رفتن به مطلب

تفاوت بین سری های مختلف کارت گرافیک ایسوس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی فرق بین سری های مختلف ایسوس چیه ؟؟؟

مثلا من میخوام کارت گرافیک RTX 2060 رو بگیرم دیدم ی نوع داره TUF که قیمتش سینزده و شصد هست و ی نوع داره بنام rog که قیمتش چهارده و شصد هست و ی نوع هم بود بنام PH که یازده و شصد بود

عملکردشون چقدر فرق داره ؟؟؟ چرا ROG گرونتره ؟؟؟ ارزششو داره rog  رو بگیرم؟؟ PH بدرد نمیخوره؟؟؟؟

ویرایش شده توسط MohammmadrPc
اشتباه
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، MohammmadrPc گفته است :

مثلا من میخوام کارت گرافیک RTX 2060 رو بگیرم دیدم ی نوع داره TUF که قیمتش سینزده و شصد هست و ی نوع داره بنام rog که قیمتش چهارده و شصد هست و ی نوع هم بود بنام PH که یازده و شصد بود

عملکردشون چقدر فرق داره ؟؟؟ چرا ROG گرونتره ؟؟؟ ارزششو داره rog  رو بگیرم؟؟ PH بدرد نمیخوره؟؟؟؟

بنظرم برای 3060ti صبر کن 2060 ارزش خرید نداره. فرق این 3 تا مدل تو کلاک کارت هستش و مدل tuf و rog را میشه یه مقدار اورکلاک کرد ولی مدل ph نمیشه. 

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، MohammmadrPc گفته است :

فرق توی کولر و طراحی کارت است که سری راگ ستریک بهترین کولر رو داره نسبت به دوتای دیگه طبیعیه که فرنکانس هم بالاتر است در نتیجه 2 تا 5 فریم بیشتر می گیری .

سری ph  که اشفاله اما تاف خوبه اما به نظر من بهتره صبر کنید که rtx 3060 , 3050 بیاد فعلا نخر

لینک به دیدگاه

سلام

در کل رده بندی محصولات ایسوس به این صورته از با کیفیت ترین یا بقولی پرچمدار به پایین

rog

rog strix

tuf

.

.

لینک به دیدگاه

سلام

چیپست اصلی یکسانه اما چندتا تفاوت وجود داره .

1. در بین چیپست ها اونایی که کیفیت بهتری دارن رو برای کارتهای گرونتر انتخاب می کنن .

2. مدار تغذیه و کولر بهتری برای کارتهای گرونتر انتخاب میشه که هم در فرکانس بالاتر دما مناسب باقی بمونه هم کارت پایدارتر باشه .

3. کارتهای قویتر عموما ابعاد بزرگتری دارن و باید مراقب بود که توی کیس جا بشه و مشکلی ایجاد نکنه .

4. مصرف کارتهای پرچمدار عموما بیشتر از کارتهای دیگه هستش .

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mohammad osmani گفته است :

فرق توی کولر و طراحی کارت است که سری راگ ستریک بهترین کولر رو داره نسبت به دوتای دیگه طبیعیه که فرنکانس هم بالاتر است در نتیجه 2 تا 5 فریم بیشتر می گیری .

سری ph  که اشفاله اما تاف خوبه اما به نظر من بهتره صبر کنید که rtx 3060 , 3050 بیاد فعلا نخر

چرا میگی فعلا نخرم تا 3060 بیاد؟؟؟ چون 2060 ارزونتر میشه؟؟؟ چون من میخوام در همین حد خرج کنم و خب قطعا 3060 گرونتر خواهد بود

لینک به دیدگاه

بهترینش Asus rog strix به دلیل کولر بهتر و کلاک بالاتر که تقریبا ۶ الی ۷ فریم بهتره همچنین rog strix زیباتره😁😁

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، MohammmadrPc گفته است :

چرا میگی فعلا نخرم تا 3060 بیاد؟؟؟ چون 2060 ارزونتر میشه؟؟؟ چون من میخوام در همین حد خرج کنم و خب قطعا 3060 گرونتر خواهد بود

سلام

دلیلی نداره گه حتما 3060 گرونتر باشه .

احتمالا 3060 میتونه با قیمتی در حدو حدود 2060 قدرتی در حد 2080 داشته باشه . حالا با وجود 3060 قیمت 2080 کاهش پیدا می کنه . با کاهش قیمت 2080 هم 2070 و 2060 ارزون میشن .

البته همه اینها دو شرط اصلی داره 1. مشکل کمبود سری 3000 رفع بشه که بعیده تا قبل از 2021 تغییر خاصی بکنه . 2. قیمت دلار افزایش خاصی نداشته باشه .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MohammmadrPc گفته است :

همون طور که دوستمان گفت هیچ دلیلی وجود نداره که گرون باشه حدس می زنم قیمت 400 دلار باشه که همون قیمت 2060 خواهد بود 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...