رفتن به مطلب

خنک‌کننده پردازنده RGB گرین!!!

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان گرامی

داخل سایت لیون سری جدید واترکولد گرین اومده که rgb هست

به نظرتون با این قیمت خریدش منطقیه؟

من شخصا برند گرین رو دوست داشتم. پاورش رو خودم کلی تبلیغ کردم برای همه تو هر سیستمس از رده بالا تا پایین

ولی بعد قیمتای عجیب کیسا با اون وضع مشخص شدن کپی، حالا نوبت قیمت فضایی واتر شده!!

این باعث شده شک کنم نکنه پاورش هم بی‌کیفیته و مثل تمامی اجناس دیگه بی‌دلیل گرونه. نظر شما چیه؟ 

از این شرکت خرید خواهید داشت در آینده؟

Screenshot_20201122-140019_Instagram.jpg

ویرایش شده توسط MasoudK96
لینک به دیدگاه

• ارسال 73
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اگر رو کاغذ ثابت کنید این روند اشتباهه، همین الان یه کیس Z6 می‌خرم می‌ذارم دکور خونه

16060417817616544229338814421879.jpg

• لایک 17
  • ممنونم 6
  • حالم خوب شد 17
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

تازه الان قیمتش از خنک کننده های معمولیش کمتره

حتی از نوتوس آشغال هم کمتره

شک نکنین تو چند روز آینده قیمتش میرسه به کولرمسترو سیلوراستون 

لینک به دیدگاه

قیمت الان 3 میلیون هست تا اخر ماه می کننش 4 میلیون که یک 300 تومنی ارزونتر از کولر مستر باشه و بگن ما با برندهای جهانی رقابت می کنیم با قیمت کمتر معلوم نیست OEM سازنده این واتر کولر کدوم روستای شانگدونگ هست 

در ضمن بنده که قبلا حمایت کامل می کردم از این برند به هیچ وجه هیچ چیزی از این شرکت شارلاتان نمی خرم یادمون نرفته کیس Z5 رو چه جوری از 750 تومن توی لیون بردن بالای 4 میلیون الان که کیس های رقیب پیداشون شد کردنش 3 میلیون

#تحریم_شرکت_اشغال فروش_گرین

لینک به دیدگاه

من الان نگاه کردن قیمت رو پایین تر اوردن افتخاری دیگر از طرف شرکت اشغال فروش گرین کولر نوتوس 100 گرونتر از واتر کولر 120 میلی متری ARGB🤣😂

A.thumb.PNG.7caeef8de9b5caf720d176cff8202d63.PNG

B.thumb.PNG.a248f5278dad76e36a268f069e3002e9.PNG

لینک به دیدگاه

دوستان هروقت خواستید جنسی بخرید برای 1 ملیون تا 1.5 ملیون بیشتر هزینه کردن جنس ارزون تر نخرید و نمونه خارجی با کیفیت بخرید

دلیلش این هست شما دارید 3 ملیون هزینه میکنید اون پول به سختی بدست اوردید پس برای اینکه بعد خرید افسوس نخورید جنسی بخرید که 

مارکش و برندش تایید همه باشه وقتی به داخل کیس خودتون نگا میکنید حس خوبی بهتون دست بده و یاد روزی بیفتید که اون جنس خریدید

از خرید خودتون راضی بودید چون معمولا بیشتر افراد خرید کم میکنن به علت گرونی یک بار میخواهی برای جنسی مثلا کیس هزینه کنی و سال ها اون

نگه می داری و همیشه رفیقت هست تو خونه پس چیزیی بخر که هر روز مثل آینه دقت جلو روت نباشه و هر روز سازندش فحش کش نکنی تا روز بعد

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

من الان نگاه کردن قیمت رو پایین تر اوردن افتخاری دیگر از طرف شرکت اشغال فروش گرین کولر نوتوس 100 گرونتر از واتر کولر 120 میلی متری ARGB🤣😂

۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون که مدل 360 هست رو کاهش قیمت دادن!!!!

