارور موقعی که برنامه ای چیزی باز کنم یهو میاد 

مرسی از دوستان 🙌

IMG_20201029_165156.jpg

لینک به دیدگاه

سلام. منم مشکل مشابه شمارو داشتم. درایو کارت گرافیکمو نسخشو تغییر دادم و xmp رو هم خاموش کردم مشکل بر طرف شد که به نظرم از xmp بود. xmp رو خاموش کن امیدوارم درست بشه.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، arshia. گفته است :

سلام. منم مشکل مشابه شمارو داشتم. درایو کارت گرافیکمو نسخشو تغییر دادم و xmp رو هم خاموش کردم مشکل بر طرف شد که به نظرم از xmp بود. xmp رو خاموش کن امیدوارم درست بشه.

سلام دوست عزیز خیلی ممنون بابت نظرت اما xmp رو خاموش کردم و دوباره کرش کرد اما باز هم امتحان میکنم خیلی ممنون بابت نظرت 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، _Saman گفته است :

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه چند تا سوال دارم 

آقا من سیستم رو یک ماهی میشه جمع کردم و از همون ول ارور your pc ran to problem رو میده و مشخصات سیستم هم اینه 

I9 9900k 

Asus prime z390_a 

Asus rog strix rx5700xt 

Gskill 32gb 3200 

Power 750

و تا اونجایی که من میدونم فرکانس پایه این پردازنده 3.6 هست اما توی cpu_z که میبینم بعضی موقع ها تا 800 هرتز هم پایین میاد و نمیدونم چجوری این ارور رو برطرف کنم ویندوز هم همین امروز عوض کردم اما مشکل حل نشد تا اونجایی که من از این ارور میدونم مربوط به ناپایداری رم و cpu و یا مشکل از هارد هاست (ببخشید اگر اطلاعات کافی ندارم) و این مشکل کرش کردن و ارور دادن اصلا توی گیم رخ نمیده پروفایل xmp یک هم فعال هست دوستان لطفا کمک کنید معمولا این ارور موقعی که برنامه ای چیزی باز کنم یهو میاد 

مرسی از دوستان 🙌

IMG_20201029_165156.jpg

سلام این بلو اسکرین هست باید کد خطا رو بگید

و اینکه مانیتور چرا اینجوری نشون میده؟فقط موقع بلو اسکرین اینجوری میشه؟الان کد خطا قابل خوندن نیست؟

ویرایش شده توسط amirali.
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

سلام این بلو اسکرین هست باید کد خطا رو بگید

و اینکه مانیتور چرا اینجوری نشون میده؟فقط موقع بلو اسکرین اینجوری میشه؟الان کد خطا قابل خوندن نیست؟

سلام دوست عزیز تا اونجایی که من با این ور رفتم فهمیدم مشکل مربوط به رم هاست و مشکلی در xmp فرکانس ها هست رم های من به صورت 4 رم 8 تایی هست و وقتی xmp خاموش میشه به محض این که pc بالا میاد کرش میکنه بلو اسکرین نمیده و همین الان هم دوباره بلو اسکرین داد 🤦‍♂️و ایندفعه تونستم عکسش رو بگیرم و اینجا قرار میدم IMG_20201114_134055.thumb.jpg.55f43b9976c78fb1078a1ab423f6116b.jpg

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، _Saman گفته است :

سلام دوست عزیز تا اونجایی که من با این ور رفتم فهمیدم مشکل مربوط به رم هاست و مشکلی در xmp فرکانس ها هست رم های من به صورت 4 رم 8 تایی هست و وقتی xmp خاموش میشه به محض این که pc بالا میاد کرش میکنه بلو اسکرین نمیده و همین الان هم دوباره بلو اسکرین داد 🤦‍♂️و ایندفعه تونستم عکسش رو بگیرم و اینجا قرار میدم IMG_20201114_134055.thumb.jpg.55f43b9976c78fb1078a1ab423f6116b.jpg

سلام فکر نکنم از رم باشه یکبار درایور کارت گرافیک رو کامل با ddu حذف کنید و جدیدترین نسخه رو نصب کنید

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

سلام فکر نکنم از رم باشه یکبار درایور کارت گرافیک رو کامل با ddu حذف کنید و جدیدترین نسخه رو نصب کنید

بله نگاه کردم دیدم مشکل از درایور هست دارم دوباره نصب میکنم خیلی ممنون از راهنمایت دوست عزیز ❤️انشالله که مشکل حل بشه 🙌❤️

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...