رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Cyberpunk 2077 ، طرفداران ، اسکرین شات ، گیم پلی ، باگها ، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 8 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

با سلام 

بازی براحتی نصب و اجرا شدش و رو مدیوم فریم خوبی میده رو های هم بدک نیست و الترا نهایت ۲۴ فریم 

ولی یه مشکل بسیار عجیب غریب دارم باهاش تو عکسها معلومتره .مثلا درختهایی که در دور دست هستند یا خاشاک 

میان جلوتر قرار میگیرن نمیدونم کسی دیگم این مشکل رو داره یا نه 

تمام تنظیمات بازی رو دستکاری کردم دونه دونه بازم نشدش 

Cyberpunk2077_2020_12_12_11_36_41_785.bmp 5.93 MB · 17 downloads Cyberpunk2077_2020_12_12_11_35_32_968.bmp 5.93 MB · 17 downloads

سلام توی خصوصی جوابتون رو دادم اینجاهم مینویسم شاید بعضی ها این مشکل رو داشته باشن

به گفته جیسون شرایر این مشکل مربوط به اپدیت نکردن درایور کارت گرافیک به اخرین نسخه هست!خود این شخص هم پاپ هایی مثل ظاهر شدن درخت کوچیک و ... داشت که با اپدیت کردن درایور کارت گرافیک مشکل بازی برطرف شد!

لینک دانلود درایور nvidia نسخه 460.79 مخصوص ویندوز 10

ویرایش شده توسط Reven
لینک به دیدگاه

• ارسال 368
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 3 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

سلام من زمان نصب با این ارور مواجه میشم مشکل چیه (روی 2 تا سیستم همین مشکل رو داره)
image.thumb.png.8f459d7768a9411efbf8565d8ae18c45.png

1.دوباره اکسترکت کن فشرده بازی رو

2.انتی ویروس خاموش باشه

3.فضای نصب درایو جاری نصبی بیشتر از فضای مورد نیاز باشه (درایو ویندوز هم حدودا بیشتر از رم خالی باشه بهتره!)

گزینه 1 خیلی مهمه چون امکان داره بدون ارور اکسترکت شه اما بازم مشکل دار باشه.

لینک به دیدگاه

سلام خب دوستان من تازه رفتم سراغ دانلود و یکم گیج شدم..... الان قضیه این پری لود و فایل انتقال نسخه PreLoad به نسخه روز انتشار چیه؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

عزیز من تنظیمات رو روی low یا medium یا الترا میزارم این مشکل سرجاشه

درایورمم اپدیته و اینکه رو مدیوم ۳۶ فریم میده مشکل فریمدهی ندارم .

اشیای دور دست رو میاره نزدیک روهم روهم نشون میده .معلومه باگه دیگه .

من یه سوال دارم این بازی چطوری رو کنسولها اجرا میشه با این فریم ریت داغونش

فکر کنم برای ps4 معمولی رو ۷۲۰ پیکسلم نیاز داره روی الترا لو یا ultra low تنظیم کنن

تا بتونه اون سخت افزار داغونش در حد r9 370 اجرا بکنه .

عملا یهبازی نسل ۹ و پلی ۵ میباشد 

اینم نسخه DODI با اپدیت 1.04 بدون هیچ مشکلی اجرا میشه رو تنظیمات Ultra و رزولیشن 1080p

Cyberpunk2077_2020_12_12_21_21_57_845.thumb.jpg.b1d436ed537582f49ef1aa696248de4e.jpgCyberpunk2077_2020_12_12_21_17_37_117.thumb.jpg.5a17f89fb6b29055139600b4677f337a.jpg

قسمت شخصی سازی کاراکتر واقعا جالبه,اینم از V من 😁😍

Untitled.jpg.044cd761e5a981304d6fcd6b3e67b734.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amirali. گفته است :

سلام خب دوستان من تازه رفتم سراغ دانلود و یکم گیج شدم..... الان قضیه این پری لود و فایل انتقال نسخه PreLoad به نسخه روز انتشار چیه؟

کسی نیست کمک ما بکنه؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amirali. گفته است :

کسی نیست کمک ما بکنه؟

هستیم عزیز

pre-load در واقع فایلای بازی رو قبل انتشار میتونستی دانلود کنی تا آماده باشه وقتی بازی منتشر شد با یه آپدیت سریع شروع کنی به بازی کردن که الان دیگه هیچ خاصیتی نداره و به درد نمیخوره چون نسخه کامل منتشر شده دیگه

میتونی نسخه DODI یا Fitgirl رو دانلود کنی و آپدیت 1.04 هم 500 مگ اومده اونم دانلود کن (فعلا واسه fitgirl نیومده) و همینطور درایور گرافیکتو به جدیدترین نسخه که الان اومده آپدیت کن تموم برو حال کن.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Rexpowercolt گفته است :

هستیم عزیز

pre-load در واقع فایلای بازی رو قبل انتشار میتونستی دانلود کنی تا آماده باشه وقتی بازی منتشر شد با یه آپدیت سریع شروع کنی به بازی کردن که الان دیگه هیچ خاصیتی نداره و به درد نمیخوره چون نسخه کامل منتشر شده دیگه

میتونی نسخه DODI یا Fitgirl رو دانلود کنی و آپدیت 1.04 هم 500 مگ اومده اونم دانلود کن (فعلا واسه fitgirl نیومده) و همینطور درایور گرافیکتو به جدیدترین نسخه که الان اومده آپدیت کن تموم برو حال کن.

