رفتن به مطلب

تاپیک مرجع Cyberpunk 2077 ، طرفداران ، اسکرین شات ، گیم پلی ، باگها ، مشکلات و ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

22 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

سلام رفقا

3 تا ویدیو مونتاژ هست که کار داداش خودمه..

حتما نگاه کنید و اگر مورد پسند بود ازش حمایت کنید.

سلام داداش
جسارتأ میتونم سوال کنم که شما چه سیستمی دارید و روی چه تنظیماتی بازی میکنید و میانگین چند فریم می گیرید ؟؟؟
(مثلا RTX و DLSS در بازیتون روشنه یا نه ؟؟؟ )

پ ن : من با سیستمی که داخل امضام هست ، 50 فریم بیشتر نمی گیرم و تغییر تنظیمات هم چندان اثری روی فریم دهی نداره ! نمیدونم چه مرگشه ...

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

• ارسال 368
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۱۴۰۰/۸/۹ در ۲۱:۰۷، saeedx گفته است:

سلام داداش
جسارتأ میتونم سوال کنم که شما چه سیستمی دارید و روی چه تنظیماتی بازی میکنید و میانگین چند فریم می گیرید ؟؟؟
(مثلا RTX و DLSS در بازیتون روشنه یا نه ؟؟؟ )

پ ن : من با سیستمی که داخل امضام هست ، 50 فریم بیشتر نمی گیرم و تغییر تنظیمات هم چندان اثری روی فریم دهی نداره ! نمیدونم چه مرگشه ...

درود عزیزم..

داداش سیستم شما که خیلی شاخه..

من سیستمم قدیمی هست  

rx 580 8g 

i7 4790k

روی high فکر میکنم 38 تا 42 fps میده 

مواقع رکورد ویدیو هم روی ultra هست که تقریبا 30تا 35 fps میده 

کلا سایبر همینه ... روی بعضی سیستم ها همینجوری هست... خیلی جا ها شنیدم.. سیستم به سیستم فرق میکنه 

لینک به دیدگاه

درود

دوستان این ویدیو مونتاژ رو از دست ندید...

NCPD Found Mad Max in Cyberpunk 2077 !! | Cyberpunk 2077 Easter Egg | | Video Montage | Pc |

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...

سلام سلام

photomode_11112021_022825.png

1.jpg

2.jpg

3.jpg

ویرایش شده توسط Mr.jalilpour
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام این اپدیت پچ جدید از بازی که اومده خیلیا میگن مشکل دارن تو ران کردن بازی و غیره
بنظرتون چطور شده بازی؟ 
من بازی رو ندارم و میخواستم بگیرم از استیم 
میخام بدونم ارزش خرید داره یا باگ داره جوری ک بخوای وسط بازی ول کنی ببندی بازیو

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، lwiTchl گفته است:

سلام این اپدیت پچ جدید از بازی که اومده خیلیا میگن مشکل دارن تو ران کردن بازی و غیره
بنظرتون چطور شده بازی؟ 
من بازی رو ندارم و میخواستم بگیرم از استیم 
میخام بدونم ارزش خرید داره یا باگ داره جوری ک بخوای وسط بازی ول کنی ببندی بازیو

درود

من بقیه رو نمیدونم

اما بازی فوق العاده بهتر شده..

بعد از اون پج 

امروز هم بازی دوباره 10 گیگ دیگم اپدیت داد..

واقعا لذت بخش شده گیم ..

حتما تهیه کن .. مشکل خاصی هم نداره.. فقط با گرافیک Amd یکم مشکل داره که اونم باید نسخه درایور رو رول بک کنی به چند نسخه قبل همین ..

به شدت توصیه میکنم بخر

پشیمون نمیشی..

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

جودی با پنم سلام رسوندن XD

download.jpg

download (1).jpg

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سایبر ناامید کننده ترین بازی این سالهای اخیر برای من بود . خارج از مشکلات که من تجربه نکردم چون روی  سریز ایکس  بعد از پچ نکسن جن بازیش کردم ‌‌خود بازی در حد تیمی که ویچر ساخته نبود .  خیلی با دنیاش ارتباط برقرار نکردم جهانش گویا مصنوعی بود انکار ساخته شده بود برای کامل شدن  ساخته نشده بود که مثل مثلا reddead یا حتی خود ویچر زندگی بشه.در کل برای من ناامید کننده بود هرچند پچ نکست جن از بعد گرافیکی خارق العاده اش کرد .

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، rezagtx گفته است:

سایبر ناامید کننده ترین بازی این سالهای اخیر برای من بود . خارج از مشکلات که من تجربه نکردم چون روی  سریز ایکس  بعد از پچ نکسن جن بازیش کردم ‌‌خود بازی در حد تیمی که ویچر ساخته نبود .  خیلی با دنیاش ارتباط برقرار نکردم جهانش گویا مصنوعی بود انکار ساخته شده بود برای کامل شدن  ساخته نشده بود که مثل مثلا reddead یا حتی خود ویچر زندگی بشه.در کل برای من ناامید کننده بود هرچند پچ نکست جن از بعد گرافیکی خارق العاده اش کرد .

