رفتن به مطلب

فروش گرافیکRADEON HD 6770 1GB DDR5 SAPPHIRE

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مبارکش باشه ولی تعجبیه که نرفته 178 تومن بده یه آک بگیره!! :-? :-? :-? :-? :-?

علی جان میشه لینکشو بدی تا ما هم ببینیم

فروش این کارت

لینک به دیدگاه

شرمنده اشتباه کردم من یه برند دیگش را قیمت گرفته بودم. من رو ببخش من حاضرم تا 150 بدم هزینه پست هم با شما اگه اون دوستمون منصزف شد حتما بهم بگو خلاصه ببخشید به خدا حواسم نبود.

ویرایش شده توسط ali.seyedi
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

شرمنده اشتباه کردم من یه برند دیگش را قیمت گرفته بودم. من رو ببخش من حاضرم تا 150 بدم هزینه پست هم با شما اگه اون دوستمون منصزف شد حتما بهم بگو خلاصه ببخشید به خدا حواسم نبود.

راستش من خیلی تعجب کردم از حرف شما که با این قیمت وجود داره من با این دوستمون صحبت کردم155ت ارسال با من اگر نخواستن چشم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من زیاد از کارت گرافیک سر در نمیارم میشه بگی مثلا تفاوت 6770 در xfx ,

SAPPHIRE چیه؟

لینک به دیدگاه

دوست گرامی کارتگرافیک درمارک خیلی فرق میکنند مخصوصا در خنک کننده هاشون زیاد با هم تفاوت دارن قیمتها با این خنک کننده ها خیلی فرق میکنند

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خدا شاهده من این 150 را هم باید 10 قرض بگیرم اوضاعم خرابه اگه به من بدی دعات میکنم. اگه خواستی به من بده 150 اگهر هم خواستی برو همون 155 بفروش بسته به کرمت داره.

ویرایش شده توسط ali.seyedi
لینک به دیدگاه

علی جان به اینا نیست مرد وقتی قول داد باید رو حرفش باشه من قول دادم اگر نخواستم میدم ولی اگر نخواستن تقدیم شما میکنم ایشون قرار بود دیروز پول واریز کنند اما من نخواستم گفتم تا سه شنبه واریز نکن که دچار بد گمانی نشن

باز هم سعی میکنم برات جورش کنم

لینک به دیدگاه

با تشکراز همه دوستان کارت به همون دوستمون که صحبت کردیم فروخته شد پولو واریز کردن من هم فرستادم مبارکشون باشه

لطفا تاپیک بسته شه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...