رفتن به مطلب

درایو amd😑

_Saman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خسته نباشید 

اخیرا amd درایو جدیشو داده بیرون و منم آپدیت کردم کارت گرافیکم asus rog strix rx5700xt هستش قبلا تو csgo 300fps رو راحت میگرفتم و توی فورت هم 240 قفل میکردم اصلا دراپ نداشتم ولی اخیرا تو csgo 140 بزور میده 😐و میگه که کارت 100 لود و تو فورت هم هم 140 رو بزور میده سیستم هم تازه جمع کردم فک نمیکنم مشکل سخت افزاری باشه چندین چند بار درایو پاک کردم درست نشدم و تو یوتیوب هم دیدم ک 300 fps ثابت میگیرن و سیستم هم از نظر گلوگاه مشکلی نداره میخواستم ببینم کسی از دوستان مشکل بنده رو داره یا کسی راحلی داره؟ 

مشخصات سیستم 

I9 9900k 

Asus z390_a 

Asus rog strix rx5700xt 

32gb ram Gskill 3200

CoolerMaster 750 w

ممنون میشم دوستان کمک کنند 🙏

لینک به دیدگاه

مشکل از درایور نیست دوست عزیز 

مشکل از کارت گرافیک به صورت سخت افزاری هست 

تمام کارت های 5700 ایسوس مشکل دارن و طی مرور زمان کولر اونها از مموری جدا میشه 

و این مشکل باعث داغ شدن مموری و افت سرعت میشه و یه راه تست خیلی ساده داره 

در حالی که بازی رو شروع میکنید سعی کنید کولر کارت رو به برد فشار بدید و نگه دارید و اگر فریم درست شد کارت شما این مشکل رو پیدا کرده 

لینک به دیدگاه

سلام

درایور رو چطوری پاک کردی ؟

با DDU ؟

اگر نه با DDU و در حالت سیف مود درایور رو پاک کن و بعد دوباره درایور نصب کن :

اگر مشکلت حل نشد درایور قبلی رو نصب کن .

میتونی دما و مقدار لود سیستم و .... رو هم با این :

چک کنی .

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

درایور رو چطوری پاک کردی ؟

با DDU ؟

اگر نه با DDU و در حالت سیف مود درایور رو پاک کن و بعد دوباره درایور نصب کن :

اگر مشکلت حل نشد درایور قبلی رو نصب کن .

میتونی دما و مقدار لود سیستم و .... رو هم با این :

چک کنی .

سلام دوست عزیز خیلی ممنون از راهنمایت اما با ddu در حالت سیف مود پاک کردم و از برنامه خود amd میبینم چقدر لود شده و درایور های قبلی رو از کجا دانلود کنم؟ 

لینک به دیدگاه

به نظر من سخت نگیر به این موضوع

منم قبلا همچین مشکلی رو داشتم با rx 580 

درایور رو آپدیت کردم fps drop گرفتم.. صبر کردم با آپدیت بعدی درست شد

به نظرم صبر کن 

نمیخواد  سیستم رو بهم بریزی برای این مورد 

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، _Saman گفته است :

سلام دوست عزیز خیلی ممنون از راهنمایت اما با ddu در حالت سیف مود پاک کردم و از برنامه خود amd میبینم چقدر لود شده و درایور های قبلی رو از کجا دانلود کنم؟ 

برای درایور کافی سرچ کنید .

با نرم افزاری که معرفی کردم میتونید در حین بازی  مقدار فریم ، دمای کارت و CPU ، مقدار مصرف رم سیستم و مموری کارت رو مانیتور کنید . از سیستم بنچمارک بگیرید یا از بازیتون عکس و فیلم تهیه کنید . البته این نرم افزار قبلا خیلی ارزشمندتر بود چون درایورها خیلی به این موضوعات نمی پرداختند .

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است :

به نظر من سخت نگیر به این موضوع

منم قبلا همچین مشکلی رو داشتم با rx 580 

درایور رو آپدیت کردم fps drop گرفتم.. صبر کردم با آپدیت بعدی درست شد

به نظرم صبر کن 

نمیخواد  سیستم رو بهم بریزی برای این مورد 

سلام دوست عزیز خیلی ممنون بابت پاسخگوییت اما من مانیتور 144 دارم ولی الان نمیتونم حتی ثابت 140 بگیرم 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

برای درایور کافی سرچ کنید .

با نرم افزاری که معرفی کردم میتونید در حین بازی  مقدار فریم ، دمای کارت و CPU ، مقدار مصرف رم سیستم و مموری کارت رو مانیتور کنید . از سیستم بنچمارک بگیرید یا از بازیتون عکس و فیلم تهیه کنید . البته این نرم افزار قبلا خیلی ارزشمندتر بود چون درایورها خیلی به این موضوعات نمی پرداختند .

