رفتن به مطلب

خنک‌کننده پردازنده RGB گرین!!!

Recommended Posts

در 12 ساعت قبل، naderblue گفته است :

وزن کیس 3650 گرم هست ! گرین ایکس 2 5500 گرم هست 

میشه نتیجه گرفت خیلی نازک بدنه کیس

ابعاد کیس تغییر کرده  و درب هم تمام پلکسی

لینک به دیدگاه

• ارسال 73
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

خب به سلامتی واتر 360 جدید گرین قیمت 4.600 رو هم رد کرد 🤣

فکر کنم میخواد با سکه وارد رقابت بشه 🤣🤣

کجای دنیا میتونی کمتر از یک هفته اینقدر سود کنی؟؟؟

green.PNG

ویرایش شده توسط Mu3tang
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Mu3tang گفته است :

green.PNG

خب ببین  تسمه زیاد توش کار شده 😁

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mu3tang گفته است :

green.PNG

دارن به شعور خریدار توهین می کنن دیگه. من پاور خودمم می قروشم دیگه قیافه این برندو نبینم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Mu3tang گفته است :

green.PNG

با این افزایش قیمت ها کاهش احتمالی قیمت در آینده رو پیش خور می کنند.

اگر دقت کنید بعد از انتخاب بایدن هم دائما در تمام بخش ها شاهد افزایش قیمت هستیم.(غیر کالا هایی که دید سرمایه ای دارند مثل طلا، سکه، خودرو، مسکن و ...)

لینک به دیدگاه

همیشه اشخاصی هستن که ازین برند خرید کنند حالا به هر دلایلی

اما بیشتر بچه های لیون منجمله من حقیر- این برند برای همیشه کنار گذاشتیم 

من به شخصه دیگه یک قرونم خرج خرید از برند گرین نمیکنم دلایلش هم دیگه همه دوستان بارها گفتن 

تمامی قطعاتی هم که ازین برند توی خونه دارم سر فرصت برای فروش میزام و از الان به بعد فقط از برند های خارجی مثل کولر مستر و ..... خرید میکنم 

البته ذکر کنم همین خرید هامم فقط از سایت های واسطه که از خارج قطعات وارد میکنند خرید خواهم کرد نه از چنتا سایتی که محصولات این برند توی فروشگاهشون میفروشند!

وسلام

لینک به دیدگاه

در در 4 آذر 1399 در 20:13، HeX گفته است :

با این افزایش قیمت ها کاهش احتمالی قیمت در آینده رو پیش خور می کنند.

اگر دقت کنید بعد از انتخاب بایدن هم دائما در تمام بخش ها شاهد افزایش قیمت هستیم.(غیر کالا هایی که دید سرمایه ای دارند مثل طلا، سکه، خودرو، مسکن و ...)

معین جان به نظرت خود گرین چقدر مقصر تو این جریانات؟

لینک به دیدگاه

دلیل خرید من از گرین در این سال ها اول گارانتی و دوم قیمت بود

با قیمت ها جدیدش و کیفیت محصولات باعث شده محصول خارجی جایگزین کنم

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

دلیل خرید من از گرین در این سال ها اول گارانتی و دوم قیمت بود

با قیمت ها جدیدش و کیفیت محصولات باعث شده محصول خارجی جایگزین کنم

دقیقا من هم مثه شما بودم، گرین دقیقا الان شباهت های بسیار زیادی با فرغون سازهای وطنی داره!
کیفیت محصولاتش به شدت اومده پایین و قیمت ها هم که سر به فلک کشیده!
حداقل برندهای بین المللی شناخته شده بازار شما میتونی راحت قیمت مصرف کنندشون و همچنین
فیدبک های و نظرات خریداراشون رو با چند جستجو ساده به دست بیاری و خرید اگاهانه تری داشته باشی!
الان محصولات بایواستار اکثر میدونن محصولات بسیار بسیار معمولی هستند چرا؟ چون فید بک ها و قیمت هاشونو
میشه دید! اما شما محصولات گرین رو چطور میتونی قیمت واقعیشونو پیدا کنی؟ جز یه سری محصولات خاص!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

معین جان به نظرت خود گرین چقدر مقصر تو این جریانات؟

همونقدر که دولت در افزایش نرخ ارز بی تاثیر و بی منفعت هست!

