رفتن به مطلب

فوری، بازی را از استیم خریدم اما نمیتوانم دانلود کنم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز،

بنده بازی GTA IV رو از استیم خریدم، ریجن اکانتم روسیه هست، تا به حال با این اکانت کلی بازی و آیتم خریدم و اد فرندش هم باز هست.

اما نمیزاره دانلودش کنم و میگه در منطقه ی شما در دسترس نیست.

76773524_Screenshot2020-11-27153212.thumb.png.4947d4df3120164c4c8707bf75a16896.png

حالا چی کار کنم؟ بازی رو ریفاند کنم؟ (خواهشا نگید کرک دان کن.)

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

سلام دوستان عزیز،

بنده بازی GTA IV رو از استیم خریدم، ریجن اکانتم روسیه هست، تا به حال با این اکانت کلی بازی و آیتم خریدم و اد فرندش هم باز هست.

76773524_Screenshot2020-11-27153212.thumb.png.4947d4df3120164c4c8707bf75a16896.png

باید با شبکه شخصی انتقال داده روسیه بیای بالا تو استیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من با استیم تاحالا بازی دانلود نکردم، اما تو ایک گیمز و xbox که استفاده میکنم،  یه چنین مشکلی وجود داره.

با تغییر dns به 178.22.122.100 مشکل حل میشه.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

سلام دوستان عزیز،

فعلا تنها راه حل استفاده از قندشکن هست ولی ریجن لاک بازی های استیم بعد از 2-3 هفته برداشته میشه، من COD infinite Warfare ریجن اروپا رو با اون ریجن بندی مزخرفش که کلا آی پی ایران رو تحریم کرده، گرفته بودم همین مشکل رو داشتم و بعد از گذشت این مدت دیگه مشکلی برای دانلود و پلی نداشتم. جالبه بدونید من پارسال کد انویدیا MW رو خواستم روی اکانت بتل نتم فعال کنم، حواسم نبود که کشور اکانت بلیزاردم روی ایران هست، با کمک دوستم که 2070 داشت کد رو استفاده کردم و حتی پیام تبریک برای ردیم کد رو دوستم اسکرین شاتش رو فرستاد، ولی بازی روی بتل نت من نیومد! با ساپورت تیکت زدم و گفتن چون کشور اکانت شما ایران بوده، و اکتیویژن منطقه شما رو تحریم کرده نمی تونیم هیچ کمکی کنیم! رفتم سراغ انویدیا و بعد از بررسی قبول کردن یه کد دیگه بهم دادن ولی چون کارت دوستم یک بار استفاده شده بود دیگه نمی شد ازش استفاده کنم و اینجا با کمک یکی از دوستان خوب داخل فاروم که 2060 داشتن دوباره روی اکانتی که کشورش روسیه بود فعال کردم و همه چیز عالی انجام شد! خلاصه اینکه در حق ما گیمرها خیلی داره ستم میشه 😔

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

باید با شبکه شخصی انتقال داده روسیه بیای بالا تو استیم

مثل اینکه تمام شبکه های شخصی انتقال داده پر سرعت توسط این کشور FیLتر شده است.

در 17 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

من با استیم تاحالا بازی دانلود نکردم، اما تو ایک گیمز و xbox که استفاده میکنم،  یه چنین مشکلی وجود داره.

با تغییر dns به 178.22.122.100 مشکل حل میشه.

dns کار نکرد.

در 1 دقیقه قبل، Games_OD گفته است :

فعلا تنها راه حل استفاده از قندشکن هست ولی ریجن لاک بازی های استیم بعد از 2-3 هفته برداشته میشه، من COD infinite Warfare ریجن اروپا رو گرفته بودم همینمشکل رو داشتم و بعد از گذشت این مدت دیگه مشکلی برای دانلود نداشتم.

امیدوارم مشکلم درست بشه. الان تا 2 هفته میتونم بازی رو ریفاند کنم حداقل یک کلید بخرم باهاش box csgo باز کنم، شاید چاقو در اومد.