دوست عزیز من گشتم نتونستم پیدا کنم(تازه وارد pc شدم و کنسول داشتم زیاد وارد نیستم ببخشید) میتونید شما لطف کنید و یک سوال دیگه برای هر کارت فرق میکنه درسته؟ آخه amd چند وقت پیش یه آپدیت کلی داد و از اون موقع به بعد فک کنم اینجوری شدم 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، _Saman گفته است :

دوست عزیز من گشتم نتونستم پیدا کنم(تازه وارد pc شدم و کنسول داشتم زیاد وارد نیستم ببخشید) میتونید شما لطف کنید و یک سوال دیگه برای هر کارت فرق میکنه درسته؟ آخه amd چند وقت پیش یه آپدیت کلی داد و از اون موقع به بعد فک کنم اینجوری شدم 

بفرمایید :

https://fileniko.com/entry/37248

https://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-adrenalin-edition-20-9-2-driver-download.html

https://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-adrenalin-edition-20-9-1-driver-download.html

https://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-adrenalin-edition-20-11-2-driver-download.html

https://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-adrenalin-edition-20-11-1-driver-download.html

https://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-adrenalin-edition-20-10-1-driver-download.html

توی این تاپیک هم بنده مدام درایورهای بروز رو از قرار میدم :

اینجا رو هم ببین :

https://videocardz.com/sections/drivers

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

خیلی ممنون دوست عزیز واقعا ازتون تشکر میکنم بسیار کمک کردین ❤️❤️❤️

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یه چیزی اینکه اول چک کن ببین هاردت چقدر درگیره و اینکه ببین آنتی ویروست برنامه سرویس هاست رو چقدر مشغول کرده ( از قسمت تسک منیجر)

یه چیزی رو در مورد کارتهای amd بگم اینکه توی تنظیمات بازی همیشه گزینه v-sync رو خاموش کنید یا اینکه یه بار از داخل بازی off و دوباره on کنید بعضی بازیها با این گزینه و کارتهای amd مشکل دارن مخصوصا بازیهای تایتل انویدیا

درضمن اگه کارتت ایسوس هست نرم افزارهای جانبی ایسوز که برای کارت گرافیکت هست رو پاک کن

یکی از بچه ها gtx1080 داره میگه سیستمم خاموش روشن میشد بعد کلی کلنجار رفتن فهمید که نرم افزار استریکس که برای تنظیمات کارت بوده مشکل داشه ... پاکش کرد درست شد

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

به نظر میرسه amd با فروش نسل جدید، قدرت کارت های نسل قبل رو کاهش میده.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

به نظر میرسه amd با فروش نسل جدید، قدرت کارت های نسل قبل رو کاهش میده.

من تا 90 درصد  با حرف شما موافقم /بازی وارزون رو چند وقت پیش اپدیت کردم (بعد از نتایج کنکور که قبول شدم) /بعد بازی که میکردم در فول اچ دی اونم درحالت کیفیت LOW بزور فریم به 60 تا میرسید / بعد از چند هفته خلاصه به دلایلی درایو رو پاک کردم (اپدیت اخری بود) و چند تا درایو رو تست کردم که در نهایت رسیدم به درایو اوایل پارسال (2019) اونو نصب کردم و رفتم تو بازی /به طرز عجیبی فریم ریت عالی بود (بلای 100 میداد) اومدم همون فول اچ دی رو روحالت ULTRA تنظیم کردم ، قشنگ کارت بین 70-80 فریم بهم میداد ( تو همون بازی وارزون) و از اونجا فهمیدم داستان از چه قراره /حالا دوباره گرافیک رو به نسخه جدید درایو اپدیت کردم ولی بازی نکردم ببینم وضعیت هنوز درسته یا بازم با این درایو جدید افت میکنه فریم ریت

..........

خلاصه اگر میبینید فریم ریت نسبت به قبل اومده پایین درایو رو پاک کنیدو به اون ورژنی که فریم خوب میداده برگردونید ،احتمال قوی نتیجه مثبت میگیرید /(برای من که اینطوری بود)

لینک به دیدگاه

تشکر میکنم از تمامی دوستان بابت پاسخگویی بله درایور های amd مشکل دار هستش و باید امتحان کنید ببیند رو چه درایور بهترین نتیجه رو کسب می‌کنید من هم مشکلم تا حدودی حل شد خیلی تشکر میکنم از دوستان ک پاسخ دادند فقط بنده کمی تازه وارد هستم و بلد نیستم تاپیک رو قفل کنم اگر کسی از دوستان بله بگه یا ناظر ها این قابیلت رو دارند لطف کنند این تاپیک رو ببند ممنون از تمامی دوستان ❤️❤️

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...