رفتن به مطلب

"دزدی اطلاعات" کاربران توسط DG کالا و واگذاری به فروشنده ها

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مستقیم برم سر اصل مطلب. این موضوع رو توسط سیستم"بازخورد در مورد این کالا"ی دیجی کالا هم گزارش دادم تا متوجهشون بکنم.

خیلی خیلی برام پیش آمده این یک نمونه هست.

Argareg.thumb.jpg.abd6d3fdf7678eeccdc7093be9081e8a.jpg

تصویر بالا رو ببینید لامپ ناموجود شده رو من در سبد خریدم داشتم. قیمتش 32 بود.

بعد از چند ساعت ناموجود شد . دوباره همون کالا با همون نام ثبت شد با چند کلمه ی اضافه تر از همون فروشنده با قیمت حدود 60 درصد گرانتر. لامپ دوم با قیمت 60 تومن.

نتیجه ی اخلاقی. کالا یی که میخایید بگیرید خارج از سبد خرید خود و بدون لاگ این شدن و در TAB پرایوت مروگر به صورت بوک مارک نگه داری کنید تا این شکلی سو استفاده نکنند.

لینک به دیدگاه

خیلی وقته دزد بودن دیجی کالا به هم اثبات شده

این یخچال تو سایت خود تولید کننده با قیمت 3650

https://www.eastcool.com/fa/products/refrigerators-freezers/436-9-ft-refrigerator-black

بعد خود دیجیکالا داره میده 4250

https://www.digikala.com/product/dkp-3247424/یخچال-ایستکول-مدل-tm-638-150

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ATER گفته است :

خیلی وقته دزد بودن دیجی کالا به هم اثبات شده

این یخچال تو سایت خود تولید کننده با قیمت 3650

https://www.eastcool.com/fa/products/refrigerators-freezers/436-9-ft-refrigerator-black

بعد خود دیجیکالا داره میده 4250

https://www.digikala.com/product/dkp-3247424/یخچال-ایستکول-مدل-tm-638-150

یه مثال دیگه:

این موس منه خدا عمرش بده ۷ساله داره کار میکنه.۶۰گرفتمش از لیون 

Screenshot_20201120-040111_Chrome.thumb.png.859d45242f80d1fec1097df6de1231cb.pngScreenshot_20201120-040149_Chrome.thumb.png.bafcdd18fb37edcea5d8a3595acef853.png

لینک به دیدگاه

قبلا این اتفاق واسم پیش اومد ولی به این توجه نکردم عمدی باشه یه چند تالامپ مسافرتی بودن دونه ای 13 تومن اصافه کردم به سبد خرید با تعداد حدود شش تا بعدش دیدم فرداش ناموجود شد دوباره با قیمت 23 تومن موجودش کردن کلا هرچی تو سبد خریدم داشتم همینجوری کردن

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

قبلا این اتفاق واسم پیش اومد ولی به این توجه نکردم عمدی باشه یه چند تالامپ مسافرتی بودن دونه ای 13 تومن اصافه کردم به سبد خرید با تعداد حدود شش تا بعدش دیدم فرداش ناموجود شد دوباره با قیمت 23 تومن موجودش کردن کلا هرچی تو سبد خریدم داشتم همینجوری کردن

بله این حرکت زشتو انجام میده. این نمونه که نوشتم دیگه یه سطح جدید از دزدی اطلاعات کاربر هاست. حتی روش گرانی رو هم یاد گرفتن! سریع کالا جدید میزنن که در نمودار قیمت درج نشه. 

نمودار قیمت رو دور میزنند فروشنده ها.

اول که نمودار محدودیت زمانی خاضضی نداشت بعد شد 1 ساله بعد شد 3 ماه الان هم 1 ماه....

لینک به دیدگاه

سلام و شبتون بخیر
واقعا مرسی بابت این تاپیکی که زدین برا خود من چند بار همچین اتفاقی افتاده بود ولی راستش فک نمیکردم عمدی باشه و لی با این تاپیک مشخص شد که این خودش ی ترفند برای افزایش قیمت جنس بوده 
خدایا واقعا شکرت ی شرکتی مثل اپل میاد دقیقا وقتی شما اپی رو به wishlistet اضافه میکنی سعی میکنه که تخفیف بذاره براش که طرف بتونه بخره تو ممکلت ماهم یارو از هر دوز و کلکی برای اافزایش قیمت استفاده میکنه 

لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر دوستان بنده هم تو سبد خرید دیجی کالام

