رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Cyberpunk 2077 ، طرفداران ، اسکرین شات ، گیم پلی ، باگها ، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

این باگ درختا شدیدا رو مخه رفتی توی ساختمون یهو زیر پات درخت معلومه داری تیراندازی میکنی این درختا تمرکزتو میریزن به هم😕

لینک به دیدگاه

• ارسال 368
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 42 دقیقه قبل، ArtoriasSs گفته است :

این باگ درختا شدیدا رو مخه رفتی توی ساختمون یهو زیر پات درخت معلومه داری تیراندازی میکنی این درختا تمرکزتو میریزن به هم😕

نمیدونم چرا ولی به شخصه تا حالا هیچ باگی که اینطوری باشه ندیدم... با 50 ساعت تایم پلی

تنها مشکلی که من دیدم یکدفعه ظاهر شدن ماشین ها و یا ادمها هستش و یا اینکه وقتی میخوام لیوان بردارم چیزی بخورم، اسلحه ام  هم میره تو گلوم XD

احساس میکنم این بازی رو هر سیستمی به یک صورت خاص عمل میکنه.

البته تا قبل از 1.5 مشکلاتی بود ولی بعد از اون ندیدم

ویرایش شده توسط Mr.jalilpour
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، Reven گفته است :

این 13 میلیون فقط میزان فروش بازی هست یا میزان فروش+پیش فروش بازی؟؟

احتمالا با پیش فروش حساب کردن دیگه🤔وگرنه اونجوی باشه میشه ۲۱ میلیون ☹

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ArtoriasSs گفته است :

شما درایور کارت گرافیکتون رو اپدیت کردید؟

لینک به دیدگاه

دوستان کسی مترو پیدا کرده تو بازی؟ به این عکس نگاه کردم (قبل عرضه) دیوونه شدم گفتم اینکه دیگه از همه چی کامل تره همه چی داره ولی الان مترو نمیبینم:( https://forum.lioncomputer.com/uploads/monthly_2020_12/cyberpunk_wallpaper_1.thumb.jpg.ed0243d0a2e70abfd2fa20a90330cc64.jpg

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Reven گفته است :

شما درایور کارت گرافیکتون رو اپدیت کردید؟

اصلا حواسم نبود الان چک کردم اپدیت داره اخرین بار دو ماه پیش اپدیت کرده بودمش🤔

لینک به دیدگاه

آپدیت 1.06 برای نسخه COG توسط سایت دانلودها گذاشته شد

https://www.downloadha.com/game/pc-cyberpunk-2077

لینک به دیدگاه

دوستان اگه کسی ستاپ اپدیت 1.06 براش ران نمیشه بره تو پراپرتیس و تیک گزینه ی انلاک رو بزنه

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، amirali. گفته است :

دوستان کسی مترو پیدا کرده تو بازی؟ به این عکس نگاه کردم (قبل عرضه) دیوونه شدم گفتم اینکه دیگه از همه چی کامل تره همه چی داره ولی الان مترو نمیبینم:( https://forum.lioncomputer.com/uploads/monthly_2020_12/cyberpunk_wallpaper_1.thumb.jpg.ed0243d0a2e70abfd2fa20a90330cc64.jpg

من که چیزی پیدا نکردم

احتمالا قرار بوده واسه Fast Travel استفاده شه یجورایی مثل Deus Ex mankind divided ولی بعدا حذفش کردن

لینک به دیدگاه

البته کی مترو میخواد وقتی که همچین موتوری داری...انصافا با موتورای بازی حال کردم خیلی جالبن (مخصوصا موتور جکی 😭)

photomode_18122020_210735.thumb.jpg.3e48d88103671212d691a56f3a9c0c90.jpg

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Rexpowercolt گفته است :

البته کی مترو میخواد وقتی که همچین موتوری داری...انصافا با موتورای بازی حال کردم خیلی جالبن (مخصوصا موتور جکی 😭)

photomode_18122020_210735.thumb.jpg.3e48d88103671212d691a56f3a9c0c90.jpg

اره منم با موتورها خیلی حال میکنم.. مخصوصا موتور پشت سری کاراکترم..

حداقل اینطوری شخصیت خودم رو میبینم XD

----

احساس میکنم V شما خیلی خسته اس ... انگار یه کوه غم خوابیده روی شونش XD

ویرایش شده توسط Mr.jalilpour
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است :

اره منم با موتورها خیلی حال میکنم.. مخصوصا موتور پشت سری کاراکترم..

