رفتن به مطلب

نظر شما و بحث در مورد شی عجیب فلزی کشف شده در یوتا

amirali.
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خب از اسم تاپیک که معلومه چی به چیه پس مستقیم بریم سر اصل مطلب:https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/31477-utah-desert-mysterious-metal-monolith

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا چیزی نیست!

ما آدمایی هستیم که قرنطینه اجباری بدون هیچ تسهیلات و درامدی رو داریم تجربه میکنیم، درحالی که همچی گرون شده و مردم گرسنه موندن، تهش این میشه که میمیرن، بعد جالبیش اینه که قرنطینه کردن که از یه اپیدمی که باعث مرگ مردم میشده جلوگیری کنن:)

از چاه درمیایم میفتیم تو چاله🤪

اونجوری نمیریم، اینجوری میمیریم، حالا با شی عجیب غریب یا بدون شی عجیب و غریب

لینک به دیدگاه

این همه سال یمشت توطعه چین ذهن انسانارو با یوفو و ادم فصایی حیات در مریخ به بازی گرفتن بابا حالا گیریم که وجود هم داشته باشه زمین کم بود میخواید برید دیگر سیاره ها رو هم مورد عنایت قرار بدید؟ 

هر چی هست همینجا توی زمینه اینهمه تریلیون تریلیون خرج ناسا میشه و موشک و فصا پیما میرستن یکم مغز داشتن همین زمین رو بهبود میدادن و روی محیط زیست کار میکردن اینهمه جنگل های استرالیا و امازون توی اتیش میسوزن بعد ناسا و یهعده دنبال ادم فضایی و مریخ هستن  اینهمه پول خرج کردن تا حالا شده بشنوی فلان کشور برای جلوگیری از اتیش سوزی استرالیا یا امازون یک تریلیون دلار خرج بکنه؟ تا حالا شنیدی اون پول های گنده ای که خرج راکت میکنن رو بزارن برای پاکسازی محیط زیست و جمع کردن قلم و کاغذ و بجاش کتاب خوان دیجیتالی و تبلت گرافیکی بیارن؟ 

اصلا صلاح و خوبی زمین به کنار اگر انسان کنجکاوه و میخواد با کشفیاتش خرابکاری به بار بیاره خدمتت عرض کنم تا حالا خیلی ادم نمیدونم چند نفر به ماه ومریخ سفر کردن ولی فقط دو نفر به عمیق ترین نقطه زمین رفتن ما هنوز زمین رو درست نشناختیم و با نابود کردنش داریم اینده رو توی یوفو و مریخ متصور میشیم اصلا از کجا معلوم که اینها ساخته قدرت های جهانی نباشن یا اصلا سرکاری باشن ؟ با یه نرم افزار هم میشه این جور مدارک رو ساخت من کلا به هیچکدوم اعتقاد ندارم تحقیق درباره فضا همینقدر که یه ماهواره و اینترنت بزارن تا به بشر کمک کنه کافیه به اندازه کافی زمین رو نابود کردیم حداقل به مریخ رحم کنیم.....))

لینک به دیدگاه

اگر کار زمینی ها نباشد(که به احتمال زیاد هست)اتفاقی بسیار هیجان انگیز است

به هر حال فکر کنم به زودی با تست آلیاژ به کار رفته در این جسم متوجه زمینی یا فرازمینی بودنش بشوند

اگر فرازمینی باشد که شکی نیست که ساخته دست موجوداتی هوشمند است

بنده که به جد پیگیر اخبارش هستم

هم فرومی های گرامی نیز اگر خبر جدیدی به دستشان رسید لطفا به اشتراک بگذارند

ویرایش شده توسط Unknown Truth
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amirali. گفته است :

سلام دوستان خب از اسم تاپیک که معلومه چی به چیه پس مستقیم بریم سر اصل مطلب:https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/31477-utah-desert-mysterious-metal-monolith

چقدم پیشرفته.

