رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام خدمت همه دوستان 

قطعات خریداری شده :

Ryzen 5 3600

XPG Hunter 16GB 3000MHz CL16

پاور گرین 480 وات GP480A-EUD

قطعاتی که میخوام بخرم:

مادر برد GIGABYTE B450M DS3H

گرافیک ASUS PH-RTX2060-6G Graphics Card

اس اس دی ای دیتا XPG SX6000 Lite 256GB

کیس گرین استرایکر

ممنون میشم دوستانی که وارد هستن نظر بدن که همینا خوبه یا بهتره چیزیو جایگزین کنم که با این قیمتهای بالا ی سیستم خوب ببندم

با تشکر از تمام کسایی که وقت گذاشتن 🙏🙏🙏

لینک به دیدگاه

برای مادربرد اگه بودجه میرسه که به نظر میاد asus b550 mk انتخاب بهتری هست. ولی همون b450 گیگا هم کار ادمو راه میندازه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، MohammmadrPc گفته است :

سلام خدمت همه دوستان 

قطعات خریداری شده :

Ryzen 5 3600

XPG Hunter 16GB 3000MHz CL16

پاور گرین 480 وات GP480A-EUD

قطعاتی که میخوام بخرم:

مادر برد GIGABYTE B450M DS3H

گرافیک ASUS PH-RTX2060-6G Graphics Card

اس اس دی ای دیتا XPG SX6000 Lite 256GB

کیس گرین استرایکر

ممنون میشم دوستانی که وارد هستن نظر بدن که همینا خوبه یا بهتره چیزیو جایگزین کنم که با این قیمتهای بالا ی سیستم خوب ببندم

با تشکر از تمام کسایی که وقت گذاشتن 🙏🙏🙏

عزیز مین که خوبه سمت ایسوس های رده پایین نرو خرابیشون بالاست. گرافیک هم کلا سمت ایسوس سری 2000 نرو مشکل دما دارن. از برند گیگا یا msi انتخاب کن. 

لینک به دیدگاه

سلام داداش پاورت ضعیفه پاورت رو یه 650 بردار برا این سیستم ۶۵۰ کمی زیاده ولی اگه تو آینده خواستی ارتقا بدی مشکلی از بابت پاور نداشته باشی کارت گرافیکی که مد نظر داری زیاد مناسب نیست اگه ایسوس میخوای برداری rog strix بردار و اگه میخوای دماش کمتر باشه msi از سری گیمینگش بردار مادربردت هم ok هست ولی b550 بهتره ولی همینم کارتو راه میندازه

ویرایش شده توسط kiarash917
غلط املایی
لینک به دیدگاه

سلام

حیف پول برای 2060 .

اگه میتونی کمی صبر کن تا قیمت سری 3000 انویدیا و سری 6000 ای ام دی مناسب بشه از اونها خرید کن . اگر عجله داری 1660 و 2070 انتخاب های بهتری هستند . میتونی از سری 5000 ای ام دی هم خرید کنی .

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است :

سلام داداش پاورت ضعیفه پاورت رو یه 650 بردار برا این سیستم ۶۵۰ کمی زیاده ولی اگه تو آینده خواستی ارتقا بدی مشکلی از بابت پاور نداشته باشی کارت گرافیکی که مد نظر داری زیاد مناسب نیست اگه ایسوس میخوای برداری rog strix بردار و اگه میخوای دماش کمتر باشه msi از سری گیمینگش بردار مادربردت هم ok هست ولی b550 بهتره ولی همینم کارتو راه میندازه

یعنی الان این پاور باید عوض شه حتما؟؟؟

فروشو خرید دوبارش دردسر داره که

در 5 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

حیف پول برای 2060 .

اگه میتونی کمی صبر کن تا قیمت سری 3000 انویدیا و سری 6000 ای ام دی مناسب بشه از اونها خرید کن . اگر عجله داری 1660 و 2070 انتخاب های بهتری هستند . میتونی از سری 5000 ای ام دی هم خرید کنی .

