رفتن به مطلب

راهنمایی درمورد خرید هارد SSD برای لپ تاپ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

راهنمایی میخواستم درمورد خرید هارد SSD

من لپ تابم Fujitsu AH-532/G21 این مدل هست سرعت بوت ویندوز و بازکردن صفحات در مرورگر یا بین پوشه ها کم شده و توی پوشه ایی میرم طول میکشه تا لود بشه، البته رمم رو هم به 8 ارتقا دادم ولی بازم افت سرعت دارم

میخواستم بدونم چه مدل SSD به لپ تابم میخوره؟ اصلا پیشنهاد میکنید تعویض کنم یا تاثیری نداره؟ اگه پیشنهاد میکنید، لطفا مدل مدنظرتون که عمکرد سیستمو بهتر میکنه رو پیشنهاد بدید، تشکر

لینک به دیدگاه

یک عدد اس اس دی SATA بسته به بودجه اتون می تونید تهیه کنید برای این لپتاپ. با توجه به اینکه ممکنه لپتاپ شما SATA II باشه لزومی نیست اس اس دی گران قیمتی تهیه کنید. مدلهای ارزانتر مثل کروشال BX500 و یا کینگ استون A400، میتونه مناسب باشه.

توصیه هم می کنم حتما این ارتقا رو انجام بدین تاثیرش در عملکرد کلی سیستم بسیار محسوسه.

لینک به دیدگاه

ممنون بابت راهنمایی فقد چون همشون تقریبا در یک رنج قیمت هستن نمی دونم کدومش بهتره پیشنهاد شما کدوم مدله

Western Digital Green WDS240G2G0A Internal SSD Drive 240GB

ADATA Ultimate SU630 Internal SSD Drive 240GB

Adata SU650 SSD - 240GB

Kingston A400 Internal SSD Drive 240GB

GP-GSTFS31240GNTD  gigabyte 

کروشیال مدل BX500 ظرفیت 240

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Mohamad18 گفته است :

ممنون بابت راهنمایی فقد چون همشون تقریبا در یک رنج قیمت هستن نمی دونم کدومش بهتره پیشنهاد شما کدوم مدله

Western Digital Green WDS240G2G0A Internal SSD Drive 240GB

ADATA Ultimate SU630 Internal SSD Drive 240GB

Adata SU650 SSD - 240GB

Kingston A400 Internal SSD Drive 240GB

GP-GSTFS31240GNTD  gigabyte 

کروشیال مدل BX500 ظرفیت 240

بین کینگ استون، گیگابایت و کروشیال یکیشو انتخاب کنید. من گیگابایت رو ترجیه میدم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...