رفتن به مطلب

سوال در مورد هارد.

amir.t.1261
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 15 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

اگر ریفر باشه باید بگه؟ رو ایسام حساب نکن طرف کارت گرافیک خریده همه چی اوکی بوده دما اوکی بازی هارو راحت اجرا میکنه بعدش دیگه کارت تصویر نمیده چون واسش هم تایید زده هیچی تو دستش نیست حالا اگر مشکل هارد مثلا یه ماه بعد معلوم شه دیگه هیچ کاری نمیتونی بکنی چون ایسام بیشتر از 24 ساعت مهلت تست بهت نمیده من خودم هارد داشتم چند ماه باهاش گیم زدم استفاده کردم مشکل نداشت اومدم گفتم ببینم مشخثات هارد چیه یه اپ نصب کردم دیدم بد سکتور داره خواستم از اطلاعاتش بکاپ بگیرم و بعد فرمت سطح پایین کنم که دیگه دیر شد و الان وصل میکنم به سیستم بلک اسکرین میده دقت کن بعد دو ماه معلوم شد 

در 15 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

این کامپیوتریه که گفتم هاردی که خریدم سلامتیش 97 درصده زنگ زدم بهش گفت 450 دارم.گفتم نوش 480 گفت اونا ریفر هستن.یعنی این که من دارم ریفر نیست.حالا بهش اطمینان کنم؟به جز یه پاور جنس بد به من نداده.که بردم عوضش کردم.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

این کامپیوتریه که گفتم هاردی که خریدم سلامتیش 97 درصده زنگ زدم بهش گفت 450 دارم.گفتم نوش 480 گفت اونا ریفر هستن.یعنی این که من دارم ریفر نیست.حالا بهش اطمینان کنم؟به جز یه پاور جنس بد به من نداده.که بردم عوضش کردم.

اگر مهلت تست بهت میده حدود یه ماه مشکلی نداره

در 4 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

من یه هارد مکستور دیاموندمکس 22.این هارد ها مشکل فریمور داشتن و بعد چند وقت دیگه شناسایی نمیشن.من یدونه از اونا دارم اینجوری بود.الان وقتی که وصلش میکنم نمیزاره مادربرد بوت بشه. توی همون لوگو میمونه. با روش های که تو اینترنت هست تعمیر کنم میشه؟و چند وقت پیشا میخواستم یه پیچش رو باز با چاقو به خط کشیدم رو بردش دیگه ترسیدم بزنمش.گند زدم توش یا عیبی نداره؟

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

من یه هارد مکستور دیاموندمکس 22.این هارد ها مشکل فریمور داشتن و بعد چند وقت دیگه شناسایی نمیشن.من یدونه از اونا دارم اینجوری بود.الان وقتی که وصلش میکنم نمیزاره مادربرد بوت بشه. توی همون لوگو میمونه. با روش های که تو اینترنت هست تعمیر کنم میشه؟و چند وقت پیشا میخواستم یه پیچش رو باز با چاقو به خط کشیدم رو بردش دیگه ترسیدم بزنمش.گند زدم توش یا عیبی نداره؟

ببین خط کجا افتاده و چقدر عمیقه اگر جایی خط انداختی که مسیر هست و عمیق هم هست مشکل پیدا کرده در مورد فریمور نمیدونم ولی خودم یه هارد دارم همینجوری بوت رو کند میکرد و بلک اسکرین میداد نشد درستش کنم 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

ببین خط کجا افتاده و چقدر عمیقه اگر جایی خط انداختی که مسیر هست و عمیق هم هست مشکل پیدا کرده در مورد فریمور نمیدونم ولی خودم یه هارد دارم همینجوری بوت رو کند میکرد و بلک اسکرین میداد نشد درستش کنم 

دو سه تا مدار رو قطع کرده ولی نمیدانم مهم هستن یا نه.

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

دو سه تا مدار رو قطع کرده ولی نمیدانم مهم هستن یا نه.

