رفتن به مطلب

ویدیوی فارسی نقد و بررسی بازی اساسین کرید والهالا

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

ویدیوی نقد و بررسی بازی اساسین کرید والهالا به زبان فارسی که لینکش در پایین هست برای کانال یوتوبم هست و خودم ساختم لطفا ببینید و نظرات خودتونو در ارتباط با ویدیو یا کانال با من در میان بزارید اگر هم خوشتون اومد لطفا برای حمایت از کانال سابسکرایب کنید.

ممنون

https://youtu.be/DyYIJ3VGYGg

لینک به دیدگاه

سلام...

مورد انتقادی : نظر شخصی

صدا.. صدای گوینده خیلی مهم توی کار.. وقتی من تصویر گوینده رو نمیبینم  پس باید با صداش ارتباط برقرار کنم... صدا رکن اساسی هست توی این کار....

متاسفانه صدای شما اون تن جذاب رو نداره و ادم احساس میکنه گوینده سرما خورده و یا  دارید به صورت تو دماغی صحبت میکنید

حالا این مورد میتونه از میکروفون شما باشه یا واقعا از صدای شما ... بلکه بتونید با افکت یکم بهترش کنید

از طرفی نباید تحلیل تم کتابی به خودش بگیره... یکم فرندلی تر باشه بهتره . خیلی خشک ادم خسته میشه 

...

به شخصه اینا چیزای هست که اگر رعایت نشده باشه توی کاری نگاه نمیکنمش...

حالا خیلی  ها ممکنه براشون مهم نباشه .. 

موفق باشی

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است :

سلام...

صدا.. صدای گوینده خیلی مهم توی کار.. وقتی من تصویر گوینده رو نمیبینم  پس باید با صداش ارتباط برقرار کنم... صدا رکن اساسی هست توی این کار....

متاسفانه صدای شما اون تن جذاب رو نداره و ادم احساس میکنه گوینده سرما خورده و یا  دارید به صورت تو دماغی صحبت میکنید

حالا این مورد میتونه از میکروفون شما باشه یا واقعا از صدای شما ... بلکه بتونید با افکت یکم بهترش کنید

از طرفی نباید تحلیل تم کتابی به خودش بگیره... یکم فرندلی تر باشه بهتره . خیلی خشک ادم خسته میشه 

...

موفق باشی

منم تو تاپیک قبلیشون میخاستم در مورد کتابی صحبت کردن بشون بگم منتها یدفی تاپیک پرید

گوینده باید طوری صحبت کنه که انگاری واقعا بات حرف میزنه انگاری که تو یه جمعی نشسته باشید و رفیقتون یه چیزی رو تعریف کنه نه اینکه یه نوشته رو بخونه،یا اینکه سخن رانی کنه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است :

سلام...

...

موفق باشی

ممنون جناب جلیل پور این مورد که شما گفتید دوستان هم قبلاً گفته بودن که سعی کنم با انرژی تر و با احساس تر صحبت منم که در ویدیوهای جدید سعی کردم بهتر و جذابتر باشه مثلاً ویدیوی نقد و بررسی پلی استیشن ۵ رو اگر نگاه کنید احتمالا متوجه جذابتر شدن یا با انرژی تر شدن بشید. خوشحال میشم اگر ببینید و نظرتون رو بگید چون دوستان دیگری هم که این مورد به عنوان مشکل قبلاً گفته بودن الان میگن خیلی بهتر شده. اگر هم برای حمایت از کانال سابسکرایب کنید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، silvermanYummy گفته است :

منم تو تاپیک قبلیشون میخاستم در مورد کتابی صحبت کردن بشون بگم منتها یدفی تاپیک پرید

گوینده باید طوری صحبت کنه که انگاری واقعا بات حرف میزنه انگاری که تو یه جمعی نشسته باشید و رفیقتون یه چیزی رو تعریف کنه نه اینکه یه نوشته رو بخونه،یا اینکه سخن رانی کنه

ممنون از شما دوست عزیز همونطور که بالا در جواب آقای جلیل پور گفتم این مورد که شما فرمودید درسته و در ویدیوهای قبلی دوستان هم در کامنتها اشاره کرده بودن که سعی کردم در ویدیوهای جدیدتر برطرف بشه. خوشحال میشم اگر شما هم ویدیوهای جدیدترو نگاه کنید و ببینید الان چطوره. خیلی از دوستان میگن الان بهتر شده. اگر شما هم برای حمایت از کانال سابسکرایب کنید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...