چند تا بود دیدم الان همه شون بعد 24 ساعت افزایش قیمت پیدا کردن

اخه همه شون؟ 🤢

خبر ی شده؟

روش های جدید 😡 کلاه برداریه فک کنم 

راستی یه سری سفارش با وزن زیاد داشتم کد تخفیف داشتم

اول زنگ زدن در ساعتی که گفتید نتونستیم تحویل بدیم

2 روز بعدش هم پول رو برگشت زدن 🤬

ویرایش شده توسط woooo639
لینک به دیدگاه

درود دوستان

من قبلا یه پنل کاربری واسه خرید و فروش ساخته بودم / جالبه بدونین یه اپشن های داشت پشم ریزان :|

مثلا همینی که میبینین خودتون میتونین تنظیمش کنین مثلا هربار خریدار بتونه چندتاشو تو سبد قرار بده ! و یا بعد اون خرید / قیمت جدید محصول چقد افزایش پیدا کنه !

اصلا یه دنیایی بود :| نگم برات ...

و اما جالب تر از همه اینا / تمام این چیزا به سود خوده دیجی کالاس ... مثلا اگه یه لامپ 10 تومانی داره سود دیجی کالا 10 درصده درنتیجه اینو 15 بفروشی سود دیجی کالا هم بیشتره ...

اوه اوه اصل کاری رو یادم رفت بگم ...

یه اپشن فوق العاده زالو صفت داره که اگه یه کالای بیش از مثلا 50 نفر همزمان اون رو مشاهده کنن

خودکار یا ناموجود میشه یا با تنظیمات از قبل چیده شده قیمتش افزایش پیدا میکنه :|

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، invoker گفته است :

اوه اوه اصل کاری رو یادم رفت بگم ...

یه اپشن فوق العاده زالو صفت داره که اگه یه کالای بیش از مثلا 50 نفر همزمان اون رو مشاهده کنن

خودکار یا ناموجود میشه یا با تنظیمات از قبل چیده شده قیمتش افزایش پیدا میکنه :|

به نظرت تو اونور آب فروشگاهاشون مثل امازون یا ایبی هم ازین اپشنا دارن یا فقط تو ایران ازین کارا میکنن؟

در 1 ساعت قبل، Aydin گفته است :

سلام و شبتون بخیر
واقعا مرسی بابت این تاپیکی که زدین برا خود من چند بار همچین اتفاقی افتاده بود ولی راستش فک نمیکردم عمدی باشه و لی با این تاپیک مشخص شد که این خودش ی ترفند برای افزایش قیمت جنس بوده 
خدایا واقعا شکرت ی شرکتی مثل اپل میاد دقیقا وقتی شما اپی رو به wishlistet اضافه میکنی سعی میکنه که تخفیف بذاره براش که طرف بتونه بخره تو ممکلت ماهم یارو از هر دوز و کلکی برای اافزایش قیمت استفاده میکنه 

داداش این کلاهبرداری نیست یه روش بازاریابیه اتفاقا خوبه میفهمه به یه چیزی علاقه داری میاره واست نشونش میده و تخفیف واست میزنه اینجا ناموجودش میکنن و قیمتشو میبرن بالا تخفیف نمیذارن که

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

داداش این کلاهبرداری نیست یه روش بازاریابیه اتفاقا خوبه میفهمه به یه چیزی علاقه داری میاره واست نشونش میده و تخفیف واست میزنه اینجا ناموجودش میکنن و قیمتشو میبرن بالا تخفیف نمیذارن که

داداش منم حرفم همینه دقیقا حرف شماست 
شرکتای داخلی دارن دزدی میکنن در صروتی که اونوریه تخفیف میذارن که تو بتونی بخری

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

به نظرت تو اونور آب فروشگاهاشون مثل امازون یا ایبی هم ازین اپشنا دارن یا فقط تو ایران ازین کارا میکنن؟

خب قبل از هر چیزی شاعر میفرمایید / هنر نزد ایرانیان هست و بس ....

در اینکه این راهکار بازاریابی و ... هستش شکی نیست ولی ... نه اینکه دیگه پیازداغشو اینقد زیاد کنی تبدیل بشه به ( هنر ) مختص / ایرانیان .... :|

میگیری که چی میگم .... خلاصه اینکه تا ته مطلب رو بگیر ....

