رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Cyberpunk 2077 ، طرفداران ، اسکرین شات ، گیم پلی ، باگها ، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 12 دقیقه قبل، reza21a گفته است :

خب دوستان یه خورده هم دلتون شاد کنم از باگ های این بازی😁

۲۰۲۰۱۲۱۰_۱۸۴۸۳۸.png

۲۰۲۰۱۲۱۰_۱۸۴۹۱۵.png

۲۰۲۰۱۲۱۰_۱۸۴۹۴۶.png

امیدوارم پچش پر حجم نباشه چون نصف گیم رو دانلود کردم

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

• ارسال 368
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در هم اکنون، YUNKI گفته است :

امیدوارم پچش پر حجم نباشه چون نصف گیم رو دانلود کردم

https___crackwatch.com_game_ghostwire-tokyo and 2 more pages - Profile 1 - Microsoft Edge 19_09_1399 11_22_18 ب.ظ.png

البته بگم هر بازی بیاد حداقل دو ماه صبر میکنم تا ابدیت مشکلات برطرف کنه هیچ وقت نتونستم در عین واحد بااومدن بازی نصبش کنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویچر اومده بود من 6 ماه بعد دانلودش کردم بازم هی پچ میداد آخرش ولی بهینه شد تقریبا خالی از باگ

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، reza21a گفته است :

خب دوستان یه خورده هم دلتون شاد کنم از باگ های این بازی

بنظر من که اینا باگ نیستن بلکه قابلیت هستن،مخصوصا دومی ،اگه اوضاع خیط شد ماشینو دونصف میکنی جلوش میترکه خودت سالم میمونی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Rexpowercolt گفته است :

عزیز ultra به چه دردی میخوره وقتی با رزولیشن 900p بازی کنی

مهمترین فاکتور تو کیفیت هر گیمی رزولیشن و AA هستش که اونارو نباید فدای جزییات بازی کرد

اینجا که نوشتم الترا یعنی تمام تنظمیات بازی روی الترا تنظیم شده(ری تریسینگ بازی روی مدیوم بود)

ولی حرفتون رد در مورد رزولیشن قبول دارم...متاسفانه الان خوردم به بی پولی شدید همین مانیتورهم غنیمته😁

هرچند از نظر من فریم مهمتر از رزولیشن هست

لینک به دیدگاه

الان بازی اگر برای یوبی سافت بود، برای ابراز ارادت همه صف می کشیدن 😂 باگ مقوله جدانشدنی از بازی و برنامه نویسی هست! به مرور برطرف میشه. ولی خوب بعضی ها نمی خوان این رو قبول کنن. 😎

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Reven گفته است :

اینجا که نوشتم الترا یعنی تمام تنظمیات بازی روی الترا تنظیم شده(ری تریسینگ بازی روی مدیوم بود)

ولی حرفتون رد در مورد رزولیشن قبول دارم...متاسفانه الان خوردم به بی پولی شدید همین مانیتورهم غنیمته😁

دوست عزیز شمایی که بازی رو خریدی لطفا درباره بازی نظر بده، محیطش خصوصیاتش و مشکلاتش، دوستانی هم که ندارن و تازه میخوان با منت نسخه کرکیش رو دانلود کنن لطفا STFO اسب پیشکشی رو که دندوناش رو نمیشمرن 😑

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Reven گفته است :

آها پس مانیتورتون 900p هستش درسته؟

من فکر کردم رزولیشن رو خودتون اوردین پایین

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Rexpowercolt گفته است :

برای منم متاسفانه 900p هست.... همه چی گرفتم یه مانیتور نگرفتم..شت

لینک به دیدگاه

سلام بنظر کسانی که دنبال میکنن فیتگرل کی فشرده میکنه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

سلام بنظر کسانی که دنبال میکنن فیتگرل کی فشرده میکنه؟

فشرده نگیر اصلی بگیر که وقتی آپدیت اومد راحت بزنی روش gog بگیر

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است :

برای منم متاسفانه 900p هست.... همه چی گرفتم یه مانیتور نگرفتم..شت

نمیدونم چه دردیه همیشه خرید مانیتور رو میزاریم واسه آخر کار,بعدم گرون میشه میمونیم دست به آسمون 😅

والا منم 10 ساله گیر کردم رو 1080p هرچی زور میزنم نمیتونم ئیشرفت کنم حالا 4K نخواستیم حداقل یه 2K 😭

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Rexpowercolt گفته است :

نمیدونم چه دردیه همیشه خرید مانیتور رو میزاریم واسه آخر کار,بعدم گرون میشه میمونیم دست به آسمون 😅

