رفتن به مطلب

مشکل دانلود بازی از ماکروسافت استور

TEGNO
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی.

من یه ایکس باکس پس برای پی سی خریدم. حالا می خوام بازی های ماکروسافت استور رو باهاش دانلود کنم. ولی دانلود که می زنم بعد از دانلود چند گیگ قطع میشه چون مشکلات کانکشن دارم. بعد ریست میشه و میگه از اول دانلود کن. تا الان کلی از ترافیکم همینجوری رفته. میخواستم بببینم سایتی هست که همه ی بازی های استور رو بک آپشون رو داشته باشه؟ چه تورنت چه لینک مستقیم فرقی نداره. خارجی یا ایرانی. در حال حاظر هم بک آپ استور بازی Fallout 76 رو می خوام.

ممنون.

لینک به دیدگاه

یادمه یه همچین مشکلی داشتم از طریق راهکارهای این سایت تونستم درستش کنم شاید بتونه به شما کمک کنه

https://www.guidingtech.com/fix-microsoft-store-not-downloading-apps-games/

لینک به دیدگاه

دانلود های سریع مایکروسافت پولی ه 

همونجا که دانلود میکنی مینویسه 

بهترین راه اینه که هیتلر شکن بزنی قبل از باز کردن استور 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، بامداد گفته است :

دانلود های سریع مایکروسافت پولی ه 

همونجا که دانلود میکنی مینویسه 

بهترین راه اینه که هیتلر شکن بزنی قبل از باز کردن استور 

عزیز هیلتر شکن که میزنم. نزنم اصلا نمیذاره برم تو نرم افزار ایکس باکس و دانلود کنم. سرعت دانلود هم اوکیه. ولی مشکل قطعی دارم یکم و وقتی یه دوبار قطع و وصل میشم دوباره میره از اول دانلود میکنه. مشکلم سرعتو و اینا نیست. می خواسستم ببینم جایی لینک مستقیمش هست که نگران قطعی و عوض شدن ای پی نباشم.

در 5 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

یادمه یه همچین مشکلی داشتم از طریق راهکارهای این سایت تونستم درستش کنم شاید بتونه به شما کمک کنه

https://www.guidingtech.com/fix-microsoft-store-not-downloading-apps-games/

ممنون از جوابت و راهنماییت ولی در این مورد مشکل من هیچ کدوم اینا نیست. من دانلود میشه نرم افزارم با سرعت بالا. ولی بعد از یکی دوبار قطع شدن اینترنت و عوض شدن آی پی و اینا نرم افزار می خواد از اول دانلود کنه. اینا رو هم چندتاشو انجام دادم قبلا حل نشد.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، TEGNO گفته است :

عزیز هیلتر شکن که میزنم. نزنم اصلا نمیذاره برم تو نرم افزار ایکس باکس و دانلود کنم.

اگر ویندوزت آخرین ورژن و آپدیت باشه . بدون قند و شکر هم استور مایکروسافت را باز میکنه .

ورژن 20H2 و آپدیت .. 

من دیروز بازی Asphalt 9 را بدون قند شکن دانلود کردم . 

لینک به دیدگاه

در در 19 آذر 1399 در 02:17، بامداد گفته است :

اگر ویندوزت آخرین ورژن و آپدیت باشه . بدون قند و شکر هم استور مایکروسافت را باز میکنه .

ورژن 20H2 و آپدیت .. 

من دیروز بازی Asphalt 9 را بدون قند شکن دانلود کردم . 

جالبه. آپدیت می کنم پس یه بار دیگه.

البته مشکلم چیز دیگه ای بود که به نظر میاد حلش کردم.

اینجور که معلومه استور میگه داره از اول دانلود میشه ولی اینجوری نیست. باید بذاری هر چه قدر هم رست شد بازم دانلود بشه بعد یهو از یه جایی به بعد بستگی یه مقداری که دانلود کردی می پره رو صد در صد و کاملش می کنه.

ممنون ماکروسافت به خاطر این نرم افزار عالیت. آدم این حس بهش دست میده که یه تیم پشت نرم افزارای ماکروسافت هست که تمام تلاششونو می کنن که این نرم افزارا بدترین و رو اعصاب ترین امکاناتو داشته باشن. میشینن می گن خوب بقیه نرم افزارا چی داره که خوبه. همونو حذف می کنند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...