رفتن به مطلب

فرق بین پاور های گرین؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
داخل همین سایت قیمت پاور های گیرین رو مقایسه کردم و دیدم یه پاوری که 600 وات با یه پاوری که 700 وات حدودا 300 تومن هزینه ش فرق میکنه ولی پاوری که 700 وات با پاور 750 وات حدودا 1 میلیون هزینه ش فرق میکنه!

اگر میشه شما بگید چرا اینجوریه و چه فرقی میارن که اینجور قیمت هاشون؟

پاور 600 وات : GP600B-HP EVO
پاور 700 وات : GP700B-HP EVO
پاور 750 وات : GP750B OCPT

و این که کدوم پاور بهتره برای خرید؟

لینک به دیدگاه

الان گرین میندازه گردن فروشنده ، فروشنده هم گردن تامین کننده :)))

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، agh620 گفته است :

سلام
داخل همین سایت قیمت پاور های گیرین رو مقایسه کردم و دیدم یه پاوری که 600 وات با یه پاوری که 700 وات حدودا 300 تومن هزینه ش فرق میکنه ولی پاوری که 700 وات با پاور 750 وات حدودا 1 میلیون هزینه ش فرق میکنه!

اگر میشه شما بگید چرا اینجوریه و چه فرقی میارن که اینجور قیمت هاشون؟

پاور 600 وات : GP600B-HP EVO
پاور 700 وات : GP700B-HP EVO
پاور 750 وات : GP750B OCPT

و این که کدوم پاور بهتره برای خرید؟

فرقش در میزان مدت گارانتی هم هستش دیگه در غیر اینصورت قیمت خیلی فرقی نداشت.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

فرقش در میزان مدت گارانتی هم هستش دیگه در غیر اینصورت قیمت خیلی فرقی نداشت.

گارانتی رو من زنگ زدم سوال کردم گفتند کلا گیرین 36 ماهه گارانتی میدن و توی سایت اون 130 اشتباه زده شده - فکر نمیکنم به خاطر گارانتی باشه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، agh620 گفته است :

گارانتی رو من زنگ زدم سوال کردم گفتند کلا گیرین 36 ماهه گارانتی میدن و توی سایت اون 130 اشتباه زده شده - فکر نمیکنم به خاطر گارانتی باشه

سری ocpt گارانتی 130 ماهه داره ولی سری hp evo مدت گارانتی  62 ماه هست.

سایتی که در موردش صحبت میکنی کجاست؟

لینک به دیدگاه

سری ocpt گارانتی 130 ماهه داره ولی سری hp evo مدت گارانتی  62 ماه هست.

سایتی که در موردش صحبت میکنی کجاست؟

داخل دیجی کالا کلا 36 ماهه زده شده - اصن هیچ سایتی 130 ماه گارانتی نمیده - من نمیدونم چرا زدند 130 ماه گارانتی - شماره خود شرکت گیرین من ندارم وگرنه زنگ میزنم سوال میکردم - پشتیبانی لیون کامپیوتر گفت اشتباه زده شده 130 ماه - ولی نمیدونم چجوری گفته 130 ماه

ویرایش شده توسط agh620
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، agh620 گفته است :

داخل دیجی کالا کلا 46 ماهه زده شده - اصن هیچ سایتی 130 ماه گارانتی نمیده - من نمیدونم چرا زدند 130 ماه گارانتی - شماره خود شرکت گیرین من ندارم وگرنه زنگ میزنم سوال میکردم - پشتیبانی لیون کامپیوتر گفت اشتباه زده شده 130 ماه - ولی نمیدونم چجوری گفته 130 ماه

عجیبه تنها نقطه قوتش همین 130 ماه گارانتی بود:D

پس مدل ocpt اصلا نخر.البته سری ocpt و hp evo یه تفاوت هایی با همدیگه دارن ولی خب چون مدت زمان گارانتی رو محدود کرده شما اگر تصمیم داشتین از برند گرین تهیه کنید همین سری hp evo به لحاظ قیمتی بهتره.

لینک به دیدگاه

عجیبه تنها نقطه قوتش همین 130 ماه گارانتی بود:D

پس مدل ocpt اصلا نخر.البته سری ocpt و hp evo یه تفاوت هایی با همدیگه دارن ولی خب چون مدت زمان گارانتی رو محدود کرده شما اگر تصمیم داشتین از برند گرین تهیه کنید همین سری hp evo به لحاظ قیمتی بهتره.

الان زدم چندین سایت زدن 130 ماه گارانتی و حتی خود گیرین هم زده 130 ماه - بعد فقط دیجی کالا زده 36 ماه

لینک به دیدگاه

گارانتی ش رو هم رفتم کامل شرایطشو خوندم - کلا میگه هر مشکلی پیش بیاد به ما ربطی نداره و تقریبا 90 درصد مشکلاتی که برای پاور پیش بیاد گارانتی رو ابطال میکنه !

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، agh620 گفته است :

الان زدم چندین سایت زدن 130 ماه گارانتی و حتی خود گیرین هم زده 130 ماه - بعد فقط دیجی کالا زده 36 ماه

سری ocdg و ocpt دارای 120 ماه گارانتی و 10 ماه دیگم خدمات پس از فروش هست دیجی کالا اشتباه نوشته خودم 1200 ocdg دارم

تفاوت این پاورهام به کیفیت قطعات به کار رفته و استاندارد 80 پلاس گلد و پلاتینیوم هست

شما پاور گلد بخرید کافیه و نیازی به هزینه اضافه نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...