لینک به دیدگاه

واقعا بعضیا چرا از گرین قیمت هاش و همینطور از وارد کننده های قطعات دفاع میکنن و میگن قیمت ها عادلانه است دیگه دست همه شون رو شده از فروشگاه لیون و مقداد بگیر تا گرین و بقیه وارد کننده ها

از لیون میپرسی میگه ما نقشی در قیمت نداریم از گرین و بقیه وارد کننده ها میپرسی میگه ما انبارمون خالیه(اره پر نشده خالی شد)

به دلار هم نگاه میکنی میبین بالا نرفته هیچ پایین هم اومده پس حتما دلیل افزایش قیمت ها حریص بودن گرین و دلال هاشه که دستشون تو یه کاسه است هست تا بحال اونقدری که گرین و سازگار و لیون سر مردم کلاه گذاشت و دروغ گفت  چارلز کینگ هم سر مردم کلاه نذاشت

ارزوی داشتن یه سازنده که قیمت هاش در شان یه تولید کنده داخلی باشه رفتارش در شان رفتار یه انسان باشه و قیمت هاش باعث اپیلاسیون نشه تو دلمون موند من هرجور حساب میکنم اگر حالا یکسری جنس ها به قول ARMIN وارداتی هستن و باید قیمت هاشون اینجوری باشه  رو هم در نظر بگیریم خنک کننده نوتوس 100 که یه تیکه المینیوم هست رو هم وارد میکنن ؟ نه اخه این چیه که واردش کنن گرین اینهمه پول میچاپه نمیتونه چند تا ورق الومینیوم رو به هم بچسبونه؟ اصلا چرا قیمت هاش اینجوری بالاس؟ چطور شما یه پردازنده 100 دلاری رو میخری 2500 (اون هم وارداتیه) ولی یه خنک کننده که در حد 30 دلار هست قیمتش ازون بالاتره؟ مگه هردو وارداتی نیستن؟ اصلا هیچ تعادل قیمتی بین محصولات وجود داره؟ حتی بین محصولات خود گرین هم تعادل نیست واترکولر 120 از یه کولر نوتوس 100 ارزونتره!!! 

مسئله دوم اینکه ننگ واسه ایرانی نیست که یه برند بیاد حتی مونتاز هم نکنه از خارج بیاره یه اسم بزاره روش با یه گارانتی (مثلا گارانتی) بدرد نخور بعد قیمت هاش هم در نهایت یا بالاتر یا یکی باشه؟ 

حداقل یه دلیل به خریدرا بدید چرا باید بیاد ازتون خرید کنه وقتی هیچی از خودتون ندارید قیمت هاتون اینجوریه ؟ شرکتی که نمیتونه یه کیس بسازه و وارد میکنه رو باید بهش نگاه کرد ؟ 

حالا همه اینا رو بزارید کنار اینها یه مافیا هستن خودشون خدمات با کییفت ندارن هیچ دارن بازار کالا های برند های دیگه رو هم مورد عنایت قرار میدن تمام گرونی های پاور کیس و تمام کالاهایی که گرین مشابهشون رو داره تقصیر همین گرین هست و همکاراش(لیون و برادران) 

من از خودم خجالت میکشم که کیس و کولر و پاور گرین دارم و همچنین از لیون خرید کردم زمانی که من سیستم خریدم یه اشتباه بزرگ انجام دادم اون هم اینکه فکر کردم مالتینا و ایگرد قیمت هاشون بالاست و زحمت چک کردن به خودم ندادم و سیستم رو از لیون گرفتم بعد ا دو ماه در حالی که دلار 5 هزار تومن افزایش پیدا کرده بود رفتم ایگرد دیدم با این افزایش قیمت همچنان رم هایی که خریدم اگر از ایگرد میخریدم 200 تومن ارزونتر بود اس اس دی ولی چیزی که با دیدنش دیسک کمر گرفتم اینبود که من مادربرد Z370 TUF PLUS GAMING2 رو به قیمت 8300 خریدم بعد رفتم ایگرد دیدم مدل z390 pro رو زده 6900 یعنی یک چیپست قویتر در مدل بهتر بعد از گروتتر شدن دلار 1500 از لیون ارزونتره حالا این رو هم کار ندارم که سازگار ارقام با کشتی چند تا چند وارد میکنه و ایگرد با هواپیما میاره 