لینک به دیدگاه

بابا این یه چیز کاملا عادیه

ebay و amazon هم داره

در کل از بیزنس دیگرا فشار نخوریم

اونم در این مملکت که باعث میشه فقط اعصابتون به هم بریزه و کچل بشین بعدش چاق و بعدش کلی بیماریه دیگه

اخرشم از بی پولی وتفکر اینکه فلانی چقدر در میاره یا چی داره میمیرین :D

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

هر چند حنای دیجی کالا مدت ها که چه عرض کنم سالهاست برام رنگی نداره ولی باز هم بعضی وقت ها که دنبال چیزی میگردم و بر عکس روال اصلی دیجی کالا میبینم قیمتش از کل بازار پایین تر هست ، ای بگی نگی یه سفارشاتی میزنم و اتفاقا همین اخیرا هم یه سفارش داشتم که چند تا محصول رو تو سبد خرید گذاشتم و روی خرید یکی دو تاشون شک داشتم گفتم بزارم شب چک کنم و فردا صبح خرید رو بزنم و فردا صبح که خواستم خرید بزنم ، بی وجدان ها قیمت ها رو تغییر داده بودن که البته آنچنان زیاد نبود ولی خب به هر حال تغییر داده بودن که همین موضوع تصدیق کننده صحبت های سایر دوستان هست !

به قول گفتنی : شما کدخدا رو ببین ده رو بچاپ ، حالا اینا هم کدخدا رو دیدن و دارن ده رو میچاپن ، واقعا ما انتظار چه چیزی رو داریم ، لیون که خوبمون بود این شده که میبینید ، دیجی کالا که دیگه حسابش خیلی وقته جداست...

لینک به دیدگاه

خوب، قبول دارم دیجی کالا دزد کثیفی هست، و فروشنده هاش از خودش بدتر، جایگزین چی داریم؟ هیچی، مثل تمام غول های بازار ایران که کمر بچه غول ها را شکستند، تا رقابت ایجاد نشود!

لینک به دیدگاه

در در 1 آذر 1399 در 10:16، HosseinRF گفته است :

خوب، قبول دارم دیجی کالا دزد کثیفی هست، و فروشنده هاش از خودش بدتر، جایگزین چی داریم؟ هیچی، مثل تمام غول های بازار ایران که کمر بچه غول ها را شکستند، تا رقابت ایجاد نشود!

مثلا:فروشگاه های لوکال شاید برگردن مثل 6 یا 7 سال پیش بیشن! الان که 80% آنلاین شده...

خلاصه این هم از DGKALA .... این حرکات رو باید یادمون بمونه برای آینده... به هر حال یک کله گنده ای چپ میکنه روش دوباره مثل همین قضیه ی ماسک ها تنفسی که ریختن انبارشو غارت کردن...

امروز به سرم زد پسورد دیجی کالا رو عوض کنم.

بلافاصله بعد از این که عوضش کردم گوگل کروم بهم پیغام داد که چندین سایت دیگه که اتفاقا پسوردش با پسورد قبلی من در دیجی کالا یکی بود لو رفته! به سرعت بقیه سایتا هم پسوردشون رو عوض کردم و یک چیزی غیر از پسورد دیجی کالا قرار دادم.

شیطان بزرگ  😅 DGکالا.

fckdigikala2020.thumb.jpg.1dc06d30993398dc55955798fa645013.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کاری ندارم دیجی کالا پشتش مافیا هست،دزدی میکنه و...

مشکل اینجاس وقتی فروشنده های شهر خودمون گرون تر از دیجی کالا میدن چرا بریم از این فروشنده ها بخریم؟؟؟

یارو قیمت وسیلش از دیجی کالا گرون تره با تخفیف هم قیمت دیجی کالا میده آخه مرض دارم از همچین فروشنده های حریصی جنس بخرم تازه اطلاعات غلطی که میدن و مشتری رو خر میکنن و غیر قابل اعتماد بودن جنسشون بماند

تو این مملکت انتخاب فقط بین بد و بدترهاس

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

دیشب یک عدد گاز اد کردم به سبد خرید پنج دقیقه بعد حذف شد دوباره همونو با یه اسم اضافه گذاشتن یه تومنم روش🤣من فکر کردم سریع فروش رفته نا موجود شده بعد دوباره نگا کردم دیدم همونو اضافه کردن  چهارتا cdjfh آخرش میزاره بگه متفاوته از اون گاز فقط همون یدونه بود بالا ده بار نگاه کردم بعد دیدم دو تا شده

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

دیشب یک عدد گاز اد کرد به سبد خرید پنج دقیقه بعد حذف شد دوباره همونو با یه اسم اضافه گذاشتم یه تومن روش🤣من فکر کردم سریع فروش رفته نا موجود شده بعد دوباره نگا کردم دیدم همونو اضافه کردن  چهارتا cdjfh آخرش میزاره بگه متفاوته از اون گاز فقط همون یدونه بود بالا ده بار نگاه کردم بعد دیدم دو تا شده

لعنتی کارشون همینه.🙄 سبد خریدو باید مخفی کنی تا نبینن .ها ها 🤣

نمیدونم چرا پست های من دوتا یکی شدن!؟

در در 1 آذر 1399 در 12:50، saeed0c گفته است :

1 آذر

مثلا:فروشگاه های لوکال شاید برگردن مثل 6 یا 7 سال پیش بیشن! الان که 80% آنلاین شده...

