رفتن به مطلب

فروش گرافیکRADEON HD 6770 1GB DDR5 SAPPHIRE

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

فروش این گرافیک قدرتمند اغاز شد

این کارت بازمانده سیستمم است که خیلی تمیزه و دوماه کلا کار کرده گارنتی تا2سال دیگر داره اور هم نشده فقط باهاش کریسیس بازی کردم تمام

قیمت پایه:150ت

44660946777649923965.jpg

46982120021359334240.jpgattachment-146618d1336977883-20120225025.jpg

ویرایش شده توسط mobile-gsm
لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید زیر قیمت پایه قیمت میدم

اما من 135 حضوری خریدارم

لینک به دیدگاه

ولا دوست گرامی الان پایه مشتری دارم اما اگر نخواستن چشم

لینک به دیدگاه

من تو هر تاپیکی که نگاه کردم صاحب تاپیک گفته به قیمت پایه مشتری داره در صورتی که وقتی پیگیری کردم دیدم که اینجوری نیست مثل این تاپیک

لینک به دیدگاه

من خریدار بودم ولی وقتی دیروز رفتم و قیمت نو کارت رو دیدم ! خب یه نو گرفتم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز آکبندش رو این سایت گزاشته برای فروش 185 که اگه -30درصد بشه میشه 130.

150 نمیره.

http://www.asarayan.com/ati/337-sapphire-radeon-hd-6770-1gb-128-bit-gddr5.html

لینک به دیدگاه

من تو هر تاپیکی که نگاه کردم صاحب تاپیک گفته به قیمت پایه مشتری داره در صورتی که وقتی پیگیری کردم دیدم که اینجوری نیست مثل این تاپیک

فقط بخاطر روی گل مدیر انجمن

ویرایش شده توسط mobile-gsm
لینک به دیدگاه

دوست عزیز توی این سایت قیمت زده 178

178*30%=54

178-54=124

اگه خواستی شماره جساب بده من خریدارم.

لینک به دیدگاه

من قربانت دوست گرامی اما من کمتر از پایه نمیدم اگر هم فروش نره خودم استفاده میکنم تا مثل بقیه قطعات مشتری خودش پیدا بشه ممنون از پیشنهادتون

لینک به دیدگاه

مشکلی نیست فقط یه نکته ای یادتون نره الان دلار 1800 تومنه و قیمت این کارت نوش 178 تومنه خودتون قضاوت کنید تا 1 ماه دیگه اگه دلار برگرده به وضعیت خودش حسرت خواهید خورد

لینک به دیدگاه

نه علی جان من قمار نکردم که حسرتشو بخورم چیه باختم اگر یک ماه دیگه دلار بیاد پایین فقط واسه من نمیاد پایین واسه شما هم میاد پایین پس فقط من نه همه دوستان ضرر میکنند نباید اینجوری فکر کرد چون با این روال اصلا نباید غذا هم خورد چیه دلار ارزان یا گران میشه فدات شم اگر میدونی کارتمو هدیه به شما میدم بعنوان دوست :x @};-

لینک به دیدگاه

فداتون شم من قصد ناراحت کردن شما را نداشتم ما ایرانیها یه اخلاق بدی که داریم این هست که موقع خرید یه جنس اینقدر میزنیم تو سرش که نه خودمون میخریم که هیچ با انجام کار ما کسی دیگه هم حاضر نمیشه بخره.امیدوارم شما بنده را ببخشید. من الان وضع مالی خوبی ندارم ولی حاضرم تا 140 بدم(با محاسبه هزینه پست).دیگه نه نگو فقط یه چیزی من اول تحویل میگرم و تست میکنم وبعد بلافاصله برات مبلغ را واریز میکنم . شماره تلفن ثابت خانه و موبایل دائمی را میدم و آدرسم را هم که داری بهت میدم. اگه خواستی خبرم کن .

ایمیل من: seyediali3@gmail.com

آی دی یاهو: seyediali3

لینک به دیدگاه

نه علی جان من ناراحت نمیشم فقط جواب دادم واسه کارت هم مشکلی با ارسال ندارم باشه اگر نبود من میفرستم تست کن بعد واریز کن اما الان فعلا تصمیم نگرفتم

لینک به دیدگاه

با یکی از دوستان در p.t صحبت شده 155 ت هزینه ارسال با من قراره فردا واریز کنه بعد من ارسال اگر واریز کرد خبر میدم که تاپیک را ببندن

http://forum.persiantools.com/t262816-page3.html

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...