ببینین چه سیاست کثیفی پشتش هست 

قطعا این کارو کردن تا دلال ها شروع به خرید کنن و بعد با بهانه ی کمبود موجودی قیمتش رو ببرن بالا 

دقیقا این اتفاق برای کیس ها و خنک کننده های دیپ کول افتاد که بعد در فروشگاه مقداد افزایش قیمت عجیبی خورد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

A.thumb.PNG.7caeef8de9b5caf720d176cff8202d63.PNG

B.thumb.PNG.a248f5278dad76e36a268f069e3002e9.PNG

شواهد نشون می‌ده سبک قیمت‌گذاریشون کلا اینجوریه که سایت لیون رو باز می‌کنن، نگاه می‌کنن ارزون‌ترین چیزی که از خارج وارد شده چیه، 200 تومن ازش کم می‌کنن می‌شه قیمت

شاید اینجوری نباشه، ولی این تغییرات قیمتشون همزمان با موجود شدن و ناموجود شدن رقبا اینطور نشون می‌ده

من که شخصا دیگه نه خودم خرید می‌کنم و نه به کسی معرفی می‌کنم.

یک بار توجیهاتشون رو آدم قبول می‌کنه بخاطر سابقه خوب، دو بار قبول می‌کنه

دیگه این واترکولره قشنگ حکم ضربه فنی کشتی‌کج رو داشت :))

ویرایش شده توسط MasoudK96
لینک به دیدگاه

تا زمانی که گرین لیست قیمت مصرف کننده نده همین اش و همین کاسست بزرگترین دلال خود گرین هست به نظرم گول الان رو نخرید این قیمت میدن ماه بعد ببینید چه جوری همین کولرهای بی هویت ته روستای تورقوزاباد شانگدونگ رو میبرن در حد برند EK 😂🤣

بیاید مرد باشید و نخریم تا حساب کار دستشون بیاد

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

تا زمانی که گرین لیست قیمت مصرف کننده نده همین اش و همین کاسست بزرگترین دلال خود گرین هست به نظرم گول الان رو نخرید این قیمت میدن ماه بعد ببینید چه جوری همین کولرهای بی هویت ته روستای تورقوزاباد شانگدونگ رو میبرن در حد برند EK 😂🤣

بیاید مرد باشید و نخریم تا حساب کار دستشون بیاد

بعید میدونم کسی نخره 

همین الانش خیلی ها با دیدن تاپیک رفتن کیلویی میخرن که ۲ هفته دیگه با قیمت دو برابر بفروشن

در آینده ای نزدیک هم تو همین فروم تاپیکهاشو خواهیم دید که طرف میگه برای شرکت و ... مثلا ۱۰ تا خریدم بعد شرکت بخاطر کرونا تعطیل شده الان میخوام بزارم واسه فروش اونم با قیمت حداقل ۵۰ درصد بیشتر بعد یه عده دیگه هم میان رو هوا میخرن 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

بعید میدونم کسی نخره 

همین الانش خیلی ها با دیدن تاپیک رفتن کیلویی میخرن که ۲ هفته دیگه با قیمت دو برابر بفروشن

در آینده ای نزدیک هم تو همین فروم تاپیکهاشو خواهیم دید که طرف میگه برای شرکت و ... مثلا ۱۰ تا خریدم بعد شرکت بخاطر کرونا تعطیل شده الان میخوام بزارم واسه فروش اونم با قیمت حداقل ۵۰ درصد بیشتر بعد یه عده دیگه هم میان رو هوا میخرن 

البته که من نمی تونم کسی رو مجبور به خریدن یا نخریدن کنم صرفا یک پیشنهاد می تونم بدم این که هر کس چه تصمیمی می گیره بستگی به خودش داره خودم شخصا از این برند تا زمانی که حقوق اکثریت مصرف کنندگان رو تامین نکنه و قیمتش  ثبات نداشته نباشه نمی خرم قیمت الانی که هست رو در نظر بگیرید اخر ماه بیایم ببنیم این شرکت به قول خودشون بزرگ!!! بزرگ چه قدر می تونه عرضه و تقاضا رو کنترل کنه