سلام ممنون که راهنمایی کردید ولی فک کنم واسه فیتگرل هم اپدیت اومده چون پارسی گیم قرار داده

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

سلام ممنون که راهنمایی کردید ولی فک کنم واسه فیتگرل هم اپدیت اومده چون پارسی گیم قرار داده

مخلصیم

آخرین بار که تو سایت خود فیتگرل دیدم نوشته بود بزودی 

حالا خبر ندارم شاید اومده باشه

ولی حتما هم بازیو آپدیت کن هم درایور گرافیکتو چون تو رفع مشکلات بازی خیلی تاثیر دارن.

لینک به دیدگاه

درایور دیروز انویدیا رو ریختم درست شدش 

لینک به دیدگاه

سلام

آپدیت 1.04 نصب کردم روی codex بازی دیگه اجرا نمیشه. کسی نصب کرده اینو روی codex؟

ویرایش: حل شد.

ویرایش شده توسط Ali_14
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Rexpowercolt گفته است :

اینم نسخه DODI با اپدیت 1.04 بدون هیچ مشکلی اجرا میشه رو تنظیمات Ultra و رزولیشن 1080p

Cyberpunk2077_2020_12_12_21_21_57_845.thumb.jpg.b1d436ed537582f49ef1aa696248de4e.jpgCyberpunk2077_2020_12_12_21_17_37_117.thumb.jpg.5a17f89fb6b29055139600b4677f337a.jpg

قسمت شخصی سازی کاراکتر واقعا جالبه,اینم از V من 😁😍

Untitled.jpg.044cd761e5a981304d6fcd6b3e67b734.jpg

عجب چیزیه

گرافیک بازی رو میگم نورپردازی خیلی عالیه کاکتوس ها هم خیلی با ظرافت طراحی شدن

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Reven گفته است :

سلام توی خصوصی جوابتون رو دادم اینجاهم مینویسم شاید بعضی ها این مشکل رو داشته باشن

به گفته جیسون شرایر این مشکل مربوط به اپدیت نکردن درایور کارت گرافیک به اخرین نسخه هست!خود این شخص هم پاپ هایی مثل ظاهر شدن درخت کوچیک و ... داشت که با اپدیت کردن درایور کارت گرافیک مشکل بازی برطرف شد!

لینک دانلود درایور nvidia نسخه 460.79 مخصوص ویندوز 10

دقیقا من نسخه درایور قبلیرو داشتم و مشکل داشتم این درایور تاریخش مال دوروز قبل و

بدنه نمیدونستم این درایور وجود داره به هر حال رو نرخ فریم هم تاثیر گزاشتش مقداری 

لینک به دیدگاه

بهینه سازی Cyberpunk2077 برای رایزن ؟

Cyberpunk 2077 gets FPS boost with a patch for AMD Ryzen CPUs

Step by Step:
1. Download HxD hex editor
2. Find your Cyberpunk2077.exe, i have GOG so mines was in Cyberpunk 2077binx64
3. Make a backup copy of Cyberpunk2077.exe just in case
4. Drag Cuberpunk2077.exe to HxD, a bunch of hex numbers should appear (like 01 FF 0D, etc)
5. Press CTRL+F, change column to Hex-Values
6. Put in “75 30 33 C9 B8 01 00 00 00 0F A2 8B C8 C1 F9 08” in the search string without quotes, those values should be highlighted
7. Copy “EB 30 33 C9 B8 01 00 00 00 0F A2 8B C8 C1 F9 08” without quotes
8. Back in HxD right click the highlighted values and select “paste insert”
9. Now go to top bar and click the save icon logo

.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

عجب چیزیه

گرافیک بازی رو میگم نورپردازی خیلی عالیه کاکتوس ها هم خیلی با ظرافت طراحی شدن

آره گرافیک بازی نفس گیره،حالا بیابون چیز خاصی نداره وقتی وارد شهر میشی و تی خیابون قدم میزنی و به آسمون خراشا نگاه میکنی...جزییات دیوانه واره،محشره لامصب!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا خبر رسیده کنسول ها دارن آتیش میگیرن سر سایبر پانک 😅 720p اجرا میکنن نهایت ۲۰ فریم 🤣