بحث گارانتی هم مطرحه والا من الان اگر مشکلی واسه سیستم پیش بیاد دیگه دهنم سرویس میشه تا گارانتی باهام کنار میاد به جای اینکه مایه اطمینان باشه مایه کابوس هست 

در ضمن از مالتینا خریدنکنید ایگرئ بهتره مالتینا هم جزو مافیا لیون و برادران هست قیمت کالا در امازون مثلا 20 دلاره بعد توی مالتینا قیمت امازون رو هم یکم بالاتر نشون میده دیدم که میگم رفتم چک کردم دیدم همه محصولاتش قیمت اازون رو بالاتر زده کارمزد هم بیشتر مییگره هزینه گمرکش هم به دلیل اینکه دلش پول میخواد بالتر از ایگرد هست (گمرک ها در ایران متفاوت هستن#عجایب ایران_1) 

یه اپشن گارانتی هم داره که اگر کالا چیزیش بشه میتوین از گارانتی اورجینال استفاده کنی چون استفاده نکردم نظر نمیدم ولی چشم آب نمیخوره 

لینک به دیدگاه

داشتم قیمت کیس وکولر  ((برند مذکور))   را بررسی میکردم

چرا اینقدر گرون

واقعا  دستمریزاد...  بابا    احسنت ...    زحمت کشیدین

حقا...  بابا  شما دیگه کی هستین 

ماشا ا...  تون  باشه !!!   ...  مرسی  قیمت!!!  آخه  بابا  انصاف !    وجدان !   مروت !  . . . خدایی  اینا  هم شد   برای   user   زحمت !!!

اگه مجبور بشم با  ترکیب کیس دست دوم و ساخت قطعه به کمک کابیت سازی  اقدام به تهیه کیس میکنم و  ان شاء ا... ،  عمرااا  از 
گرون فروش کیس نمیگیرم

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

نمیدونم این وضعیت تا کجا میخاد پیش بره ؟!

همه خسته ایم من که میخوام سرمو بزنم به دیوار جادرجا بمیرم , خدایی نمیدونم مسولان گرین لیون یا هرکی که یه ذره وجدان اون پایین مایینا مونده واقعا یکی نیست جواب بده لااقل بگه همینکه هست.

چیکار دارن میکنن باهامون؟

.

لینک به دیدگاه

من یه فن نوتوس 100 می خواستم، فقط خود فن پلاستیکی خالی رو البته چون فقط خود فن خراب شده بود. زنگ زدم دفتر تهران، اون موقع فکر کنم نوتوس نوش قیمت حدود 900 تومن داشت، گفتم کارتنش هم هست، شماره سریال و اینا هم داره و شهرستانم، ایشون هم گفت بفرست بیاد تهران بررسی کنیم ببینیم چی میشه،  در مورد هزینه پرسیدم، گفت ما 75% هزینه یه پک محصول کامل رو از شما می گیریم و فقط فنش رو روی کولری که برای ما می فرستید سوار می کنیم 😂 چون ما پک مون ناقص می شه و باید یه محصول رو بخاطر شما ناقص کنیم، گفتم یعنی تو اون شرکت به اون بزرگی یه فن خالی نوتوس ندارید! پس خدمات پس از فروش و لوازم جانبی چیه! فرمودند همینه آقا بیشتر ازین از دست ما بر نمیاد. من هم رفتم به پیشنهاد یکی از دوستان فاروم یه فن 90 سانتی PWM با قیمت 70 تومن تهیه کردم و الان خیلی خوب هم داره کار میکنه. واقعا منطق شون برام جالب بود البته 😜

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

جالبه کیس جدید گرین G6 هم دقیقا اسکی رفته از روی کیس های کولر مستر!!!! خدایی یعنی یه مقدار خلاقیت نمیشد به خرج بدن یه طراحی جدید بزنن!