اصلام کار انسان نبود.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

این همه سال یمشت توطعه چین ذهن انسانارو با یوفو و ادم فصایی حیات در مریخ به بازی گرفتن بابا حالا گیریم که وجود هم داشته باشه زمین کم بود میخواید برید دیگر سیاره ها رو هم مورد عنایت قرار بدید؟ 

هر چی هست همینجا توی زمینه اینهمه تریلیون تریلیون خرج ناسا میشه و موشک و فصا پیما میرستن یکم مغز داشتن همین زمین رو بهبود میدادن و روی محیط زیست کار میکردن اینهمه جنگل های استرالیا و امازون توی اتیش میسوزن بعد ناسا و یهعده دنبال ادم فضایی و مریخ هستن  اینهمه پول خرج کردن تا حالا شده بشنوی فلان کشور برای جلوگیری از اتیش سوزی استرالیا یا امازون یک تریلیون دلار خرج بکنه؟ تا حالا شنیدی اون پول های گنده ای که خرج راکت میکنن رو بزارن برای پاکسازی محیط زیست و جمع کردن قلم و کاغذ و بجاش کتاب خوان دیجیتالی و تبلت گرافیکی بیارن؟ 

اصلا صلاح و خوبی زمین به کنار اگر انسان کنجکاوه و میخواد با کشفیاتش خرابکاری به بار بیاره خدمتت عرض کنم تا حالا خیلی ادم نمیدونم چند نفر به ماه ومریخ سفر کردن ولی فقط دو نفر به عمیق ترین نقطه زمین رفتن ما هنوز زمین رو درست نشناختیم و با نابود کردنش داریم اینده رو توی یوفو و مریخ متصور میشیم اصلا از کجا معلوم که اینها ساخته قدرت های جهانی نباشن یا اصلا سرکاری باشن ؟ با یه نرم افزار هم میشه این جور مدارک رو ساخت من کلا به هیچکدوم اعتقاد ندارم تحقیق درباره فضا همینقدر که یه ماهواره و اینترنت بزارن تا به بشر کمک کنه کافیه به اندازه کافی زمین رو نابود کردیم حداقل به مریخ رحم کنیم.....))

فعلا سر زمین گرد و تخت و محل خورشید واندازه خورشید بحث زیاده معلوماتیکه به مردم‌میدن محدود هست

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

فعلا سر زمین گرد و تخت و محل خورشید واندازه خورشید بحث زیاده معلوماتیکه به مردم‌میدن محدود هست

مهم نیست اصلا اینکه زمین گرده یا نه یه بحث احمقانه است اصلا نمیدونم کدوم ادم عاقلی حداقل تو 2020 باید فکر کنه شاید زمین صاف باشه!!! 

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

مهم نیست اصلا اینکه زمین گرده یا نه یه بحث احمقانه است اصلا نمیدونم کدوم ادم عاقلی حداقل تو 2020 باید فکر کنه شاید زمین صاف باشه!!! 

کسی که با ورد زبون مردم شدن و تیتر رسانه ها شدن سود ببره

یه چیزی تو مایه ها شاخ های اینستای ما و شاخای تیک تاک اونا

.........

بگذریم،زمین یک سیاره ی قابل سکونته در منظومه ی شمسی,در کهکشان راه شیری میان صدها یا هزاران یا میلیون ها یا میلیارد ها یا بیشتر کهکشان

منظومه ی شمسی دارای ۸ سیاره و ۲ سیارک هست(پلوتو در سیستم نیست ،ولی جزو شون حساب میشه)

کهکشان راه شیری حداقل ده میلیارد سیستم،و صد میلیارد کره(planet) داره ,این جدا از ستاره هاست که اوناهم تعداد خیلی زیادی دارن

اگه کسی فکر کنه که به غیر از کره ی زمین ،جای دیگه ای حیات و موجودات با هوش انسان و خیلی حتی باهوش تر نباشه ،یا یک فرد مذهبی هست ،یا کلا مغزش تاب داره