خودم اول میخواستم برا 3060Ti صبر کنم ولی خبرش اومده مثل اینکه بیشتر از 399 دلار که قرار بود باشه هس

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MohammmadrPc گفته است :

یعنی الان این پاور باید عوض شه حتما؟؟؟

فروشو خرید دوبارش دردسر داره که

حالا دیگه خریدین ولی برای این گرافیک و cpu کمه ولی کار میکنه سعی کنید تو آینده ارتقاش بدین تا از بابت ارتقا قطعه های دیگه به مشکل برق برخورد نکنید ولی کاش ۶۵۰ میگرفتین که برای ارتقا قطعات کافی بود

لینک به دیدگاه

در در 10 آذر 1399 در 23:51، MohammmadrPc گفته است :

خودم اول میخواستم برا 3060Ti صبر کنم ولی خبرش اومده مثل اینکه بیشتر از 399 دلار که قرار بود باشه هس

اون قیمت 3070 هستش که 400 دلار اعلام شده .

حتی اگر 3060Ti با قیمت 400 دلار عرضه بشه باز هم ارزش خرید داره چون رقیب 2080 سوپر هستش که 700 دلار قیمتشه .

در هر صورت اگه میخواهید از نسل قبلی انویدیا خرید کنید 2060 نگیرید . 1660 انتخاب بهتریه . 2060 با اختلاف بدترین کارت نسل قبل انویدیاست .

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

اون قیمت 3070 هستش که 400 دلار اعلام شده .

حتی اگر 3060Ti با قیمت 400 دلار عرضه بشه باز هم ارزش خرید داره چون رقیب 2080 سوپر هستش که 700 دلار قیمتشه .

در هر صورت اگه میخواهید از نسل قبلی انویدیا خرید کنید 2060 نگیرید . 1660 انتخاب بهتریه . 2060 با اختلاف بدترین کارت نسل قبل انویدیاست .

مطمنی من که تو یوتیوب هرچی تست دیدم فریم بیشتری میداد نسبت به 1660

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، MohammmadrPc گفته است :

مطمنی من که تو یوتیوب هرچی تست دیدم فریم بیشتری میداد نسبت به 1660

2060 از 1660 قویتره اما ارزش خرید 1660 بیشتره .

مهمترین تفاوت 2060 و 1660 میشه ساپورت RT توسط 2060 که به علت ضعیف بودن 2060 در این کار عملا هیچ فایده ای نداره . شما برای ساپورت RT هزینه می کنید اما در عمل نمی تونید ازش بهره کافی ببرید . 1660 سوپر انتخاب خوبیه . در حدود قدرت 2060 کارتهایی مثل 1080 و 5700 هستند که از نظر حجم مموری از 2060 وضع بهتری دارن . بحث قیمت هم جدا هستش .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

2060 از 1660 قویتره اما ارزش خرید 1660 بیشتره .

مهمترین تفاوت 2060 و 1660 میشه ساپورت RT توسط 2060 که به علت ضعیف بودن 2060 در این کار عملا هیچ فایده ای نداره . شما برای ساپورت RT هزینه می کنید اما در عمل نمی تونید ازش بهره کافی ببرید . 1660 سوپر انتخب خوبیه . در حدود قدرت 2060 کارتهایی مثل 1080 و 5700 هستند که از نظر حجم مموری از 2060 وضع بهتری دارن . بحث قیمت هم جدا هستش .

که اینطور 

پس منتظر همون 3060 Ti میمونم

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، MohammmadrPc گفته است :

که اینطور 

پس منتظر همون 3060 Ti میمونم

فردا فروشش آغاز میشه از جمله ایران 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

فردا فروشش آغاز میشه از جمله ایران 

البته فکر کنم قطعا ی مدت طول میشکه که همون قیمت واقعیشو بفروشن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...