والا منم 10 ساله گیر کردم رو 1080p هرچی زور میزنم نمیتونم ئیشرفت کنم حالا 4K نخواستیم حداقل یه 2K 😭

بهتره اینطوری،فریم بالاتر میگیری،سبکتره 

لینک به دیدگاه

دوستان این نسخه GOG که گزاشتن واسه دانلود آپدیت روز اول داره یا قراره واسش بیاد؟

یا نسخه های دیجیتالی آپدیت روز اول ندارن؟ کلا گیج شدم

میترسم دانلود کنم فرداش 40-50 گیگ آپدیت بدن سکته بزنم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Rexpowercolt گفته است :

دوستان این نسخه GOG که گزاشتن واسه دانلود آپدیت روز اول داره یا قراره واسش بیاد؟

یا نسخه های دیجیتالی آپدیت روز اول ندارن؟ کلا گیج شدم

میترسم دانلود کنم فرداش 40-50 گیگ آپدیت بدن سکته بزنم

چرا ندن اتفاقا اونقدر اپدیت میدن که بعضیا کلا قید بازی رو بزنن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

نه منظورم آپدیت روز اوله,گفته بودن موقه لانچ بازی یه آپدیت سنگین قراره بدن واسش

در 2 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Rexpowercolt گفته است :

از اینجا هم میتونی بگیری ،همیشه اپدیته 

Gog-games.com

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، silvermanYummy گفته است :

از اینجا هم میتونی بگیری ،همیشه اپدیته 

Gog-games.com

آپدیت روز اول رو داره الان چک کردن تو سایت downloadha نوشته بود

DODI هم نسخه فرده داده بیرون 46 گیگ ولی سایتای ایرانی هنوز نزاشتن

Cyberpunk 2077 (v1.03 + Bonus Content + MULTi18) (Steam / GOG) (From 46.5 GB) (Super Fast Install) – [DODI Repack]

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

دوست عزیز شمایی که بازی رو خریدی لطفا درباره بازی نظر بده، محیطش خصوصیاتش و مشکلاتش، دوستانی هم که ندارن و تازه میخوان با منت نسخه کرکیش رو دانلود کنن لطفا STFO اسب پیشکشی رو که دندوناش رو نمیشمرن 😑

خودم فعلا 3 ساعت 30 دقیقه بازی کردم و به نظرم یکم زوده درباره ی بازی نتیجه گیری کنم ولی از ظاهر بازی به نظر میاد که میتونه یکی از بهترین rpg هایی باشه که تاحالا ساخته شده(المان های نقش افرینی تو بازی خیلی تو چشم میاد به همین خاطر برای افرادی که از این بازی انتظار یه چیزی مثل gta در اینده رو داشته باشن میتونه به شدت نامید کننده باشه چون هیچ جوره این بازی به جی تی ای شباهت نداره مگر open world بودنش)

توی این 3 ساعت 30 دقیقه ای که بازی کردم یکی از ویژگی های بازی بیشتر از بقیه به چشم میومد اونم فضاسازی فوق العاده شهر بازی یعنی نایت سیتی بود...میتونم بگم یکی از بهترین شهرهایی بوده که تاحالا توی هر بازی open world تجربه کردم(شایدم بهترین)فضا و اتمسفر شهر،npc های متنوع با خط دیالوگهای متفاوت،فعالیت های مختلفی که توی سطح شهر رخ میده و... عالی کار شدن و از این میتونم به عنوان بهترین ویژگی بازی که تا الان به چشمم خورده اشاره کنم

موسیقی بازی هم کاملا با فضای سایبرپانکی بازی جوره و حس حال بازی رو بیشتر میکنه

چون زیاد بازی نکردم و از فردا با جدیت میرم سراغش نمیتونم در مورد داستان بازی،ساید کوئست،شخصیت پردازی صحبت کنم. گیم پلی بازی هم تا خودتون باز نکنید نمیتونید در موردش نظر بدید ولی برای من گیم پلی بازی لذت بخش بود و همون انتظاراتی رو که از داشتم براورده کرد

گرافیک بازی که عالیه و شکی درش نیست و به نظرم نیازی نداره بخوام در موردش صحبت کنن!ماشالله همه اینجا متخصص هستن توی این زمینه

و اما از مشکلات بازی هم به میشه به بهینه نبودن بازی و باگ های مختلف اشاره کرد

هرچند خودم به باگی برخورد نکردم که باعث لطمه به پیشبرد بازی بشه ولی بازی خالی از باگ هم نبود. کلا 3 تا باگ پیدا کردم:

1:یه بار داشتم توی شهر رانندگی میکردم یه دفعه یه ماشین از بالا ظاهر شد افتاد جلوم بعد غیب شد(شاید کلا 2 ثانیه طول کشید)

2:یه تیر چراغ برق توی شهر دیدم که فقط چراغ داشت.انگار یکی چراغ تو اسمون وصل کرده باشه برا خودش داشت نور میداد :|

3:بعضی npc های وقتی حرف میزنن حرکت لب ندارن(بازی رو سیو کردم و دوباره اجرا کردم از همون منطقه خط دیالوگ همون npc فرق کرده بود ولی حرکات لبش درست شده بود)

واقعیتش تاحالا به اون باگ هایی که توی فضای مجازی هست برخورد نکردم!مثلا نصف شدن ماشین یا تار شدن صفحه یا کرش کردن بازی و...