البته زیادم توقع نداشته باشیم،وقتی مردم هنوز به وجود جن و ارواح خبیث باور دارن،هنوز به مهره مار و رمال و دعا باور دارن ،وقتی هنوز میگه چشمم میزنه قراره فامیل بیاد،وقتی هنوز فکر میکنن با آتش زدن کتاب دینی دمب درمیارن ،وقتی به یه عکس از عکس حضرت محمد یاد میکنن درحالی که اون عکس یه پسر مصریه که یه عکاس گرفته و دیگران فتوشاپ کردن و......دیگه چی بگم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، silvermanYummy گفته است :

کسی که با ورد زبون مردم شدن و تیتر رسانه ها شدن سود ببره

یه چیزی تو مایه ها شاخ های اینستای ما و شاخای تیک تاک اونا

.........

بگذریم،زمین یک سیاره ی قابل سکونته در منظومه ی شمسی,در کهکشان راه شیری میان صدها یا هزاران یا میلیون ها یا میلیارد ها یا بیشتر کهکشان

منظومه ی شمسی دارای ۸ سیاره و ۲ سیارک هست(پلوتو در سیستم نیست ،ولی جزو شون حساب میشه)

کهکشان راه شیری حداقل ده میلیارد سیستم،و صد میلیارد کره(planet) داره ,این جدا از ستاره هاست که اوناهم تعداد خیلی زیادی دارن

اگه کسی فکر کنه که به غیر از کره ی زمین ،جای دیگه ای حیات و موجودات با هوش انسان و خیلی حتی باهوش تر نباشه ،یا یک فرد مذهبی هست ،یا کلا مغزش تاب داره

البته زیادم توقع نداشته باشیم،وقتی مردم هنوز به وجود جن و ارواح خبیث باور دارن،هنوز به مهره مار و رمال و دعا باور دارن ،وقتی هنوز میگه چشمم میزنه قراره فامیل بیاد،وقتی هنوز فکر میکنن با آتش زدن کتاب دینی دمب درمیارن ،وقتی به یه عکس از عکس حضرت محمد یاد میکنن درحالی که اون عکس یه پسر مصریه که یه عکاس گرفته و دیگران فتوشاپ کردن و......دیگه چی بگم

من نمیگم وجود نداره میگم اگرم وجود داره فرقی به حال ما نمیکنه و بهتره همین زمین رو بچسبیم بریم دنبال بقیه سیارات که چی بشه مثلا اینهمه هزینه تریلیون تریلیون اخرش که چی؟ همین هزینه ها خرج زمین بشه خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

من نمیگم وجود نداره میگم اگرم وجود داره فرقی به حال ما نمیکنه و بهتره همین زمین رو بچسبیم بریم دنبال بقیه سیارات که چی بشه مثلا اینهمه هزینه تریلیون تریلیون اخرش که چی؟ همین هزینه ها خرج زمین بشه خیلی بهتره

من و شما ذهنمون محدود به زمینهست اینا پولشون زیاده میرن سیارات دیگه دنبال ای تی!

یه نظریه ای هست که ممکنه درست باشه...اینها خود آیندگان زمینی ها هستن که 1000 یا 2000 سال بعد با سفر در زمان مزاحم فقط عمریکایی ها میشوند!😅

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

به نظرم اینکار دو گانه هاست

لینک به دیدگاه

کار فضایی هاست،

خوب الان چی کار کنیم، شب پتو رو کله مون بکشیم تا زنده بمونیم؟

کار آدم هاست،

لعنت بر پدر و مادر آن کسی که در بیابان شی فلزی جا بذارد.