خلاصه این هم از DGKALA .... این حرکات رو باید یادمون بمونه برای آینده... به هر حال یک کله گنده ای چپ میکنه روش دوباره مثل همین قضیه ی ماسک ها تنفسی که ریختن انبارشو غارت کردن...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

امروز 11 آذر

امروز به سرم زد پسورد دیجی کالا رو عوض کنم.

بلافاصله بعد از این که عوضش کردم گوگل کروم بهم پیغام داد که چندین سایت دیگه که اتفاقا پسوردش با پسورد قبلی من در دیجی کالا یکی بود لو رفته! به سرعت بقیه سایتا هم پسوردشون رو عوض کردم و یک چیزی غیر از پسورد دیجی کالا قرار دادم.

شیطان بزرگ  😅 DGکالا.

fckdigikala2020.thumb.jpg.1dc06d30993398dc55955798fa645013.jpg

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

لعنتی کارشون همینه.🙄 سبد خریدو باید مخفی کنی تا نبینن .ها ها 🤣

نمیدونم چرا پست های من دوتا یکی شدن!؟

به نظرم باید تحریم بشه منکهاز روزی که تاپیک رو دیدیم ازش خرید نزدم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

از دیجی کالا تخم سبزی تره و جعفری سفارش دادم ۱۱آذر ،گفت که ۱۹ آذر میفرسته،تا همین دیروز روی آماده سازی بود پیام دادم جواب ندادن،تو enamad شکایت کردم بعد یکساعت اصلن پاک شد!

بعدش شب یکم فحششون دادم تو قسمت ارتباط باما،دیدم فرداش تازه رفتن انبارو چک کنن،الان تازه امروز فرستادن که بیاد ..

اصلن نظارت رو این فروشنده ها ندارن هییییچ😑

ویرایش شده توسط silvermanYummy
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، silvermanYummy گفته است :

از دیجی کالا تخم سبزی تره و جعفری سفارش دادم ۱۱آذر ،گفت که ۱۹ آذر میفرسته،تا همین دیروز روی آماده سازی بود پیام دادم جواب ندادن،تو enamad شکایت کردم بعد یکساعت اصلن پاک شد!

بعدش شب یکم فحششون دادم تو قسمت ارتباط باما،دیدم فرداش تازه رفتن انبارو چک کنن،الان تازه امروز فرستادن که بیاد ..

اصلن نظارت رو این فروشنده ها ندارن هییییچ😑

لعنتی حالا چرا تخم سبزی ؟ :D

-----------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، invoker گفته است :

لعنتی حالا چرا تخم سبزی ؟ :D

-----------------------------------------------

میخام از لحاظ سبزی خوردنی خود کفا بشیم خخخ

چند وقت پیش همینطوری به ذهنم رسید،باغچه داریم گلدونم داریم ،سبزی هم که راحته

لینک به دیدگاه

یادش بخیر .... دوره خدمت ام یه باغچه درست کرده بودم چه صفای داشت فانوسن :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کلی خاطره واسم زنده شد .

دلم میخواد یبار دیگه برگردم به اون روزا ... :(

بی دغدغه از هر چیزی ... :(

دلم واسه گارفیلدم تنگ شد خپله دوست داشتنی که کل روز رو فقط میخورد و میخوابید :D

چه دورانی بود / کل دغدغمون این بود که کی این خدمت لعنتی تموم میشه ! و الان 3 ساله که تموم شده و غال از اینکه این بیرون هیچ خبری نیست ...

05x1_01.jpg

f0tf_02.jpg

2ij_03.jpg

q7r_04.jpg

لینک به دیدگاه

یکی رو میشناسم لباس میده بیرون براش میدوزن در میاد 70 تا 120 تومن ، خودش مارک برند معروف میزنه روش تو دیجیکالا میفروشه 700 تا 800 تومن

به سال نکشید پاسداران خونه خرید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...