اما اگر بخوام به مشکلاتی که تاحالا توی خود بازی بهش برخورد کردم بگم باید دو به دو مورد اشاره کنم اولیش پیچیده بودن بیش از حد رابط کاربری بازی بود!بزرگ بودن بازی باعث درهم برهم شدنش شده و خیلی سخت میشه با راهنمایی های که اوایل بهت داده میشه به همه ویژگی های بازی پی برد...یکم سخته توضیحش ولی ایشالله خودتون بازی میکنید متوجه میشید

دومیش اینه که همون اول بازی به کلی شخصت مختلف برخورد میکنید که هیچ شناخت قبلی در موردشون ندارید!.حالا تا شما بخواهید با این شخصیت ها اشنا بشید و بگید این کی بود و اون کی بود فکر کنم حداقل 2 یا 3 بار باید بازی رو تموم کنید

در 1 ساعت قبل، Rexpowercolt گفته است :

نه داداش مگر خر شدم رزولیشن رو کم کنم😅

نمیخوام از بحث تاپیک دور بشیم ولی الان چک کردم یه اتفاقی افتاد

من رزولیشن اصلی مانیتورم 900p و فقط ورودی d-sub داره و از اونجایی که چون گرافیک این خروجی رو ساپورت نمیکنه به اجبار از مبدل استفاده میکنم...

الان داشتم چک میکردم توی تنظمیات سایبر گزینه 1080 رو دیدم که میشه فعال کرد یه عکس هم گرفتم

Cyberpunk2077_2020_12_10_19_20_09_162.thumb.png.eb09d20df44a344164d4c65b78bad9b8.png

الان این واقعا 1080 هست یا همون 900p  که داره ادا در میاره؟؟😅

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Reven گفته است :

خودم فعلا 3 ساعت 30 دقیقه بازی کردم و به نظرم یکم زوده درباره ی بازی نتیجه گیری کنم ولی از ظاهر بازی به نظر میاد که میتونه یکی از بهترین rpg هایی باشه که تاحالا ساخته شده(المان های نقش افرینی تو بازی خیلی تو چشم میاد به همین خاطر برای افرادی که از این بازی انتظار یه چیزی مثل gta در اینده رو داشته باشن میتونه به شدت نامید کننده باشه چون هیچ جوره این بازی به جی تی ای شباهت نداره مگر open world بودنش)

توی این 3 ساعت 30 دقیقه ای که بازی کردم یکی از ویژگی های بازی بیشتر از بقیه به چشم میومد اونم فضاسازی فوق العاده شهر بازی یعنی نایت سیتی بود...میتونم بگم یکی از بهترین شهرهایی بوده که تاحالا توی هر بازی open world تجربه کردم(شایدم بهترین)فضا و اتمسفر شهر،npc های متنوع با خط دیالوگهای متفاوت،فعالیت های مختلفی که توی سطح شهر رخ میده و... عالی کار شدن و از این میتونم به عنوان بهترین ویژگی بازی که تا الان به چشمم خورده اشاره کنم

موسیقی بازی هم کاملا با فضای سایبرپانکی بازی جوره و حس حال بازی رو بیشتر میکنه

چون زیاد بازی نکردم و از فردا با جدیت میرم سراغش نمیتونم در مورد داستان بازی،ساید کوئست،شخصیت پردازی صحبت کنم. گیم پلی بازی هم تا خودتون باز نکنید نمیتونید در موردش نظر بدید ولی برای من گیم پلی بازی لذت بخش بود و همون انتظاراتی رو که از داشتم براورده کرد

گرافیک بازی که عالیه و شکی درش نیست و به نظرم نیازی نداره بخوام در موردش صحبت کنن!ماشالله همه اینجا متخصص هستن توی این زمینه

و اما از مشکلات بازی هم به میشه به بهینه نبودن بازی و باگ های مختلف اشاره کرد

هرچند خودم به باگی برخورد نکردم که باعث لطمه به پیشبرد بازی بشه ولی بازی خالی از باگ هم نبود. کلا 3 تا باگ پیدا کردم:

1:یه بار داشتم توی شهر رانندگی میکردم یه دفعه یه ماشین از بالا ظاهر شد افتاد جلوم بعد غیب شد(شاید کلا 2 ثانیه طول کشید)

2:یه تیر چراغ برق توی شهر دیدم که فقط چراغ داشت.انگار یکی چراغ تو اسمون وصل کرده باشه برا خودش داشت نور میداد :|

3:بعضی npc های وقتی حرف میزنن حرکت لب ندارن(بازی رو سیو کردم و دوباره اجرا کردم از همون منطقه خط دیالوگ همون npc فرق کرده بود ولی حرکات لبش درست شده بود)

واقعیتش تاحالا به اون باگ هایی که توی فضای مجازی هست برخورد نکردم!مثلا نصف شدن ماشین یا تار شدن صفحه یا کرش کردن بازی و...

اما اگر بخوام به مشکلاتی که تاحالا توی خود بازی بهش برخورد کردم بگم باید دو به دو مورد اشاره کنم اولیش پیچیده بودن بیش از حد رابط کاربری بازی بود!بزرگ بودن بازی باعث درهم برهم شدنش شده و خیلی سخت میشه با راهنمایی های که اوایل بهت داده میشه به همه ویژگی های بازی پی برد...یکم سخته توضیحش ولی ایشالله خودتون بازی میکنید متوجه میشید

دومیش اینه که همون اول بازی به کلی شخصت مختلف برخورد میکنید که هیچ شناخت قبلی در موردشون ندارید!.حالا تا شما بخواهید با این شخصیت ها اشنا بشید و بگید این کی بود و اون کی بود فکر کنم حداقل 2 یا 3 بار باید بازی رو تموم کنید

نه داداش مگر خر شدم رزولیشن رو کم کنم😅

نمیخوام از بحث تاپیک دور بشیم ولی الان چک کردم یه اتفاقی افتاد

من رزولیشن اصلی مانیتورم 900p و فقط ورودی d-sub داره و از اونجایی که چون گرافیک این خروجی رو ساپورت نمیکنه به اجبار از مبدل استفاده میکنم...

الان داشتم چک میکردم توی تنظمیات سایبر گزینه 1080 رو دیدم که میشه فعال کرد یه عکس هم گرفتم

الان این واقعا 1080 هست یا همون 900p  که داره ادا در میاره؟؟😅

احتمالا همون upscaling هست یا DSR

با اون روش هم میتونین کیفیت رو بالاتر ببرین,البته زیاد بالا ببرین خیلی سنگین میشه حدود 30-40% بالاتر از رزولیشن خودتون بالاتر ببرین حله.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

فشرده نگیر اصلی بگیر که وقتی آپدیت اومد راحت بزنی روش gog بگیر

سلام مگه فشرده همون gog نیست که فشرده شده؟

پ.ن:نمیدونم پ.ن چیه ولی دیدم کاربردش چیه😁 فک کنم خوشبخت شدیم : 

53775569_Screenshot(201)_LI.thumb.jpg.63a916cce3c0da55ab82d6ef8e6348e0.jpg

ویرایش شده توسط amirali.
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

سلام

پ.ن یعنی پی نوشت ،یا خلاصه نوشته و پیام نهایی 

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

سلام مگه فشرده همون gog نیست که فشرده شده؟

53775569_Screenshot(201)_LI.thumb.jpg.63a916cce3c0da55ab82d6ef8e6348e0.jpg

اره ولی توی نسخه فشرده معمولا زبان های اضافه و بعضی وقتا ویدیوهای تبلیغاتی و ... بازی رو حذف میکنن یا باید جداگانه بگیری

کلا چون سورس بازی رو دستکاری میکنن اکثر اوقات آپدیت روی این نسخه ها جواب نمیده.

اگه مشکل حجم داری برو نسخه اصلی CODEX رو بگیر که 56 گیگ هست و بعدا خودش برای بازی آپدیت جداگانه میده و هم سریع و راحت نصب میشه.

اگه نسخه gog رو بگیری اکثر اوقات آپدیتش از نسخه استیم حجیم تر هست چون میزنه کل فایل های نصبی و اصلی بازی رو زیر و رو میکنه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
من دیگه حرفی برای گفتن ندارم
:ph34r::ph34r::ph34r::ph34r::ph34r::ph34r::ph34r:

Screenshot-2020-12-11-Cyberpunk-2077-GPU-CPU-Action-FPS-TPS-GPU.jpg.2aa56b9d454b69c87d5733f8a5130c7d.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Reven گفته است :

خودم فعلا 3 ساعت 30 دقیقه بازی کردم 😅

تشکر فرآوان، توضیحات عالی بود 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...