حداقل اینطوری شخصیت خودم رو میبینم XD

----

احساس میکنم V شما خیلی خسته اس ... انگار یه کوه غم خوابیده روی شونش XD

فکر کنم بخاطر چشماشه,خیلی خسته به نظر میاد 😆

لینک به دیدگاه

دوستان یه مورد دیگه که قرار بود بهش اشاره کنم ولی یادم رفت

بازی بصورت پیش فرض از TAA استفاده میکنه و گزینه دیگه ای نداره (معلوم نیست چرا😐) و TAA به نظر من مضخرف ترین تکنیک هست واسه AA چون تا حد زیادی تکسچر ها رو تار میکنه و کیفیت بازی پایینتره در مقایسه با MSAA

پس پیشنهاد میکنم از گزینه Image Sharpening استفاده کنین که کارتای هر دو شرکت Nvidia و AMD ساپورت میکنن و تو درایورشون هست

این تنظیمات منه ولی میتونین مقدارشو تغییر بدین با سلیقه خودتون.

گزینه MFAA هم روشن کنین.

Untitled.thumb.jpg.3ddfd79874e748440086f2ef80f5da86.jpg

ویرایش شده توسط Rexpowercolt
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

از کمپانی CD Projekt Red شکایت شد😕

یک شرکت حقوقی بین المللی مدافع حق سرمایه گزاران با نام Rosen Law Firm اعلام کرد که شکایتی را علیه کمپانی CDPR تنظیم کرده است تا ضرر های سرمایه گزاران این کمپانی را به آنان بازگرداند. 

بر اساس مفاد این شکایت:

-بازی Cyberpunk 2077 به دلیل تعداد فراوان باگ ها و مشکلات تکنیکی بر روی کنسول های نسل هشتم غیر قابل بازی است. 

-سونی به همین دلیل بازی را از فروشگاه Playstation Store حذف کرده است و مایکروسافت هم به تمامی کسانی که تقاضای ریفاند داشته باشند پاسخ می دهد. 

-در نتیجه به حیثیت و منابع مالی کمپانی CDPR خدشه ای جدی وارد شده است.

بر اساس ادعایی که در این شکایت تنظیم شده است این موارد باعث شده که سرمایه گزاران کمپانی CDPR متضرر شوند.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ArtoriasSs گفته است :

یک شرکت حقوقی بین المللی مدافع حق سرمایه گزاران با نام Rosen Law Firm اعلام کرد که شکایتی را علیه کمپانی CDPR تنظیم کرده است تا ضرر های سرمایه گزاران این کمپانی را به آنان بازگرداند. 

بر اساس مفاد این شکایت:

-بازی Cyberpunk 2077 به دلیل تعداد فراوان باگ ها و مشکلات تکنیکی بر روی کنسول های نسل هشتم غیر قابل بازی است. 

-سونی به همین دلیل بازی را از فروشگاه Playstation Store حذف کرده است و مایکروسافت هم به تمامی کسانی که تقاضای ریفاند داشته باشند پاسخ می دهد. 

بر اساس ادعایی که در این شکایت تنظیم شده است این موارد باعث شده که سرمایه گزاران کمپانی CDPR متضرر شوند.

این همه سال برای پی سی بازی با پورت افتضاح اومد کسی جیک نزد...

حالا برای کنسول ها این اتفاق افتاده کم مونده در شرکتشون تخته کنن!!!!

واقعا حیف این شرکت!! به نظرم یا کلا بازی رو برای نسل هشت نمیداد یا با تاخیر عرضش میکرد

ویرایش شده توسط Reven
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amirali. گفته است :

چرا نباید جرم باشه ؟هر چی درباره بازی باشه عجیب غریب ؟ اینم یه کالاست که پول کاملشو گرفته جنس ناقص تحویل داده پس هر بلایی سرش بیاد حقشه،وقتی این شرکت اینکارا میکنه بقیه هم یاد میگیرن یوبی سافت هم باید به همین سرنوشت دچار شه تا کمتر Bug Creed بده بیرون منتها صعنت گیمینگ مثل مملکت ما صاحب نداره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ArtoriasSs گفته است :

بر اساس مفاد این شکایت:

فکر نمیکنم بتونن محکومشون کنن,چون رو هر ویدیو یا تریلری که نمایش دادن نوشتن که "این نمایش نشانگر محصول نهایی نیست" خوب یعنی ما به شما قول همچین کیفیتی رو ندادیم که بخاطرش شکایت میکنین,اینجور چیزا یکم زرنگ بازی میخواد واسه دور زدن قانون که اینام ترفند خوبی زدن حالا معلوم نیست جواب بده یا نه بستگی داره به قوانین کشورشون.