ویرایش شده توسط m2relax
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MasoudK96 گفته است :

آدم پشماش می‌ریزه :دی

wtf xD.png

کلا هر کالایی که گرین توش دست داره همینه پاور خنک کننده و کیس

جالبه همه چیز کاهش قیمت داشته ولی این ۳ مورد هرروز گرون تر

لینک به دیدگاه

من کاری به هیچی ندارم، فقط یک مورد رو میگم؛
چند مورد مشابه کیسهای جدید گرین با پنل جلویی و کناری تمپرد گلس (نه آکرلیک) رو برای تولید کننده OEM چینی فرستادم رو قیمت خواستم؛ رو تیراژ قیمتهای حدودی 400-500 برای هر عدد دراومد!!
چقدر پول شیپینگ میشه؟! چقدر گمرکی و عوارض؟! چند درصد سود؟!!!!!!!!!
لامذهب چقدر حساب میکنی که کیس G6 رو قیمت زدی 3 تومن و کیسای بیخود Z5 Z6 رو 4 تومنه؟!
هرچه کنیم ازماست که برماست، دزدی توی مملکت عادی شده طوری که هرکسی توی صنفی میاد موجودی و قیمتای بازار رو چک میکنه بعد پیش خودش میگه خب فلان جنس که ناموجوده مشابهشم که وارد کردن خداتومن پولشه پس من بیام دوریال زیر اون بذارم، خب اون واردکننده دزده پس تو ام یه دزدی مثل اون!!

لینک به دیدگاه

نوتوس 100 شده 2 میلیون تومن 😂 اونوقت گاماکس 400 هفته پیش شهر فافا 900 زده بود، گرین پیش خودش چی فکر کرده اینطوری قیمت میذاره واسه محصولاتش؟! به نظرم میخواد درحد خودش با سایپا و ایران خودرو رقابت کنه 😎خدا رو چه دیدی شاید هم چند وقت دیگه به تقلید از اپل، خود فن رو بخاطر آلودگی هوا و محیط زیست با پک عرضه نکنه و تو یه پک جداگانه بگذاره واسه فروش! 😂

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

نوتوس 100 شده 2 میلیون تومن 😂 اونوقت گاماکس 400 هفته پیش شهر فافا 900 زده بود، گرین پیش خودش چی فکر کرده اینطوری قیمت میذاره واسه محصولاتش؟! به نظرم میخواد درحد خودش با سایپا و ایران خودرو رقابت کنه 😎خدا رو چه دیدی شاید هم چند وقت دیگه به تقلید از اپل، خود فن رو بخاطر آلودگی هوا و محیط زیست با پک عرضه نکنه و تو یه پک جداگانه بگذاره واسه فروش! 😂

you can buy i-fans premuim deluxe edition RGB for ONLY 199.99$ 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Feri_seven گفته است :

من کاری به هیچی ندارم، فقط یک مورد رو میگم؛
چند مورد مشابه کیسهای جدید گرین با پنل جلویی و کناری تمپرد گلس (نه آکرلیک) رو برای تولید کننده OEM چینی فرستادم رو قیمت خواستم؛ رو تیراژ قیمتهای حدودی 400-500 برای هر عدد دراومد!!
چقدر پول شیپینگ میشه؟! چقدر گمرکی و عوارض؟! چند درصد سود؟!!!!!!!!!
لامذهب چقدر حساب میکنی که کیس G6 رو قیمت زدی 3 تومن و کیسای بیخود Z5 Z6 رو 4 تومنه؟!
هرچه کنیم ازماست که برماست، دزدی توی مملکت عادی شده طوری که هرکسی توی صنفی میاد موجودی و قیمتای بازار رو چک میکنه بعد پیش خودش میگه خب فلان جنس که ناموجوده مشابهشم که وارد کردن خداتومن پولشه پس من بیام دوریال زیر اون بذارم، خب اون واردکننده دزده پس تو ام یه دزدی مثل اون!!

داداش پایه ای یه برند بزنیم وارد کنیم آرم برندمونو روش بزنیم دونه 1 تومن بفروشیم؟ یک سوم قیمت گرین با همون کیفیت 😂😂

لینک به دیدگاه

در در 2 آذر 1399 در 14:13، MasoudK96 گفته است :

اگر رو کاغذ ثابت کنید این روند اشتباهه، همین الان یه کیس Z6 می‌خرم می‌ذارم دکور خونه

16060417817616544229338814421879.jpg

برهان خلف رو از کجا بلدی کلک؟ :)

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، sm.mosavi گفته است :

برهان خلف رو از کجا بلدی کلک؟ :)

مَهَندس هستم با اجازه 😁

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، MasoudK96 گفته است :

مَهَندس هستم با اجازه 😁

فکر کردم طلبه هستید چون منطق جزو علوم حوزوی هست (دانشگاه شاید درس بدن ولی تا حالا ندیدم دانشجو از این اصطلاحات بکار ببره)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...