رفتن به مطلب

فروش گوشی گالکسی نت 16 گیگ فوق العاده تمیز

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه

دوستان یه گوشی گالکسی نت تمییز دارم میخوام بفروشمش خواستین تا عکسشم براتون بزارم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز.

برای اینکه بتونید کالا رو بفروشید ، اطلاعات کامل از کالا مثل عکس وضعیت ظاهری گارانتی وجود جعبه و میزان کارکرد و قیمت پایه بگذارید.

با تشکر @};-

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

دوست عزیز.

برای اینکه بتونید کالا رو بفروشید ، اطلاعات کامل از کالا مثل عکس وضعیت ظاهری گارانتی وجود جعبه و میزان کارکرد و قیمت پایه بگذارید.

با تشکر @};-

دوست عزیز گوشی رو خدایش بنده چهارشنبه قبل گرفتم طبیعتا فوق العاده تمیزه عکسشم چشم براتون میزارم جعبه گوشیم با وسایلش موجوده قیمتم 880 تومن

ویرایش شده توسط dhcloob
لینک به دیدگاه

دوست عزیز .

من این موارد رو عرض کردم که بتوانید کالاتون رو سریعتر و به قیمت بهتری بفروشید. @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز .

من این موارد رو عرض کردم که بتوانید کالاتون رو سریعتر و به قیمت بهتری بفروشید. @};-

عزیزم منم که چیزی نگفتم فقط گفتم عکساش براتون میزارم هم از گوشی هم از جعبش فقط بهم وقت بدین

لینک به دیدگاه

عزیز دلم . قربونت برم ، من که نگفتم شما چیزی گفتی . راهنماییت کردم برای اینکه سریعتر به نتیجه برسید. بعد از اینکه عکس هم گذاشتی ، یک قیمت پایه هم برای شروع کار در نظر بگیرید و اعلام کنید. تا کاربرها قیمت های خارج از عرف مد نظر شما اعلام نکنند. @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...