رفتن به مطلب

اضافه کردن ssd 970Evo Plus 500GB به ssd قبلی روی مادربورد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من در حال حاضر یه ssd 970 evo 250 gb دارم و دیدم کم میاد برام و یه 500 دقیقا از همین مدل سفارش دادم. الان من اینو اضافه کنم ویندوزم باید دوباره نصب بشه؟ داستان پارتیشن بندی چی میشه؟ و اصلا باید چیکارش کنم من فقط محل اضافه کردنش رو بللدم که پیچ کنم. باقیشو نمیدونم چیکارباید کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

مادربورد z390p

لینک به دیدگاه

سلام. مثل فلش به درایوها اضافه می‌شه. کار خاصی لازم نیست بکنید.

گاها نمایش داده نمی شه در this pc که راه حل اونم سادست. اگر نمایش داده نشد بفرمایید تا حل کنیم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MasoudK96 گفته است :

سلام. مثل فلش به درایوها اضافه می‌شه. کار خاصی لازم نیست بکنید.

گاها نمایش داده نمی شه در this pc که راه حل اونم سادست. اگر نمایش داده نشد بفرمایید تا حل کنیم.

مرسی از راهنماییت باشه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، عارف کلهر گفته است :

سلام دوستان

من در حال حاضر یه ssd 970 evo 250 gb دارم و دیدم کم میاد برام و یه 500 دقیقا از همین مدل سفارش دادم. الان من اینو اضافه کنم ویندوزم باید دوباره نصب بشه؟ داستان پارتیشن بندی چی میشه؟ و اصلا باید چیکارش کنم من فقط محل اضافه کردنش رو بللدم که پیچ کنم. باقیشو نمیدونم چیکارباید کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

مادربورد z390p

هیچ نیازی به تغییر ویندوز نیست، اگر اس اس دی فعلی رو روی درگاه M.2 زیر پردازنده گذاشتی، این یکی رو مجبوری زیر چیپست بزاری، بعد از نصب میری داخل بایوس، و توی تنظیمات بگرد، تنظیمات M.2 در گاه دوم رو بر روی X4 تنظیم کن، (با این کار درگاه ساتا 5 و 6 از کار میفته) و بعدش تمام. F10 میزنی و وارد ویندوز میشی و از داخل Disk Management یک تکه درایو پارتیشن نشده رو Quick Format NVMe می کنی. اگر برای خواندن اس اس دی، پس از بازکردن Disk Management سوالی در رابطه با GPT/MBR پرسید، مدل MBR رو بزن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...