لینک به دیدگاه

من فقط میترسم cdrp به مشکل بخوره اینجور شرکتا واقعا حیفن 17 تا اکسپنشن برای ویچر 3 دو تا دی ال سیه ناب ویچر 2 هم حتی خیلی بازیه خوبی بود گرچه تو کشور ما کمتر شناخته شده بود

اینکه بازیاش بدون قفل هم عرضه میشه خودش بزرگ قلب بودنه یه شرکته که خوشبختانه گیمرا هم براش سنگ تموم گذاشتن

همین بازیه دو سه ماه دیگه همه به به چه چه میکنن براش همونایی که ترول میکنن😆

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، ArtoriasSs گفته است :

من فقط میترسم cdrp به مشکل بخوره اینجور شرکتا واقعا حیفن 17 تا اکسپنشن برای ویچر 3 دو تا دی ال سیه ناب ویچر 2 هم حتی خیلی بازیه خوبی بود گرچه تو کشور ما کمتر شناخته شده بود

اینکه بازیاش بدون قفل هم عرضه میشه خودش بزرگ قلب بودنه یه شرکته که خوشبختانه گیمرا هم براش سنگ تموم گذاشتن

همین بازیه دو سه ماه دیگه همه به به چه چه میکنن براش همونایی که ترول میکنن😆

آره واقعا حیفه

Witcher 2 بازی خیلی خوبی بود و به نظر من از بعضی لحاظ از Witcher 3 هم بهتر بود مثل combat بازی که بیشتر شبیه سری سولز بود و سخت تر بود,یا مثلا بعضی المنت های بازی که تو witcher 3 خبری ازشون نبود مثل تله گزاری که گیمپلی بازی رو خیلی جالب میکرد

بزرگترین مشکل witcher 3 این بود که بازی خیلی آسون بود! با سخت ترین درجه که بازیو شروع میکردی تا لول 10 اینا خوب بود و چالش برانگیز ولی لولت که بالاتر میرفت و گیم پلی بازی خوب دستت میومد دیگه خیلی آسون میشد,ای کاش نسخه بعدی رو سخت تر کنن,و امیدوارم شخصیت اصلی اینبار ciri باشه 😁

...................

رفع اسپم

photomode_24122020_195257.thumb.jpg.1cafc23edaab4528b2270e91a64f9a84.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوستان مشخصات سیستم من اینه    رم 8  گرافیک 290x  و سی پی یو 8350 ای ام دی

فریم بازی خیلی بده توی محیط بیرون روی تنظیمات مدیوم زیره 30 هستش    برای تنظیمات حداکثر که انصافا بازی خیلی گرافیکش خوب میشه میاد زیره 20

تکسچرام خیلی دیر لود میشه

بازی هم بهینه س چون بیشتر وقتا 100 درصد کارت گرافیکو بکار میبره

انصافا بازی خیلی خوبیه  با اینکه من 3 ساعت اولشو بازی کردم  

دوستان دیگه چنتا فریم میگیرین؟

من توی سایتا نگاه کردم با کارت گرافیک من 290x    بازی همین فریمو میده

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، zanyar11 گفته است :

سلام دوستان مشخصات سیستم من اینه    رم 8  گرافیک 290x  و سی پی یو 8350 ای ام دی

فریم بازی خیلی بده توی محیط بیرون روی تنظیمات مدیوم زیره 30 هستش    برای تنظیمات حداکثر که انصافا بازی خیلی گرافیکش خوب میشه میاد زیره 20

تکسچرام خیلی دیر لود میشه

بازی هم بهینه س چون بیشتر وقتا 100 درصد کارت گرافیکو بکار میبره

انصافا بازی خیلی خوبیه  با اینکه من 3 ساعت اولشو بازی کردم  

دوستان دیگه چنتا فریم میگیرین؟

من توی سایتا نگاه کردم با کارت گرافیک من 290x    بازی همین فریمو میده

آره 290x باید حدود 30 فریم اینا بده رو تنظیمات High ولی نه Medium

CPU هم خیلی مهمه واسه سایبرپانک, فکر کنم cpu شما کم میاره واسه بازی

بازی رو SSD خیلی بهتر جواب میده توصیه میکنم رو SSD نصب کنین اگه نکردین

و اینکه 290x فقط 4 گیگ حافظه داره واسه همین تکسچر رو هم باید بیارین پایینتر تا حافظه پر نشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...