خوب ظاهرا من مسخره کردم به شرکت گرین برخورد از پشت فرمان دستور دادن اقا بکش زیر قیمت🤣😂

AX.thumb.PNG.3f39ed675dbdf3c9a23a1496c866f0ff.PNG

AZ.thumb.PNG.ce14a4eeb062c03689a2cb773b502986.PNG

لینک به دیدگاه

گرین فقط دوست داره تو قیمت گذاری با رقبای خارجی رقابت کنه 🤣 ولی تو کیفیت خیر! حالا یا نمی خواد یا نمی تونه! دقیقا مثل شرکتهای خودروساز عزیز! نوتوس 100 دو میلیون و 300! اونوقت کولرمستر هایپر 212 قیمت 40-50 دلار می خوره! حتی دلاری هم معادل 212 که خیلی خیلی سرتره! قیمت گذاری کنن بازم بهش نمی خوره! حالا کانال لیون همچین تبلیغ زده گرین رو قیمت های استثنایی خرید کنید 😂 فرصت رو از دست ندهید!

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

فقط یک کیس و یک کیبورد از گرین برام مونده اونارم فردا میزارم برا فروش تا دیگه ازین برند چیزی تو خونه برام نمونه و از شرشون راحت شم

برخلاف دوستان من فقط توضیحات چنتا از دوستان خوندم قانع شدم و همین برام کافیه که با این شرکت خداحافظی کنم

ازین به بعد برند فقط برند خارجی اونم با سفارش از سایت های واسطه وارد کننده از خارج

لینک به دیدگاه

سلام.

من از 6 سال پیش ک در اثر نوسان برق پاور گرین هاردم و کل ارشیوم سوخت دیگه گرین نخریدم و به همه توصیه کردم از این شرکت هیچی نخرن نهایتا کیس اونم در حد 300 400 تومن.

هر سری هم راجب گرین من حرف زدم ی عده اومدن گفتن تو فلانی، با گرین مشکل شخصی داری و گرین خیلی هم خوبه.

چیزی ک میشه راجب گرین گفت اینه ک بازار انحصاری همیشه محکوم ب زواله. مثل خودرو.

وقتی دولت میاد مالیات واردات قطعات رو بیشتر میکنه، ارز 4500 تومنی بهش تخصیص نمیده با این عنوان ک تولید کننده داخلی داریم نتیجش میشه این قیمت خنده دار برای جنس اشغالی مثل گرین!

بعد من مطعنم این شرکت از دلار 4500 تومنی استفاده میکنه برای واردات قطعاتش.

ما ک کاری جز نخریدن ازمون بر نمیاد ولی امیدوارم هر کاری ک با ما میکنن ی روز سر عزیزانشون بیاد.

لینک به دیدگاه

خب قیمتاش دوباره افزایش پیدا کرد و حتی از قیمت اولیه هم بالاتر رفت 🤣😩😅

فکر کنم کلی تماس داشتن از طف یه عده و وقتی دیدن اینجوریه دوباره کشیدن بالا 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، cyberpolice گفته است :

سلام به تایپک های دیگه هم سر بزنید اصل کاریا اونجاست این فقط راجب قیمته 😁 سرچ کنید پیدا میکنید 

اتفاقا عزیز همون صحبت های شما با یکی از ناظر های سابق  خواندم به این نتیجه رسیدم همین دیشب هم بود که داشتم تک تک صحبت ها میخواندم

در 3 دقیقه قبل، cyberpolice گفته است :

سلام به تایپک های دیگه هم سر بزنید اصل کاریا اونجاست این فقط راجب قیمته 😁 سرچ کنید پیدا میکنید 