درسته اما سلیقه ها متفاوته...

سایبر رو من تقریبا با آخرین آپدیتش حدودا 300 ساعت پلی دادم و عمیقا از گیم لذت بردم..(نسخه اورجینال)

الانم روی سیستم هست و هر از گاهی پلی میدمش..

نمیدونم خیلی دلایل میتونه وجود داشته باشه که من لذت میبرم و یک نفر دیگه نه...

کاوش در نایت سیتی خیلی لذت بخشه

من حدود 400 تا اسکرین شات از نایت سیتی دارم

واقعا بعضی جاهای که فکرشم نمیکنی، دیتیل و محتوا وجود داره.

اما در کل امیدوارم در اینده بتونه برگرده به اوج خودش...

شبهای بارونی، با موزیک  Good morning night City،  دوربین هم بزاری از داخل ماشین.... اوووف خیلی زیباس...

از بازی تعریف بی جهت نمیکنم، درسته مشکلات زیاده اما به دلایل زیادی مشکلاتش برای من به شخصه خیلی کم رنگ تر شدن...و بیشتر نیمه پر لیوان رو میبینم..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۳ ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

درسته اما سلیقه ها متفاوته...

سایبر رو من تقریبا با آخرین آپدیتش حدودا 300 ساعت پلی دادم و عمیقا از گیم لذت بردم..(نسخه اورجینال)

الانم روی سیستم هست و هر از گاهی پلی میدمش..

نمیدونم خیلی دلایل میتونه وجود داشته باشه که من لذت میبرم و یک نفر دیگه نه...

کاوش در نایت سیتی خیلی لذت بخشه

من حدود 400 تا اسکرین شات از نایت سیتی دارم

واقعا بعضی جاهای که فکرشم نمیکنی، دیتیل و محتوا وجود داره.

اما در کل امیدوارم در اینده بتونه برگرده به اوج خودش...

شبهای بارونی، با موزیک  Good morning night City،  دوربین هم بزاری از داخل ماشین.... اوووف خیلی زیباس...

از بازی تعریف بی جهت نمیکنم، درسته مشکلات زیاده اما به دلایل زیادی مشکلاتش برای من به شخصه خیلی کم رنگ تر شدن...و بیشتر نیمه پر لیوان رو میبینم..

خیلی خوشحالم که لذت بردی . من بیشتر اعتقاد دارم که میزان اینتراکشن با جهان بازی کم بود. خیلی از محیط ها فقط بودن که باشن . میزان اینتراکشن‌مثلا Rdr یا اسسن والها با جهانهاشون وحشتناک بالا و نسل جدید بود . سایبر بجز خط اصلی و چند تا مغازه یا چند تا بسته که بجوری یا چند تا کویست کشتن کار خاصی نداشت اابته Rdr طبیعتا در طبیعت اتفاق می افته و بهرحال شکار و .... اسب سواری و .. بود . میشد سایبر با جهانش خیلی بیشتر کار کنه بخشیش بخاطر اول‌شخص بودنش بود میشد مثل فالوت از هر دو دوربین استفاده کنه. در کل محیط یا این همه جزییات خیلی جاها استفاده خاصی نشده بود. مشکلات هم که باعث شد خیلی ها زده بشن . من نکست جن رو بازی کردم یکبار و دیگه سراغش نرفتم  همون اسسن والها یا زلدا botwو یا rdr رو برای خودم به عنوان  معیار اپن‌ ورلد با اینتراکشن بالا و فان میدونم .نکات مثبت زیاد داشت سایبر ولی خوب نکات منفی هم خیلی داشت . ولی بازم بهرحال ضربه زیاد خورد از مارکتینگ بد . من که خودم بازیباز الد اسکول میدونم زیاد چیزی ازش یادم نمود بجز بعضی سکانس های خط داستانی اونام اکثرا ست پیس بودن. بهرحال سلیقه‌ها متفاوته وای انتظار بیشتری داشتم از دنیاش کار خاصی توش نبود مثلا کلی ارمور که اصلا نمیددیشون فقط تو اینه یا سر موتور ولی یک مغازه مثلا تتو نداشت کاستومایزشون‌فقط  اول بازی ؟؟!  در کل من سخت گیرم .