🤣🤣🤣

لینک به دیدگاه

سلام والا خب هرکی هر نظری داره ولی من بودم همونجا بیل رو بر میداشتم میفتادم به جون خاک تا ببینم تا کجا پیش رفته ولی این خارجیا ها فقط کلاس میزارن و سه ساعت دورش میچرخن😂راستی دوستان کسی تونسته این مکانو پیدا کنه؟والا من 3 ساعت گوگل ارثو گشتم هیچی پیدا نکردم شایدم سرکاریه اگرم کار بیگانه ها باشه خب که چی چیکار کنیم خودمونو اتیش بزنیم؟فعلا تاپیک تا انتشار خبر درست و حسابی باز میمونه

لینک به دیدگاه

یک یانکی احمق حوصلش از قرنطینه سر رفته

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

من و شما ذهنمون محدود به زمینهست اینا پولشون زیاده میرن سیارات دیگه دنبال ای تی!

یه نظریه ای هست که ممکنه درست باشه...اینها خود آیندگان زمینی ها هستن که 1000 یا 2000 سال بعد با سفر در زمان مزاحم فقط عمریکایی ها میشوند!😅

اخرش زمین نابود میشه فقط پولدارا برمیدارن میرن مریخ خیلی لاکچری اونجا تمدن درست میکننن بعد اونجارو هم به همین خراب میکنن میرن سیاره بعدی انسان همینه یه چیزی پیدا کنه خرابش میکنه

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Arsham mahmoode گفته است :

اخرش زمین نابود میشه فقط پولدارا برمیدارن میرن مریخ خیلی لاکچری اونجا تمدن درست میکننن بعد اونجارو هم به همین خراب میکنن میرن سیاره بعدی انسان همینه یه چیزی پیدا کنه خرابش میکنه

پس چرا من از pc بیشتر از خودم محافظت میکنم؟😂

یه نکته:تو تاپیک بحث های طولانی راه نندازین تو خصوصی میتونین کاراتونو انجام بدین😁

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

پس چرا من از pc بیشتر از خودم محافظت میکنم؟😂

بعضیا پیسی هم خراب میکنن 

لینک به دیدگاه

بشر روی زمین محکوم به نابودیست. هر چند روی فایده داشتن بشر یا نداشتنش بحثهای زیادی هست ولی برخی افراد به این خاطر طرفدار ایجاد کردن کلونی انسان ها در سیارات دیگه هستند که تعداد دلایل منطقی نابود شدن بشریت طی صد الی پونصد سال آینده روی زمین خیلی زیاده. این جدای مساله محکوم بودن کره زمین به خاموشیه حیات در طولانی مدت هست و این یه باید هست که انسان به فکر خانه دیگری باشه. این مسایل چالش فقط کشوری مثل آمریکا نیست. بلکه کشورهای زیادی درگیر این مسایل هستند.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

تروله طرفدارهای اساسینزه 😎

منظورتان چیست؟

مگر در این بازی چنین نمادی وجود دارد؟

بیشتر توضیح می دهید؟

لینک به دیدگاه

حالا انقد نفوذ بد نزنید راجب همین شی نظر بدید

لینک به دیدگاه

یکم خبراشو دیدم به نظر من ساخته دست انسانه.

موجود هوشمند فرازمینی که قدرت اینکارو داشته باشه به جای انجام دادن این کار بی معنی مستقیم میاد ارتباط برقرار میکنه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، amirali. گفته است :

سلام والا خب هرکی هر نظری داره ولی من بودم همونجا بیل رو بر میداشتم میفتادم به جون خاک تا ببینم تا کجا پیش رفته ولی این خارجیا ها فقط کلاس میزارن و سه ساعت دورش میچرخن😂راستی دوستان کسی تونسته این مکانو پیدا کنه؟والا من 3 ساعت گوگل ارثو گشتم هیچی پیدا نکردم شایدم سرکاریه اگرم کار بیگانه ها باشه خب که چی چیکار کنیم خودمونو اتیش بزنیم؟فعلا تاپیک تا انتشار خبر درست و حسابی باز میمونه

اتفاقا منم نظرم همین بود

دیدم چندتا ادم فقط دورش میگردن خب لعنتی دوتا لگد بزن بهش ببین میوفته یا نه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...