بااینحال بازم بحث به FATF کشید🤣

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

خوب ظاهرا من مسخره کردم به شرکت گرین برخورد از پشت فرمان دستور دادن اقا بکش زیر قیمت🤣😂

AX.thumb.PNG.3f39ed675dbdf3c9a23a1496c866f0ff.PNG

AZ.thumb.PNG.ce14a4eeb062c03689a2cb773b502986.PNG

@CRM
سلام

در عرض 1 ساعت  700 هزار تومن افزایش قیمت ؟

یعنی توی این یک ساعت موجودیتون تموم شد

موجودی جدید رفتین از شرکت گرفتین فاکتور زدین و 700 تومن افزایش قیمت دادین ؟

افرین بر شما :)))

فقط خواستم بگم شما و کلا هر سایت دیگه ای و هر نهاد دیگه ای که دارین اینجوری با مردم تا میکنید یادتون باشه یه روز خوب میاد که مملکت قانون داشته باشه و این قیمت گذاری ها نظارت

اون موقع خیلی چیز ها به خیلی ها ثابت خواهد شد

تف تو این روزگار که وضعیت ما اینجوریه وگرنه ما هم مثل همه دنیا یه امازون داشتیم از خوده شرکتی که دوست داشتیم با قیمت جهانیش خرید میکردیم بدون هیچ واسطه و دلال و ادمای کثیفی

• لایک 7
  • حالم خوب شد 2
  • چرا؟! 1
  • قلبم گرفت 2
لینک به دیدگاه

بهترین کار تحریم این شرکت دزد و شرکت های مشابه اینه.

من قبلا پاور جز گرین نمیخریدم و همیشه دنبال گارانتی گرین بودم ولی با این وضعیت حاضرم با کولر استوک اینتل بگذرونم ولی از این ریبرند کننده شرکت های پشت تپه شانگهای چیزی نخرم.

پاور و کیس هم هرچی میخواستید بخرید 1 میلیون بذارید روش برید کولرمسترش رو بخرید که تو جهان استفاده میشه و استاندارده نه این آشغال هایی که معلوم نیست از کدوم خراب شده ای در میارن (اون خراب شده چینه البته)

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، cyberpolice گفته است :

فک کنم فقط فنش نسبت به نسخه قبلی عوض شده باشه باید بیشتر دقت کرد اگه اینطور نیست احتمالا oem از همون سایتایی که لو رفت باشه 

بگردید پیدا میشه 

چیزی که چند ماه پیش از روی کنجکاوی ازشون پرسیدم

green.jpg.47a60756382dc69d162277dfe024f422.jpg

لینک به دیدگاه

ای گی رین ای گی رین ،ننگ به نیرنگ تو 

پول جوانان ما،میریزد از چنگ تو

:)

لینک به دیدگاه

بقول بچه های امروزی هه

یه روزی هم افتخار میکردیم شرکتی به اسم گرین داریم ....

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

پایه این خنک کننده ۴ تا میخک سه تا شکست یکی سالمه 

led قرمز فنش داره 

خنک کننده خودش کاملا سالم دوستان 

کسی ک با تر دستی میتونه براش میخک اوکی کنه من میفروشم هر کس خواست در خدمتم قیمت پیشنهادی خودتون برام بفرستین

1606063677124-860790499.jpg

16060639356961279601039.jpg

لینک به دیدگاه

کاری به قیمتش که اصلا رقابتی و متناسب با برند داخلی نیست ندارم ولی این نوسان قیمت تو یک روز دیگه برای چیه؟

یعنی در کمتر از یک روز از 2.360 شد 3.060 اینجا مقصر گرین هست یا لیون؟

خود واتربلاک هم که از نظر امکانات پسرفت داشته و دما و دور پمپی که سری دوم نمایش میداد رو نداره و صرفا ARGB سری اول هست ! 

ویرایش شده توسط hellbrain666
لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

.

.