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، rezagtx گفته است:

خیلی خوشحالم که لذت بردی . من بیشتر اعتقاد دارم که میزان اینتراکشن با جهان بازی کم بود. خیلی از محیط ها فقط بودن که باشن . میزان اینتراکشن‌مثلا Rdr یا اسسن والها با جهانهاشون وحشتناک بالا و نسل جدید بود . سایبر بجز خط اصلی و چند تا مغازه یا چند تا بسته که بجوری یا چند تا کویست کشتن کار خاصی نداشت اابته Rdr طبیعتا در طبیعت اتفاق می افته و بهرحال شکار و .... اسب سواری و .. بود . میشد سایبر با جهانش خیلی بیشتر کار کنه بخشیش بخاطر اول‌شخص بودنش بود میشد مثل فالوت از هر دو دوربین استفاده کنه. در کل محیط یا این همه جزییات خیلی جاها استفاده خاصی نشده بود. مشکلات هم که باعث شد خیلی ها زده بشن . من نکست جن رو بازی کردم یکبار و دیگه سراغش نرفتم  همون اسسن والها یا زلدا botwو یا rdr رو برای خودم به عنوان  معیار اپن‌ ورلد با اینتراکشن بالا و فان میدونم .نکات مثبت زیاد داشت سایبر ولی خوب نکات منفی هم خیلی داشت . ولی بازم بهرحال ضربه زیاد خورد از مارکتینگ بد . من که خودم بازیباز الد اسکول میدونم زیاد چیزی ازش یادم نمود بجز بعضی سکانس های خط داستانی اونام اکثرا ست پیس بودن. بهرحال سلیقه‌ها متفاوته وای انتظار بیشتری داشتم از دنیاش کار خاصی توش نبود مثلا کلی ارمور که اصلا نمیددیشون فقط تو اینه یا سر موتور ولی یک مغازه مثلا تتو نداشت کاستومایزشون‌فقط  اول بازی ؟؟!  در کل من سخت گیرم .

100 درصد این مواردی که میگه درسته..

من خودم به شخصه طرفدار این گیم هستم اما نمیشه به صورت کور کورانه طرفداری کرد و باید با واقعیت کنار اومد...

برای خود منم به شخصه این موارد خیلی اذیت کننده بود و همون حس نا امیدی موج میزد... لود نشدن تکسچرها، کپی شدن npc ها  حتی غیب شدن npc ها، موانع نامرئی،ظاهر شدن پلیس، مشکل سایه زنی ، و.....

متاسفانه نشد اونطوری که باید میشد... 

به شخصه تا اونجای که تونستم، سعی کردم این گیم رو با گیم های دیگه مقایسه نکنم، اینطوری راحتر باهاش کنار اومدم....

اما مهم ترین بخشی که باعث شد من به بازی علاقه مند بشم، داستان+ شخصیت های  فرعی و اصلی بازی بودن، حتی خود شخصیت V (مونث) خیلی تاثیرگذار بود

بلکه در اینده بتونن یک دستی به این گیم بکشن..

(ما قبل از عرضه ، اگه بدونی  با رفیقام چقدر بحث میکردیم سر این موضوع که آخه کاستوم  شخصیت به چه درد میخوره وقتی گیم اول شخصه... یادش بخیر)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

ای جانم

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty — Official Teaser

https://www.youtube.com/watch?v=PbVKBoDuhZ0

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

پچ 1.6 منتشر شد..

حجم.نسخه استیم 14 گیگ

آپدیت انجام شد 😃

این حالت آخر، توی screen space reflections quality قبلا بود؟؟؟ فک کنم قبلا تهش ultra بود

Inked20220907042301_1.jpg

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است:

آپدیت انجام شد 😃

این حالت آخر، توی screen space reflections quality قبلا بود؟؟؟ فک کنم قبلا تهش ultra بود

Inked20220907042301_1.jpg

اره عزیزم

اون گزینه قبلا هم بود.. یکم بد دیده میشه، منم اوایل به چشمم نیومده بود... یکم دقت کردم دیدم یک لول بالاتر هم داره

---

میگم شما هم انگار عادت داری عملکرد سیستم رو مانیتور کنی موقع گیم.. XD..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

اره عزیزم

اون گزینه قبلا هم بود.. یکم بد دیده میشه، منم اوایل به چشمم نیومده بود... یکم دقت کردم دیدم یک لول بالاتر هم داره

---

میگم شما هم انگار عادت داری عملکرد سیستم رو مانیتور کنی موقع گیم.. XD..

آقا خداییش این screen space reflections خیییلی بهتر از این ریتریسینگ مسخرس😑

آره متاسفانه، یجورایی وسواس شده 😅 حتی دنبال اینم یه مانیتور ۷ اینچ کوچیک بگیرم بزارم کنار مانیتور برای مانیتورینگ 

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

آقا خداییش این screen space reflections خیییلی بهتر از این ریتریسینگ مسخرس😑

آره متاسفانه، یجورایی وسواس شده 😅 حتی دنبال اینم یه مانیتور ۷ اینچ کوچیک بگیرم بزارم کنار مانیتور برای مانیتورینگ 

داداش تو برادر خونی خودمی XD

من داداشم کلافه میشه از دستم...بهم میگه تو خسته نمیشی کلی پارامتر ریخته گوشه یا بالا صفحه.. 

میگم میخوام همه چی زیر نظرم باشه....اصلا یه وضعی XD

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...