ولی اگر واقعا بعد از 3 هفته کار نکنه، ... من میسوزه.🤣

لعنت به این زندگی، دنیا اومدن تو ایران واقعا یک شوخی تلخ و لوس بود که خدا با من کرد.☹️

خیلی ممنونم دوستان، پس فعلا مجبورم صبر کنم.

راستی دنبال شبکه شخصی انتقال داده بودم که دیدم c.y.b.e.r._-_g.h.o.s.t سرور روسیه داره، تازه سرور ایرانم داره. اونم 14 تا!🤣

میدونین جالب چیه؟ چین و ایران "سیاه چاله FیLترEنگ هستن." کدوم آدمی به چنین ip ای نیاز داره، باید بگم خود خره.🤣 تازه سرعت سرور های ایرانی خیلی هم پایینه.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

مثل اینکه تمام شبکه های شخصی انتقال داده پر سرعت توسط این کشور FیLتر شده است.

dns کار نکرد.

امیدوارم مشکلم درست بشه. الان تا 2 هفته میتونم بازی رو ریفاند کنم حداقل یک کلید بخرم باهاش box csgo باز کنم، شاید چاقو در اومد.

ولی اگر واقعا بعد از 3 هفته کار نکنه، ... من میسوزه.🤣

لعنت به این زندگی، دنیا اومدن تو ایران واقعا یک شوخی تلخ و لوس بود که خدا با من کرد.☹️

خیلی ممنونم دوستان، پس فعلا مجبورم صبر کنم.

راستی دنبال شبکه شخصی انتقال داده بودم که دیدم c.y.b.e.r._-_g.h.o.s.t سرور روسیه داره، تازه سرور ایرانم داره. اونم 14 تا!🤣

میدونین جالب چیه؟ چین و ایران "سیاه چاله FیLترEنگ هستن." کدوم آدمی به چنین ip ای نیاز داره، باید بگم خود خره.🤣 تازه سرعت سرور های ایرانی خیلی هم پایینه.

والا برداشته شدن محدودیت که قبلا همین طوری بود، و انشالا که مشکلی پیش نمیاد، مگه اینکه استیم دوباره ToS رو عوض کرده باشه. من هم راه حل رو توی کامنت های ردیت پیدا کردم، همون سالی که اون نسخه کالاف اومد، بعدش هم یکی از دوستام نسخه آلتیمیتش که فکر کنم سی دی کیش 3 دلار شده بود رو همون ورژن اورپا خرید و همین مشکل دانلود نشدن بدون قند شکن رو داشت، چون سی دی کی فعال شده بود، قضیه ریفاند کلا تعطیل بود، بعد از دو سه هفته بهم پیام داد که مشکل حل شده و همه چی اوکیه.

لینک به دیدگاه

درود

بصورت گیفت خریدید یا خودتون مستقیم از استور گرفتید؟

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

اون سرور های برای ایرانی های خارج از کشور هستن که به آیپی ایرانی نیاز دارن 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Alien87 گفته است :

درود

بصورت گیفت خریدید یا خودتون مستقیم از استور گرفتید؟

از فست آیتم، استیم والت گلوبال خریدم، نرم افزار خصوصی انتقال داده "سرور هلند" رو روشن کردم، کد استیم والت رو زدم، نرم افزار رو خاموش کردم، بازی رو مستقیم از استور استیم خریداری کردم.

در 2 ساعت قبل، Slasher گفته است :

اون سرور های برای ایرانی های خارج از کشور هستن که به آیپی ایرانی نیاز دارن 

ممنونم. فکر میکردم داخل ایران سرور دارن.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

از فست آیتم، استیم والت گلوبال خریدم، نرم افزار خصوصی انتقال داده "سرور هلند" رو روشن کردم، کد استیم والت رو زدم، نرم افزار رو خاموش کردم، بازی رو مستقیم از استور استیم خریداری کردم.

واسه فعال سازی و دانلود گیم باید به وی . پی . ان مربوط به ریجن اکانتت وصل باشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...