ببین اگر مدار رو قطع کرده که مشکل درست میکنه نمیشه که مدار بزارن ولی هیچ دلیلی نداشته باشن اگر قبل ازینکه این اتفاق بیفته مانع بوت شدن سیستم میشد فکر نکنم درست بشه من همین مشکل رو در خصوص یه فلش و یه هارد سیگیت داشتم تو همین فروم و فروم تام هاردور تاپیک زدم دو نفر که خیلی هم با تجربه بودن گفتن هارد ازدست رفته و نمیشه کاریش کرد خواستم با نسخه بوت minitool partittion wizard فرمت کنم ببینم درست میشه باز هم نشد اگر دوستان تعمیر کار با تجربه میشناسن معرفی کنن ببینن میتونه کاری واسشون انجام بده یا خیر

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

ببین اگر مدار رو قطع کرده که مشکل درست میکنه نمیشه که مدار بزارن ولی هیچ دلیلی نداشته باشن اگر قبل ازینکه این اتفاق بیفته مانع بوت شدن سیستم میشد فکر نکنم درست بشه من همین مشکل رو در خصوص یه فلش و یه هارد سیگیت داشتم تو همین فروم و فروم تام هاردور تاپیک زدم دو نفر که خیلی هم با تجربه بودن گفتن هارد ازدست رفته و نمیشه کاریش کرد خواستم با نسخه بوت minitool partittion wizard فرمت کنم ببینم درست میشه باز هم نشد اگر دوستان تعمیر کار با تجربه میشناسن معرفی کنن ببینن میتونه کاری واسشون انجام بده یا خیر

قبل از قطع شدن مدار ها اینجوری شد.کاش اونموقع که فقط شناسایی نمیشد و تو بوت مشکل ایجاد نمیکرد یدونه برد usb به ttl میگرفتم درستش میکردم.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

هارد های وسترون گرین سرعتشون چقدره؟الان من هاردم سرعتش 100 مگه و ویندوز هم روش دارم.اون کمتر از اینه؟ویا مثلا دلیل دیگه ای داره که میگن خوب نیست؟ریفر بودن فکر نکنم مشکلی ایجاد بکنه چون کارخانه تعمیرش میکنه قطعه بخواد عوض میکنن و به صورت تخصصی تعمیر میشه.

لینک به دیدگاه

یه سوال دیگه دارم.ssd که روی سیستم ساتا 3 سرعتش 550 مگ هست رو سیستم من که ساتا 2 هست سرعت 280 مگ رو میده؟ارزش داره برا کامپیوتر من؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام.من میخوام یه هارد بگیرم.انقدر جنس اشغال و فیک زیاد شده آدم میترسه بخره.حالا هارد های گارانتی دیجیتال ریفر هستند؟

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

هارد های گارانتی دیجیتال ریفر هستند؟

با درود سعی کنید گارانتی اصلی تهیه کنید.

گارانتی اصلی : سازگار،آواژنگ،لایف سرویس،ماتریکس،فیوچر،الماس ایران،و...

لینک به دیدگاه

گارانتی هایی که بالا گفتن اصلی هستن

تمام هارد هایی که گارانتی شرکتی هستن ریفر هستن یعنی تعمیر و بدسکتور گیری شدن و برای استفاده مجدد خطرناکن

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

گارانتی هایی که بالا گرفتن اصلی هستن

تمام هارد هایی که گارانتی شرکتی هستن ریفر هستن یعنی تعمیر و بدسکتور گیری شدن و برای استفاده مجدد خطرناکن

چه خطری دارن؟خطر از دست رفتن اطلاعات یا سوختن کامپیوتر؟

با توجه به این که هارد خیلی گرون شده میخوام فعلا اینو بگیرم:خوبه؟

https://www.digikala.com/product/dkp-2817810/هارد-دیسک-اینترنال-سیگیت-مدل-st3320311cs-ظرفیت-320-گیگابایت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

https://www.digikala.com/product/dkp-2817810/هارد-دیسک-اینترنال-سیگیت-مدل-st3320311cs-ظرفیت-320-گیگابایت

به ایشون پیام بدید ببینید چی موجود دارن

@Hamed2G

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

نظرات هم بخونی بد نیست!