.

زرشک . . .

من تو اون تاپیک کیس های جدید گرین چند تا سوال از نماینده گرین تو انجمن پرسیدم همونجور که رفته رفته و خبری ازش نیست ، البته بچه گفتن توی یکی از نمایندگی های گرین به نام تایگر ( از اقوام لیونه ) در کوه های قفقاز روئیت شده؟!

قصدم بی احترامی یا تمسخر نیست ولی وقتی کسانی که دم از حمایت و پشتیبانی و مرام و معرفت میزنن و وقتی ازشون سوال میپرسی شعور لازم روندارن و با بی اعتنایی بی حرمتت می کنن باید هم اینجوری ازشون یاد کرد!

گرین ، لیون ، مقداد ، تایگر و ... همگی دستشون با هم توی یه کاسست و فقط ملت رو میپیچونن اینا هم فیلمشونه!

شما چی فکر کردید دوستان ؟

اینا سیستم کارشون همینه ، اول محصول رو لانچ می کنن با قیمت حدودی و بعد منتظر میشن ببین تو فروم های سخت افزاری بازخورد کاربرا چیه ، اگه قیمت رو بالا دونستن خب یه خورده کاهش میدن ، اگه گفتن این از فلان محصول ارزونتره این دفعه افزایش میدن و همینجوری بالا پایین میکنن تا به قیمت حدودی برسن!

حالا چرا اینجوری قیمت گذاری میکنن؟ خب از اونجایی که خرید این آشغال ها برای شرکت سرهم کن بنداز مربوطه آنچنان هزینه ای نداره و با پایین ترین قیمت ممکن براش آماده میشه ( شرط میبندم 1 تومن هم آب نمیخوره؟!!! ) ، اگه بخواد با سود کم بفروشه پبقیه محصولاتی رو که تا پاچه در حلقوم ملت فرو کرده رو چی کار کنه و چجوری از سود هنگفت اونا دل بکنه ؟ خب میاد چیکار میکنه ؟ این کار و زار رو راه میندازه و توسط یوزرهای همیشه در صحنه قیمت نهایی محصولش رو مشخص میکنه ، به همین سادگی و به همین خوشمزگی؟!! اینجوری یه سود کلفت به نمایندگی ها میرسه و یه سود کلفت کلفت تر هم به شرکت بنداز!

یه مورد دیگه هم اینه که اون لحظه که قیمت واتر کولرش از ایر کولر کمتر بود فکر می کنید امثال ما میتونیم با اون قیمت بخریم ؟ نه عمرا اگه بتونیم ، یعنی اگه خرید بزنید و سریعا هم واریز رو انجام بدید اون قدر پر رو هستن که زنگ میزنن میگن آقا قیمت اشتباه شده و قیمت جدید اینه میخواید مابقی رو واریز کنید نمیخواید هم کنسل می کنیم و و الباقی ما جرا...  ( این رو دقیقا روی محصولات گرین تجربه کردم؟!!)

بابا ما بر و بچه های دنیای PC و دیجیتال باید یه فرقی با ملت همیشه در صحنه داشته باشیم ، کم پول هاتون رو تو جیب این بی وجدان ها بریزید ، کاری کنید که از کرده خودشون پشیمون بشن ، به جای این آشغال ها به قول دوستان بهتره یه مقدار بیشتر پول داد  و برندهای با اسم و رسم رو خرید که حساب کار دست این بنداز های بی انصاف بیاد.

کاری با نرخ ارز و این شر و ور ها ندارم ، برای من در حال حاضر کیس های گرین نهایتا از 1 تومن بیشتر ارزش خرید نداره و خنک کننده هاش هم از بادی تا آبی در حد همون 200 تا نهایت 1 تومن ارزش خرید داره چون میدونم جنسی که 200 میداد با 2 تومنی الان هیچ فرقی نداره و اینا میخوان پول زور از ملت بگیرن و چیز دیگه ای نیست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...