رفتن به مطلب

بهترین بانک ایران؟

Salted mr. goxx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز،

قبلا این تاپیک ایجاد شده بود، منتها برای قرن ها پیش بوده،

به نظرتون کدوم بانک بهتره؟

توصیه میکنم از بانک شهر هم استفاده نکنید، از نظر پشتیبانی از اپ ها، واقعا گند زده.

لینک به دیدگاه

سلام / بستگی به نوع کاربردی شما داره ! مثلا واسه کسایی که روزانه در حال حواله زدن هستن هیچی بهتر از ملت نیست !

لینک به دیدگاه

اگه نیاز شما استفاده از برنامه هاشه،بانک صادرات هم بد نیست فقط رمز دوم رو از برنامش نگیرید چون قاطی داره رمز اشتباه میفرسته کارتت مسدود میشه باز باید بلند کنی بری در عابر بانک،پیامکیش ولی اوکیه

لینک به دیدگاه

با درود

من چند ساله کارآفرین استفاده میکنم هیچ مشکلی ندارم

همراه بانک خیلی خوب و کاربردی داره و همه امکاناتی که من میخوامو داره (شامل حواله ساتنا پایا که بیشتر کارم با همونه)

توی گرگان هم فقط یه شعبه داره که اونم همیشه خالیه در حدی که ساعت 12 ظهر هم بری نهایت یه نفر تو باجه واریز وجه باشه و اونم داره پا میشه میره، توی گرگان اکثر بانکا که 5-6 تا باجه دارن فقط یکی درحال سرویسه ولی کارآفرین 6 تا باجه داره هر 6 تاش آماده سرویس هستن و متصدیاشم آدمای واردی هستن خلاصش اینه که من راضیم تنها بدی که فقط داره اینه که تعداد شعبه هاش واقعا کمه که البته این مسئله واقعا تاحالا تداخلی با کار من نداشته

لینک به دیدگاه

سلام . چندین ساله که از ملت استفاده میکنم راضیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود.

اگه نقل و انتقال های تپل دارید، صادرات خوبه، اما واقعا توی خدمات حضوری 💩 عه. من نشده برم تو این بانک و زیر 1 ساعت معطل بشم، کارمند هاش یه چیزی شبیه اون کارمند تنبله تو انیمشن زوتوپیان:)

اگه کار های خرد و دقیق دارید، بانک ملت، تو اکثر شعبه هاش، کارمنداش یه نظم خاصی دارن(مثلا یه باجه خاص کار های افتتاح حساب و اینچنین رو انجام میده، مردم الکی معطل حساب باز کردن بقیه نمیشن) بخاطر همین سریع کار راه میندازن، همراه بانکش هم واقعا عالیه، ریز تراکنش ها تا یکسال قبل و پایانه ی تراکنش هارو به شما نشون میده، مثلا کسی که براتون کارت ب کارت کرده، شماره کارتش رو میزنه و....

من اگه بخاطر وام گرفتنم نبود، فقط از ملت استفاده میکردم

لینک به دیدگاه

هیچ کدوم به درد نمیخورن هر کدومشون چند جاش میلنگه

توی حساب باز کردن ملت از همشون بدتره.............

لینک به دیدگاه

به شخصه چندساله پاسارگارد دارم

البته پارسیان و دی هم هست 

ولی بیشتر کارم با پاسارگارد هست

تا حالا مشکلی باهاش پیش نیومده خیلی از مشکلات هم تلفنی میشه با بانک حل کرد

از همه مهم تر شعور و شخصیت کارمندای این بانک هست 

آدم لذت میبره وقتی میره بانک .. به نظرم این از همه چی مهمتره ...خدماتش هم که عالی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

استارتر محترم بستگی به کاربردتون داره.

در خدمات اینترنتی و اپلیکیشن موبایل سامان رو ترجیح میدم با اپلیکیشن موبایلت. ملت هم در بانک های قدیمی تر خدمات بهتری داره ولی همیشه مسئله شلوغی باجه ها رو داره. من چندین شعبه رفتم و معمولا یکی دو تا از باجه های خدمات مشتریان غیر فعال هستند(تازه بهتر هست نسبت به مثلا تجارت، رفاه یا صادرات)

دنبال تسهیلات بانکی یا دریافت وام هستی باید از خود شعب حضوری سوال کنی چون دائما طرح ها و شرایطشون عوض میشه.

اگر سرمایه گذاری مد نظرتون هست خیلی تفاوتی نیست و در حال حاضر برای سپرده های بلند مدت تا 18 درصد تخصیص میدن.

لینک به دیدگاه

من ملت رو ترجیح میدم.خداییش خیلی راضی هستم مخصوصن از همراه بانکش

لینک به دیدگاه

ملت فقط ملی هم بد نیس ولی زیاد کار آدم و را نمیاندازن تو ملی سر یه وام پیرم و در آوردن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...