من این رو خریدم و وصل کردم چک کردم دیدم ۶ سال این هارد کار کرده
بار بعد که ریبوت کردم سیستمم توی همون بایوس هنگ کرد و بالا نمیاد و هارد سوخته

هارد از ثانیه اول مشکل داشت و به هزار بدبختی روش ویندوز نصب کردم که تا ویندوزش امد بالا سریع پرید ودیگه هارد کار نکرد

ا نرم افزار تحلیل هارد متوجه شدم این هارد
17000 ساعت کار کرده. بهتره توی سایت این مورد قید بشه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

نظرات هم بخونی بد نیست!

من این رو خریدم و وصل کردم چک کردم دیدم ۶ سال این هارد کار کرده
بار بعد که ریبوت کردم سیستمم توی همون بایوس هنگ کرد و بالا نمیاد و هارد سوخته

هارد از ثانیه اول مشکل داشت و به هزار بدبختی روش ویندوز نصب کردم که تا ویندوزش امد بالا سریع پرید ودیگه هارد کار نکرد

ا نرم افزار تحلیل هارد متوجه شدم این هارد
17000 ساعت کار کرده. بهتره توی سایت این مورد قید بشه

ولی خب خیلی ها هم راضی بودن.نمیدونم والا.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

ولی خب خیلی ها هم راضی بودن.نمیدونم والا.

شما سعی کن جزو خیلی ها نباشی

داری پول خرج میکنی یکم صبر کن پولت بیشتر شد یدونه 1ترا نو با گارانتی معتبر بگیر حداقل 10 سال بمونه برات!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

شما سعی کن جزو خیلی ها نباشی

داری پول خرج میکنی یکم صبر کن پولت بیشتر شد یدونه 1ترا نو با گارانتی معتبر بگیر حداقل 10 سال بمونه برات!

اینم حرفیه.یه کامپیوتری میشناسم اون هم منو میشناسه.زنگ زدم بهش گفت 250 210 تومن دارم.ولی اینو میدونم و از خودش هم پرسیدم از این ریفری ها نیست.میرم تستش میکنم خوب بود میارمش.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

اینم حرفیه.یه کامپیوتری میشناسم اون هم منو میشناسه.زنگ زدم بهش گفت 250 210 تومن دارم.ولی اینو میدونم و از خودش هم پرسیدم از این ریفری ها نیست.میرم تستش میکنم خوب بود میارمش.

90% خدمات کامپیوتری ها فقط اسمبل کردن یاد دارن شما هارد نو 1 ترا و همون مدل ریفر ببر براش عمرا تشخیص بده..فروشنده فقط میخواد جنسش فروش بره رفیق و آشنا نداره

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام.من دو تا هارد دارم سرعتشون اینه:

هارد اول:

126243365_.png.c70cc8d0c91c090b128c9a3f2b220d50.png

هارد دوم:

image_2021-01-11_195537.png.6122ba8440091a6bf1c1994be2198cac.png

کدوم برای ویندوز خوبه و چقدر تفاوت داره؟(چقدر بهتر میشه؟)

لینک به دیدگاه

زیاد فرقی ندارن توی read ولی سرعت رایت پایینی بیشتره روی اون نصب کن

لینک به دیدگاه

هارد دوم از همه نظر بهتره ! 

روی همون نصب کنید

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

هارد دوم از همه نظر بهتره ! 

روی همون نصب کنید

در 3 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

زیاد فرقی ندارن توی read ولی سرعت رایت پایینی بیشتره روی اون نصب کن

الان رو اولی پس میریزم رو دومی

لینک به دیدگاه

کپی نکن یا انتقال نده

اگه واست مقدوره از اول نصب کن 

ویندوز 10 نهایت 15 دقیقه کار داره 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

کپی نکن یا انتقال نده

اگه واست مقدوره از اول نصب کن 

ویندوز 10 نهایت 15 دقیقه کار داره 

کپی به درد نمیخوره از اول پارتیشن بندی میکنم

ویندوز هم فقط 8.1

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...