IMG_20201213_105659_402.jpg

IMG_20201213_105704_192.jpg

لینک به دیدگاه

کسانی که بازی کردن هر دو رو به نظرتون این بازی گرافیکش بیشتره یا رد دد ردمشن 2

بعد رو 1070 ارزش داره بازیش کرد؟؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، hosseingamer گفته است :

این دو تا بازی باهم خیلی فرق دارن و نمیشه بباهم مقایسه کرد,رد دد تو دشت و بیابون و کوهستانه ولی سایبرپانک شهر و آسمون خراش و برج و اینا

ولی هردو از نظر گرافیکی تو سبک خودشون بهترینن

من با GTX 1080 رو فول اچ دی میزنم حدود 40-50 فریم میده رو Ultraوشما فکر نکنم با 1070 هم مشکلی داشته باشی ارزششو داره بازی محشریه توصیه میکنم امتحانش کنی.

Cyberpunk2077_2020_12_12_23_42_40_688.thumb.jpg.74696db13a2c81fa90691b5cc779b17e.jpg

دوستان از شخصیتی که ساختین عکس بزارین باهم آشنا شیم 😁

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Rexpowercolt گفته است :

این دو تا بازی باهم خیلی فرق دارن و نمیشه بباهم مقایسه کرد,رد دد تو دشت و بیابون و کوهستانه ولی سایبرپانک شهر و آسمون خراش و برج و اینا

ولی هردو از نظر گرافیکی تو سبک خودشون بهترینن

من با GTX 1080 رو فول اچ دی میزنم حدود 40-50 فریم میده رو Ultraوشما فکر نکنم با 1070 هم مشکلی داشته باشی ارزششو داره بازی محشریه توصیه میکنم امتحانش کنی.

Cyberpunk2077_2020_12_12_23_42_40_688.thumb.jpg.74696db13a2c81fa90691b5cc779b17e.jpg

عجب شخصیتی داری😁😁😁

با این مشکلاتی که میگن بهتر نیست چند ماه دیگه برم سراغش چون میگن با گ و افت فریم فراوون داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، hosseingamer گفته است :

ارزش که 100% داره ولی بازم میگم بهتره کمی دوستان صبر کنن تا پچ ها و آپدیتهایی برای بازی عرضه بشه که کیفیت بازی بهتر کنه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hosseingamer گفته است :

عجب شخصیتی داری😁😁😁

با این مشکلاتی که میگن بهتر نیست چند ماه دیگه برم سراغش چون میگن با گ و افت فریم فراوون داره

رو سیستم های مختلف واکنش های مختلفی میده فکر کنم,ولی منکه مشکل خاصی ندیدم فقط تو خیابون شلوغ بعضی شخصیت ها یهو ظاهر میشن فقط همین,افت فریم هم ناچیزه طوری نیست که نشه تحمل کرد

چون بازی رو GOG هست آپدیت کردنش راحته و میتونی بازی کنی هر آپدیتی که اومد بصورت پچ میاد و دانلود میکنی نصب میکنی.

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

ارزش که 100% داره ولی بازم میگم بهتره کمی دوستان صبر کنن تا پچ ها و آپدیتهایی برای بازی عرضه بشه که کیفیت بازی بهتر کنه

آره اتفاقا خودمم میخواستم صبر کنم ولی دیدم این بازی خیلی طولانیه و قرار نیست به این زودیا تمومش کنم منم نهایتا روزی یکی دو ساعت بازی میکنم خوب تا من بازیو تموم کنم همه مشکلاتش برطرف شده.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hosseingamer گفته است :

سلام

من بازی رو روی 1070ti دارم بازی میکنم فول اچدی(اپسکیل شده) روی تنظیمات high بازی رو روی 30 فریم قفل کردم(چون بازی مدام دراپ فریم داره و استیبل نیست)به شما پیشنهاد میکنم روی high و 30 فریم بازی کنی(تنظیمات مربوط به سایه رو بذارید روی medium چون به فریم دهی خیلی کمک میکنه!البته اگر با این قضیه مشکلی ندارید)گرافیک بازی حتی رو high هم عالیه و کیفیت زیبایی داره ولی مجبورید از 60 فریم بزنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Rexpowercolt گفته است :

دوستان از شخصیتی که ساختین عکس بزارین باهم آشنا شیم 😁

کریسمس میگیرمش و شدیدا دوس دارم یه هارلی کویین جذاب رو توش بسازم 😍

اینم یه بنچمارک قابل اعتماد :

https://www.guru3d.com/articles-pages/cyberpunk-2077-pc-graphics-perf-benchmark-review,1.html

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

اینم یه بنچمارک قابل اعتماد :

مصرف ۷گیگ در فول اچ دی آلترا ...

دارندگان کارت ۴گیگ:

welcome to lag city

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، silvermanYummy گفته است :

مصرف ۷گیگ در فول اچ دی آلترا ...

دارندگان کارت ۴گیگ:

welcome to lag city

download.jpg.d188ee824c1cd0ebfffd164b26dbb499.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...